mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 14:15 
Cytuj  
Dobrze jest. Karte juz skolowalem:P Ramu tez;) Jeszcze tylko gra:P Ale gdzies tam na zagranicznym koncie mam chyba ze 30$:D Obaczymy :P

P.S
WLasnie sprawdzilem ceny w polskich sklepach... Czy to mozliwe,ze gierka kosztuje u nas okolo 200PLN!!!???? Nie wierze....


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 17:43 
Cytuj  
Tak. Cenega wydala u nas gre najdrozej w europie, taniej mozna dostac na allegro i to polecam. Ja kupilem za 149zl


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 23:38 
Cytuj  
Zastanawiam sie nad sciagnieciem z internetu. Gdzie nie patrze sa 4cd. Ile powinienem miec? 3 do gry i jedna z dodatkiem... czy jakos tak. No i kupnem cd-keya przez internet. Wychodzi min 50zl taniej...


_________________
Obrazek

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 00:27 
Cytuj  
Na dzien dzisiejszy to 7 płytek (przynajmniej dla wersji US):
1 PlayOnline Instaler
3 Final Fantasy XI
1 Pierwszy dodatek: Rise Of Zilart
2 Drugi dodatek: Chains Of Promathia

Nie mam pewności czy dla EU jest tak samo ale myślę że tak.

Tylko musisz uważać z kluczami - wersja EU kluczy nie działa z US instalka i na odwrót.


_________________
Paker - Galka 36THF/32MNK/32RNG/25WHM/25WAR/25SAM/25NIN/25BST/20SMN ... ;)
Leathercraft 89 [+2], Alchemy 60, Woodworking 60, Bonecraft 52+, Clothcraft 54+

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 00:27 
Cytuj  
W EU tak samo. Też 7 płytek.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 00:39 
Cytuj  
Fak... Kupujac gre w sklepie sa te wszystkie dodatki? Nie sadze... Naprowadzcie mnie. Bo jak narazie to szukajac na wszystkich P2P znalazlem tylko 4cd... Bez ostatniego dodatku:| 3cd instalera i Rise of Zilart. Moze zna ktus jakies miejsce ktorego nei poda publicznie (priv?) gdzie moge zassac cala gre? Najlepiej US bo tam kupie cd-keya(jesli juz).

EDIT:
Chains Of Promathia - na DC na 2PB (pyta bajt - 1024 terraBajtow) Danych jedna osoba ma. 2cd. 1cd ma 100mb a drugi okolo 500. Tak powinno byc? Nie sadze... Jeszcze koles ma UE :/ Mozecie napisac ile kazdy dodatek/gra dokladnie ma plytek ? Bo jednak ten DROGI ZAJE***BISCIE SKLEP!!!! chyba mijedynie zostaje... No ale jeszcze dodatki i wogole... Zalamie sie chyba :|

EDIT2:
Dobra juz wiem,ze wersja EU posiada obydwa dodatki.... ale MADAFAKA!!!! 230zl za gre??!?!!?!?!?!?!? Stanowczo za duzo, na allegro nie ma zbytnio nic ciekawego. Wiec pozostaje pytanie? Skad sciagnac CALA GRE ? Bo 100zl za cd-keya to jeszcze moge dac... Ale 230zl... Uh... Az mnie boli... Fakt,ze sie oplaca... ale... DWIESCIE TRZYDZIESCI!?!?! Nie mam tyle:|


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 01:21 
Cytuj  
"Kto niema miedzi ten w domu siedzi".

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 01:56 
Cytuj  
uhm gdzie przepraszam sprzedaja cd-keye do ffa i obu dodatkow za 100zl ?
edit aha nvm...
~200zl to zupelnie normalna cena za gre i tak duzo wiecej wydasz na abonament
wlasciwie to za gre placisz 150 reszta ceny to "darmowy miesiac"


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 02:19 
Cytuj  
Jak masz dvd-rom i ladnie poprosisz to pewnie jakis bogacz z nagrywara dvd by ci nagral image wszystkiego na jeden dvd-r ;] musisz ladnie popytac, poprosic i wogole ;] na necie niema chyba wszystkiego, jest tylko z 1 dodatkiem. ale mysle ze warto se kupic oryginal ;] jest ladna instrukcja i dobrze prezentujace sie pudelko :D Ja tam piractwa nie popieram, mam 5 oryginalnych gier! ;]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 03:09 
Cytuj  
Akurat tak sie sklada,ze DVD rom posiadam. Tez bym z mila checia kupil oryginalna gre. Ale 230zl to duzo jak dla mnie. Naprawde nie mam tyle:/ Sprzet sobie jakos zmotalem... Pozyczony jak narazie, ale ujdzie...Moze dam rade...Jutro ide na fuche to moze juz jakies 50-100zl zdobede jak dobrze pojdzie. Zobaczymy. Darmowy miesiac mnie bardzo ratuje, bo jakos pod koniec lutego mi sie umowa zlecenie konczy i wyplata... Czytalem,ze mozna miecha zalegac to dalbym rade jakos... Moglbym grac.... Cholera mam dolek...Uh...Te kobiety...:( Anyway... Odwiedzilem allegro i za 179zl byla gra.To juz nie jest tak zle... Ale 3 dni na kupno troche mnie przeraza....Sic! Ciezka sprawa...Myslalem,ze moze byc pozyczyc tak kase... Do babci moze bym zadzwonil do niemiec?:D Ale ona by sie pewnie ojcu poskarzyla i lipa. Chociaz... Nie wiem...Gdyby jej powiedzial,ze w marcu oddam.. Hm... Tylko jak jej powiem,ze ta kasa ma byc na gre to mnei zabije chyba:D Jaki moze byc dobry powod?:D W ogole ja nigdy do babci nie dzwonilem:D NIGDY W OGOLE PO NIC!!:D Podawajcie jakies dobre powody. Anyway. Juz mam 512 ram i zaraz odpale benchmarka3. Jutro moze pojutrze bede mial gf 4ti albo radka 9550 to podziele sie odczuciami jeszcze raz.


Edit:
Oke. Zrobilem bencha. Wlasciwie to nei widze duzej znaczacej roznicy miedzy 256 a 512 ram.Dziwne? Hm....
High - 1480 punktow... no cuz... NAPEWNO na tym konfigu nie da sie grac :P Byly plynne momenty... Jak nic sie nie ruszalo:D Demonstracja po benchamrku srednio na jeza... Skakala. Za to
Low - 2505 punktow... juz calkiem niezle. W wiekszosci chodzilo wszystko plynnie. Tylko jak chocobosy jechaly i bylo duzo tych malych to wtedy przyskakiwalo. Ogolnie dobrze. Da sie grac. Demonstracja po benchamrku? Bardzo dobrze. Zdecydowanie da sie grac:P 23fps bylo na bank:D Zaraz wykrece sobie jeszcze troche tego biednego GF i zobaczymy....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:35 
Cytuj  
Nie "tych małych" tylko Taru!! :x

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 09:48 
Cytuj  
Pan_Pritula napisał(a):
Jak masz dvd-rom i ladnie poprosisz to pewnie jakis bogacz z nagrywara dvd by ci nagral image wszystkiego na jeden dvd-r ;] musisz ladnie popytac, poprosic i wogole ;] na necie niema chyba wszystkiego, jest tylko z 1 dodatkiem. ale mysle ze warto se kupic oryginal ;] jest ladna instrukcja i dobrze prezentujace sie pudelko :D Ja tam piractwa nie popieram, mam 5 oryginalnych gier! ;]


Da się znaleźć wszystkie płyty, przynajmniej parę miesięcy temu się dało, ale raczej wersję NA i nie jest to piractwo, bo grę i tak trzeba normalnie kupić, aby zagrać. To tylko taki polski (a może nie tylko polski) sposób na zaoszczędzenie paru złotych na kosztach wysyłki.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:03 
Cytuj  
FFa kupilam za 229 zeta i nie narzekam :) szczerze mowiac pewnie dalabym za ta gre nawet 2 razy tylko bo moim zdaniem naprawde warto :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:07 
Cytuj  
No ale jak chopakowi ciezko ?? Juz niech mu ktos nagra, przynajmniej bedzie kolejny nowy i moze beda niedlugo ladne pt odchodzily jak nowi poleca tak szybko jak mammo ;]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:17 
Cytuj  
jak to Karwi powiedzial - z nowych zrobimy ekipę na Garrison :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 10:39 
Cytuj  
ta, ale co to ??;]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 13:20 
Cytuj  
Prit ja mam nagrywarkę dvd (sie pracowalo to sie ma :P) ale nikomu nie zamierzam robić obrazu a tym bardziej nagrywać. Nie poto żygałem 240 za grę żeby teraz za grosze ktoś grał moim kosztem. No chyba, że stówką sypnie to się zastanowię (będzie na abonament za grę :P).

Seph dvd-rom to sobie możesz mieć. Tylko jak na tym obraz płyty nagrasz?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:09 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Prit ja mam nagrywarkę dvd (sie pracowalo to sie ma :P) ale nikomu nie zamierzam robić obrazu a tym bardziej nagrywać. Nie poto żygałem 240 za grę żeby teraz za grosze ktoś grał moim kosztem. No chyba, że stówką sypnie to się zastanowię (będzie na abonament za grę :P).


Eeee... On Cie prosi tylko o nagranie klienta, ktory jest nic nie warty. Te 200zl placisz za cd-keye i normalna rzecza w mmorpgach jest wzajemne przegrywanie gry (mam jeszcze plytki od Maca z pierwszej akcji "samopomoc chlopska" :)), a zeby zaoszczedzic na kosztach kupowanie samego cdkeya w interactcd.com. Nijak sie to ma jednak do wersji EU bo europejski klient nie dziala z US cd-keys :|


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 15:19 
Cytuj  
Aaa, więc musi mu ktoś nagrać kto ma wersję US, ta ??:] a niema cd keyów europejskich do kupienia nigdzie ????:/

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 16:33 
Cytuj  
Dzieki za zainteresowanie:))) No wiec... cd-key`i EU nie moglem znalezc nigdzie a US sa. MOzna zalatwic. Zreszta EU i tak pewnie bylyby drogie. Jesli chodzi o sama gre to 3 plyty ffxi i rise of zilart mozna latwo sciagnac, ale 2 dodatek... Łohohoh... jedna osoba na 2pytabajty. Pisalem zreszta:P Ciezko strasznie. Dlatego gdyby ktos mi wypalil US to extra by bylo;) Cd-keya bym zakupil i moglbym grac. Jakos jutro czy pojutrze musze eKarte zamowic. No... Jakos sie posuwa to wszystko;) Aha... Prosilbym zebyscie nie pisali mi,ze wypalicie mi plyte za 30zl. Czy cos w tym guscie:D Plytka DVD kosztuje 2zl:D Wiadomo - jeszcze czas:P Tylko znow... EU wersja to mi sie nie przyda zbyt:| Dobra... Ide na fuche:D Zobaczyy co bedize jak wroce;) Dzieki jeszze raz za zainteresowanie. Aha Krzysiek Ty jestes jakis niemily. I faktycznie... Zaplacilem 240zl za cd-keya i pudelko. Nie za to co jest na plytach. Bo sam klient jest naprawde bezuzyteczny:) Ah... i DVD-Rom pomoze mi w odczytaniu plyty DVD ;D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.