mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:21 
Cytuj  
Dzisiaj kolo 18 poinformuje Was czy uda mi sie byc o 23 :). Co do dropu, to sadze, ze takie bzdety jak czesci manekina to sie opyla i kase rzuca po rowno, a jezeli wypadnie cos, co potrzebujemy a nie kosztuje majatku na AH (powiedzmy jakas bron Platoon * - 10k) to sobie zatrzymujemy. Oczywiscie wedlug potrzeb.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:29 
Cytuj  
hehe Mammo - koniecznie chcesz ten Platoon Dagger? gdyby wczoraj wypadl to bym go odkupila od party :) niestety z platoonow wypadl tylko Platoon Gun :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:32 
Cytuj  
Akurat to moge kupic. Po prostu chodzi mi o ogolne podejscie do tego typu dropow, teraz nie potrzebuje akurat nic :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:37 
Cytuj  
zawsze mozna sie dogadac przeciez :D
a swoja droga ciekawa jestem jaki jest rate drop tych czesci manekinow ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 15:01 
Cytuj  
Już gdzieś napisłem, że wyprzedałem prawie cały sprzęt dla THFa na 20 level. Co do manekina to ja mam tego questa, więc części by mi się przydały. Ale, że niemam ani sprzętu na 20 level ani sosu na wykupieniekawałka manekina tak więc narazie robię przerwę na sesję do następnego tygodnia. Będę wpadał tylko w celu dokonywania transakcji na AH (mam jeszcze pare badziewi co mi miejsce zajmują). Jak wszyscy będą gotowi na exp w Kazham to dajcie znać to się pojawię na dłużej. Numer telefonu wszystkim zainteresowanym podesłałem na privie (prócz Anc i Darko jak dobrze pamiętam).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 22:38 
Cytuj  
Zjawcia, Piter, Coldee kontra Pepper, Phaedme i Prune - 2 : 1

2 zwyciestwa, jedna totalna porazka - zabilismy efektywnie 1 i pół pijawki :P ale wina byly okropne lagi ktore nas dopadly - zanim odpalilam 2hr to coldee juz byl martwy :/

szukamy kupca na 2 pare mannequin hands :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 23:24 
Cytuj  
Zjawcia !!!!
Juz nie szukamy!!!!
Jak spotkasz Rha to mu daj te co u Ciebie !!
Nie sprzedawaj na bazarze !!


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 00:56 
Cytuj  
Nie dalem rady sie dzisiaj w grze pojawic wczesniej niz przed chwila ale bede jutro wiec chetnie jesli jeszcze macie kupie od Was jedne raczki.
Jesli macie dwie pary raczek to znajde Wam kupca i na druga pare, popytam znajomego bo to jedyna czesc jakiem Mu brakuje.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 07:13 
Cytuj  
mamy jeszcze Rha - czekaja na Ciebie :)

pierwsza pare Piter sprzedal w Jeuno... dzisiaj idziemy jeszcze raz wiec moze zdobedziemy 3 pare... w kazdym razie ja mam jeszcze te zdobyte wczoraj wiec moge ci je od razu wyslac :D nawet nie dotarlam do Jeuno, wciaz jestem w Wind :) zaloguje sie o 17, likwiduje bazaar i spadam do jeuno po kolejnego orba :D

od 18 do 21 mnie nie bedzie ale po 21 jestem ingame :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 26 sty 2005, 09:24 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 08:58 
Cytuj  
To co???? Czekasz na mnie i Pitera do 22 : 30 ??? a potem byśmy znów skoczyli ..... myślę , że dopóki my mamy pracę na popołudniu , to mozna pomęczyć jeszcze pijawki ---> a w łykęt skoczyć na coś NOWEGO ..... Piter jest chętny na ponowne spotkanie z pijawkami -- ze względu na kwity - ja zresztą też ---> reszta zależy od Ciebie --> czy na nas poczekasz
:D :roll:


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 09:09 
Cytuj  
jestem dzisiaj od 21 ingame wiec spokojnie mozemy skoczyc na jeden sparring z pijawkami :D od razu po walce warpuje sie do jeuno i robie log-out :)

przez weekend mozemy sprobowac Wings of Fury :)
tylko na te baty koniecznie musimy zabrac antidote (zrobie w ramach craftowania alchemy) - proponuje 3 próby :) jak uda nam sie choc raz to bedzie sukces :D a gdyby jeszcze dropnal astral ring byloby super :P

a potem trzeba bedzie pofarmowac seale bo mam jeszcze na 2 orby ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 09:30 
Cytuj  
dobra - super tylko czekaj na nas ..... a w weeekend - owszem , ale proponuje niedzielę albo od soboty -- od 22:30 dokładnie :D --> to ile orbów kupujemy > na trio ? 2 , 1 czy aż 3 ????


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 09:42 
Cytuj  
niezła zabawa :D
widze Cold ze tez ci se spodobało :D niech kazdy kupi po jeszcze jednym orbie na Trio :D proponuje dzisiaj-jutro-piatek zaliczyc 3 walki z Trio :)

bw: musimy przy tych pijawkach jeszcze troszke popracowac nad praca zespołową - moze uda nam sie to zrobic ponizej 5 minut :D patent z dia faktycznie dziala :D 2 raz udalo nam sie je pokonac 2 minuty szybciej :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 11:10 
Cytuj  
do 20 lvl działają czary : dia , paralyze , slow , silence , diaga . blin--> whm

a rdm jako sub ma chyba o połowe niższy lvl ( 10 ) więc dodatkowo : stone , poision , blind , water , bio ---> jeślibym miał 2 ethery mógłbym uzyskać spowrotem ponad 100 mp !!! wtedy można pomyśleć o reszcie czarów .... to oczywiście drugorzędnie ---> bo najważniejsze jest leczenie ..... :)


Najważniejsze to dogadać się przed walką --> i na spokojnie .....ja już dziś nie kupię orba ---> kupię na jutro dziś już nie wejdę przed 22:(

A co do tego czy mi się spodobało ---> pewnie ! ---> i ogólnie : można się fajnie zgadać i zgrać --> jak w naszym przypadku --> może w przyszłości będziemy robić więcej wypadów razem ???? jeśli się ten >> water art. pact << nie sprzedał jeszcze ---> zostawcie go na mojego summonera ----> do 30lvlu już niedaleko ...... a na pewno smn będę robił..... :o :o :o


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 11:21 
Cytuj  
to byl air element pact - mam go - jeszcze nie wystawialam na sprzedaz - chce sprawdzic cene i moze go odkupie - chce zrobic SMN dla wlasnej satysfakcji i sprobowac zdobyc summony na 20 levelu :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 11:24 
Cytuj  
No w sobotę to mogę wypad zrobić (odstresuję się po zaliczeniach). Mam prawie 90 seali więc na 4 orby mi wystarczy. Sprawię sobie ciuchy Lizarda bo na nie będzie mnie jeszcze stać a i one powinny wystarczyć. Pójdę jako THF - może chociaż jeden przedmiot więcej wpadnie (a nóż ten fajowy Platoon Dagger :P). Tyle, że trzeba będzie taktykę pode mnie ustawiać. Mój 2hr powoduje, że przez 30 sek jestem nietykalny fizycznie więc pierwszego moba mogę tankować. Ale potem to już kiepsko to będzie wyglądało jak mnie mobki dopadną.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 11:37 
Cytuj  
propozycja1 - Kris, Coldee, Zjawcia (or Piter)
propozycja2 - Kris, Piter, Zjawcia

bylabym za ta druga propozycja - ale w tym wypadku trzeba bedzie kupic wieksza ilosc hi(lubx) potionkow, mleczka i zarcia - na Pepper ja i Piter odpalamy 2hr a Kris wali SA+BB, zanim skonczy sie 2hr pepper powinna pasc... o ile w tym czasie nie zatluka nas pozostale bo nie mamy WHMa... ale z dodatkowa sila ognia Krisa nasze 2hr powinny czesciowo starczyc jeszcze na Phoedme a potem juz WSy - teraz Kris odpala swoje 2hr i bijemy Phoedme - tutaj potrzeba juz bedzie potionkow wiec piter i ja vokujemy na zmiane a reszta uzupelnia hp... jezeli uda nam sie zabic phoedme to prune to juz formalnosc...

tutaj naszym atutem jest sila ognia na samym poczatku podczas atakowania pepper... tego zabraknie w przypadku propozycji 1 - i nie wiem czy Coldee nadazalby z leczeniem bo walka z pepper twalaby ze 2 razy dluzej...

Kris - w tym przypadku dla ciebie zalecany bylby chyba fish mithkabob dla zwiekszenia def...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 11:50 
Cytuj  
Jest pewien mankament posiadania nożyka. Cały czas jak robię SA+Gust Slash to damage jest gorszy nawet od samego SA. Dlatego na Kazham odpalałem je osobno bo damage był ponad 2x większy. Spróbuję SA+Wasp Sting.
Tu jest opis WSów dla Daggera: http://ffxi.allakhazam.com/db/wskills.h ... ass=Dagger

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 11:55 
Cytuj  
nie masz jeszcze wyskillowanego daggera do Shadowstitch?
hmmm.. w tym wypadku SA+Wasp Sting bedzie musialo wystarczyc... no nic zobaczymy - jak BCNM skonczy sie wipeoutem to mam delevel :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2005, 13:24 
Cytuj  
moja propozycja --> spróbujcie w składzie : Kris , Piter , Zjawcia --> popołudniu --> względnie przed 22 ----> a ze mną ----> po 22:30..... Chciałbym dużo , dużo , dużo...... ja w każdym razie się piszę na każdy BCNM --> dajta znać ---> btw >>>> wypiep[rzyła mi się dzis rano neostrada >>>> już jest ok ---> gdyby jednak coś ----> to dryndnę do Pitera .....na razie wszystko działa ----> bo mam tylko numer do Pitera ....w każdym razie ja się pisze na dziś a resztę omówimy później .... btww.... zobaczcie proszę ile teraz stoi astral ring ?????


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.