mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 09:08 
 
Comodo - wypunktowałeś najważniejsze rzeczy i niech wszyscy nowi sie tego trzymaja :D

btw: wszelkie inne rozmowy na dowolne tematy, chwalenie sie zdobywnaiem kolejnych leveli, skilli, zaliczania misji czy questow jak najbardziej dozwolone :P wkurzanie sie z powodu kolejnego zgonu ewentualnie tez ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 09:31 
 
Umm... ale ja zazwyczaj gadam sam do siebie bo nikt nie chce sluchac takich pierdol.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 09:56 
 
Xav - nie marudź ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 09:57 
 
Comodo napisał(a):
A czy to takie trudne napisać jakiś krótki regulaminek dla LSa? Kilka punktów, które mniej więcej określają czego nie powinno się robić - jak klnięcie bez powodu, czy rozmowa ze swoją osobą? Tak, wiem, że w takich wypadkach zaraz pojawiają się nadinterpretacje i spekulacje, ale z gramem zdrowego rozsądku można by coś takiego zaprezentować użytkownikom. Wystarczyło by:
1.Nie klnij bez powodu 2. Nie gadaj do siebie 3. Pisz na tell jak chcesz z kimś konkretnym porozmwiać
Wrzućcie to w Topic lsa i może podziała. Każdy był początkującym i każdy musiał przyswoić pewne reguły koegzystencji z innymi - by nie dostać kicka :wink:


Nie potrzeba zadnych regulaminow. Kazdy musi polegac na wlasnej madrosci, a jak jej nie ma to sorry, glupkow na LSie nie potrzebujemy. Kazdy moze miec zly albo lepszy dzien, byc wkurwiony albo nadmiernie rozentuzjazmowany po wypiciu paru piw. Wazne zeby nie robic z siebie idioty zbyt czesto. :D


Ostatnio edytowano 1 lut 2005, 10:18 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 10:15 
 
Opiekun bardzo dobrze to ujoł. Nie potrzeba zadnych regulaminów. Każdy czasem może mieć kiepski dzień jak ja kiedyś i kurwić w niebogłosy na ls-e.

Niestety nie mamy perełki startowej wiec nie możemy odebrać perełki, ale wywalic delikwenta zawsze można z ls-a na jakis czas.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 10:53 
 
Tak sie zastanawiam czy dobrze zrobilem poruszajac ten temat. Nie mialem zamiaru psuc atmosfery ani nic w tym stylu. Ani wywolywac zednych sporow czy konfliktow. Mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle.


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 10:57 
 
Lesiu --> dobrze zrobiles, mysle ze wiele osob ma podobna opinie jak ty. Ta dyskusja napewno choc troche wplynie na poprawe jezyka na LSie.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 11:31 
 
Opi - no jak pamiętam Twoje wczorajsze wejście to... :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 11:47 
 
/kick Opiekun ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:07 
 
Nie rozumiem, po co całe to zamieszanie :O
Ja, jak grałam, po prostu byłam przyzwyczajona, że static nawila na LSie zamiast w party, bo po prostu w party nie wypada im po polsku. Rozumiałam też jak ktos się wkurzal i klął, chodź są odoby, które czasem przesadzały, i wtedy reagowałam ('Panowie, spokojnie'). Panowie reagowali też na mnie i była równowaga.
Często gadaliśmy o pierdołach, było śmiesznie i nie rozumiem, co w tym złego.
A jak ktoś nawija sam do siebie, to trudno, w końcu skończy, jak nikt się nim nie interesuje.

Więc O CO CHODZI? :wtf:

PS. No chyyyba że dużo dzieci doszło, to rozumiem, co się moze dziać i mnie też by to denerwowało. Ale jak Edwin był to miałam go na /blist

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:13 
 
Ja tez tak chce: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 12:45 
 
Idril --> wlasnie o to chodzi, doszlo za duzo dzieci i nie chodzi tu o wiek, bo nie obchodzi mnie kto ma ile lat w mmorpg, tylko o sposob zachowania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:28 
 
Co tu się dzieje ???? Ludzie , o co chodzi ???? mam kilka słłów do młodych ( notabene sam nim jestem ) ----> Pamiętajcie ,że nie było nas , a LS już działał , funkcjonował i uberzy -> tak przez wszystkich uwielbani , szanowani , często do pomocy przez nas proszeni ---> funkcjonowali -> lepiej chyba niż teraz z nami ......Oni założyli CRAZY CHOCOBOS i jakoś im nie przeszkadzały przekleństwa , rozmowy o pierdnięciu ( nie dosłownie :D ) , i innych mniej ważnych rzeczach ...... czasem nad LSem zawisła głucha cisza i nikomu ( POWTARZAM ) nikomu to nie przeszkadzało...... były osoby - jak Idril które uspokoiły nazbyt Rozbrykanych Lsowiczów ....... I JAKOŚ SOBIE RADZILI ...bez regulaminów , zasad i innych pierdół. !!! Wy ( my ) jesteśmy gośćmi --> nie zapominajcie o tym ! Jeteśmy w ich świecie i nie wpieprzajmy się za bardzo w ich ułożony świat...... może się troszkę zagalopowałem .....

Sprawa wygląda tak ,że to w jaki sposób ktoś się wypowiada i o czym -> świadczy o inteligencji , wychowaniu , i charakterze ...... wiadomo ,że na zbyt wiele nie możemy pozwolić ...ale są ludzie którzy ponad pewnym poziomem intelektualnym mogą czuć się nieswojo :D dlatego wprowadzają swój świat -> swoje odzywki do nas i pomiędzy nas


Jednakże jest to zbyt mało ważna rzecz żebyśmy zaczęli sie między sobą kłócić o takie PIERDOŁY !!! Jak nie będziemy reagować na takie głupoty ---> sami zgezygnują ..... bo ileż można sobie we dwoje rozmawiać o niczym ????
A Ci --> młodzi którzy LSa nie szanują ---> pamiętajcie również ,że jesteśmy tu ( na razie - i na długo jeszcze ) gośćmi --> więc grzecznie! I z kulturą !!!
.....Bez regulaminów , zasad --> zgodnie z własnym sumieniem , charakterem , --> SZACUNEK dla reszty ????


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 13:36 
 
Dla scislosci: w CC nie ma gosci i gospodarzy, szefow, czlonkow i kandydatow na czlonkow. Wszyscy sa rowni, niezaleznie od tego jak dlugo graja. Jedyna roznica to to, ze pare osob ma pearlsack, ale to bardziej obowiazek niz przywilej, bo trzeba rozdawac perelki.

Jestesmy stadem bez przywodcy, ale jak sie trafi w stadzie czarna owca to zwyczajnie dostanie kopa w dupe. :)

Proponuje skonczyc dyskusje na ten temat.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 15:03 
 
Opi na modera :)

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 16:24 
 
mrynar napisał(a):
Proponuje skonczyc dyskusje na ten temat.
Niemniej pragnę dodać, iż dyskusja nie była bezowocna. Bardzo dobrze jest obgadać sprawy, które nas męczą bądź irytują. Przecież gra nie jest po to, by powodować w kimś ukryte frustracje co prowadzi puźniej do problemów emocjonalnych i wyżywaniu się na najbliższych... tudzież pobliskich mobkach.

Tak więc podsumowójąc: o problemach dyskutujmy, goblinki oszczędzajmy - takie to to słodkie oczka ma.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2005, 17:53 
 
Ok, zamykam wątek bo takie trollownie niczemu nie służy. Wszyscy wszystko wiedza co i jak.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.