mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:46 
Cytuj  
Ja na nikogo nie poluje :roll:

Edit :
I nie chce nikogo na siłe zatrymywać w CC. Każdy ma wolną wole w jakim ls-e jest. Uważam tylko że ludzie ktorzy ida na drugi polski ls bo na CC nudno, czy jest akurat na CC osoba której nie lubią powinny się zadeklarowac, są częscia CC czy nie. Jesli są CC to po co im drugi, kolejny polski ls, jesli nie są to po co wchodza na CC. No i zeby im ułatwić decyzję dodałem ich do blist.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:54 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Z jednej strony rozumiem Sto. Nie jest to jego pierwszy mmorpg i pewnie nie raz widzial jak sie dokonuja podzialy, najpierw niewinnie: grupka przyjaciol, ktos kogos nie lubi, ktos na cos sie obrazil itd, a po jakims czasie okazuje sie ze zamiast jednej polskiej gildii sa 3-4 i to wrogo o siebie nastawione.

Jest to niestety reguła w mmorpg w które graja polacy. Dlatego chyba w całym FF IX trzymało mnie własnie polskie grono graczy a nie sama gra.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 12:48 
Cytuj  
jest jeszcze jedna sprawa Opi - nie da sie zrobic LS eventu jak polowa siedzi na innym LSie i na CC nawet nie zaglada...
gdyby wszyscy siedzieli na CC i od czasu do czasu zagladali na forum wczoraj moglibysmy spokojnie złożyć 3 LSowe party na ENMki...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 12:55 
Cytuj  
Jakos przestalem w to wierzyc.

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 13:05 
Cytuj  
Zjawa co to wogóle wygadujesz...
Duszek napisał(a):
..nie da sie zrobic LS eventu jak polowa siedzi na innym LSie i na CC nawet nie zaglada...

Ale przecież cóż ja moge wiedziec... są inni co sie wiedza lepiej odemni kto na jakim LSie siedzi ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 13:40 
Cytuj  
mialam nie pisac juz nic, napisze jednak, bo ludzie jednak upodobali sobie przytaczanie ciagle "nudno tu, zmieniam lsa"; o ile mi wiadomo napisala to JEDNA osoba... i to zaden moj znajomy... jak sama tego txt zobaczylam, to sie we mnie ze zlosci zabuzowalo...

Stok, dziekuje za odpowiedz, nie wiem w sumie czy chcialabym grac w staticu z osoba, ktora ma mnie na bliscie... ciagle o tym myslalam... i z jednej str bym grala, chociazby dla innych ludzi, a z drugiej byloby mi diabelnie nieprzyjemnie :/
ale skoro static ma sie rozwiazac, to chyba nie mam problemu...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 13:49 
Cytuj  
Teksty typu "idę stąd bo tu nudno" czy coś jak "jest piątek, tylko idioci teraz grają" (coś podobnego się raz pojawiło ale dokładnie nie pamiętam jak to brzmiało) wychodzą od ludzi, które są jeszcze dziećmi (umysłowo, nie tylko wiekowo). Jeżeli ktoś niechce słyszeć tego typu tekstów to musi zaprzestać grania z takimi osobami czyli z dość sporą grupką. Niesety na każdego przychodzi taki okres i jedni sobie radzą z nim lepiej a inni gorzej. Ale to nie znaczy, że trzeba takie osoby izolować (zazwyczaj same się izolują).

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 13:54 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
jest jeszcze jedna sprawa Opi - nie da sie zrobic LS eventu jak polowa siedzi na innym LSie i na CC nawet nie zaglada...
gdyby wszyscy siedzieli na CC i od czasu do czasu zagladali na forum wczoraj moglibysmy spokojnie złożyć 3 LSowe party na ENMki...
Du ju spik inglisz? Jaka połowa? 5 osób go założyło, które większość czasu spędzają na CC. Zjawcia, ty czasem jak coś powiesz... No, ale nic, ja tam wszystkich lubię, nie lubię tylko niesprawiedliwości ze strony osób, które przesadnie dramatyzują :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 14:11 
Cytuj  
Kalcia --> zeby nie bylo watpliwosci, poza radykalista Stokrotka, przez reszte LSa jestescie wszyscy mile widziani w CC niezaleznie od tego czy jestescie w innym polskim, taru-taru czy gejowskim ;) linkshellu.
Jesli ktos z emocji wyrzuci perelke albo dostanie kicka bez powodu to napewno dostanie nowa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 14:54 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kalcia --> zeby nie bylo watpliwosci, poza radykalista Stokrotka, przez reszte LSa jestescie wszyscy mile widziani w CC niezaleznie od tego czy jestescie w innym polskim, taru-taru czy gejowskim ;) linkshellu.
Jesli ktos z emocji wyrzuci perelke albo dostanie kicka bez powodu to napewno dostanie nowa.


Kto ma mientkie serce musi miec twarda dupa.
8)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 15:50 
Cytuj  
Lsowe eventy nie wychodza dlatego, ze polowa siedzi na innym lsie (hm ciekawe .. od kiedy cc ma 6 czlonkow?).

Odkad gram z eventow na ktore moglem pojsc byl 1 raz ef, po ktorym wszystkim przeszla ochota na powtorke, i 2 rajdy garrisonowe (na ktorych bylo po jakies 10 osob). Wczoraj z Darasem probowalismy znow zebrac ludzi na Garrison, ale niestety jakos nie bylo chetnych (poza paroma wyjatkami).

A to naprawde nie trzeba wiele .. troche checi i ekipa zebrana :
Obrazek

edit: byla bitmapa, mial byc jpg ;p


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 21:19 
Cytuj  
EF - ja już dawno chciałem na to iść ale jak ja jestem to nikomu się niechce. A jak byliście to ja nic nie wiedziałem.

Garrizon - mniej mnie na to ciągnie ale jakby coś to też z chęcią pójdę.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 21:32 
Cytuj  
Krzysiek, mógłbym skopiować i wkleić Twoją wypowiedź jako moją własną :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 22:23 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Krzysiek, mógłbym skopiować i wkleić Twoją wypowiedź jako moją własną :D



/lie :P Za każdym razem jak chcemy sie wybrac na garrison to jeczysz ze garrison cie nie bawi :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 18:56 
Cytuj  
pozdrowienia z urlopu....... widze , ze u Was niewesolo ....( pieprzona niemiecka klawiatura )......sprawa nieciekawa -- powstanie nowego lsa ....hmmmm --widze , ze kazdy WIDZI go inaczej .....ja spotkalem sie z A4 zaraz po jednym z naszych wypadow na kamikadze pty...i -- nie przeszkadza mi on . jednakze uwazam , ze jest on niepotrzebny ???..... TAK - zawsze mozna pogadac na tellu - nawet o zjawci - czy o mnie ---jak tam komu pasuje ..... przyczyn powstania lsa nie znam --- czyzby rzeczywiscie uraza do jednej osoby??? ogolnie czasami odczuwa sie lepsze traktowanie niektorych osob ( przez uberow ) , ale ....mozna z tym zyc ..
zastanawia mnie czemu ostatnio tylu z 40-60lvlowcow odchodzi .... ponoc nie jest to juz ten sam ls , co dawniej ...... moze cos w tym jest...
co do zjawci .... czesto twoja odpowiedzia jest ....poczytaj sobie ---jak nie to wywalcie te pytanie ...itp... tez kiedys zaczynalas , tez pytalas ....nie chcesz odpowiedziec --- nie udzielaj sie , siedz cicho ....pomoge ja ( podpowiem ) lub ktos inny , kto sie poczuwa do obowiazku pomuc .....

ze zjawcia gralem , chodzilem na bcnmy i .... nic do niej nie mam .
moze komus nie pasowac co czasami muwi czy pisze , ale .... do kazdego mozna cos miec........

.....patrzcie najpierw na siebie --potem osadzajcie !

i naprawcie stosunki i atmosfere na CC Lsie do mojego powrotu ....


swoja droga --- nudno STRASZNIE bez Was.....

z niecierpliwoscia czekam na powrut do gry..... czekajcie na mnie .... i PEACE in CC LS .......

pozdrowienia z ingolstadt

P.S. sorki za literuwki , ale na tej jeb.....klawiaturze nie umiem pisac ......

narka .


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
Ostatnio nie grałem w Finala..
Czy może mi ktos wytlumaczyc o co wszysscy sie tu kłócą??


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 15:40 
Cytuj  
o nic juz ^^


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 15:44 
Cytuj  
Jak o nic już, to o co sie kłóciliście ??


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 15:46 
Cytuj  
ja juz nic nie bede tlumaczyc (nie mam sily;P), all zostalo napisane, chce zeby ten temat zostal zamkniety.... .___.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 19:32 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
EF - ja już dawno chciałem na to iść ale jak ja jestem to nikomu się niechce. A jak byliście to ja nic nie wiedziałem.

Garrizon - mniej mnie na to ciągnie ale jakby coś to też z chęcią pójdę.


A potem Comodo pisze: Krzysiek, mógłbym skopiować i wkleić Twoją wypowiedź jako moją własną .

Wczoraj znowu szukalem chetnych, tym razem na EF i obaj byliscie w grze. Comodo mial party, ale sam pisal, ze kiepske. Zreszta ostatnio mowil, ze by z party odszedl dla EF. Krzysiek robil quest na ENM i skonczyl go zanim sie EF zaczal...

Oczywiscie wcale nie musicie chodzic na garrisony lub EF, bo to decyzja kazdego z nas co chce w grze robic. Natomiast nie piscie takich rzeczy potem na forum czy w grze, skoro ostatecznie sa wam obojetne takie eventy.

Wczoraj bylo nas 17 osob i znowu sie super bawilem:). Wydaje mi sie, ze Pilek i Sollo tez (z calego LSa tylko on jeden zglosil sie na EFa). Moze nastepnym razem jeszcze ktos pojdzie, bo wczoraj tak duzo osob nie bylo in game. Nastepny EF juz niedlugo...trzeba walczyc o chwale Bastok :D


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.