mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 23:15 
Cytuj  
Nie Krzysiek. As mial zupelna racje. Wielu Chinczykow utrzymuje sie z grania w FF. Z jednym nawet kiedys rozmawialem.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 23:29 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
To pochwal się jakie wpulle wygrałeś i co ukampiłeś :)


Nie pochwale sie ;P
A to z chinczykami to tez gdzies slyszalem :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 00:05 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Asmax nawiązując do Twojego poprzedniego posta: za co taki Chiniol gra jeżeli niema kasy na chatę? Trochę Ci niewyszło.


Ty myslisz ze chinczycy graja z domow? Tam jest sytuacja identyczna jak w korei, kafejki, kafejki i jeszcze raz kafejki. Nie wiem czy tu jest identycznie jak w niektorych koreanskich cafe, ze siedzisz ile chcesz ale wlascicielowi oddajesz czesc tego co nafarmujesz, a on to w mig sprzedaje na IGE, ale widzac sytuacje wnioskuje ze podobnie. Nie mowie, ze jedynie najbiedniejsi chinczycy to gillselerzy, ale takich jest w tym gronie bardzo duzo niestety:/

Co innego to amerykanskie dzieciaki sprzedajace kase na ebay.com - tutaj robia to jedynie aby troszke dolozyc do swoich niemalych kieszonkowych.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 00:53 
Cytuj  
Ha to teraz wiem co mają wspólnego a czym się różnią amerykański dzieciak i nasz polityk: obydwoje lecą na kasę ale bachory przynajmniej robią to z klasą :P

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 07:32 
Cytuj  
Powiem krótko
Nie lubię chińskich gilfarmerów z wielu powodów
a kto kupuje kasę, to jego sprawa, wiadomo są za i przeciw
:P


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 09:11 
Cytuj  
Dla mnie chinski, amerykanski czy polski gilfarmer sie niczym nie rozni. Obojetni mi sa sa np. ci co sobie lowia rybki, bo poza rozwalaniem ekonomii (dzieki ktorej moj sprzet jest coraz drozszy i czuje sie coraz bogatszy :wink: ) to w niczym nikomu nie przeszkadzaja, nie lubie za to tych co siedza 24h w jednej krainie napieprzajac w kolko te same moby znajac na pamiec ich respawn.

Zreszta uwazam, ze konta gilfarmesrskie czesto nie sa wlasnoscia graczy, oni przychodza na nich "pracowac" i dlatego sa on-line 24h i dzieje sie to pewnie podbnie czesto w Stanach jak w Chinach.

BTW Chiny w porownaniu z Polska sa mega bogate i super rozwiniete technologicznie, sa tam oczywiscie cale obszary skrajnego ubostwa, ale tam raczej nie maja pojecia co to komputer i internet. :) Duze miasta to w porownaniu z polskimi to XXII wiek niestety...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 10:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
BTW Chiny w porownaniu z Polska sa mega bogate i super rozwiniete technologicznie, sa tam oczywiscie cale obszary skrajnego ubostwa, ale tam raczej nie maja pojecia co to komputer i internet. :) Duze miasta to w porownaniu z polskimi to XXII wiek niestety...


Tak Opi, to prawda. Ale uwierz mi, ze Chiny ladnie wygladaja na zdjeciach, wiem troche o tym bo sie interesowalem ich obecnym stanem zycia...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 11:02 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Tak Opi, to prawda. Ale uwierz mi, ze Chiny ladnie wygladaja na zdjeciach, wiem troche o tym bo sie interesowalem ich obecnym stanem zycia...


Ja tez. Znam paru chinskich biznesmenow robiacych interesy w Polsce, moj przyjaciel wiele razy jezdzil do Chin. To panstwo ze skrajnie kapitalistyczna gospodarka i komunistycznym systemem politycznym. Biznesmeni chinscy i miedzynarodowe koncerny trzepia tam gigantyczna kase oczywiscie kosztem pracownikow najemnych (jak na zachodzie w XIX w.), ale nie jest tez tak zwykly chinczyk to niewolnik jezdzacy na rowerze i jedzacy suchy ryz. Tam poziom zycia w miastach systematycznie wzrasta (czego raczej nie mozna powiedziec o Polsce ostatnich lat), samochod to standard (zreszta chinskie samochody sa ponoc coraz lepsze i moga zagrozic europejskim rynkom), superszybki internet to standard, wielopasmowe autostrady do standard.

"W pierwszym półroczu 2004 populacja internautów wzrosła w Chinach o 28 proc. w porównaniu z danymi za 2003 rok. Znacząco, bo o 79 proc. zwiększyła się liczba abonentów szerokopasmowego dostępu do Internetu - w tej chwili 31 mln Chińczyków jest posiadaczami takiego łącza."
źródlo AP


Oczywiscie poza kapitalistycznym wyzyskiem w miastach jest tez gleboka prowincja, gdzie zyje sie jak w XV w, ale i mala Polska ma regiony gdzie czas sie "lekko" zatrzymal. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.