mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 10:25 
Cytuj  
No widzisz, jakis ty madry ;) Ja to poprostu ostatnio wczesniej zaczelem odczowac i staram sie jakos obronic od jakiegos czasu, ale niektorzy chyba jeszcze tego nie widza. Ostatnio wszyscy oszaleli, zakladaja staticy ZM, CoP, inne duperele, Dynamisy, ENMy, blabla, Mittsy, Afy, Inne rare/exy - umawiaja sie na wszystko, a potem nie dosc, ze okazuje sie ze nie masz jednego dnia dla siebie zeby spedzic w grze normalnie robiac co ci nagle do glowy przyjdzie to na dodatek wszystkie te eventy zaczely sie na siebie nakladac i zaczyna brakowac ludzi ;/

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 10:27 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
"A czemu mnie pytasz skoro nie ide" Tak odpowiedziałaś mi, gdy spytałem Cię kiedy na te rękawiczki idą. Więc nie maślankuj oczętami.

Sai stwierdził, że nie wyrobią się przed planowanym dynamisem.

Za tydzień podobno reaktywują DP, więc to była ostatnia okazja.

Przypomnę też, że planowany wypad był tydzień temu. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie nie bawi przenoszenie imprezy o miesiąc.

Po prostu daliście dupy - że się tak niekulturalnie wyrażę.


bo nie mialam isc - w ostatniej chwili okazalo sie ze nie ma tanka na run ;) poza tym nie byLo Opiego i Anc i nie bylo wiadomo o ktorej wroca - wiec zrobilismy jeden event ktory mial szanse sie udac :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 10:28 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
No widzisz, jakis ty madry ;) Ja to poprostu ostatnio wczesniej zaczelem odczowac i staram sie jakos obronic od jakiegos czasu, ale niektorzy chyba jeszcze tego nie widza. Ostatnio wszyscy oszaleli, zakladaja staticy ZM, CoP, inne duperele, Dynamisy, ENMy, blabla, Mittsy, Afy, Inne rare/exy - umawiaja sie na wszystko, a potem nie dosc, ze okazuje sie ze nie masz jednego dnia dla siebie zeby spedzic w grze normalnie robiac co ci nagle do glowy przyjdzie to na dodatek wszystkie te eventy zaczely sie na siebie nakladac i zaczyna brakowac ludzi ;/


dlatego ja sie do niczego nie zglaszam na ochotnika - chyba ze akurat nie mam nic do roboty ingame i akurat cos sie dzieje - vide wczorajsze mittsy :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 10:55 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
dlatego ja sie do niczego nie zglaszam na ochotnika -
Lol. No daj spokój Zja. Ja tam bez przerwy widzę, że się gdzieś zgłaszasz :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 11:12 
Cytuj  
Comodo nie przesadzaj. Jak Zja jest ingame i nie expuje to co ma robić. I tak część wypadów nie dochodzi do skutku.

Dla mnie najlepsze wypady z CC na których byłem przez przypadek (ENM Holla, pierwsze BCNMy, jakaś pomoc...). Wszystko wychodziło tak jak powinno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 11:27 
Cytuj  
Ja mam nadzieje miec wiecej luznych dni jak skonczymy copy.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 11:54 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Comodo nie przesadzaj. Jak Zja jest ingame i nie expuje to co ma robić. I tak część wypadów nie dochodzi do skutku.

Dla mnie najlepsze wypady z CC na których byłem przez przypadek (ENM Holla, pierwsze BCNMy, jakaś pomoc...). Wszystko wychodziło tak jak powinno.
Krzysiu. To już nie wiem która z kolei Twoja wypowiedź praktycznie nie mająca związku z tematem. Do wielu innych tematów też się wtrącasz nie pisząc totalnie nic do rzeczy - bo jakbyś mógł coś do rzeczy napisać, skoro Cię sprawa nie dotyczy? Mówię tu np. o Twoim ostatnim "Nie gadaj?" z tego tematu, czy np. "Wiem co sobie o tym myślę, ale tego nie napiszę" z tematu do DP.

No dobra, to tyle. Ciekawym, czy uda się nam wyskoczyć w końcu na to CCDynamis. Ja się narazie wyzbyłem wszelkich nadzieji. :wink:

Ogólnie zaznaczam, że do nikogo nic nie mam. Bo tu zaraz będą dyskusje jak ktoś się poczuje 'zaatakowany' :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 12:02 
Cytuj  
Zobacz swój poprzedni post. Też niema nic wspólnego z tematem. Trochę konsekwencji do samego siebie. Poza tym np. dziennikarzy też wiele spraw nie dotyczy a wypowiadają się w różnych dziedzinach.

"Nie gadaj?" miało znaczyć "dlaczego nie poszliście". Niema związku z tematem? Ma - i to duży.
A ten drugi cytat to nie moje słowa.

Nigdy nic nie wyjdzie bez poświęcenia. Nagle ktoś gdzieś poszedł, coś wypadło. Dzisiaj mam Minotaura i dzisiaj jest drobna impreza urodzinowa mojej dziewczyny. O imprezie się dowiedziałem w czwartek (to był jej dzień urodzin) a o Minotaurze wiedziałem już 2 tygodnie temu. I nie idę na urodziny.
Co by Comodo nie pieprzył znów, że to nie na temat - czasem trzeba poświęcić kilka innych rzeczy dla jednego wypadu, którego można potem długo nie powtórzyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 12:13 
Cytuj  
Idz na impreze!!!

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 12:25 
Cytuj  
Opi niepisz tak bo zaraz Comodo wyskoczy, że na temat nie piszesz :lol:

Ustawiłem się to przyjdę. Prezent ode mnie już dostała. Niewiem czy tort można nazwać imprezą (nic więcej nie będzie). Poza tym jutro do niej jadę. Jak się teraz nie pojawię a Minotaur dojdzie do skutku to już raczej do końca roku go nie zrobię. Niema aż tylu osób na LSie jak np. twoja Ancover co bez chemrania pod nosem drugi raz na CoP idą, żeby m.in. mi pomóc. Można powiedzieć "to tylko gra". Ale ja gram z żywymi ludźmi i jeżeli oni są dla mnie fair i poświęcają dla mnie swój czas to dlaczego ja miałbym nie poświęcić trochę swojego dla mnich. I tak zazwyczaj niema mnie ingame w weekendy (siędzę u swojej niuni).

Po prawie 2 latach pracy na baletach żygam imprezami. Każdego rodzaju (no prócz Hip Hopowych - tego nigdy za wiele). Czuję "wypalenie".

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 13:05 
Cytuj  
Comodo :-? nie chce byc nie mila, ale na tell z zadowoleniem pisales mi kiedys: "Sai kazal mi zrobic w tydzien 65.... bo jestem potrzebny na Dynamis..." wiec po co teraz zgrywac jakies dokuwania? nie neguje twojego wysilku, bo sama i kazdy to robi lvl-jac, poprostu twoje emocje dla mnie sa dziwne i nie jasne.

Rzecz jasna, ze pojscie Dynamis ewidentnie zalezalo od braku ludzi z roznych powodow.

A za tydzien ten sam 65 moze miec jeszcze pare osob na LS-e :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 15:17 
Cytuj  
:o :o :o


Sait - tyran !!!

:lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 15:31 
Cytuj  
No ja mialem randke wczoraj. lol :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 16:58 
Cytuj  
65 ty i tak bym zrobił, bo do 75tego jest po drodze. A napisałem, bo się cieszyłem, że jestem potrzebny, poza tym, wesoło to brzmiało jak to Zjawka przed chwilą ujęła :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 23:34 
Cytuj  
niewatpliwe :lol:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:45 
Cytuj  
[bump]
planujemy CC dynamis w tym tygodniu?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 16:35 
Cytuj  
hahaha planowac zawsze mozna, w tym CC jest najlepsze :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.