mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 18:27 
Cytuj  
Film rewelacja :) Ehhh stare dobre FFVII . Nie sadze zeby sciagniecie FFAC i ogladniecie juz teraz bylo czyms zlym bo jak dobrze wiadomo FFAC pewnie pojawi sie u nas w nastepnym tysiacleciu o ile wogule . A jestem przekonany ze kazdy fan FF tak czy siak kupi orginalna wersja na dvd (ja wiem ze napewno kupie bo film jest rewelacyjny) , ale po co czekac i meczyc sie i sluchac od ludzi jaki ten film jest swietny skoro mozna go "teraz" sciagnac zobaczyc a potem kupic dvd. To nie jest piractwo imo poniewaz orginal i tak bedzie sie mialo .:)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 18:30 
Cytuj  
Wlasnie ogladam i ... OMG !! 20 min do konca :D

OK wracam po filmie by wziasc udzial w "dyskusji" :D

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 18:32 
Cytuj  
WOWOWOW jaki Limit Break :D

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 18:52 
Cytuj  
Skoro już piracicie, to przynajmniej nie spoilerujcie, co? -_-''

Ściąganie filmu, który u nas ma się ukazać to piractwo i nie ma wymówki "bo u nas to za pół roku" albo "bo to za drogie będzie". Ćwiczyć silną wolę i odkładac pieniądze. Żadna sztuka. 90% osób co ściągnęło, zapewne filmu juz nie kupi, bo "już mam na komie :D" -_-' W ten sposób okrada się SE. No, ale skoro uważacie się za takich fajnych, ściągając ten film... Heh, nie będe tu zaglądac dla własnego dobra, bo ludzie nawet nie moga uprzedzić, ze spoilery -_-'


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 18:55 
Cytuj  
Go Go - to nie Krypta. To forum to spoiler :D Poza tym trzeba rozróżniać ćwiczenie silnej woli i masochizm. To tak jakby nie uprawiać pół roku seksu (to też pewien masochizm jest).

Omnislash za mocny. Film za mocny. Czekam na pozadne polskie tłumaczenie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:01 
Cytuj  
Cytuj:
który u nas ma się ukazać to piractwo i nie ma wymówki

/gg
A kiedy to ma się ukazać w Polsce, jeśli można wiedzieć?
Bo jakoś mi o tym nic nie wiadomo...


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:08 
Cytuj  
Problem w tym ze chyba nikt jeszcze nie wie ( nawet firma ktora ma wydac w polsce ) kiedy FFAC bedzie u nas :) . Co do argumentow ze pewnie polowa teraz skoro ma juz na hdd nie kupi orginalu to sadze ze sie mylisz i to bardzo . KAZDY fan seri FF kupi to w orginale , chociaz po to zeby miec pudeleczko i zeby ladnie wygladalo na szafce :) . Btw jezeli ktos szuka polskich napisow do filmu to polecam zajzec na www.napisy.org (ciezko powiedziec czy napewno sa dobre ale w sumie film mial sens jak z nimi ogaldalem) . Tak wiec , jezeli ktos lubi byc masochista i czekac i sie meczyc to prosze bardzo , ja wole sobie teraz sciagnac zobaczyc a potem kupic orginalke zeby ladnie wygladala na szafce i zebym mial spokojne sumienie ze pomoglem tworcom tego wspanialego filmu. No ale wiadomo kazdy ma swoj punkt widzenia na te sprawy i nie ma co sie wywodzic ktory jest lepszy bo wiadomo ze kazdy bedzie bronil swojego :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:13 
Cytuj  
A może zrobią film o FFXI. FFXI: Dark strikes back ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:34 
Cytuj  
W zyciu nie kupie polskiej wersji ;P Chyba, ze nie beda sie bawic w "profesjonalny dubbing".

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:34 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Skoro już piracicie, to przynajmniej nie spoilerujcie, co? -_-''

Ściąganie filmu, który u nas ma się ukazać to piractwo i nie ma wymówki "bo u nas to za pół roku" albo "bo to za drogie będzie". Ćwiczyć silną wolę i odkładac pieniądze. Żadna sztuka. 90% osób co ściągnęło, zapewne filmu juz nie kupi, bo "już mam na komie :D" -_-' W ten sposób okrada się SE. No, ale skoro uważacie się za takich fajnych, ściągając ten film... Heh, nie będe tu zaglądac dla własnego dobra, bo ludzie nawet nie moga uprzedzić, ze spoilery -_-'


Piractwem nie jest sciaganie czegos co u nas badz europie nie jest na licencji i to jest fakt a czeakanie na premiere europejsko to jak z wszystkim 3-6miesiecy po USA :)

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 20:50 
Cytuj  
***********<SPOILER ALERT>************










Poryczalem sie, popuscilem w majty, zalalem sasiadow, przemalowalem sciany, zjadlem parkiet, pocalowalem zdjecie Romana G... OMFG co za film!!!

Do ludzi, ktorzy nie grali w FF7 - 50% tego filmu poszlo w komin... trzeba znac scenariusz gry zeby ten film docenic.
Ja sie strasznie ciesze, ze 2 tygodnie temu znowu zagralem i skonczylem FF7...

CUDO!!!

Tifa i Cloud sa malzenstwem czy cos? Ten dzieciak ma byc synem Tify a starego nie widac... a oboje maja czerwone wstazki na ramieniu.
Ani razu nie pada imie Aeris...
Zack sie pojawia :)
Cala kompania w komplecie!
Ni cholery nie widac co koles wyciaga ze skrzynki z napisem Jenova...
Behemot wymiata z flary jak stary a Cloud chyba z Omnislasha mu pojechal jesli sie nie myle.

Ide zmienic majty kurde :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 21:04 
Cytuj  
SPOILER


Omnislasha to Cloud odpalił na Sephirotha. Muszę sobie przypomnąć Limity. Był jeszcze jeden Limit (chba 2 poziomu) jak Kadaj odpalił Earth Magic. Muszę jeszcze raz film obejrzeć.

Jak oglądałem film to miałem taki ślinotok, że śliniak mi urwało z szyi (od nadmiaru płynu).

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 21:14 
Cytuj  
***********<SPOILER>**************

Krzysiek2099 napisał(a):

Omnislasha to Cloud odpalił na Sephirotha. Muszę sobie przypomnąć Limity. Był jeszcze jeden Limit (chba 2 poziomu) jak Kadaj odpalił Earth Magic. Muszę jeszcze raz film obejrzeć.

Jak oglądałem film to miałem taki ślinotok, że śliniak mi urwało z szyi (od nadmiaru płynu).


Co ty gadasz, Omnislash to bylo 12 hitow, na dziadku odwalil cos zupelnie nowego...

A na earth dal Blade Beam ^^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 21:23 
Cytuj  
SPOILER!










Tego no, ze skrzynki to glowa Jenovy i metamorpha w Sepha.
Mowili wczesniej,ze to Jenova`s head.
No Cloud i Tifa raczej takie malzenstwo bo przeciez jak odbiera telefon to mowi, ze firma Strife`ow. No chyba, ze ktos tlumaczenie skopal to trza go bedzie kill`im. Denzel synem nie jest bo to przeciez tylko 2 lata minely.
Wiec kim? Znajomym Marlene? Moze bratem? Jakis kuzyn? czy co? Hmm..


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 21:53 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
***********<SPOILER>**************

Krzysiek2099 napisał(a):

Omnislasha to Cloud odpalił na Sephirotha. Muszę sobie przypomnąć Limity. Był jeszcze jeden Limit (chba 2 poziomu) jak Kadaj odpalił Earth Magic. Muszę jeszcze raz film obejrzeć.

Jak oglądałem film to miałem taki ślinotok, że śliniak mi urwało z szyi (od nadmiaru płynu).


Co ty gadasz, Omnislash to bylo 12 hitow, na dziadku odwalil cos zupelnie nowego...

A na earth dal Blade Beam ^^



Może to ten drugi Limit 4 poziomu. Wyglądał fajnie.

Szkoda, że Knights of Round nie było.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 23:25 
Cytuj  
Cytuj:
!!!!!!!!SPOJLER!!!!!!!!!








Dobra, Denzel to jednak syn Tify, nawet ma niebieskie oczy :> Ale 2 lata... za krotko, moze adoptowany?Hm....


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 01:57 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
... 90% osób co ściągnęło, zapewne filmu juz nie kupi, bo "już mam na komie :D" -_-' W ten sposób okrada się SE. No, ale skoro uważacie się za takich fajnych, ściągając ten film...


Ja myślę, że w tych czasach nikt aż taki naiwny nie jest żeby kupować kota w worku za grube pieniądze w stosunku do samego nośnika.
Poza tym ludzie też dzielą się między innymi na tych którzy pracują, mają kino domowe, dobry telewizor i dawno wyrośli z oglądania filmów na kompie. Jak tylko zobaczą, że film na DVD ma oryginalną ścieżkę dźwiękową, polskie napisy i nie kosztuje więcej niż 70-80 zł to z radością kupią.
Jeśli nie to będą unikać spojlerów, recenzji, trailerów, komentarzy na forum, kopii w necie w jakości za którą się nie płaci i żyć w "niewiedzy" i uczciwie oczekiwać czego ?

(btw. po co mieliby niektórzy kupować film na DVD jeśli mają go zamiar oglądać tylko na kompie na monitorze bo inaczej nie mogą ????? )


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 02:06 
Cytuj  
Cudo, ale tylko dla fanów FF VII, bo osobie która nie jest w temacie film może mózg ugotować :lol:

Nie moge się doczekać oryginału......


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 07:18 
Cytuj  
SPOILER

OK tlumacze - Tifa i Cloud nie sa malzenstwem. Denzel nie jest dzieckiem Tify doslownie, jest jedna z sierot, ktorymi sie ona opiekuje i dobrym kolega Marlene.
Na poczatku filmu gdy dzwoni telefon Tifa mowi "He's no longer here." Ma to oznaczac zeby nie dzwonili do niego bo go i tak tu nie ma. Potem idzie dosc DLUGA droge do telefonu, co oznacza, ze nie jet to zupelnie jej telefon. I mowi w liczbie pojedynczej - agencja Strife'a a nie Strief'ow.

A do wstazek to sa 2 teorie - jedna to, ze tak samo jak "limity" (lekko przerobione, np. Omnislash) sa "smaczkiem" gdyz jak pamietamy Ribbon byl najlepszym akcesoriem w grze.
Druga teoria - patrzac na to, ze kazda z glownych postaci ja ma, a takze Marlene nosi jedna na glowie - sa to wstazki ktore nosza by uczcic pamiec Aeris.


KONIEC SPOILERA

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 07:35 
Cytuj  
OK - teraz wiem, że wszyscy jesteście freakami :)

Xav mi musi dzisiaj wytłumaczyć o co chodziło - bo obejrzałem, ale poza super efektami to nic nie kumałem ;)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.