mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:59 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
90% zaklęć BLM-a jest kupowalana od NPC-a, problem moze być z kasa na te zakupy ale kupic je mozna.


No na to to juz zdazyl ci odpowiedziec Bodziu, wiec nie skomentuje.

Scorpio napisał(a):
Ekwipunek dla BLM-a to może być nawet zwykła szmata RSE jak ty to nazywasz, dla mnei to jest i pozostanie uber ekwipunek dla maga ...

Hands down.

Scorpio napisał(a):
Da się expować bez ranków, zilartów, copów itd ...
Da się expowac bez food, uber itemów i kupy kasy ...


W zalozeniu byl "czysty" serwer, ale nawet pomijajac ten fakt tylko trzymajac sie rzekomego zrobienia postaci na lvl 75 w dwa miesiace zaczynajac od zera. Z takim podejsciem to zrobilbys w dwa miesiace ale tylko lvl 25. Im wyzej tym wieksze wymagania. I sorry ale jesli bylbys w mojej party i robil MB 200 dmg gdzie sredniej klasy BLM robi np 700, dlugo bys nie mogl znalezc party bo zle wiadomosci rozchodza sie bardzo szybko : ????wy tank, rdm, tfh, blm nie znajdzie szybko party bo : PAMIETAJAC ze chcesz zrobic lvl 75 w dwa miesiace MUSISZ grac BARDZO dlugo i czesto wiec obracasz sie w kregu ludzi kolo swojego danego lvlu, bedac gimpem opozniasz tylko ich exp, a tym samym Twoja droga do 75 sie wydluza. Nie wspomne o ilosci resist, ktore na pewno beda bardzo czeste.

Scorpio napisał(a):
Maata da się pokonać bez uber sprzetu, zajmie to tylko wiecej czasu -> ja pokonałem Maata bez eliksirow choc mialem oba w 3 probie a jedyny HQ jaki mialem to wind na ta walke i cap w elemental magic. Bodziu pokonał Maata majac tylko Ice Staff a ównie dobrze mógł mieć wan z int+


Z tym sie zgodze. Zabicie Maata BLM jest chyba najlatwiejszym G5, przynajmniej moim zdaniem, moze dlatego ze jestem taru. Uber sprzet nie jest potrzebny ale potrzebne sa czary ktorych u NPC nie kupisz wiec troche zaprzeczasz sam sobie.

Scorpio napisał(a):
Tylko co to za exp .. i co za fun z gry logowac sie tylko po to aby nabic expa i nic innego ...


Oczywiscie fun zerowy, pomijam ze na lvl 50 moznaby juz dostac swira od ciaglego exp. Inaczej sie robi to z ludzmi ktorych sie zna i ma sie static a inaczej jak samemu robisz pt i grasz codziennie z innymi ludzmi. Z wlasnym static i z kumplami jest to fun, z przypadkowymi ludzmi czasami tylko i wylacznie udreka.

Scorpio napisał(a):
Co do Legendy Suczki - w ciagu 4 czy 6 miesiecy dignoł chlopak lv 72/73, i był najszybciej expujacym Polakiem i wogole gosciem ze strefy innej niz JAPAN ... JP robili z nim GK, ZM i inne takie. Kiedy my z reszta ls-a gnebilismy robale albo netoperki on juz robil pierwszego GK. Ale on grał mniej wiecej tak - pol dnia w kopalni pol dnia exp ...

Co do legendy Edwina to jest ona imo mocna przesadzona, edwin expowal postac okolo roku, i zaczynał naprawde wolno i bardzo wolno mu to szlo do pewnego momentu ... przypadkiem wystawil bilet - revard z moogle questu - za 5 baniek i ktos go kupil, poniewaz koles ostro zaczol po nim jechac i go jebac nie oddal mu za niego kasy co caklowicie rozumie, od tej chwili edwin dostal skrzydel w expie ... zatrzymal sie znow kolo lv 50 na GK i prawdopodobnie z braku kasy tez ... potem edwin zostawial boota w dalktuf tower kiedy spal i kampowal nm-a, robil to tez w ordeless cav vide sniper ring ....


Dzieki za rozwiazanie zagadki, chociaz jedno sie wyjasnilo.

A tak juz na marginesie kazdy tank (przynajmniej ninja) blogoslawi BLM za dobry i szybki STUN, ktory kupisz u NPC za gile ale kosztuje hmm jesli mnie pamiec nie myli ok 32 k w rabao (cena zalezy od fame). Wiec niestety ale chcac DALEJ lvl BLM musisz przystanac w tym miejscu i zarobic kase. Co na "czystym" serwerze nie jest juz taka latwa i szybka sprawa.

Moim zdaniem nie ma sensu juz ciagnac tej dyskusji bo nie o to chodzilo Comodo w jego poscie.

Edit : Jesli myslisz ze zrobienie np. Sleepga II na lvl 56 to jest pestka to mnie nie rozsmieszaj. I przestan mieszac bo RAZ trzymasz sie wersji ze serwer jest czysty a potem dpoasowujesz rozne rzeczy do innych sytuacji. Bo w innym stopniu trudnosci robi sie Sleepga II na czystym serwerze a w innym majac kolegow na 75 lvl. I trzymajac sie wersji czystego serwera to:

Scrolle kupione u NPC przykladowe nie bede wymienial wszystkich :

Stun - Rabo - cena ok 32 k
Blizzard III - Lower Jeuno - ok 40 k
Blizzard II - Windrust, lub Selbina - ok 25 k
Scroll of Stone II Price: 5878 - 6645 gil
Scroll of Water II Price: 8280 - 9360 gil
Scroll of Aero II Price: 12236 - 13832 gil
Scroll of Fire II Price: 16928 - 19136 gil
Scroll of Blizzard II Price: 22356 - 25272 gil
Scroll of Thunder II Price: 28520 - 32240 gil
Scroll of Stonega Price: 1191 - 1346 gil
Scroll of Waterga Price: 2143 - 2423 gil
Scroll of Aeroga Price: 4239 - 4792 gil
Scroll of Firaga Price: 7181 - 8118 gil
Scroll of Blizzaga Price: 10948 - 12376 gil
Scroll of Thundaga Price: 15456 - 17472 gil
Scroll of Poison II Price: 23184 - 26208 gil
Scroll of Bio II Price: 12880 - 14560 gil
Scroll of Poisonga Price: 4747 - 5366 gil
Scroll of Shock Spikes Price: 8280 - 9360 gil

To sa ceny u NPC. Wiec zaczynajac na nowym serwerze predzej sie ????? niz zarobisz kase na to wszystko i jeszcze wyrobisz sie z questami no i lvl 75 w dwa miesiace, acha jeszcze RSE. Pamietajac ze Comodo pisal o czystym serwerze.

Scorpio napisał(a):
Da się expować bez uber itemów i kupy kasy ...


LOL ?


Ostatnio edytowano 2 lut 2006, 15:15 przez mik, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:14 
Cytuj  
A czy MUSISZ miec Sleepga II na lv56, mozcie grac tak aby nie bylo potrzeby uzywac tego zaklecia, zreszta te zaklecie ma niska uzytecznosc na lv 56 i bardzo wysoka w tzw eventach typu dynamis ?

Zapominasz że grajac w tym samym gronie zdobywasz seale za ktore maja dobrych kumpli i zgrany team mozesz dostac kupe kasy i itemy ktore ci sa bardzo potrzebne w okolicach lvl na ktorym je potrzebujesz.

MB 200 to chyba nie zdaza sie nawet golemu BLM na lv 70, wiec bez przesady z tymi resistami, zreszta mozna expowac po Japońsku a nie po Amerykansku i wtedy nie ma resistow.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 2 lut 2006, 15:18 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:16 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
A czy MUSISZ miec Sleepga II na 56 ?


Oczywiscie ze nie tylko po co piszesz ze jest to pryszczem skoro nie jest.
Ale stun wypadaloby juz miec.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:21 
Cytuj  
mik napisał(a):
Scorpio napisał(a):
A czy MUSISZ miec Sleepga II na 56 ?


Oczywiscie ze nie tylko po co piszesz ze jest to pryszczem skoro nie jest.
Ale stun wypadaloby juz miec.


Pytanie brzmi czy da się expować i osiagnac wysoki lvl na nowym serwie przy minimalnym zaopatrzeniu AH posiadajac grupe z ktora sie expuje stale ... odpowiedz brzmi tak ! A wy staracie sie udowodnic za wszelka cene ze HQ ice staff jest must HAVE kazde BLM na lv 40, że musicie miec Genie Body itd .. zeby pokonac Maata ... co jest wierutna bzdura.

Tak na margnesie czy wiesz ile placi NPC za golden mask ktora jest czestym dropem o Davoi ?

Edit :
Ja cie bardzo przepraszam, ale czyj exp bedziesz spowalnial ? Ninja ktorego najlepszym armorkiem na lv 70 bedzie jego AF ? i sam bedzie sobie craftowal shihei ?? A moze exp WHM ktory bedzie ubrany w AF i moze bedzie miał rare/ex wand ? A moze samuraja ubranego w AF ?
Widac popelniasz ład ktorego popelnienie przypusjesz mi, uwazasz mianowiecie ze na serwie na ktorym nie ma high lvl crafterow, AH jest prawie puste, gracze mozolnie zdoywaja exp starajac sie wspierac nawzajem w zdobywaniu itemow sa gracze dysponujacy sprzetem high end typu scorpion harnes badz kirin osode ... BRavo !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 2 lut 2006, 15:35 przez Scorpio, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:35 
Cytuj  
Ano bzdura bo Genie to lv 73 :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:37 
Cytuj  
Stok - przypominasz mi takiego "raptusa" wpada i zamieszanie narobi a potem sie ocknie o faktycznie maja racje ;-)
Stok czy ty bierzesz pod uwage ze jest to nowy serwer bez rozwinietej ekonomii ? Generalnie na zadania trzeba miec czas, ja podalem ci konkrety "kupowania" u NPCeta. Przyznaj ze nie miales racji z kupnem w 90% scrolli u NPC, a jesli chodzi o walke z Maatem to akurat i AM i -ga czary byly bynajmniej w moim przypadku niezbedne, a w wielu opisach taktyk rowniez :) to pisze ze swojego doswiadczenia w owczesnym czasie, nie wiem jak teraz rozwalaja Maata :) A co do przydatnosci -ga, no wiesz MB z tymi czarami to byl wielki dmg, a co za tym idzie wiecej sie robilo chainow co wplywa na czas expa itd. Za bardzo generalizujesz BLMa :)
No i ostatnie, bo musze wyjezdzac, w taki sposob myslac to WHM, BRD, nawet RDM SMN nie potrzebuja w ogole sprzetu bo i po co ??? da sie i bez tego expowac, a mozna by nawet przy dobrym tankowaniu okroic DD bo najwyzej troche mniejszy dmg by robili, mniej chainow ale expowac tez sie da. Nie popadajmy w skrajnosci :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:39 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Zapominasz że grajac w tym samym gronie zdobywasz seale za ktore maja dobrych kumpli i zgrany team mozesz dostac kupe kasy i itemy ktore ci sa bardzo potrzebne w okolicach lvl na ktorym je potrzebujesz.


A ty zapominasz o jednym ja CALY czas pisze pod katem NOWEGO serwera wiec nawet robiac duzo BCNM duzo gili nie zarobisz bo KTO to kupi i za ile ?

Scorpio napisał(a):
zreszta mozna expowac po Japońsku a nie po Amerykansku i wtedy nie ma resistow.


Chyba nie wiesz co piszesz. Krotko i na temat : tak obecnie mieszkam w stanach jesli do tego pijesz, z przyczyn zdrowotnych siedzialem ponad rok w domu na chorobowym, wiec mialem MASE wolnego czasu zeby grac. Dla mnie moj czas zone to EST wiec granie wieczorem i w nocy = granie z Japoncami. Przez prawie caly ten rok bylem w japonskim LSie, pozniej jak juz wrocilem do pracy niestety moj czas gry mijal sie z ich czasem. Do czego zmierzam : jesli myslisz ze JP = omfg they owns to sie bardzo mylisz. Spotkalem BARDZO wielu japoncow ktorzy grali ponizej krytyki, wiec mit o japoncach jest mocno przesadzony i kazdy kto dlugo gral to wie, to ze japonce zawladneli jako pierwsi HNMami to TYLKO i wylacznie dzieki botowaniu. Tak mowie miedzy innymi o mrargus, ktory byl bardzo dlugo skrywana tajemnica, gdzie NA wcale nie sa glupi i dobrze wiedzieli ze japonce botuja. Byla nawet pisana oficjalna petycja do SE zeby cos z tym zrobili bo ZADEN wiekszy NA ls nie byl w stanie claimnac (hmm troche glupie slowo) np Fafnir'a czy Nidhogg'a. Na co SE dalo odpowiedz ze jest to sprawa lagu poniewaz gra dopiero wyszla w USA a serwery sa w japoni wiec lag powoduje ze o kilka sekund lub milisekund JP sa szybsi, i ze pracuja nad rozwiazaniem problemu laga. Byla to oczywista bzdura ale to jest SE wiec mogli napisac co chcieli. Wiem jak graja JP i jak graja NA, nie wiem tylko PO CO taka glupote NAPISALES graj po japonsku nie po amerykansku ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:51 
Cytuj  
Na nowym serwie majatkiem bedzie 100 000 gil. I o takim majatku pisze - cena i zysk adekwatny do ekonomi serwera. Pozatym robisz BCNM nie dla gil tylko dla itemów, a sprzedajesz to co nie moze byc zuzte przez grupe.

Hmm, chyba nie wiesz co ja mam na mysli mowiac japonski exp ... japonski exp polega na biciu slabego przeciwnika kilkanascie godzin non-stop gdzie exp zdobywa sie bardziej z chainow bo przeciwnik to VT MAX ... stad nigdy nie pobijesz rekordu w ilosci exp na godzine ale napewno uda ci sie wylevelowac postac. Nie musisz tez w przeciwienstwie do Amerykanskiego stylu gry miec sprzetu podciagajacego cie kilka lvl w gore aby na luzaka moc pokonac IT +++. Ot, taka mała róznica w mysleniu :roll:


Bodziu ehh, kurcze, ale upraciuch jestes, GK to lv 70, Mob dropujacy jakies scrole GA III to lv 50 w tym dropuje tez magic atck earring ... , Mob dropujacy Acienty to lv 70-75 czyli taki z jakiego pozyskujesz testimony ... ehh kurcze, ja nie wiem jaki problem zfarmowac taki item skoro jest potrzebny zamiast na luzaka isc na AH i wywalic bańke na zakup ..


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:56 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Pytanie brzmi czy da się expować i osiagnac wysoki lvl na nowym serwie przy minimalnym zaopatrzeniu AH posiadajac grupe z ktora sie expuje stale ... odpowiedz brzmi tak !


TAK da sie osiagnac wysoki lvl przy takich zalozeniach, TYLKO PYTANIE brzamialo czy DA sie to zrobic w DWA miesiace i tu odpowiedz brzmi NIE.


Scorpio napisał(a):
Edit :
Ja cie bardzo przepraszam, ale czyj exp bedziesz spowalnial ? Ninja ktorego najlepszym armorkiem na lv 70 bedzie jego AF ? i sam bedzie sobie craftowal shihei ?? A moze exp WHM ktory bedzie ubrany w AF i moze bedzie miał rare/ex wand ? A moze samuraja ubranego w AF ?
Widac popelniasz ład ktorego popelnienie przypusjesz mi, uwazasz mianowiecie ze na serwie na ktorym nie ma high lvl crafterow, AH jest prawie puste, gracze mozolnie zdoywaja exp starajac sie wspierac nawzajem w zdobywaniu itemow sa gracze dysponujacy sprzetem high end typu scorpion harnes badz kirin osode ... BRavo !


Powstalo juz takie zamieszanie ze szok. Pytanie bylo goly serwer lvl 75 w TRZY tygodnie - bo tak napisal Comodo. Od tego sie zaczelo, bo ja napisalem ze przy takich zalozeniach to tylko NAJLEPSI osiagna to w 8-10 miesiecy. I po tym WIEKSZOSC z Toba na czele zaczela mi udowadniac ze 2 miesiace wystarcza. Wiec jakby wracajac do tematu ja dalej obstaje ze 8-10 miesiecy.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 16:00 
Cytuj  
mik napisał(a):
...
Powstalo juz takie zamieszanie ze szok. Pytanie bylo goly serwer lvl 75 w TRZY tygodnie - bo tak napisal Comodo. Od tego sie zaczelo, bo ja napisalem ze przy takich zalozeniach to tylko NAJLEPSI osiagna to w 8-10 miesiecy. I po tym WIEKSZOSC z Toba na czele zaczela mi udowadniac ze 2 miesiace wystarcza. Wiec jakby wracajac do tematu ja dalej obstaje ze 8-10 miesiecy.


też się zgadzam że najlepsi robią swój pierwszy job do lvl 75 w 8-10 miesiecy (wg mnie nawet niezaleznie od serwera i okresu w którym zaczęli grać), jeśli robią krócej to znaczy że ktoś im bardzo pomaga lub oszukują ( ale wtedy nie są najlepsi :D )


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 lut 2006, 16:06 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 16:06 
Cytuj  
Exp PO AMERYKANSKU nie moje party ale to sa przyjaciele z ktorymi zaczolem gre :
Chain #101 na Weaponach robi wrazenie moj max to #39
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 16:54 
Cytuj  
Odpowiedz brzmi DA SIE zrobić lv 75 w 2-3 miesiec grajac HARDCOROWO z pomoca innych ludzi ktorzy chcha to zrobic hardcorowo. Osoba poswiecajaca bardzo mocno sie grze zrobi to w 3-4 miesiace, max 6 miesiecy bez zbytniego pospiechu i na luzaka o ile bedzie w tym systematyczna ale bez przesady.

@mik
Twoj obrazek dotyczacy Exp po amerykansku tylko potwierdza moja wypowiedz dotyczaca exp po japonsku i exp po amerykansku, wiesz o tym?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:16 
Cytuj  
Exp po amerykansku? Lol

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:29 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Odpowiedz brzmi DA SIE zrobić lv 75 w 2-3 miesiec grajac HARDCOROWO


Przy zalozeniu ze AH prawie nieistnieje "kwitnie" handel z NPC i wszyscy zaczynaja od lvl 1 ?


Scorpio napisał(a):
Twoj obrazek dotyczacy Exp po amerykansku tylko potwierdza moja wypowiedz dotyczaca exp po japonsku i exp po amerykansku, wiesz o tym?


Niestety nie wiem. Moj obrazek potwierdza tylko ze zeby zrobic #101 na max VT weaponach naprawde trzeba miec ludzi w party ktorzy nie sa przecietnymi graczami tylko maja wysoki skill. Thf i Brd zrobili swietna robote bo tylko dzieki nim byli w stanie utrzymac chain tak dlugo "przy zyciu". Moj obrazek potwierdza to ze NA gracze moga i rownaja sie japonskimi a czasem ich przewyzszaja. I na koniec rozpatrywanie narodowosciowe kto jest lepszy kto gorszy nie ma zadnego sensu, bo predzej czy pozniej doprowadzi do rasistowskich postow.

Teraz z mojego doswiadczenia :

Nie generalizuje, ale grajac mniej wiecej taka sama ilosc czasu z JP i z NA, moge powiedziec zupelnie cos odwrotnego niz Ty. Otoz grajac z JP ludzmi bylismy w stanie :
1) bez wiekszych trudnosci pokonac IT++
2) wiekszosc moich party byla w nietypowych zonach, mam na mysli NA siedzieli na oklepanym Bibiki Bay gdzie japonce jako jedni z pierwszych expowali np w Uleguerand Range, to tylko przyklad
3) jezeli podczas exp z japoncami zdazyl sie link nawet 3 moby sie zlinkowaly potrafilismy dac rade i nikt nie zginol, gdzie przy podobnej sytuacji w NA party gdzie zlinkowal sie jeden mob wszyscy byli martwi

Pomijam fakt ze mialem tez full JP party ktore byly gorsze nawet od najgorszego NA party. Czym sie roznia JP od NA poprostu skillem, rozumieniem joba ktorym graja. Po tylu jednak latach gdzie gra dostepna jest na rynku USA, wszystko sie wyrownalo, jest masa NA graczy ktorzy skillem dorownuja JP. Problem w tym wszystkim jest taki ze JP potrafia doskonale pracowac zespolowo dlatego ich party za przewaznie lepsze gdzie NA przewaznie sie kloca lub chodza AFK co piec minut. Takie jest moje zdanie, a moj screenshot tylko pokazuje NA graczy na bardzo wysokim poziomie lub jak kto woli skilu. A co do chainowania : pierwsze chain pt to mialem w Valkurm z NA graczami i tylko dlatego ze nie bylismy w stanie zabic nic ciezszego ; ; Z JP zawsze szlismy tam gdzie NA nie odwazyliby sie isc nie bedac 2-3 lvl wyzej. Tak bylo zawsze gdzies do 70 lvl potem to chain i chain ale tak to juz wyglada dla wszystkich.

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:36 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Exp po amerykansku? Lol


Jezeli nie masz nic madrzejszego do powiedzenia to lepiej idz trolowac gdzie indziej, przestan zgrywac blazna.

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:36 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
też się zgadzam że najlepsi robią swój pierwszy job do lvl 75 w 8-10 miesiecy (wg mnie nawet niezaleznie od serwera i okresu w którym zaczęli grać), jeśli robią krócej to znaczy że ktoś im bardzo pomaga lub oszukują ( ale wtedy nie są najlepsi :D )


hmm .. znaczy ze jak zrobilem w mniej niz 7 miechow, to jestem cziter ?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:37 
Cytuj  
Cytuj:
I na koniec rozpatrywanie narodowosciowe kto jest lepszy kto gorszy nie ma zadnego sensu, bo predzej czy pozniej doprowadzi do rasistowskich postow.

To dlaczego robiles to przez caly ostatni post? :(

Cytuj:
Jezeli nie masz nic madrzejszego do powiedzenia to lepiej idz trolowac gdzie indziej, przestan zgrywac blazna.

Nie zgrywam zadnego trolla, ani blazna, tlyko takie cos mnie wnerwia mowiac lagodnie. Takie zdanie takze moge uznac za "rasistowskie" tak jak i nastepny post. Raz mowisz to raz tamto. Zdecyduj sie bo to juz zaczyna sie robic nudne...

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:49 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Takie zdanie takze moge uznac za "rasistowskie" tak jak i nastepny post. Raz mowisz to raz tamto. Zdecyduj sie bo to juz zaczyna sie robic nudne...


Rasizm to stawianie jednej rasy ponad wszystkie. To ze jestes blaznem i robisz z siebie durnia to moje prywatne zdanie. Wroc do szkoly bo wygladasz na niedoedukowanego. Teraz jestem bezczelny i arogancki. Sue me !

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:49 
Cytuj  
bla, bla, bla, bla


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:50 
Cytuj  
Cytuj:
Rasizm to stawianie jednej rasy ponad wszystkie.

To nie ja tu jestem niedoedukowany.
Skonczmy ten temat bo mam dosc walkowania go mase razy miesiace temu... Nie widze sensu w kloceniu sie o tak glupie rzeczy. My nie od tego tu jestesmy. Mamy pomagac sobie nawzajem i innym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.