mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:41 
 
mrynar napisał(a):
Po co np. robic trudne questy na mapy, szukac cofferow jak mozna sobie otworzyc atlasik i wszystko sprawdzic?

Ja tak myślałem gdy zacząłem używać Windowera, ale po tym jak gdzieś polazłem w Castle Zvahl i nie mogłem znaleźć tego miejsca na żadnej mapie uznałem, że robienie questów na mapy to dobra rzecz (mam już mapy dużej części FF, choć nadal mi sporo brakuje :/). A windower jest użyteczny tak jak teraz, gdy nie mogę expować bo czekam aż stuff z AH zejdzie :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:50 
 
hehe najlepsze jest to ze ci co twardo nie uzywaja windowera by nie czitowac nie raz pytaja tych z windowerem by cos dla nich sprawdzili bo nie chce im sie logoutowac :lol: albo zeby ci z windowerem prowadzili bo maja w tle atlas odpalony :lol:

dobrze ze SE systemu operacyjnego nie zabrania uzywac, przeciez to dzieki niemu mozna odpalic boty :lol:

a tczewiak jest bystry gosc, od razu wyczail dwoch najwiekszych chamow na CC, ktos nie przyzna mi racji? :D Nie wymiekaj, poza nimi jest jeszcze sporo osob na lsie!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 18:53 
 
Windower jest mega przydatny gdy:
1. czeka się na party
2. gdy 2 osoby z party idą afk na 10 minut (w tym czasie zawsze możan napisać te kilkadziesiąt linii kodu)
3. gdy ma się swoją firmę, zajmującą się sprawami informatycznymi, które trzeba kontrolować.

A "przewaga" pececiarzy nad konsolowcami do mnie nie przemawia. Kto ma konsolę ma zazwyczaj i PC (szczególnie bierzemy pod uwagę rynek Japoński i USA) - więc dla nich nie problem spojrzeć w monitor w międzyczasie. Twierdzę wręcz, iż to pececiarze są pod tym względem pokrzywdzeni, gdyż niewielu ma dwa komputery obok siebie (a póki co mój maczek nie nadaje się do pracy - dysk padł).

P.S. Można grać i pracować jeszcze na dual screenie, jeśli ktoś posiada dwa monitory i odpowiednią kartę graficzną.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 19:11 
 
tczewiak napisał(a):
A "przewaga" pececiarzy nad konsolowcami do mnie nie przemawia. Kto ma konsolę ma zazwyczaj i PC (szczególnie bierzemy pod uwagę rynek Japoński i USA) - więc dla nich nie problem spojrzeć w monitor w międzyczasie. Twierdzę wręcz, iż to pececiarze są pod tym względem pokrzywdzeni, gdyż niewielu ma dwa komputery obok siebie (a póki co mój maczek nie nadaje się do pracy - dysk padł).

Nam takie podejście może wydawać się dziwne, ale możliwe, że po wprowadzeniu trybu okienkowego dla windy, userzy z ps2 zaczęliby whineować, że mamy przewagę etc.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 19:42 
 
Balrog napisał(a):
O widze, że Nasz niezawodny moderator, dba, żeby wszyscy użytkownicy forum mieli dostęp do nielegalnego oprogramowania.

Gratuluje poraz kolejny....

Ps . Podaj linki do Argusa, Pos.ex, choco dig.exe...itp...to nam wszystkim ułatwi życie.


:o A ty skad znasz te wszystkie nazwy??? :o


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 19:47 
 
35 strona instrukcji do Finala, zakładka Secrets & Codes


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:06 
 
Cytuj:
O matko T. Jakby każdy z CC po każdej kłótni odchodził, to chyba tylko Opi by tam został

Normalnie ostatnio coraz bardziej niedoceniany sie czuje ;D Moja ostatnia klotnia z Rha... czy to Saiem byla wieki temu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:07 
 
tczewiak napisał(a):

A "przewaga" pececiarzy nad konsolowcami do mnie nie przemawia. Kto ma konsolę ma zazwyczaj i PC (szczególnie bierzemy pod uwagę rynek Japoński i USA) - więc dla nich nie problem spojrzeć w monitor w międzyczasie. Twierdzę wręcz, iż to pececiarze są pod tym względem pokrzywdzeni, gdyż niewielu ma dwa komputery obok siebie (a póki co mój maczek nie nadaje się do pracy - dysk padł).



Kupe ludzi ma 2 kompy. Szczegolnie w Stanach mac i pc na jednym biurku to standard. Raczej rzadko ludzie maja 1 komputer i 2 monitory.

Na konsoli sie zwykle gra na wygodnej kanapie albo w fotelu, z dala od kompa.

SE chce aby na wszystkich platformach byla taka sama wersja i napewno firma Sony nie bylaby zachwycona skargami uzytkownikow PS2, ze pecetowcy maja "lepsza" wersje. Oczywiscie w dobie powszechnosci windowera to jest zludne, ale SE zawsze moze powiedziec, ze nie zezwala na uzywanie windowera, mimo tego, ze tak naprawde przymyka oczy na to. Na wszystkich forach jest pelno screenow robionych windowerem i nikt sie z tym nie kryje.
Za to bardzo latwo dostac perma bana za uzywanie innych programikow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:10 
 
Gokulo napisał(a):
Cytuj:
O matko T. Jakby każdy z CC po każdej kłótni odchodził, to chyba tylko Opi by tam został

Normalnie ostatnio coraz bardziej niedoceniany sie czuje ;D Moja ostatnia klotnia z Rha... czy to Saiem byla wieki temu.


Ja tez jakis dziwny jestem... Myrte tylko raz mialem na bliscie i to krotko, :D a z Rhaegalem chyba nigdy sie nie klocilem. :o

BTW Saitou bym umiescil na miejscu nr 3 jesli chodzi o konfliktowych ludzi w CC. No i oczywscie z niegrajacych zdecydowany No 1 byl Edwin. :D


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 20:11 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:11 
 
Huck ja Cię nie będę uczył jak się moderuje forum i bynajmniej nic do Ciebie nie mam ale.....dajesz linki do niedozwolonych programów....pozwalasz na podawanie nazw innych niedozwolonych programów...kłótnie i wyzywanie się to tutaj jest standart...pozatym weź zrób jakiś temat przyklejony z listą najbliższych EXP party bo aż się prosi żeby coś takiego było...uaktualnij linki... Jezuu tak jak czasem czytam co się tu dzieje to Xanth albo Beast by już dawno niektórym osobom bany dali.... Ale to tak na marginesie...w sumie mi nic do tego...ani windowera nie używam, ani w CC nie jestem, ani z botów nie korzystam, ani się na ten temat nie będę już wypowiadał...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 21:57 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:15 
 
Huck sam kiedys podal link do jakiegos haxorskiego softu, wiec mu nie wypada. :D a tak naprawde chyba jest w ten weekend bez dostepu do kompa, a Xav nie ma windowera chyba i nawet nie wie ze taka INTERESUJACA dyskusja ma miejsce.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 20:21 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:15 
 
jak dla mnie zamiast grac sie nudzicie :D

Myrta jest szybki do wypowiadania sie, a caly maly tczewiak - to taki sobie gosc, co wpadl do Finala i sie mu tu nudzi

pewnie nadal zyjesz swoim poprzednim mmorpg-iem i myslisz, ze twoje "bardzo sluszne paniki i uwagi" zrobia z ciebie kolesia, co gra 2-3 lata i wie o Finalu sporo.
niestety sie mylisz, zajmie ci takie dojscie ze 2 lata, a i tak bedziesz wiedzial mniej niz ONI, ci co graja 2-3 lata
niewazne, czy uzyjesz windowere czy nie
oby to zrozumiec musialbys sledzic Final od momentu jego pojawienia sie na rynku dla nas, zagrac, zaczac noobem - skaczyc weteranem
slodki cukierek, ale - ten problem "podzera" wszystkich, ktorzy przyszli w drugiej fazie i trzeciej
lvl-uja... nareszcie 75 - Hurra! rzadze :P

w sumie z twojej pozycji robisz smieszna zadyme nowicjusza (jak sie przesliedzi twoje posty) :lol:
alez coz, kazdy ma swoje taktyki na zdobycie slawy :P

pogadamy, jak pograsz ze 2 lata :wink:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:34 
 
swordsman napisał(a):
a tczewiak jest bystry gosc, od razu wyczail dwoch najwiekszych chamow na CC, ktos nie przyzna mi racji? :D Nie wymiekaj, poza nimi jest jeszcze sporo osob na lsie!


Ja Ci nie przyznam... mnie nie wyczaił. Mógłbym stargać zarówno Tczewa jak i Myrtę, gdyż obie strony zarówno rację mają jak i jej nie mają ale po co. Satysfakcji mi to nie przyniesie. Weźcie zamknijcie ten pierdolnięty wątek.

A tak a propo... to, że ktoś gra dłużej to nie znaczy, że jest jakiś ogólnie lepszy... to takie moje osobiste zdanie. Bardzo długo mi zajeło wykombinowanie tego, więc proszę mnie nie zjechać od razu, bo się zamknę w sobie...

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:35 
 
Kassei napisał(a):
Huck ja Cię nie będę uczył jak się moderuje forum i bynajmniej nic do Ciebie nie mam ale.....dajesz linki do niedozwolonych programów....pozwalasz na podawanie nazw innych niedozwolonych programów...kłótnie i wyzywanie się to tutaj jest standart...pozatym weź zrób jakiś temat przyklejony z listą najbliższych EXP party bo aż się prosi żeby coś takiego było...uaktualnij linki... Jezuu tak jak czasem czytam co się tu dzieje to Xanth albo Beast by już dawno niektórym osobom bany dali.... Ale to tak na marginesie...w sumie mi nic do tego...ani windowera nie używam, ani w CC nie jestem, ani z botów nie korzystam, ani się w tym temacie nie będę już wypowiadał...


Huck wie co robi
na japońskich forach jest 100000000000000000000 postów o botach, windowerach, różnych sposobach na ułatwienie czegośtam, oni mogą a my nie ?

poza tym byłbym szczęśliwy gdyby każdy w CC czy na Ramuhu czy na wszystkich serwerach mieli windowery, komplet botów dla nich lub nie dla nich i używali ich 24h/dobę, co ono z tego mają ?

jak ktoś mnie przekona że jakieśtam boty czy windower daje przewagę nad graczami którzy na oczy ich nie widzieli to i tak nie zmieni to tego że SE daje KAŻDEMU GRACZOWI FFXI W D*** tak BARDZO że ja śmieję się z tego od ponad roku jak twardzi są ludzie że grają, grają, grają i CAŁY CZAS PŁACZĄ (nazywając co jakiś czas to fun'em) :D :D :D :D :D
po co są jakieś tam boty ? (oprócz fishbotów których właścicieli i tak do tej pory nie stać na porządny sprzęt, bo jest on i tak przeważnie rare/ex :D :D :D :D :D )


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:45 
 
Slayerek napisał(a):
ja śmieję się z tego od ponad roku jak twardzi są ludzie że grają, grają, grają i CAŁY CZAS PŁACZĄ (nazywając co jakiś czas to fun'em)

Ale przynajmniej nie biją ludzi stołkami, jak w Tibii :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:45 
 
Tak czytam Wasze posty i chce mi się śmiać - bo z Windowerem jest jak z Viagrą po pięćdziesiątce - prawie wszyscy używają, ale wstyd się przyznać. :lol:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:50 
 
Keii - .Hack//Roots?
Za to moje chomiki sie bija miskami i drabina, ale nie graja w Tibie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:52 
 
Huck skąd wiesz, że wszyscy po 50 zażywają Viagrę? Sam jej używasz :lol: Btw. dawajcie wódke :D 400 setny post, czas na libację i świętowanie :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:54 
 
hhhehehe ;] wszyscy przesadzacie IMHO ;]

jakby chodzilo w temacie o ulatwienie botowania to nie byloby w nim linka tylko do windowera ale tez do botow ;] ja np do kontaktu z ludzmi glownie uzywam gadu a nie telefonu i jak wlaczalem finala to lubilem tez miec dostep do gg bo jak ktos cos ode mnie chcial to raczej wlasnie na gg do mnie pisal :)

a tczewiak jakies fochy strzela ;] najpierw pisal ze nie chce byc w CC bo sie klucicie, a teraz tez przez ta bzdure chce oddac perelke ;] troszke niemadrze moim zdaniem.

a co do samych botow - jak ktos by bardzo chcial to w google w pare sekund mozna znalezc ich nazwy, a to ze sa platne to tez nie problem chyba,mysle ze w dowolnej sieci p2p mozna je znalezc za darmo, ALE jaka jest przyjemnosc z tego ze program za ciebie cos osiaga ??:/ podobnie zreszta mysle o kupowaniu postaci od kogos ;]

..... a erelen ... tylko posty nabija :D :P ;]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 20:55 
 
Gokulo napisał(a):
Keii - .Hack//Roots?

Av? Pośrednio - .hack//G.U., czyli gra, która jest częścią nowego wątku .hack (na który składa się ona sama, anime //Roots, mangi G.U. //XXXX i //4Koma). W anime jestem na 3cim epie i na razie jest denne. //SIGN ratowała przynajmniej muzyka... I bohaterowie wyglądają, jakby z czegoś spadli w dzieciństwie :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.