mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:06 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
a Ranger? potrzeba amunicji do broni ?(naboje,strzały,bełty)
I jaką pełni rolę ?


No tak na chłopski rozum... do łuku używa bełtów, do gunów strzał a do kusz pocisków. Przecież to proste jest. A jak z łuku strzeli z Holy Belta komuś z party w dupe to wtedy to działa jak zastrzyk z adrenaliny. Taka postać ma wtedy Haste 10%, Attack 5% ale Accuracy -2.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 16:01 
Cytuj  
Krzys, ale ty wiesz, ze w dzisiejszych czasach to ludzie maja roznie z wyczajaniem sarkazmu, lepiej uwazam ;)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 16:11 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Krzys, ale ty wiesz, ze w dzisiejszych czasach to ludzie maja roznie z wyczajaniem sarkazmu, lepiej uwazam ;)


Wiem Goku. Ale to nie był sarkazm. Gościu się w 5 tematach pyta o to samo. Poza tym się wkurzyłem, gdyż przyjechałem na jeden dzień do domu a tu mnie czekało od nowa instalowanie FFa. Do tego brakuje mi zasranych 7zł aby sobie teraz pograć z 2 godzinki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 16:13 
Cytuj  
Spoko, ja ostatnio przechodzilem to samo, aktualnie sie paczuje :o

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 16:36 
Cytuj  
jeszcze się spytam :
jak zdobyć CP ?
Gdzie znajde jakiś quest dla nisko lvlowców?
do czego to służy : Beastmen's Seal ?



P.S krzychu wiem ,że strzały są do łuków, bełty do kuszy a naboje do gunów :) pytałem poporstu czy są wymagane ,bo jest pare gier gdzie nie są (tzn. nie potrzeba amunicji by strzelać)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 16:45 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
jeszcze się spytam :
jak zdobyć CP ?
Gdzie znajde jakiś quest dla nisko lvlowców?
do czego to służy : Beastmen's Seal ?



P.S krzychu wiem ,że strzały są do łuków, bełty do kuszy a naboje do gunów :) pytałem poporstu czy są wymagane ,bo jest pare gier gdzie nie są (tzn. nie potrzeba amunicji by strzelać)


CZY TY W OGOLE CZYTASZ ODPOWIEDZI??? DOSTALES LINKI DO STRON Z INFORMACJAMI O FFXI - MOZE BYS JE PRZECZYTAL ZAMIAST ZADAWAC SETKI GLUPICH PYTAN??


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 16:49 
Cytuj  
zja nie odppowiadaj poprostu
moze ktos dalby mu w koncu perle?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 16:49 
Cytuj  
;(


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 17:15 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
jeszcze się spytam :
jak zdobyć CP ?

Za zabijanie mobków - warunkiem jest wziącie sinet'u o strażnika i przynajmniej stosunek trudności moba Easy Prey,

Cytuj:
Gdzie znajde jakiś quest dla nisko lvlowców?


KLICK <- w zakładce Quest

Cytuj:
do czego to służy : Beastmen's Seal ?

W dalszym etapie gry wymieniasz odpowiednią ilość na ORBY, dające dostęp BCNM'ów takich walk na arenach w których możesz zdobyć ciekawe itemy, lub takie które możesz sprzedać....

Tak poza tematem, bo widzę, że masz mnówstwo pytań - i dobrze, też tyle miałem jak zaczynałem grać... jednak jeśli mogę Ci doradzić, wstrzymaj się narazie z bombardowaniem ludzi gradem pytań, bo narazie gra ma dla Ciebie cholernie mało do zaoferowania. Na niższych levelach gra jest przytłaczająca wręcz, w FF nic się praktycznie samemu nie zrobi jako low level... Pozatym ciężko jest z kasą przeniesamowicie... Nie chcę ani Cię straszyć, ani się wymadrzać, bo mój playtime jest ułamkiem tego jaki posiadają osoby wypowiadajace się w temacie... Na początku jest ciężko, ale potem nie jest lepiej - potem jest jeszcze gorzej... I z kasą i z expem (który tracisz w momencie śmierci)... Większosć rzeczy w tej grze trzeba odblokować questami, których nie jesteś w stanie zrobić sam... Samo expowanie też nie jest tak przyjamne jak w WoW, SWG, SB, RF, UO, DDO czy wogóle pomijajać już EVE w którym skillujesz offline... Porównałbym je do EQ2, choć chyba jeszcze więcej od gracza wymaga... Ja nie gram dużo, a już mi się przydarzyło 5 tygodni przerwy, bo nie mogłem na FF patrzeć.... Niedawno mój dobry znajomy którego wyciągnąłem z SWG i namówiłem na FFXI po miesiącu gry w czasie którego zrobił WAR30/SAM31/MNK18, pomimo dużej pomocy z mojej strony (głównie info i sprzęt) i początkowego zachwytu tym mmogiem, stwierdził, że ma odruch wymiotny jak wchodzi do gry :] Liczę na to, że wróci bo to konkretny gracz jest, ale mu się kompletnie nie dziwię... bo sam po kolejnym miesiącu gry jestem pomalutku zmęczony... Prawda jest taka, że dzień gry newbie to grind i w międzyczasie sprzedawanie lootu (przeważnie za psie pieniądze) na jedzonko (którym się buffujesz podczas expa) oraz na sprzęt.... aha i jeszcze proszenie ludzi o pomoc... Pozatym z gry nie masz kompletnie nic jako tako... Nie krytykuję FFXI, bo jest jaka jest ale to imo najbardziej noob unfriedly mmog w jaki miałem okazję grać - a grałem w naprawdę wiele... Obecnie powinno Cię interesować jedynie:

-gdzie expowac na jakim levelu
-jakim jedzonkiem się buffować
-co sprzedawać z lootu a co dropować
-jakiej broni używać kokretną profesją

A o resztę praktycznych rzeczy pytać się na LS'ie już w grze :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 2 sie 2006, 17:34 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 17:25 
Cytuj  
Wielkie dzięki za zrozumienie.
ok, od teraz koniec z bombardowaniem pytaniami :)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 17:34 
Cytuj  
Tutaj masz trochę informacji dla nooba, pozatym porponuję korzystać z opcji "szukaj" na forum, oraz z podanych linków (FFXI ma bardzo rozbudowaną bazę wiedzy www - chyba jedną z lepszych wśród mmogów)...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 19:01 
Cytuj  
Ja bombardowałem od początku i Krzysiek, Zjawcia, Gok czy Opi bądź ktokolwiek inny zawsze mi miło odpowiadał, tylko że ja najpierw starałem się znaleźć informację na Allakhazam czy Killing Ifrit. Ty jesteś poprostu zbyt leniwy by przeczytać to co ci podaliśmy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.