mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 16:15 
Cytuj  
Jestem za ta 'integracja'.. mozecie na mnie liczyc. Duzo zawdzieczam CC, moze to sie tylko tak wydawac, ale robilem z wami sky, sea, ranki, ostanio eventy i inne rzeczy. Tak jak to Simi mowi... nie chce mi sie wazeliny wciskac jakims amerykancom, moze E. Body nie zdobede, ale wole pomagac i chodzic z ludzmi z CC przez X lat niz w tym samym czasie biegac na posylki jakims innym lsom i udawac ze mnie to bawi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:49 
Cytuj  
Ja nie jestem jeszce 75lvl , ale fajnei że CC zaczęło tak myśleć i możemy wreszcie cos robic (dobrze że akurat jak dingnalem jakis sensowny lvl)

Jak już ktoś wspomniał na HNM możebyc dość ciezko bo nikt u nas nie używa botów, mam nadzieje że to nas nie zniechęci i bedziemy chodzic chociaz do sky

No i nareszcie mam jakąś motywacje do lvlowania tak jak pewnie i inny poniżej 75


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:12 
Cytuj  
error


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:15 
Cytuj  
JAK KONSERWOWAC MP W CZASIE DLOGICH WALK

Przypomnijcie sobie czasy Khazam, gdzie arty z 2xWHM było UBER, wtedy mozna było zabijac mobki bez przerwy - każde party zabijało sie o WHMa... mmm to były czasy...

W Khazam robilismy to w prosty sposób - 1 whm obsługiwał party a 2gui restował, jak sie skonczylo MP to zmiana i takw kolko. Na wypadach gdzie jest alliance jest trudniej, bo trzeba leczyć osoby z poza party, przejmiowac zadania whma z tank party (haste na ninach), ale generalna zasada jest taka sama - jest niedobrze jak wszyscy whmy nie maja MP, wiec restujemy na zakladke.

Wiadomo przeciez ze whmy maja clear minda i ze coraz wicej mop dostaja jak dlogo restuja wiec nie oplaca sierestowac 30 sek ale dlozej - najepiej do fula.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 23:38 przez zet, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:39 
Cytuj  
...

n/c


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:42 
Cytuj  
Super fajnie Zet, ale po pierwsze nie wszyscy uzywaja windowera z roznych przyczyn, po drugie nie rozumiem co to ma wspolnego z integracja CC??
Jak juz dawac rady to takie z ktorych kazdy moze skorzystac, a nie takie ktore sprawia ze jeden gracz bedzie lepszy od drugiego tylko dlatego, ze uzywa zajebiscie fajny program.

=================================================

IMO albo teraz uda nam sie zrobic cos z CC, albo dalej bedziemy banda polaczkow rozsianych po roznych HNM LSach i zazdroszczacy sobie nawzajem itemow.

W normalnym LSie nikt nie zazdrosci WHMowi Noble, bo wie ze ten 1 refresh w czasie walki moze sie zlozych na cure IV czy V i uratowac na przyklad tankowi zycie, a co za tym idzie i calemu alliance.
U nas RDM z DH bedzie zadroscil RDMowi z fury, bo sa konkurencja i na CC spotykaja sie tylko po to zeby popierdolic i ewentualnie pochawalic sie co tez zajebistego robil ostarnio JEGO LS.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:49 
Cytuj  
Opi ta rada jest tu bo wlasnie bylismy na wypadzie - i wyszło, że to jest wazne.

Odnosnie "specjalnych programow" - to jest jakis sposób bycia lepszym, walczenia ze swoimi ułomnosciami, z ograniczeniami SE, wyciagania na dynamisie z tony spamu wartosciowych informacji - nie każdy go musi wykorzystać - ja wykorzystuje - jeden mnie za to pochwali inny zgani.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:51 
Cytuj  
Niefortunny przyklad z tymi RDM imo :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:09 
Cytuj  
zet napisał(a):
Opi ta rada jest tu bo wlasnie bylismy na wypadzie - i wyszło, że to jest wazne.

Odnosnie "specjalnych programow" - to jest jakis sposób bycia lepszym, walczenia ze swoimi ułomnosciami, z ograniczeniami SE, wyciagania na dynamisie z tony spamu wartosciowych informacji - nie każdy go musi wykorzystać - ja wykorzystuje - jeden mnie za to pochwali inny zgani.


Ok, jesli ludzie prosili zebys podal o tym info to rozumiem.

Mam inne zdanie na temat programow, bot do pulowanie to tez moze byc walka z ulomnosciami, bo sie nie ma dobrego refleksu. :D
Zgodze sie za to, ze SE mogloby niektore rzeczy pododawac i wtedy nie byloby problemu i nierownosci miedzy graczami.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:38 
Cytuj  
skasowalem droga czesc maila - jak ktos bedzie chcial to sam dotego dojdzie a jak nie to nie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:41 
Cytuj  
Dzieki Zet! Beda spal spokojniej. :D :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.