mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:28 
 
ja bylem pierszy w RB do shura togi przez 4 miechy i jej nigdy nie zobaczylem


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:31 
 
Zjawcia..... ja nie dostalem od razu . Musialem pokazac ze na niego zasluguje ..... i to nie sa moje slowa tylko wielu z RB .

Po drugie tez bylem 3 czy 4 w kolejce i to " niepewny " czy dostane .

Po trzecie .. kto mowi ze zawsze s.cloth u nas wypadal ?

Gowno wiem o OB i Deshterze tam , ale przedstawiam ci moje zdanie ...

wiem ze w OB jest fajna atmosfera ..... wiec o co chodzi ?

ta rozmowa jest bez sensu , bo wy zadecydowaliscie pomoc .....


niech racja bedzie wasza :)


a Myrta ..... jak zwykle :) prosty , krotki komentarz


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:34 
 
Duszek napisał(a):
Maxii - nie porownuj Desha do Anc, Zeta czy Colda - nie wiesz jak oni zdobyli kase na swoj equip, nagle wszyscy wszystko wiedza o zarabianiu ale jakos nikt nie powiedzial Deshowi jak whm moze zarabiac w tej grze hm?


Wez zjawcia to jest zalosne kurwa czy zawsze trzeba kazdego prowadzic za raczke i muwic mu co ma robic... Jakby poczytal pomyslal i nie siedzial w mogu chatujac na LSie to by wiedzial jak zarobic... I zalozne jest wytlumaczenie ze nie wiedzial... i wez mi nie gadaj ze cos jest must have kiedys malo kto mial SH i jakos ludzie dawali sobie rade a teraz nagle wszystko end gamowe jest must have...
I logiczne ze nikt ci nie bedzie muwil na czym zarabiac i skad kase brac bo sam to robi i wiecej ludzi =spadek ceny tego co robi spyla i na czym zarabia...
A jak takas madra to czemus ty mu nie powiedziala na czym ma zarabiac no?
I wez serio jak sie cos bardzo chce to jakos sie potrafi zdobyc...
I czemu akurat desh to moze wezcie jakiemus innemu whm zasponsorujcie albo zaraz jakis BLM napisze ze Genie weskit+1 to must have teraz dla BLMa i niema kasy zeby go wspomuc...
Cold i lesiu dobrze pisza ale serio lesiu nie powiesz mi ze masz w pizdu kasy sam wiem ze potrzebujesz sprzet dla NINa...
A serio po co OB ma dawac komus Noblesa jak ta osoba juz ma to troche nie logiczne...bedzie take ur number and wait at the end of the line bo sa ludzie co niemaja i jakos sobie radza bez...
Z takimi textami must have to se mozna zaraz zrobi sie ze cerberus mantle jest must have dla nina to po co isc bic cerbera jak mozna kupic zrubmy zrute dla wszystkich naszych ninuw albo nie powiedzmy dla rha
bo zawsze wszystkim pomaga a reszcie ninuw nie trzeba starczy jak jeden tylko dostanie....

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:37 
 
W sumie ten pomysł nie był mój, dowiedziałem sie o nim po trzecim poście chyba :lol: Dziekuje zyczliwym osobom, ale sam sobie dam rade, prosze o zamkniecie tego topica zanim ludzie sie pozra, a ja poczuje sie jeszcze bardziej zalosny niz jestem.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:38 
 
Tu zet z konta Hucka (w zastepstwie w czasie urlopowym).

Zamykam na usilna prosbe Desia ten temat. Jeżeli ktos chce z nim porozmawiac w tym temacie to prosze na /tell albo PM


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.