mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 21:17 
Cytuj  
no a pozatym jestem w CC, więc na jakieś party sie załapie XD.
Będe zaczynał grać z 2 kumplami, któży będą grać od października. Więc na takiej bazie 3 klass, da sie dość łatwo skręcić jakieś party.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 21:22 
Cytuj  
żeby "zacząć grać" jako THF/NIN...to wpierw musisz...THF 18....quest na suba....WAR/THF do 30... quest na NIN.....NIN/WAR do 37...no i w końcu THF/NIN... więc pewnie jeszcze z 10 razy zmienisz zdanie...podczas samej gry :D


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 22:04 
Cytuj  
No ja nie jestem taki całkem nowy. już grałem dosyć sporo i w tej chwli mam THF lv 24 i WAR(żeby łatwiej expic XD) lv 18. Sub Job już zrobiony. Teraz tylko zostaje Dobić THF do 35, zrobić quest na NIN, dobić NIN do 37 i THF do 75 XDD
Zresztą wyjdzie w praniu.
Aha jeszcze miałem pytanie... Triple Attack. To nie działa na 100% prawda?? jak często to wychodzi?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 22:22 
Cytuj  
Rotfl, dobić do 75 :D Ciekawe dlaczego ja już przez ponad 3 miechy nie mogę się przebić z 70 do 75 skoro to tak łatwe :D Triple Attack działa okazjonalnie, pewnie jest jakiś modyfikator %, ale nigdy nie zawracałem sobie tym głowy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 22:31 
Cytuj  
ja nigdy nie muwiłem że dobicie do 75 jest łatwe XD
Okazjonalnie tak? hmmmm Dziwne że on niema Double Attacku najpierw, tylko odrazu Trible Attack.(chyba że na Allakhazam coś zjeb...popsuli)

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 22:46 
Cytuj  
Triple Attack to jakis 1-2 % potem możesz wymeritowac o jakies 5 % ( chyba ) i z end game equip mieć więcej...ale to nie szybciej niż za rok dobrego grania.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 22:49 
Cytuj  
Możliwe także, że Tripple Attack działa lepiej na słabych mobach (worthwhile, EP, DC-) niż na ciężkich. W pt Tripple Attack zdarza mi się bardzo rzadko, za to gdy soluję kolibry, czasami nawet 2 razy na walkę :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 01:18 
Cytuj  
qurcze myślałem że to lepiej wychodzi.
No ale z Dual Weald jak wyjdzie to daje 6 uderzeń.
Ty Erelen grasz THF? i jak ci sie gra?
na Allakazam znalazłem coś takiego:
Passive Skill:
Assasin: Makes Trick Attack more effective when you use it on it's own
tylko zabardzo nei rozumiem. Czy chodzi o to że będzie bardziej efektywny gdy użyjesz go walcząc samemu? bo tu chyba złe tłumaczenie jest...
WLASNIE!! i odrazu chciałem sie zapytać o merit pointy!. Zawsze myślałem że można nimi powiększyć tylko statystyki. Ale zdaje sie że sie myle?

PS: Znalazłem jeszcze to:
Assasins Charge: Will Triple Your Next Attack.(obtained with merit points)
Z tego co kolesie pisali tam, działa razem z WSami i daje ci 100% sznse na triple attack, ale nie stakuje sie z SATA. To może być niezłe XD BTW, wtf is SATA?

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 01:33 
Cytuj  
lol! nie napalaj się tak bo się wypalisz. zrob joba do 75 a później się martw o merity :P :P :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 02:11 
Cytuj  
no wiem wiem XD
Ale ciekawi mnei to strasznie, bo zawsze myyślałem że merity można władować tylko w statsy.
Czytałem dużo forum na Allakhazam, ale wciąż niewiem co to jest SATA, a to przewija sie przez, 80% wątków o THF.... Jeśli ktoś byłby tak miły i cierpliwy, żeby mi to wytłumaczyć to będe wdzięczny. Pżynajmniej puźniej sie nie będe pytał XD

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 02:22 
Cytuj  
JunFan napisał(a):
No ja nie jestem taki całkem nowy. już grałem dosyć sporo i w tej chwli mam THF lvl24


i nie wiesz co to SATA......a przynajmej SA ? to zapowiada sie uberowy THF :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 02:33 
Cytuj  
ehhhh, poprostu nie znam skrutów, i tyle O_o
J grałem w FF niecałe 2 miesiące. To prawda że w tym czasi emogłem sie dowiedzieć co to znaczy, ale poprostu pierwszy raz sie zetknołem z terminem SATA. (to brzmi prawie jak NASA lol).

PS: już wiem, SA- Sneak Attack, TA- trick Attack.
SATA- połączenie Obu. Stojąc za tankiem który stoi za plecami moba i używając tego sciągamy na niego hate. Szczwane.

jestem ciekawy czy Assasinns Charge działa z SATAWS....

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 02:43 
Cytuj  
JunFan napisał(a):
ale nie stakuje sie z SATA. To może być niezłe XD BTW, wtf is SATA?


JunFan napisał(a):
jestem ciekawy czy Assasinns Charge działa z SATAWS....




Idz już lepiej spać.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 02:49 
Cytuj  
hahahah, no lepiej już pujde XDDDDDDDDDDDDDDDdd

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 03:11 
Cytuj  
Triple Attack działa okazjonalnie żeby dać szansę party na zabicie mobka w sensownym stylu, aż strach pomyśleć co by wyrabiał mobek jakby THF Triple Attack robił co 5 sekund (oprócz wywalenia THFa z party) bo ładowanie TP mobkowi wcale nie doprowadzi do szybszego zabicia mobka tylko na odwrót
co innego granie solo i nie zawracanie głowy supportowi różnymi niespodziankami, im częściej Triple Attack by zadziałał tym lepiej dla THFa, ale nie zadziała cześciej

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 03:27 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Triple Attack działa okazjonalnie żeby dać szansę party na zabicie mobka w sensownym stylu, aż strach pomyśleć co by wyrabiał mobek jakby THF Triple Attack robił co 5 sekund (oprócz wywalenia THFa z party) bo ładowanie TP mobkowi wcale nie doprowadzi do szybszego zabicia mobka tylko na odwrót
co innego granie solo i nie zawracanie głowy supportowi różnymi niespodziankami, im częściej Triple Attack by zadziałał tym lepiej dla THFa, ale nie zadziała cześciej



{True Strike}


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 07:10 
Cytuj  
Triple Attack działa na jedną "rękę", więc jeśli masz sub /nin i dwa daggery to i tak zadasz tylko raz 3 ataki. Oczywiście zdarza się sytuacja, gdy triple attack zdarzy się 2 razy pod rząd na obie bronie, ale to jest bardzo rzadkie.
Assasin powoduje, że niska szansa na zadanie 3 obrażeń, jest ciut wyższa. Jeśli Myrta ma rację, że normalnie to jest 1-2% to dzięki Assasin masz 3-4%.
Kiedyś merity ładowało się tylko w statystyki, ale po ostatnim updacie można także zdobyć w ten sposób nowe skille.
Gram thf-em już prawie półtora roku, gra mi się bardzo przyjemnie, są tylko dwa problemy: 1) znalezienie party może potrwać nawet kilka tygodni 2) ekwipunek jest cholendarnie drogi :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 12:05 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
1) znalezienie party może potrwać nawet kilka tygodni 2) ekwipunek jest cholendarnie drogi :D


heheheheh, no ale chyba nie tylko ty masz takie problemy. No i chyba eqip dla każdej klasy na wysokim lv jest cholernie drogi.

Ja zazwyczaj jak niemogłem znaleść party, robiłem swoje, jak to nie działało szedłem zbierać kaske. XD Jednym słowem, nie nudziłem sie.

No i jest jeszcze opcja, umuwienia sie z kimś z góry na party, powiedzmy z kilkoma członkami CC+Moi Znajomi(2 osoby), i expienie. Wkącu THF, nie jest taki tragiczny, są pewnei "lepsze" klasy, no ale chyba nie jest on aż taki zły żeby wykluczyć go wogule z jakiegoś party.

Apropo Tresure Hunter- czytałem fora Allakhazam, i tam kolesie pisali że [podnosi efektywność o 10-20%. Czyli nie jest taki zły.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 12:17 
Cytuj  
JunFan napisał(a):
Apropo Tresure Hunter- czytałem fora Allakhazam, i tam kolesie pisali że [podnosi efektywność o 10-20%. Czyli nie jest taki zły.



No jak drop rate rare itemka jest 2 %, to dzieki TH bedziesz mial 2,5 % :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 12:18 
Cytuj  
A nie między 2,2-2,4% :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.