mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 00:56 
Cytuj  
THF bez subjoba... :D:D:D:D:D Jak chcecie często ginąć to polecam.

Co do MNKa to Black Lady (Elvaanka) z pierwszych 20 leveli 18,5 wysolowała. Zarobiła przy tym około 200k. Ale żeby nie było za fajnie to dodam, że na początku 100k dostała ode mnie + sprzęt w większości HQ (wysokiej jakości). Także miała troszkę łatwiej. Teraz radzi sobie sama.


Posty: 2
Dołączył(a): 3.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 08:16 
Cytuj  
Teraz pytanie z innej beczki ;)
Czy na jeden numer konta mozna zarejestrowac 3 kopie gry?
I czy karta PKO Inteligo 'dziala' w FF XI? (znaczy... czy mozna nia placic)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 08:36 
Cytuj  
mozna placic jedna karta za dowolna ilosc kont, niby dlaczego nie ? :)
sam uzywam inteligo, czasem mozecie miec tylko walek, ze automatycznie wam nie pobierze z niej kasy gdy przyjdzie kolejny miesiac, mimo, ze bedziecie miec na niej srodki, wiec bedziecie musieli recznie reaktywowac konta. Troche upierdliwe ale da sie zyc :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 08:39 
Cytuj  
Czasem? Ja to mam co miesiąc... kutfa (też mam Inteligo).

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:02 
Cytuj  
ja też tak mam, że czasem mi nie ściąga z Inteligo. Np. za październik mi nie pobrało więc zapłącą 2x w listopadzie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:41 
Cytuj  
Z mojej eKarty opłacam dwa konta bez problemu.
THF bez subjoba może przeżyć. Sprawdzone. Kwestia by był dobry WHM w party.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
THF bez subjoba może przeżyć. Sprawdzone. Kwestia by był dobry WHM w party.


Ale ja nie mowilem o party tylko o dotrwaniu bez nerwow do chocby 10 Lv.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
THF bez subjoba może przeżyć. Sprawdzone. Kwestia by był dobry WHM w party.


:-? do 18 levelu żaden z zaczynających grę osób nie ma suba więc nie wiem o czym ty mówisz. poza tym zadaniem THFa nie jest tankowanie więc dlaczego miałby nie przeżyć? pod warunkiem, że tank żyje ofkoz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:49 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Ale ja nie mowilem o party tylko o dotrwaniu bez nerwow do chocby 10 Lv.

Anka dotrwała. Ja altem też dotrwałem. Da się - i jest kupa zabawy ze steal :D
Ale fakt faktem - trzeba mieć zamiłowanie do tego joba, a nie traktować go jako zło konieczne...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 09:55 
Cytuj  
etam zamiłowania. THF ma parę fajnych zalet. Np. włamywanie się do skrzynek czy otwieranie drzwi bez potrzeby farmowania klucza, darmowe Flee co 5min, wspomniane przez ciebie Steal (nawiasem mówiąc przed updatem dzięki Steal można było zarobić poważną kasę) :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 10:09 
Cytuj  
Ehm Glizduś ale my mówimy o początkach THFa a nie o Flee (27Lv) i włamywaniu do skrzynek (jak ktos się uprze to 29Lv).

Generalnie... Sai nie poleca THFa na "dzień dobry" i ja też nie. Lepiej zrobić WARa do 18 i potem subowac nim THFa.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 10:18 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Lepiej zrobić WARa do 18 i potem subowac nim THFa.


ja tam dobrze wspominam "początki" THFa (szczególnie pierwsze SA + WS na mobku ^%^). ale fakt, WAR to bardzo uniwersalny subjob, więc również proponowałbym zrobienie nawet do 37 (w przyszłości będzie procentować). oczywiście na poczętek muszisz wyexpować sobie MNK przynajmniej do 18 (z wiadomych powodów przed WAR30 nie będziesz miał jeszcze NIN odblokowanego).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 11:05 
Cytuj  
Najlepszy na poczatek jest na 100% MNk, nawet bez suba moze na luzie solowac do 12-15 lvlu, a jak ktos sie uprze to i do 18.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 11:15 
Cytuj  
BL sie uparała i solowała MNKa aż dobiła do 20. Między 16 a 18 miała party a tak to wszystko solo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 16:51 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Kazda rasa da sie grac kazdym jobem, a w trakcie gry ludzie zmieniaja ze 3 razy zdanie kim chca zostac jak dorosna :] (pamietajcie ze job waszej postaci mozna sobie dowolnie zmienic w miescie) w zaleznosci od rasy przy kazdym jobie ma sie poprostu inne mocniejsze i slabsze strony wiec grajcie ta rasa w ktorej skorze czujecie sie dobrze i tyle :)

dla poczatkujacych nie polecam tylko hardcorow:
melee / tank - taru :P
mag - galka :P


Ja nie wiem dlaczego wszyscy tak bardzo dyskryminuja Galka w roli Maga,
a szczegolnie ci którzy Galka nigdy nie grali, to prawda mam mniej mp i co z tego, ja przynajmniej nie zgine po jednym strzale od moba jak tank da dupy. Osobiscie zaczolem grac jako Galka WHM i zrobiłem go do 31 bez prblemu potem przerzuciłem sie na BLU i nie narzekam. 8)
Galka mi odpowiada, dobrze mi sie nim gra, wiec proszę się odwalic od Galka maga z łaski swojej :wink:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:01 
Cytuj  
wiekszość ludzi na tym forum pisze z punktu widzenia endgame a nie z punktu widzenia stanu przejściowego 1-75, na lvlu 75 Galka i inne stworzenia które nie mają za dużo MP muszą częściej restować lub/i mieć większy refresh power lub/i mieć lepszy sprzęt HP->MP niż inni, wolałbym np. nie widzieć jak Galka WHM biega za pullerem na dynamisie z MP na jeden cure a potem gdzieś w kącie restował i potem szukał pullera 3 miuty
bawić się galką magiem można tylko po co? po co się męczyć przez 75 leveli żeby na końcu się przekonać że ktoś kto decyduje o przydatności kogoś wyrzuca go na bruk ? polacy niestety są za biedni żeby z galki zrobić porządnego engameowego maga ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:02 
Cytuj  
1-cure-galka
1-hit-taru
:lol: :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:06 
Cytuj  
1 hit taru który wie co robi ma 650+ HP + pewnie ze 200+ HP ze stoneskin + 2 cienie + mnóstwo bar-ów których SOBIE nie żałuje itd., jakbym zrobił ankietę w CC który mobek 1 hitem mnie powali to byście dali ciała, wiekszość ludzi w CC takich mobków na oczy nie widziała a jak już to max kilka razy w ciągu 1000000000 eventów i XXXX lat, ale liczy się spektakularność ...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:28 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
wiekszość ludzi na tym forum pisze z punktu widzenia endgame a nie z punktu widzenia stanu przejściowego 1-75, na lvlu 75 Galka i inne stworzenia które nie mają za dużo MP muszą częściej restować lub/i mieć większy refresh power lub/i mieć lepszy sprzęt HP->MP niż inni, wolałbym np. nie widzieć jak Galka WHM biega za pullerem na dynamisie z MP na jeden cure a potem gdzieś w kącie restował i potem szukał pullera 3 miuty
bawić się galką magiem można tylko po co? po co się męczyć przez 75 leveli żeby na końcu się przekonać że ktoś kto decyduje o przydatności kogoś wyrzuca go na bruk ? polacy niestety są za biedni żeby z galki zrobić porządnego engameowego maga ...

No jak nie wiesz po co robić Galke maga do 75 to nie robisz i graj sobie Tarutaru, dla mnie to nie jest meczarnia gram Galka bo lubie, ale jak mam grac taka czy taka rasa bo takie sa wymogi uberów i ze nikt mnie na zaden run nie wezmie jak sie sprzeciwie to mam to gdzies, nie lubie jak mi ktoś narzuca własną wole, ja tego nigdy nie robie w stosunku do innych... jak już gdzies pisałem gram dla PRZYJEMNOSCI a nie po to aby spełniać oczekiwania innych...


Ostatnio edytowano 9 paź 2006, 17:56 przez Samotnik, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 17:53 
Cytuj  
Ja napisze ze w endgamie to nawet czasem galka obojetnie jaki job (WHM, BLM, RDM, SMN) jest duzo lepszy od innych... Co do endgame to WHMa bez MP to ja rzadko widze zwykkle nie maja co robic z mp szczegulnie jak sie ma dobrego tanka to niema co robic... Galka WHM to mamy jednego w DH i dosc czesto na tiamacie i nidzie byl w tank PT i na luzie dawal rady. O BLMie nie bede pisal bo tu tez widzialem jak w niekturych sytuacjach BLM galka ownuje i w sumie tych co mamy w dh tez rzadko widze jak gina czasem tankuja:P np chlewika na ostatniim KSNM99 w 50% wszystkich walk to BLM co mial najwiecej hate i najrzadziej ginol byl galka nawet byly walki gdzie kitowal 90% czasu.

PS. Hmm simi moby co 1-shotuja tarusia z full buffami:
Cerberus, Tiamat, Nidhogg, Aspi, pewno na dynamisie tez sie jakies znajdzie.
W sumie pewno jeszcze by sie wypisalo wiecej ale wiekszosc z tych pseudo innych to np. jak ultima 1-shotuje w sumie wszystkich Citadel busterem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.