mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 20:57 
Cytuj  
Jak ktoś pisze dyrdymały to prostuję :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 20:58 
Cytuj  
Bla bla bla ja zaczynałem jako Galka WHM i moje hp ratowało mi życie nie raz, np. na Diunach jak loltanki traciły hate... prawda jest taka, że najwieksza wadą Galka maga jest zajeb... mała ilosc mp ale później mozna to nadrobic sprzetem... oczywiście nigdy nie dogonisz tarutaru z mp, no ale nie mozna mieć wszystkiego :D

btw: o tym ze Galka mag jest bee i fee zawsze najwiecej mówią ci co nigdy Galka nie grali hahaha :wink:

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 00:21 
Cytuj  
A bo to trzeba grac daną rasą aby znac jej stasty na 75 oraz plusy i minusy rasowe? Porównujesz z tym jakie statsy są ważne dla danego joba i cała filozofia.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 01:14 
Cytuj  
a jak gra Desolation ? ocencie go ( ja nie moge > nie znam jego gry ) to Galka whm/blm/rdm(chyba)/ smn..... i cora chyba robi

jakim magiem jest ?


_________________
COLD is BACK !

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 09:25 
Cytuj  
Pewnego dnia jako RDM na lv ok 60-65 czy tam na ktorym sie idzie lać toramy, przez kilkanascie dni nie było żadnego tanka dostępnego do invite, wtedy też otrzymałem invite od JP WHM .... poszlismy expować bez tanka, sami DD plus ja RDM plus WHM/WAR który tankował.
Zrobiłem LVL up, tank nie ginoł i było cool chociaż inaczej niż normalnie bo whm leczył tylko siebie, whm nie miał żadnego wypasionego ekwipunku, nawet miał zwykły armorek z lv 42, tarcze i młoteczek :D

Tym WHM był Galka, aa no i jadł food dla tanków nie dla magów


/cheer @ll who play different way !


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 10:02 
Cytuj  
jak dla mnie jeśli whm/war tankuje z sukcesem na 60-65 levelu to może to tylko świadczyć o słabiutkich DD lub samoznerfowaniu się DD na ten czas

Desolation i każdy inny mag galka czy niegalka jest dobrym magiem jeśli buffując zmienia equip na taki który wzmocni buffy, debuffując zmienia equip na taki który ...., wie kiedy +mind a kiedy + enf czy +enh itd. się wykorzystuje podczas jakich spelli i z maxymalnymi tymi atrybutami castuje coś co powinno mieć wpływ na przebieg walki, nukując nie robi serii resistów, w zależności jakim jest magiem w danym czasie ma dobrze skonfigurowane filtry, nie castuje czegoś niepotrzebnego w kluczowych momentach gry tylko czujnym okiem non stop patrzy na HP tanka i kluczowych innych graczy, nie "zapomina" o RR jak zejdzie niezależnie w jakim jest miejscu, potrafi tak szacować -enmity jaki ma mieć w sprzęcie w danym momencie żeby nie narażać walki na chaos, ma przy sobie sprzęt/medsy do warpa, rr, echo dropsy,silent oile, prism powdery itd. itd. itd.
jeśli tego wszystkiego nie ma/nie robi tak jak 95% magów łącznie ze mną to jest tylko przeciętnym magiem


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.