mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 17:40 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Przecież tego ENMa blm+rdm robią we dwójkę.

Wlasnie wiem Rhae, ale jak nie daja rady to im rozpisalem ta lol strategie :P


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 17:44 
Cytuj  
2x BLM... Ja bym się obraził po kwestii "w naszą 5"... BRD, RDM, BLM, BLM - to już z palcem w dupie Brothers robią. SAM może siedzieć z tyłu i obserwować.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 17:45 
Cytuj  
dzieki za rady > prawdopodobnie sprobujemy . Ja i mysle ze prawie cala reszta nas > nie uwaza sie za uber graczy > jak nam idzie to inna/nasza sprawa > :) , ale dzieki mimo wszystko > zawsze mile widziane jakiekolwiek rady


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 17:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
2x BLM... Ja bym się obraził po kwestii "w naszą 5"... BRD, RDM, BLM, BLM - to już z palcem w dupie Brothers robią. SAM może siedzieć z tyłu i obserwować.
to akurat glupie by bylo jakby sam mogacy robic self skillchain sidzial i sie patrzyl. NAwet przy taktyce sleep nuke, SAM moze byc osoba ktora po prostu budzi moba WSem zaraz wali drugi i robi disenge a blm MB i sleep


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 18:03 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
tczewiak napisał(a):
2x BLM... Ja bym się obraził po kwestii "w naszą 5"... BRD, RDM, BLM, BLM - to już z palcem w dupie Brothers robią. SAM może siedzieć z tyłu i obserwować.
to akurat glupie by bylo jakby sam mogacy robic self skillchain sidzial i sie patrzyl. NAwet przy taktyce sleep nuke, SAM moze byc osoba ktora po prostu budzi moba WSem zaraz wali drugi i robi disenge a blm MB i sleep



znajac zycie, SAM budzi moba, mob leci do BLM, SAM gubi TP...a jak nie to gania za mobem, ktory gania za BLM.....itd itp...reszte mozna przewidziec :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 18:09 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Bartelius napisał(a):
tczewiak napisał(a):
2x BLM... Ja bym się obraził po kwestii "w naszą 5"... BRD, RDM, BLM, BLM - to już z palcem w dupie Brothers robią. SAM może siedzieć z tyłu i obserwować.
to akurat glupie by bylo jakby sam mogacy robic self skillchain sidzial i sie patrzyl. NAwet przy taktyce sleep nuke, SAM moze byc osoba ktora po prostu budzi moba WSem zaraz wali drugi i robi disenge a blm MB i sleep



znajac zycie, SAM budzi moba, mob leci do BLM, SAM gubi TP...a jak nie to gania za mobem, ktory gania za BLM.....itd itp...reszte mozna przewidziec :lol:
Przy dluzszych walkach pewnie tak, ale na tym Enmie to self skillchain moze isc na poczatek kiedy blms nawet nie maja hate jeszcze i po takim sc + mb prawdopodobnie nie ma juz moba ktory moglby miec hate XD


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 18:47 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
dzieki za rady > prawdopodobnie sprobujemy . Ja i mysle ze prawie cala reszta nas > nie uwaza sie za uber graczy > jak nam idzie to inna/nasza sprawa > :) , ale dzieki mimo wszystko > zawsze mile widziane jakiekolwiek rady

No co Ty gadasz - robiliśmy praktycznie w takim samym składzie - z tymi samymi ludźmi...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 19:54 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
SAM budzi moba, mob leci do BLM, SAM gubi TP...a jak nie to gania za mobem, ktory gania za BLM.....itd itp...reszte mozna przewidziec :lol:


Bingo. Dlatego nie lubię nic robić z BLMami lub po nich.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 20:24 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Balrog napisał(a):
SAM budzi moba, mob leci do BLM, SAM gubi TP...a jak nie to gania za mobem, ktory gania za BLM.....itd itp...reszte mozna przewidziec :lol:


Bingo. Dlatego nie lubię nic robić z BLMami lub po nich.


z drugiej strony...martwy Taru BLM to zawsze bardzo mily widok :lol: no i TH+10 :D


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 21:16 
Cytuj  
tam mobki powinny cały czas stać w miejscu, po to jest sleep,bind, gravity, stuny itd. niezależnie czy jest SAM czy nie, jak jest SAM to zaden porządny BLM na tej planecie nie ściągnie hate z SAMa który bije pierwszego mobka po SAMowemu czyli 2h z ws'ami
na drugim mobku to SAM może już iść na środek otwierać skrzynkę bo nie walczy z mobkiem tylko patrzy, mobek ma stać w miejscu i zażywać kąpieli nukowych
ta walka jest prosta ale nigdy nie ma gwarancji że blm+rdm ją za każdym razem wygrają, wystarczy że któryś z nich się pogubi przez chwilę i można bardzo łatwo wtopić


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2008, 10:03 
Cytuj  
Simi kwestia taka, że ja zazwyczaj nie dostaję czasu na skończenie sca, gdyż mob po pierwszym wsie leci do was (napyerdalacye nuki, bindy, gravity... etc) a ja tracę tp, gdyż mobek zwial poza zasięg w chwili gdy naciskalem przycisk. To samo mam z Antilionem. Na 3 wsy z 2hr wchodzi jeden, max 2. Pozostaly(e) jest zmarnowany, gdyż mobek leci do BLMa. Ja muszę napierdzielać ryj w ryj (względnie ryj w dupe) moba.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.