mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 20:13 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=ARghlVjBab0

Jak ktos potrafi to niech wyciagnie wnioski. . .

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 23:47 
Cytuj  
Ja pierdziu... ale wątek. Generalnie widzę wszyscy wszystko wiedzą, ale każdy co innego. Snow olej to co piszą i zacznij grać od 0 (sł. zera). Tak jak ja. Żadnych informacji (tylko te co były w instrukcji... a i to nie do końca). Wybrałem Hume i żałuję do tej pory. Chciałem być WAR i nic z tego nie wyszło... Saitou swoim Mandau "zrobił" ze mnie THFa. THFa nie skończyłem, gdyż przez 2 tygodnie nie miałem invite'a do party (a wszyscy gadali jaki to zajebisty DD i co to on nie potrafi) i też się wkurzyłem. Gehenna i załamanie. Zrobiłem quest na RNGa... skończyłem ten job na 20 Lv. Do tego czasu zrobiłem THF 50, WAR 46, NIN 44, RNG, PLD i BLM 20, DRK 19, MNK 16 i kilka na 10. Zajeło mi to baaardzo długo (w porównaniu do innych graczy). I wtedy zrobiłem Samuraja. Jak zacząłem nim grać to wtedy poczułem, że znalazłem job dla siebie. Ale nadal uważam, że jak byłem pewny, że chcę być melee to powinienem wziąć Galkę (ewentualnie Elvaana). Jest paskudny z mordy, ale fizycznie przebija Hume. Jeżeli jednak nie jesteś pewny, czy chcesz melee (ataki fizyczne) czy maga to weź co uważasz. Niepewnością i tak tracisz.

Generalnie najtrudniejszy wybór to rasa. Później masz 6 podstawowych jobów. Zrób je do 10 i sądzę, że pierwszy zarys kim chciałbyś grać dalej już będziesz miał.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 10:55 
Cytuj  
najlepsza rasa to Elv oczywiscie. stats do melee ma najlepsze a moje 950MP jako BLM w full zenith nie pozwala mi ginac za czesto(aczkolwiek bywa roznie).

Jako tank i melee elv to wybór najbardziej odpowiedni, jako mag tez daje rade(coż no nie nukne za 1300 w nida ale za 1100 juz na luzie wiec róznica nie taka ogromna, a ogólnie i tak zrobie wiecej dmg niz taru blmi którzy gina co 5min;p)


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 11:36 
Cytuj  
Samotnik napisał(a):
http://pl.youtube.com/watch?v=ARghlVjBab0

Jak ktos potrafi to niech wyciagnie wnioski. . .


zajebiste Samo. ja ciągle mam perełke CC w inventory.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 18:54 
Cytuj  
egoist napisał(a):
najlepsza rasa to Elv oczywiscie. stats do melee ma najlepsze a moje 950MP jako BLM w full zenith nie pozwala mi ginac za czesto(aczkolwiek bywa roznie).

Jako tank i melee elv to wybór najbardziej odpowiedni, jako mag tez daje rade(coż no nie nukne za 1300 w nida ale za 1100 juz na luzie wiec róznica nie taka ogromna, a ogólnie i tak zrobie wiecej dmg niz taru blmi którzy gina co 5min;p)


W ten sposob Lesiu to ja moge napisac ze Galka jest najlepszy bo statsy do melee ma najlepsze, ma najwiecej hp co czesto ratuje zycie i jest najwazniejsze pod souleater. Jako tank i melee Galka to wobor najbardziej odpowiedni, jako mag tez daje rade ( jak ktos nie wierzy niech pogada z Desolationem albo tym Galka z DH co ma all mage joby i wymiata ( nawet Maxii to potwierdzi)). Ogolnie zrobie jeszcze wiecej dmg niz elvaan bo mam wiecej INT i jeszcze rzadziej zgine.

Napisz Lesiu od razu ze Elvaan bo zajebiscie wyglada dla Ciebie a nie jakies pierdoly wypisujesz ktore mozna napisac o kazdej rasie.

Aha wlasnie Lesiu skoro 1100 a 1300 to nie roznica to na cholere Ci BLM sie zabijaja o jakies novio earringi co moze dodaja z 50 dmg i czemu wszyscy sie smieja z Taru STR skoro roznica z base STR miedzy elvaanem a taru to bedzie ze 100 dmg max.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 20:26 
Cytuj  
looks > all oczywiscie


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 21:26 
Cytuj  
Skoro juz mówimy o naj rasie.

Weź mithre! Może nie jest uber melee i w ogóle, ale we wszystkim wygląda dobrze i jest sexi. Zawsze milej to popatrzeć na mithrę, gdy sie stoi z lfp, aniżeli na spedalonego elvaana ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 21:35 
Cytuj  
Mithra ładnie wygląda? Coś ty ćpała? Mithra i Taru są najbrzydsze! Jeśli chcesz coś co ładnie wygląda to tylko i wyłącznie female hume albo jak nie chcesz hume to female elvaan.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 21:43 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
...Taru są najbrzydsze!...


Giń :evil:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 22:01 
Cytuj  
egoist napisał(a):
looks > all oczywiscie
No i teraz to rozumiem :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 22:02 
Cytuj  
Jesli wybierac rasy to najlepiej Taru, Elvaan albo Galka bo zawsze sie pochwalisz ze masz najwiecej mp, hp lub sily :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 22:12 
Cytuj  
Erelen, to, że Ty się rajasz swoim elvaanem w subligarach, to Twoja sprawa.
Elvaanki to <wybacz mi Zjawcia, Ama, Black> babochłopy. Z twarzy ładne, ale z postury - omg.
Humka, pft. Ze dwa modele są ładne, pozostałe nie bardzo.
Czyżbyś dalej przeżywał odrzucenie przez pewna mithrę, Er? :lol:

Tarusie są słodkie, nie ma w nich nic obrzydliwego. Problem się pojawia przy graniu taru f, bo mało kto dostrzega różnicę między babka a facetem taru w tunikach XD


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 22:20 
Cytuj  
Właściwie Elvaanki są takie przygrube ale ja moja polubiłam przez te dwa lata i nie zamienie jej na nic innego :) ale za to elvaanka ładnie wygląda w AFach dla whma :D

*

Posty: 59
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 20:03 
Cytuj  
hm. Ja gralam gdzies 2 lata i doszlam do prawie 60 BLM'a lol.
korde nachodzi mnie, zeby wrocic ^^ a juz rok nie gram ^^.

Taru sa dobre jako magowie, ale moze ci sie podobac taru,a spasuje ci no np., pld, no to nic. kazda postacia mozna grac kazdy job.^^


_________________
Manga & Anime
Yaoi & Shōnen-ai
Ikuto&Hibari
English & Japanese
Visual kei & Gothic Lolita
Punk & [j]Rock
TARD.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2008, 16:16 
Cytuj  
Zwłaszcza, że taru w PLD AF to śmiech na sali, więc ubaw murowany.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.