mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 07:38 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
co do czwartków - mam assaulty od 19:00

kazdy inny dzien tygodnia poza weekendami generalnie mi pasuje

[edit]
dorwalam curtane, wylogowalam sie wczoraj w podziemiach bo nie bylo ??? a teraz sie zalogowalam i mam :)


W sobotę rozmawiałem z Galem i chyba assaulty będą teraz środy i soboty ze względu na zmiany w Pixies...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 07:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W sobotę rozmawiałem z Galem i chyba assaulty będą teraz środy i soboty ze względu na zmiany w Pixies...


excuse me???
ja mam w soboty ein i sea i nie mam zamiaru z tego rezygnowac z powodu waszych zmian w terminach dynamisow a w niedziele assaulty sa o 16 i to sie raczej z waszymi dynamisami nie kloci,

ZE MNA nikt na temat zmian w terminach assaultow nie rozmawial :har: :har: :har:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 16 wrz 2008, 07:53 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 07:52 
Cytuj  
Ze mną też nie


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 08:39 
Cytuj  
Na kazdy poniedzialek bardzo chetnie - w czwartki pasuje i bankowo bede spozniony ; ;


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 08:40 
Cytuj  
EDIT: w czwartki PRACUJE i bankowo bede spozniony ; ;


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 08:42 
Cytuj  
Ten czwartek to tak przykladowo podalem. Chcialem wyjsc na przeciw tym ktorym poniedzialek nie pasuje. Nie chcialbym automatycznie wykluczac ludzi, ktorzy w poniedzialek pracuja, ucza sie itp

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 08:48 
Cytuj  
w poniedzialki zawsze mozemy pofarmic a na gody ustalic optymalny termin kiedy wiekszosc bedzie mogla przyjsc :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 09:32 
Cytuj  
Póki co to do drugiego tygodnia października nie martwię się o dni, więc nie martwię się. Jeśli chodzi o mój plan zajęć:
Poniedziałek do 20.00
Wtorek do 20.00
Środa do 16.30 (w domu będę o 17). O 21:30~22:00 mam ENM statik 17 a ENM mi pasuje (ENM tylko w Polskim gronie więc tutaj nie ma problemów).
Czwartek wykłady do 20 (to wykłady więc nie muszę chodzić :D)
Piątek do 16.30 a póżniej assaulty więc między 17 a assaultami mi pasuje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 19:38 
Cytuj  
Malby moze jutro jakis BLM czas i ochote w godzinach wieczornych troche pomoc nam w SKY? Niektore triggerki kiepsko sie zdobywa bez blmow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 19:57 
Cytuj  
Mam wrazenie, ze frekwencja z runu na run jest slabsza. :D Moze to przypadek, a moze nie.

W kazdym badz razie potrzebuje waszej opinii co z tym dalej robic.

Pierwszy wariant - mozemy dalej farmowac triggery te ktore dajemy rade (mi osobiscie sie podobaja nasze runy ale moze jestem jakis dziwny ;) ), a te ktorych nie dajemy rade mozemy kupowac.

Drugi wariant - mozemy sprobowac zabic te gody na ktore mamy set, a reszte sprzedac i podzielic sie kasa.

Jesli komus sie znudzilo polskie sky to pls piszcie szczerze. Nikt sie nie obrazi.

Mozemy oczywiscie sprobowac zrobic run w inny dzien (i pewnie sprobujemy), ale nie mam przekonania, ze to cos zmieni co do zasady.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 20:07 
Cytuj  
najzabawniejsze jest to ze na runy nie chodza ludzie ktorym powinno na equipie z godow zalezec najbardziej :)
chociaz moze te abj armory juz nie sa tak atrakcyjne ;)

sky to fajna zabawa i na pewno jeszcze nie raz tam pojde :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 20:51 
Cytuj  
Ja bym np. bardzo optował za środą o 17 ^^ Sky lubię, bo to jest zabawne :) Np. wiem, że używając niewyskilowanego miecza i czytając onet nie jestem wstanie zsolować VT pota :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 21:23 
Cytuj  
Mi też się podobało kiedy byłem ale zacząłem pracę i trochę gorzej u mnie z czasem teraz. Jestem w domu koło 19tej i dopiero wtedy mogę wejść do gry choć i tak nie zawsze. Za tydzień postaram się (co nie znaczy, że na pewno się uda :P ) wylogować już w sky i być te kilka minut po 19tej.

A środa w sumie też by mi bardziej pasowała, bo kiedy wkońcu nasz statik assaultowy wznowi działalność to nie będzie mi się opłacało na sky chodzić na 1,5 godziny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 21:49 
Cytuj  
ja mialem troche zmian w pracy - brakowalo nam ludzi i dlatego nie moglem chodzic przez ostatnie 2 tygodnie . Jezeli pozostaniemy przy poniedzialkach - od nastepnego bede sie pojawial


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 21:52 
Cytuj  
No mi pasuje środa i piątek po 17, w inne dni do 21 mnie nie ma. Ale jeśli większości pasuje poniedziałek to ok ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 06:37 
Cytuj  
Mi dalej odpowiadaja poniedzialkowe runy , w srode mam Nyuzul wiec odpada. Dobrze by bylo jednak zeby wiecej osob z listy pojawialo sie na runach ,bo farmujac wode i bijac SC tylko daleko nie zajdziemy :). Moze warto jeszcze raz sporzadzic liste osob , ktore faktycznie beda chodzic, bedzie wiadomo na czym stoimy.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2008, 09:00 
Cytuj  
Ja w najbliższy poniedziałek kończę pracę przed 19. Może siostra będzie w domu to by poszła mną. Ja zostawiłem postać tam, gdzie skończyliśmy... na spocie farmerskim Diorite. Nie mam już fooda. Jakby było ok to bym doszedł Jasonosem, ale tank ze mnie żaden.

Mi bardzo zależy na Diorite. Chciałbym z Byakko: Haidate i D. Legs. Cursed Haidate mam jeszcze z czasów OldStars. Także w sumie zależy mi też na Despocie. No i chciałbym Katanke dla Jasonosa z MG, ale to tylko taki bonusik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 12:12 
Cytuj  
Drodzy piloci!
Wrzucilem na strone PN dwa glosowania (zamkniecie w sobote). Oddajcie swoje glosy pls.

W poniedzialek zrobimy gody, ogromna prosba do ludzi z zewnatrz o pomoc. Jesli bedzie nas za malo to moze cos pofarmujemy i pewnie sprzedamy triggery..., zeby jakos wynagrodzic aktywnych.

Ogolnie SKY srednio wypalilo, widac w 2008 itemy stamtad sa malo atrakcyjne dla nowych (starym sie nie dziwie ze nie chce im sie isc to sky po raz tysieczny).
Ciagle sie nie poddaje, ale wszystko na to wskazuje, ze trzeba bedzie zawiesic albo zakonczyc dzialalnosc (osobiscie sie za rzadko do FF loguje, zeby jakos ponamawiac ludzi). WAR mnie pochlonal na jakis czas (nie wiem na jaki).

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 16:25 
Cytuj  
ja nadal uwazam ze equip ze sky, przynajmniej czesc jest przydatna ale jak widac do sky chodza glownie ludzie ktorzy maja HNMLsy a nie Ci dla ktorych to sky glownie powstalo...

mysle Opi ze powinnismy zrobic te gody ktore mamy a reszte trigerow sprzedac z powodu braku zainteresowania, czesci triggerow nie jestesmy w stnaie sfarmowac z jednego prostego powodu - brak potrzebnych jobow, glownie BLMow bez ktorych nie zabijemy ani MG ani Fausta


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 17:21 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
ja nadal uwazam ze equip ze sky, przynajmniej czesc jest przydatna ale jak widac do sky chodza glownie ludzie ktorzy maja HNMLsy a nie Ci dla ktorych to sky glownie powstalo...

mysle Opi ze powinnismy zrobic te gody ktore mamy a reszte trigerow sprzedac z powodu braku zainteresowania, czesci triggerow nie jestesmy w stnaie sfarmowac z jednego prostego powodu - brak potrzebnych jobow, glownie BLMow bez ktorych nie zabijemy ani MG ani Fausta
a ja bym sprobowal zabic mg chetnie przy pomocy AoE Wsow znaczy addy nie mg, dobry AoE Ws robi kolo 200-300 dmg a ile potrzeba zeby je zabic? 1k? to 4 AoE Wsy i powinno dac rade? byloby ciekawie :)


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.