mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:58 
Cytuj  
no jesli sa takie chore jak ty to pewnie skupia sie na levelingu zamiast na graniu dla funu...

a o twojej dziewczynie juz slyszalem. zdjecie nie jest juz potrzebne.

fixed


Ostatnio edytowano 3 cze 2009, 14:03 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:02 
Cytuj  
Żonie? :o
:lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:02 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
tczewiak napisał(a):
A ja tam nadal optuję za hiper-levelingiem na starcie. Średnio 2h dziennie. Tak by potem nie zostać w tyle za skośnookimi i hamburgerami. Jak znajdzie się grupa z max levelem przed wprowadzeniem konkretnego endgame'ingu to będzie można w wielu sprawach pomóc tym bez maxlvl.


Kamil......CC nigdy takie nie było i nie będzie. Jak chcesz zrobić grupę frików, która w 2 tygodnie zrobi max level i znajdziesz ją w CC to spoko. Ale na pewno to nie będzie LS nolifów, tylko ludzi, którzy mają żony, dzieci, pracę, obowiązki i sobie pykają od czasu do czasu a nie traktują FF jako pracy.



chciałbym ,żeby tak było :)


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:06 
Cytuj  
CC może i nie było nastawione na hyperleveling ale nikt jakoś nie narzekał jak Suczka wszystkich eskortował i pomagał z fabułą czy questami ani go za to z CC nie wykopał kiedy miał te 10 leveli więcej niż reszta :p

To jak ktoś będzie grał będzie zależało od tego co chce w grze tak naprawdę robić, jeśli ktoś będzie chciał się dostać do pierwszych endgame LSów/gildii bo nie zadowalają go półśrodki lub średni sprzęt to tylko naturalna kolej rzeczy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:07 
Cytuj  
to raczej oznacza, ze zatrzymal sie na pewnym stadium rozwoju i do tego
o czym pisal Huckster nigdy nie dojdzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:11 
Cytuj  
cz3 mendol nie draznij ich:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:14 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
CC może i nie było nastawione na hyperleveling ale nikt jakoś nie narzekał jak Suczka wszystkich eskortował i pomagał z fabułą czy questami ani go za to z CC nie wykopał kiedy miał te 10 leveli więcej niż reszta :p


Mi menda prawie nigdy nie chcial pomagac! ;P Ale pewnie tez dlatego, ze najmniej od niego odstawalem levelem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:18 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
CC może i nie było nastawione na hyperleveling ale nikt jakoś nie narzekał jak Suczka wszystkich eskortował i pomagał z fabułą czy questami ani go za to z CC nie wykopał kiedy miał te 10 leveli więcej niż reszta :p

To jak ktoś będzie grał będzie zależało od tego co chce w grze tak naprawdę robić, jeśli ktoś będzie chciał się dostać do pierwszych endgame LSów/gildii bo nie zadowalają go półśrodki lub średni sprzęt to tylko naturalna kolej rzeczy.


No pewnie. Oczywiscie, ze sie znajda ludzie ktorzy beda chcieli szybko levelowac i poznawac endgame przed innymi. Pewnie beda tez tacy, ktorzy beda probowali zakladac inne pl LSy.
Ja tam sie zadowole CC. Dla mnie wazne, zeby w nim byli znajomi z poczatkow FFXI (wlaczajac druga fale graczy, po wydaniu EU wersji).

btw mam nadzieje, ze SE wreczcie da jakies narzedzia wspierajace LSy. Levelowanie gildii czy dom gildiowy to juz praktycznie standard w nowych mmo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:37 
Cytuj  
count me:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:58 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja tam sie zadowole CC. Dla mnie wazne, zeby w nim byli znajomi z poczatkow FFXI (wlaczajac druga fale graczy, po wydaniu EU wersji). .


dobrze ,że o nas pamiętasz :p


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 16:16 
Cytuj  
Huck - I HATE YOU !!! Mnie nie uwzgledniles ? Jak smiales LOLKU !!! A tak na marginesie -> Na pewno bede w FF14.

A co do szybkiego lvlowania, to mozna porownac do jazdy samochodem, czasem jak widze, jak mlodzi sie sprezaja, malo im zylka nie peknie na mozgu bo to z naprzeciwka jakies samochody jada co utrudniaja im wyprzedzenie, albo wlecze sie jakis samochod jadac okolo 100km/h ;) Nie potrafia zrozumiec ze i tak dojada, bez szarpania i szczania w galoty kto pierwszy przyjedze, mimo ze roznica w czasie moze byc rzedu 5 minut. Tak samo tutaj, kazdy dojedzie do max lvla kwestia tylko czasu, na szczescie w grze MMO jest wiele wiecej rzeczy do zrobienia anizeli tylko lvlowanie, warto o tym pamietac w tej ciaglej pogoni ;)
Mam nadzieje ze devsi pojda po rozum do glowy majac w koncu juz jakis bagaz doswiadczenia z FF11 i zrobia tak, aby pogon za lvlem nie byla priorytetem. A moze nie bedzie w ogole lvlingu ? Who knows ...

No i na koniec mam nadzieje, ze bedzie to calkowicie nowa gra, bez zamyslow laczenia z FF11, New World, New Play, New Start and New Epic Line - Leave FF11 in Peace ! :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 17:14 
Cytuj  
wiadomo że nie ma jeszcze ffxiv ( w sumie chyba nieważne jak gra się będzie nazywać, ważne że będzie to jap mmorpg) ale może ktoś napisać czym będzie się różnić granie ludzi grających teraz w ffxi od przyszłego grania w ffxiv ? albo w wow ? albo w lotro ? albo w jakiegokolwiek innego mmorpg'a który jest teraz na rynku ? przecież nie da się zapomnieć x letniego doświadczenia i udawać że jest się njubem w nowej grze + udawać że się nie kuma podstawowych mechanizów, punktów, levelowania, dozbrajania, craftowania, wyczynowego endgameowania jakiekolwiek by ono nie było itd itd itd.
wiadomo że będą inne kolory czapek, inne kształty mieczy , inne spelle, inne mobki, kolory tekstur, troszeczkę inna fabuła, ale czy to robi na kimś wrażenie jeszcze ? wg mnie na 100% będzie jakiś stun, jakiś bind, AoE wszelkiego rodzaju, specjale, jakieś monety, jakieś AH, jakieś craftowanie, jakieś questy i misje, jakieś godzinne bieganie po terenach żeby się udać milion razy z punktu A do punku B, jakieś przyspieszacze w postaci kurczaków, teleporty, warpy itd i to ma nas podniecać ? :) oczywiście jakby poprawili system chat'a i logów to dopiero byłoby coś :roll: :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 17:22 
Cytuj  
No tak, bo to, ze jestem weteranem w np. FFXI oznacza, ze jak zaczne grac w WOW'a to tez od razu nim bede.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 17:34 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
No tak, bo to, ze jestem weteranem w np. FFXI oznacza, ze jak zaczne grac w WOW'a to tez od razu nim bede.


nie w wow, w drugą stronę miałem na myśli

to że ktoś gra/grał np. 2-3-4-5 lat w WoW, lotro, ffxi itd (i nie ma powodu żeby się oszukiwać ale sporo ludzi gra/grała we wszystkie sensowne mmorpgi które wyszły w ciągu ostatnich X lat) nie spowoduje nagle że w jakieś nowej banalnej grze typu mmorpg poczuje się jak nowo narodzony nowicjusz, to raczej może dotyczyć nowych graczy którzy pierwsze kroki będą stawiać tam a nie ludzi którzy widzieli milion mobów i setki fajnych cut scenek z poruszającą fabułą, no chyba że ktoś rzeczywiście potrafi zapomnieć i czuć frajde z tego że np. w AH nie będzie 7 tylko np. 8 itemów ...
znając graczy ffxi i nie tylko i widząc co wyrabiają nigdy w życiu nie uwierzę że będą podchodzić lajtowo do jakiegokolwiek mmorpg'a jaki im się nawinie :D :D :D :D :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 17:41 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
znając graczy ffxi i nie tylko i widząc co wyrabiają nigdy w życiu nie uwierzę że będą podchodzić lajtowo do jakiegokolwiek mmorpg'a jaki im się nawinie :D :D :D :D :D


piszesz to z myślą o samym sobie Simi ?:)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 17:54 
Cytuj  
ja jestem raczej bardzo słabym zawodnikiem, nawet lajtowo to dla mnie chyba za ciężko, raczej pisałem o ludziach którzy będą się rozglądać w nowym mmorpg bardzo szybko za gildią która pozwoli im zdobywać wykwintne i wartościowe armory i bronie , walczyć z dochodowymi prestiżowymi mobkami, zapierdzielać z fabułą jak szybko się da i robić w sumie to co robią od X lat w grze w którą grają dzisiaj, i słusznie, niech tak robią żeby było fajnie dla nich, dlatego nie bardzo wierzę że armia ludzi (milion, dwa, 10 ? :) ) zmieni swoje dotychczasowe mmorpg'owe przyzwyczajenia i poziom gry na coś innego w nowej grze :roll:, nawet bym się zdziwił gdyby tak było bo kto by chciał grać na poważnie w nowej trudnej grze z kimś kto na poważnie nie ma zamiaru grać ? :) (nie mam na myśli pierwszych 5ciu dni gry :) )
oczywiście jestem za polską gildią w nowej grze i nie za rozglądaniem się po X dniach za innymi z błahego powodu: bo się z polakami (w polskim gronie) nie da grać (i zdobywać jakiegoś świecącego g*wna), da się tylko trzeba czasu


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 18:32 
Cytuj  
Na razie zadowala mnie chiński Aion, ale jeśli stara gwardia zacznie grac w FFXIV to nic mnie nie zatrzyma ^^

{Can I add you to my friends list?} {/nod} <--- to jakaś dewiacja

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 18:51 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze to tej zupelnie do niczego nie obowiazujacej listy mozesz dopisac i mnie i Kalcie :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 20:38 
Cytuj  
Mnie też :)

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 16:14 
Cytuj  
Pilek wraca! W takim wypadku jestem IN.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.