mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 09:03 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Jestem ciekawy jakbys chcial pofirtowac z kobieta i bys patrzyl na Galke ktora gra to czy bys sie nie czul dziwnie. Szczegolnie jak ktos jest wzrokowcem.

To chyba pomyliłeś zajęcia;) z takimi rzeczami to na randka.pl :))) chyba, że wyglądasz jak Galka to wtedy zostaje ci jak wyżej ^^

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 09:08 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Jestem ciekawy jakbys chcial pofirtowac z kobieta i bys patrzyl na Galke ktora gra to czy bys sie nie czul dziwnie. Szczegolnie jak ktos jest wzrokowcem.

To chyba pomyliłeś zajęcia;) z takimi rzeczami to na randka.pl :))) chyba, że wyglądasz jak Galka to wtedy zostaje ci jak wyżej ^^


Lol sugerujesz ze w grze gdzie co niektorzy spedzaja wiecej wolnego czasu niz w RL nie mozna sobie poflirtowac, ze trzeba sie ograniczac do zabijania mobow? lol....


_________________
Obrazek

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 09:16 
Cytuj  
Tak się zastanawiam kto dał wam prawo do tego by mówić co jest słuszne a co nie dla innych ludzi. I dlaczego zajmujecie się oceną, tą najabardziej prostacką bo powierzchowną. Książki nie powinno się oceniać po okładce.
Tak samo ludzi, nie powinno się ich oceniać po obrazku, bo nie są obrazkiem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 09:23 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
(aczkolwiek w mangowych rysunkach dorabiam sobie uszka - ale okragle ;p ).


Widać, że kobieta ;) Prowokuje, pobudza fantazję, ale rysunków nie pokazała :P

kalcia napisał(a):
ale o typie budowy ciala mithry, jest drobna, ma maly biust, zwinna itp :p


Hah, w końcu ktoś normalny kto lubi moe :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 09:45 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Kalcia, nie masz true pro zwichniecia. Powinnas wybrac Elvaana zeby sie slinic nad nim jak nad prawdziwym bishounenem.


Gok, a wiesz ze na Hadesie moja pierwsza postacia byl male elf? :D :D
ale nie dlatego bo bishonen (wth, te rece sa jak u malpy!!), bo nie bishonen, ale dlatego bo jak zaczynalam, myslalam ze elf facet bedzie super magiem XD i failed :P i zmienilam na mithre ;)

Erelen napisał(a):
Widać, że kobieta Prowokuje, pobudza fantazję, ale rysunków nie pokazała


nie ma czym sie chwalic ;)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 10:18 
Cytuj  
Bart - No LOL Elokwencja i kultura az bije po oczach.
Jakbys nie zauwazyl na koncu zdania jest emo, ale wybuch emocjonalny przycmil Twoj wzrok;
To jaka postacia dana osoba gra to jest tylko i wylacznie sprawa danej osoby, czy to tak trudno zrozumiec ? To jest swiat wirtualny i kazdy gra jak chce, nie ma w nim zadnych ograniczen, to kim gra dana osoba moze utozsamiac sie z jej osobowoscia, ale wcale nie musi, wlasnie ta swoboda moze wbudzic u gracza pewne rzeczy, emocje, ktorych nigdy by w zyciu nie zrobil itd. Natomiast Twoje spekulacje sa tak stronnicze ze rysuja ograniczenie osobowosci, ktora nie pozwala widziec inaczej. Powiem dosadniej gowno mnie to interesuje czy Tobie sie podoba czy nie moj awatar, a wysnuwanie wnioskow o osobie po tym kto jakim toonem gra jest conamniej infantylne i smieszne. To jak myslisz i uwazasz to Twoje prawo, ale udowadnianie ze to Ty masz racje lub co gorsze uogolnianie jest chore :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 10:33 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Bart - No LOL Elokwencja i kultura az bije po oczach.
Jakbys nie zauwazyl na koncu zdania jest emo, ale wybuch emocjonalny przycmil Twoj wzrok;
To jaka postacia dana osoba gra to jest tylko i wylacznie sprawa danej osoby, czy to tak trudno zrozumiec ? To jest swiat wirtualny i kazdy gra jak chce, nie ma w nim zadnych ograniczen, to kim gra dana osoba moze utozsamiac sie z jej osobowoscia, ale wcale nie musi, wlasnie ta swoboda moze wbudzic u gracza pewne rzeczy, emocje, ktorych nigdy by w zyciu nie zrobil itd. Natomiast Twoje spekulacje sa tak stronnicze ze rysuja ograniczenie osobowosci, ktora nie pozwala widziec inaczej. Powiem dosadniej gowno mnie to interesuje czy Tobie sie podoba czy nie moj awatar, a wysnuwanie wnioskow o osobie po tym kto jakim toonem gra jest conamniej infantylne i smieszne. To jak myslisz i uwazasz to Twoje prawo, ale udowadnianie ze to Ty masz racje lub co gorsze uogolnianie jest chore :P


Jakby ludzie rozpowszechniali o Tobie jekies glupoty nawet w zarcie to zaloze sie ze tez bys w pewnym momencie zaragowal ostro, a jak mi ktos pisze ze cpam swinstwa to chowam elokwencje i kulture osobista do kieszeni.

Wracajac do tematu ( ostatniego ^^ ) jestem ciekaw dlaczego 90%( jak nie 98%) osob wybiera plec zgodna ze swoja w takim razie?


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 10:59 
Cytuj  
Podzieliłem post - bo od pewnego momentu dyskusja poszła w zupełnie inną stronę (nie dotyczyła "Pożegnania z FF"


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 11:02 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Podzieliłem post - bo od pewnego momentu dyskusja poszła w zupełnie inną stronę (nie dotyczyła "Pożegnania z FF"
ale nazwe topicu dales dosyc subiektywna rofl


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 11:15 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
Gok, a wiesz ze na Hadesie moja pierwsza postacia byl male elf? :D :D
ale nie dlatego bo bishonen (wth, te rece sa jak u malpy!!), bo nie bishonen, ale dlatego bo jak zaczynalam, myslalam ze elf facet bedzie


Hehe, no to ja sie przyznam, ze moja pierwsza postac na Carbuncle to byla Mithra wlasnie ;] I kto wie czy teraz znowu nie bedzie :D Wybor rasy jak i miasta wydaje sie dosc trudny w tym momencie ._.;

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 11:16 
Cytuj  
Nie tyle spedalone co dotknięte ciężką dewiacją, jakby patrzenie 24/7 na krocza innych im nie przeszkadzało to by przy pomocy swej magii na pewno coś z tym zrobiły. Jak to świadczy o grających tarutaru? Discuss~!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 07:19 
Cytuj  
Bart - jesli chodzi o komunikacje, jakos nie ma problemu, gdyz wiekszosc osob wie ze toon nie koniecznie musi odpowiadac danej plci i zawsze pytaja sie kim jestes. Warto poszerzyc swoje horyzonty o inne gry bo spotka Cie cos takiego jak Rhaegala, ktory mysli ze taru ogladaja tylko krocza, a to juz nie jest za wesole ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 08:07 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Bart - jesli chodzi o komunikacje, jakos nie ma problemu, gdyz wiekszosc osob wie ze toon nie koniecznie musi odpowiadac danej plci i zawsze pytaja sie kim jestes.


Dokladnie, a nawet zauwazylem, ze wiekszosc ludzi (nie bede podawal % bo nie przeprowadzalem badan :p) spotykajac postacie female traktuje jakby po drugiej stronie siedzial facet. Oczywiscie pomijajac wszystkich napalencow, ktorzy od razu zaczynaja podryw/cyber :roll:

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 08:33 
Cytuj  
Skasowałem temat o pedałach i mithrach bo ten wątek tego dotyczy (a tu nie można łączyć tematów - stara wersja PHPBB).

A tak wypowiadając się jeszcze w temacie - to sam wybór postaci jest dla mnie sprawą drugo/trzeciorzędną - wybrałem Mithrę dlatego, że chciałem być THFem, a Mithra wówczas (i chyba cały czas) to najlepsza rasa dla złodzieja. Zupełnie mnie nie obchodzi czy mam ogon, rogi, skrzydła, duży tyłek, cycki, ryj, odstające uszy, czy jestem mały czy duży, czy kurtka na mnie wygląda dobrze czy źle i czy kapelusz pasuje do reszty ubioru. Dla mnie liczą się statsy rasy i punkty za equip, które podnoszą efektywność grania.

Jakoś nie kumam ludzi, którzy chcą się utożsamiać z wyglądem postaci z gier MMO (przykład kolejny - teraz w LOTRO jestem też takim niby THFem (burglar), a najlepszą rasą dla niego jest hobbit). Pewnie można się zastanawiać jak ktoś ma jedną rasę do wybrania i wybiera inną płeć niż faktycznie ma w RL - ale to już sprawa indywidualna każdego /ej z graczy.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 08:51 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
ej, ja wybralam mithre, bo mi sie strasnie podoba i chcialabym tak wygladac :P nie mowie tu o siersci, ogonie i uszach (aczkolwiek w mangowych rysunkach dorabiam sobie uszka - ale okragle ;p ). ale o typie budowy ciala mithry, jest drobna, ma maly biust, zwinna itp :p
humki sa juz dla mnie za duze, nie wspominajac o krowicach elfkach :P


i tak kalcia z tym tekstem wygrywa. to naprawde trzeba miec juz ladnie zryty beret zeby za wzor stawiac sobie twor chorych umyslow....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 10:31 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Oczywiscie pomijajac wszystkich napalencow, ktorzy od razu zaczynaja podryw/cyber :roll:


Co ja Tobie zrobiłem, że się mnie czepiasz? :( :lol:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.