mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 01:42 
Cytuj  
teraz troche zaluje ze na bune nie poszedlem ale mialem dosc wyvern na jakis czas ^^;

ten thief knfie niezly prestige mi przynosi... pewnie wiekszy prestiz niz faktyczna korzysc z tego th+1...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 08:20 
Cytuj  
A ja mam tylko 10k przy duszy, kiedy jakies BCNMy na KS choc ludzie powiadaja ze drop VC z KSNM jest super rare :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 08:27 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
A ja mam tylko 10k przy duszy, kiedy jakies BCNMy na KS choc ludzie powiadaja ze drop VC z KSNM jest super rare :(


Wcale ne takie rare, niedawno, zaraz po tym jak wprowadzono te bcnm-y, widziałem kogos kto sprzedawał 5 czy 6 VC w Jeuno z bazarku.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 08:36 
Cytuj  
Saitou powiedz mi jeszcze raz ze nie pojdziesz na Serketa jak bedziemy szli ...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 08:59 
Cytuj  
Bardzo się cieszę że Rhaegal dostał swój bumerang.

Załuję tylko że w trakcie dostałem opierdol za coś co zrobiłem w dobrej wierze, i gdybym miał wybór ponownie zrobić to czy nie - zrobił bym to znów.

Natomiast tekst przed walka Skyline że ta walka jest prosta i nie wymaga zmiany skladu party przed walką uważam za co najmniej nie na miejscu.

Żadna walka na naszym lvl z NM's nie jest prosta [ myśle o NM-ach z naszego poziomu, z naszymi itemami ], żałuję tylko że nie moge mieć obu sub-jobów jednocześnie i WHM i BLM. Prostote walk pokazały nam zmagania z NM który dropował ring dla Xaverego, Opiekuna WSNM i pare innych przykładów, czy mój ostani solowy występ z Goblinem w Gustav któy zadziwiająco wykazał sie brakiem szacunku dla mojego lvl, i mnie mocno klepał do czasu kiedy nie zaczołem patrzeć co robie.

Odnośnie spraw staticowych, chciał bym zrobić te 2 lub 3 walki BS 60 i mieć to z głowy. A potem poexpowaćdo lv 74/75 poinieważ sporo dobrych rzeczy czeka na nas { na mnie też } na tych poziomach, Galenros ma Abj na Adaman armor, Opiekun ma buciki na lv 75, ja mam tarcze na lv 74 { wygląda jak zwykła Shell shield ^^ }, na lv 73 są wszystkie moje abj, dalej, czuje sie lekko niepotrzebny kiedy ide na sky run czy HNM fight bo jestem za słaby lvl, no i te sub joby które męcze DRK, NIN będa w końcu urzyteczne. A po tym jak digniemy lv 74/75 chce zrobić KS 30 ile tylko damy rade.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 09:47 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Wcale ne takie rare, niedawno, zaraz po tym jak wprowadzono te bcnm-y, widziałem kogos kto sprzedawał 5 czy 6 VC w Jeuno z bazarku.


He he !
No wlasnie dlatego to snerfowali ! :) (jakbys nie wiedzial ;-) )


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 10:06 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Wcale ne takie rare, niedawno, zaraz po tym jak wprowadzono te bcnm-y, widziałem kogos kto sprzedawał 5 czy 6 VC w Jeuno z bazarku.


He he !
No wlasnie dlatego to snerfowali ! :) (jakbys nie wiedzial ;-) )


Wszystko nerfuja, może się nie opłaca wogóle isc na ten 30 KS narazie dopuki tego nie zbalansuja ? Tak czy inaczej sądze ze trzeba by się zastawnowić na co wydać KS i ew część BS bo być może są inne bardziej opłacalne walki.
Ale bodziu to tak troche OT prawda ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 10:39 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
A ja mam tylko 10k przy duszy, kiedy jakies BCNMy na KS choc ludzie powiadaja ze drop VC z KSNM jest super rare :(


Jak dla mnie to sytuacja alarmowa. Moze jednak damy rade zrobic jakiegos BC/KS zanim wezmiemy sie za expowanie? Z KS30 z tego co zauwazylem to okolo 100k jest dropem gwarantowanym (ekstremalny byl tylko moj przypadek gdzie nie wypadlo absolutnie nic powyzej 30k).Mielismy to zrobic kiedy dingnelismy 72, nie dalismy jak na razie rady. To samo z ZM- na 73-74 to bedzie za proste. Mnie nie zalezy na latwym zwyciestwie, chcialbym na to isc najszybciej jak sie da.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 10:44 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Bardzo się cieszę że Rhaegal dostał swój bumerang.

Załuję tylko że w trakcie dostałem opierdol za coś co zrobiłem w dobrej wierze, i gdybym miał wybór ponownie zrobić to czy nie - zrobił bym to znów.

Natomiast tekst przed walka Skyline że ta walka jest prosta i nie wymaga zmiany skladu party przed walką uważam za co najmniej nie na miejscu.



Sto --> nie wali sie escape, pozostawiajac reszte party na pastwe mobow, ja sie warpnalem z 23 HP, reszta padla... Sytuacja moim zdaniem byla to opanowania, trzeba bylo raisnac 2 trupy i walczyc dalej. Juz nie raz w staticu wychodzilismy calo z takiej opresji.

Skyline mial racje, ze walka nie byla trudna, co pokazalo drugie podejscie. Nawet nikt nie mial czerwonego HP. Nie chce cie martwic Sto, ale twoja osmiorniczka jest trudniejsza. :)

Rha --> a byl plan zeby wam zrobic na Serkecie konkurencje. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 10:53 
Cytuj  
Opiekun problem polegał na tym że ja miałem 123 MP a Zet około 200-250, Skyline praktycznie cały czas stał na pomarańczwym HP, dodatkowo
zet zagrował szkielet który jeśli by odpalił swoj specjal z drainem zabił by ciebie bo byłeś na red HP. Rhae był martwy a zet nie miał czasu ani MP na to by go raisnąć, to samo tyczy sie drugiego trupa - Galena.
Nie wiesz o tym bo nie masz wglądu w MP w drugim party aliance. To co zrobiłem zrobiłem po to aby miał nas/was kto raisować. Być może zbyt pochopnie zareagowałem, ale uważam że jeśli miałem wybór - 4-5 osob zywych na zewnątrz lub wipe całej grupy i sekundy na podjecie decyzji oraz MP na raptem 3 cure skylyne wiecej lub escape - wybrałem Escape, i zapewniam cię że nie kierowałem się potrzebą chronienia 1200 Exp u mnie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:05 
Cytuj  
Z mojego punktu widzenia escape byl wlasciwym rozwiazaniem. Czasem trzeba poswiecic pojedyncze osoby aby dalo sie sprowadzic pomoc i to wlasnie Sto zrobil. Skylines sam tankowal Ungura- dobrze mu to szlo do momentu kiedy Ungur zaczal spamowac Radiant Breath- uzyl chyba 3 razy po sobie co skonczylo sie tragicznie dla Gala. W chwile pozniej Zet dostal aggro od szkieleta, wtedy zdazylem napisac aby Riyoko go przejal ale zajal sie tym Sai. Zapewne dlugo by go przetrzymywal nawet bez zagrozenia ze strony szkieletowych AOE ale Sto postanowil ocalic jedyna szanse na ocalenie nasze Raise 2 czyli Zeta. Kiedy Skylines co chwila ladowal na pomaranczowym HP a Zetowi coraz bardziej ubywalo mp, Nimloth byl silenced przez dlugi czas (nie wiem czy zdjeto Ci w koncu silenca) no i jeden tank przy specjalach Ungura ktore zrzucaly cienie w blyskawicznym tempie albo sie nimi nie przejmowaly tez bym staral sie ocalic jedyna szanse na postawienie nas na nogi.

To nie Zet zagrowal szkielta tylko pomaranczowe HP u Skylines`a tylko zanim szkielet doszedl do Sky to Zet rzucil leczenia a co za tym idzie wzial hate na siebie. To nie byla wina Zeta, to nie byla niczyja wina tak naprawde.

Co do konkurencji na Serkecie... moze i byscie wygrali, voknalem go jak tylko sie pojawil tuz obok mnie, pojawil sie nietypowo bo bardzo z boku i przypadek ze akurat bylem tam odwrocony- ale ja mam neostradke i nie wiem czy jakis Amerykaniec by go wczesniej nie voknal. Cale szczescie patalachy sie na superbowl napalili :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:26 
Cytuj  
Mowilem ze popnie w pierwszych 15 minutach :) Mowcie mi bossu ^^ hihi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 09:29 
Cytuj  
Chciałbym zaapelować do naszych kochanych staticowców o spotkanie. Nie graliśmy razem od ponad dwóch tygodni a ja mam ochotę poBCNM'ować poexpować, zrobić AA i zabić tą pieprzoną płaszczkę dla Stoka. Zbierzmy się do jasnej cholery bo mnie już skręca z nudów czasami. Widzę żę priorytetem dla co poniektórych jest już teraz CoP static i mają w dupie nasz...
W pierwszej kolejności umawiacie się tam a co innego ustalaliśmy.
Nie byłem w stanie napisać posta wczoraj o dzisiejsze spotkanie ale miałem nadzieję że nie tylko mi na nim zależy. Chciałem żebyśmy spotkali się około 20 w Jeuno i poleźli chociaż na BCNM60 parę razy. Napiszcie proszę jak to widzicie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 09:54 
Cytuj  
Moze byc ale musialbym sie udac do Bastok aby zdjac czesc AF z manekina, moge tez byc nieco pozniej niz 20 ze wzgledu na uczelnie. Zrobmy cokolwiek i bedzie ok, BS 60 jest ok ale tam sie idzie w cholere czasu- KS30 zajmie nam mniej czasu :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 10:04 
Cytuj  
Zgadzam sie.
Jesli mozna na kogos liczyc z naszego skladu to zawsze jest to Rha, Gal, Sto i oczywiscie ja :D, Bodziu sie pojawia czasami jak sie go zawola, Drac nas ostatnio zlewa zupelnie... (ja rozumiem - egazminy, ale nie zauwazylem zebys Drac odmowil choc raz CoPowcom, nam za to zawsze...), ale nie chodzi o jakies zale. :) Naprawde spotkajmy sie pare razy w tym tygodniu!

Mi dzis pasuje, ale wolalbym blizej 21 niz 20, bo juz zadeklarowalem dzis pomoc i nie wiem ile mi to zajmie.

Ja mam do zdobycie Dune Boots, moge przypilnowac kaktusika, ale musialbym liczyc na pomoc was wszystkich + moze jeszcze kogos z zewnatrz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 10:48 
Cytuj  
Ja osobiscie wolał bym BS 60 pozwoli mi to sprzedać w cholere sprzetu na lv 60 :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 11:38 
Cytuj  
ten kaktus jest tam prawie non stop, treba tylko isc i go zabic


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 11:44 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Chciałbym zaapelować do naszych kochanych staticowców o spotkanie. Nie graliśmy razem od ponad dwóch tygodni a ja mam ochotę poBCNM'ować poexpować, zrobić AA i zabić tą pieprzoną płaszczkę dla Stoka. Zbierzmy się do jasnej cholery bo mnie już skręca z nudów czasami. Widzę żę priorytetem dla co poniektórych jest już teraz CoP static i mają w dupie nasz...
W pierwszej kolejności umawiacie się tam a co innego ustalaliśmy.
Nie byłem w stanie napisać posta wczoraj o dzisiejsze spotkanie ale miałem nadzieję że nie tylko mi na nim zależy. Chciałem żebyśmy spotkali się około 20 w Jeuno i poleźli chociaż na BCNM60 parę razy. Napiszcie proszę jak to widzicie.


nie kumam.... byla sytuacja zeby ktos odmowil przybyci ana wczesniej umowione spotkanie bo cop cos postanowil ? nie robcie scen


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 11:52 
Cytuj  
Sai chodzi o to że jak umawialismy sie na spotkanie to Drac powiedział że nie może bo sie uczy, ale w innym miejscu pisze że będzie.
Pozatym jak mozemy się umówić skoro np Bodziu nie może a za chwile może tylko na CoP, to samo tyczy sie Draca.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:12 
Cytuj  
Stok - ales dal przyklad ! Nie kumam Cie kompletnie ! Chyba masz jakies kompleksy czy co ? Ja jasno i wyraznie pisalem na forum (przejrzyj uwaznie posty), ze piszecie o ktorej co i jak i bede, wiec nie wiem po co te pretensje ?? Rha jakos umial to opsac i bylem z nim na kazdym polowaniu na Ungura, jakos tego nie zauwazyles :P

Co do CoPa to po prostu jak narazie bylo to raz na tydzien spotkanie, wiec nie wiem po co taki ton wypowiedzi Gala, ze kogos interesuja bardziej CoP anizeli nasz static :( Ja w staticu CoP powiedzialem jasno, ze jak nie bedzie nic zaplanowanego u nas to idziemy dalej CoPa tluc, nie widze akurat w tym nic zlego, wiec zamiast ciagle gadac to moze robmy cos!

Przejrzyjcie ile postow bylo pisane ze chce BCNMy na KS, jako ze Drac mial sesje wiec moze tak troszeczke wyrozumialosci Panowie co ? Zaliczyl juz wszystko wiec mozna juz cos zaplanowac ale konkretnie na termin (wezcie przyklad z wlasnie CoPa :P)

czekam na propozycje...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 8 lut 2005, 12:15 przez Bodziu, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.