mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 09:57 
Cytuj  
1.sfarmowanie chipa w uncapped tower (tam gdzie idzie sie zabic Nue) to kwiestia 30 minut jezeli zostaje sie na gorze bo sa tam tylko 2 pajaki ktore maja repop time 15+ minut [Stok powiedz konkretnie kiedy bedziesz ingame to sie przeje z Toba po chipy, zabijanie tych pajakow to fajna zabawa :D sa EP dla mnie]

2.bardzo ciekawa uwaga Stok biorac pod uwage ze przynajmniej raz dziennie od czasu mammetow czy Gal czy ja probowalismy zebrac ekipe zeby poiagnac scenariusz dalej...

3.zaczynam miec powoli serdecznie dosc tej ciaglej hustawki, zdecydujcie sie wszyscy czy robimy to dalej czy nie i ustalmy 1 - 2 wieczory w tygodniu na robienie tylko i wylacznie CoP, z tego co wiem to na razie poniedzialek pasuje wszystkim i niech tak zostanie - poniedzialek od 18 czas poswiecony tylko na CoP, bez zadnych wyskokow typu "nie mam czasu zrobie to sam w innym terminie" czy cos w tym stylu...

4.potrzebna nam 6 osoba - proszenie za kazdym razem o pomoc nie ma sensu, zdecydujmy kogo potrzebujemy i rozejrzymy sie poza LSem

[edit]
ja tez pracuje, codziennie do 16 + co druga sobote, ponadto generalnie sobota - niedziela czas na gre tylko od rana do 14 i po 19
moje terminy na CoP:
poniedzialek - od 18
sroda - od 18
czwartek od 21
piątek od 21
sobota - od 19


posze napiszcie wasze terminy i postarajmy sie wybrac konkretny czas ktorego bedziemy sie konsekwentnie trzymac

ok, chyba napisalam wszystko co mialam do powiedzienia, sorry za tego przydlugiego posta


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 19 maja 2005, 10:09 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:05 
Cytuj  
Zmorka jak napisałem - mieliśmy się umówić na konkretny termin - umówiliśmy się ? Nie widze informacji o konkretnym dniu i czasie. Widze tylko info że w sobote coś może być i info z mojej strony że w poniedziałek nie dam rady.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:15 
Cytuj  
Stok - czwartek - dzisiaj - godzina 21,00
Bastok - Metalworks - teleport do outpostu na lodowiec i spacerek do uncapped tower na chipy - bedziesz?
od razu sfarmujemy florid stone na key-itemka na ENM40 w shrouded maw :)

Opi pojdziesz? nie zajmie to wiecej niz godzine ;)
Pitia - a ty? wiem ze pso'xja pass juz masz a itemek na enmka?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:18 
Cytuj  
21 ? Ok. Postaram się.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:56 
Cytuj  
Dzis expuje RNG.

Chipy sfarmuje w weekend. Nie musicie sie o mnie martwic. W poniedzialek bede gotowy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 17:12 
Cytuj  
Stok - rozumiem że sfarmowanie chipów z worthwile mobków jest dla Ciebie za trudne :D
Po co mamy się ustawiać skoro ty nie masz czasu - wejdź do gry kiedy go masz i sfarmuj chipa... Ponadto W każdy poniedziałek też mam czas więc jeżeli wszystkim pasuje to robimy CoPy tylko wtedy ^^ Questy, fabuła itp.
Stok czepiasz się ludzi że się nie mogą zebrać a sam nic nie piszesz...
Może byś tak sam zaproponował termin ? Nie twierdzę że nigdy tego nie robiłeś ale nie miej proszę pretensji do ludzi że się nie mogą zebrać jak sam masz to w głęboikim poważaniu a grę odwiedzasz raz na miesiąc :/


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 19:48 
Cytuj  
Galen własnie weszlem do domu, loguje sie do FF-a. Ja nie potrzbuje pomocy w farmowaniu nawet z decenta prawdopodobnie ... a ty ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 06:10 
Cytuj  
[bump]


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 09:41 
Cytuj  
co z Diabolosem?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 12:06 
Cytuj  
Ja jestem rdy. Dzis mi pasuje tak od 18.00.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 12:11 
Cytuj  
Rdy. Dajcie opis walki itp.
Chip oddany. Pasuje od 18 dzis


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 12:21 
Cytuj  
super :D

opis Hucka
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11062
opis z alla
http://ffxi.allakhazam.com/db/quests.ht ... fquest=606

Pitia - mozesz byc dzisiaj o 18?

i jeszcze jedna sprawa - potrzebna nam pomoc jednej osoby


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 19:09 
Cytuj  
Z braku szostej osoby poszlismy w piatke i wygralismy!

Dodam, ze nie uzylem 2hr i ani jednego hi-potiona. :)

Jednak na nastepna walke fajnie jesli ktos chcialby do nas dolaczyc. :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 22:19 
Cytuj  
tak, pokonalismy Diabolosa w 5 osob w 12 minut :D

poszlo nam tak latwo dlatego ze mielismy DRKa w skladzie :D stunowal Nightmare ;)

dzieki wszystkim - walka byla fantastyczna :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 22:35 
Cytuj  
grats :)
moze byscie zmienili topic co ? :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 23:24 
Cytuj  
No ja się cholernie cieszę ze zwycięstwa - w sumie walka prosta - nawet bardzo. Użyłem jednego Hi pota kiedy boss miał jakieś 1/3 hp. Jak się okazało nie było to konieczne :) A Topic musi zmienić mastah Stok :P


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 23:27 
Cytuj  
Jak bys nie zauwazyl to juz ze 2 miechy nie jestem moderatorem :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 23:35 
Cytuj  
A od czego jest edycja ?:D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 07:24 
Cytuj  
co nas czeka dalej :D

*****
Defeating Diabolos will earn you a title. Return to Upper Jeuno to talk to Monberaux doctor at Upper Jeuno Infirmary to finish this chapter and earning another title.

*****
Chapter 4 - The Credles of Children Lost -

4-1 Sheltering Doubt

Walkthrough Enter the Tavnazian Safehold for a cutscene. After that go to 3rd floor (K-10) Despachiaire's room for a briefing. After that talk to Justinus. Go to the Dilapidated Gate at (I-11) Misareaux Coast for a cutscene. At the same time, Safehold's AH and Mogpost services are up for use once you have entered Chapter 4 (connects direct to Jeuno). Supply quest for Tavnazia unlocks after completing this.

4-2 The Savage

Walkthrough Check on another Dilapidated Gate at (F-7) Misareaux Coast for another cutscene and you will be able to access to Riverne Site B01 this time from the Spatial Displacement. B01 has a level cap of LV50 this time so make sure you have the right equipment prepared at Safehold first. The navigation pattern for B01 is more or less the same as A01 in Chapter 2, where you'll need 1 Giant Scales from the Pyrodrake wyverns to pass through the Unstable portal. The final spatial displacement at (E-8 ) will bring you to the BC holding area of Monarch Linn.
BC fight of LV50 against the great dragon of Ouryu. This dragon has the ability to fly, which makes all close range attacks useless. At the same time, you cannot sleep it while it is in the air.

Your job is to bring the Ouryu's HP down to 30% for the battle to end. Therefore, when its HP is brought down to 50% or so, BLM please use manafont+start casting Freeze spell, while everyone else use their 2HR ability on standby. Once Freeze is casted, the damage most likely enough to bring HP down to 30%. Therefore the hard part in this BC is enduring throughout the first 50% of its HP. Once cutscene starts, New title gained.
Return to the Safehold and talk to Justinus. Another new title gained.
*****

QUESTY !!!

Riverne Site B01 Map:
Once you are on Mission 4-2, go back to Tavnazian Safehold and talk to Epinolle (near the nomad moogles) for the quest.
You will need to fight 3 goblin mobs at the J-6 island and go back to Epinolle to clear the quest.
A PT of 6 recommended.

Spice Gals
Rouva (Victory Square, Southern San d'Oria) Rouva needs a sprig of the rare Rivernewort to spruce up her succulent suppers. Rouva is located (I-8 ) in Southern San d'Oria.
You will find the Rivernewort (Key Item) that she asks for in Riverne-Site B01 upon examining a ??? near a Spacial Distortion @ (E-7).
Heading west you will need to take the following distortion portals to reach the island @ (E-7). You will need one Giant Scale to get there, which drops off the wyverns inside Riverne A and B.
Portal Location
Spacial Distortion (M-9 )
Unstable Distortion (G-8 ) Giant Scale Required
Spacial Distortion (F-6 )
Note: The Rivernewort can easily be picked up on the way to fight Ouryu for CoP Mission The Savage.
Take the Rivernewort to Rouva in Southern San d'Oria for your reward.
Prerequisite: Access to Riverne-Site B01
Repeatable: No
Title Received: None
Reward: Page from Miratete's Memoirs

Mistmelt QUEST:

wersja z killing ifrita:

After stepping into Riverne B01 once, talk to Ferchinne at (F-9) to get the quest.
Collect 5 Hippoglyph Tailfeathers dropped from Nimbus Hippoglyphs in Riverne B01 and trade to Ferchinne to get a Mistmelt.
Mistmelt can pull a flying Dragon back onto the ground.

wersja z topicu Hucka:

You must have activated Chains of Promathia Mission 4-2: The Savage prior to recieving this quest.
Ferchinne is located @ (F-9) near the stream on the middle level of the Tavnazian Safehold.
You must collect 2 Hippogryph Tailfeather dropped from Nimbus Hippoglyphs in Riverne-Site B01 and trade them to Ferchinne to get a Mistmelt. Mistmelt can pull a flying Dragon back onto the ground.

Edit: Jest takie miejsce w Riverne-Site #B01 gdzie można kampować gryfy - na mapie w sektorze L-9 po lewej stronie sektora na środku wysokości (taki cycek) - tam jest dostęp do 5ciu Nimbus Hippogryphów - czyli praktycznie można je non-stop nawalać

Note: Tailfeathers are also dropped from the tougher Hippogryphs in Riverne-Site A01 (I don't remember the name, Cloud Hippogryph perhaps?). Mistmelt can pull a flying Dragon back onto the ground.

*****
ile w koncu trzeba tych piorek na 1 mistmelta?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 24 maja 2005, 08:30 przez Duszek, łącznie edytowano 4 razy
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 07:34 
Cytuj  
Stok zedytuj pierwszego posta i daj temat topica
CoP - team II - chapter 4 :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 527 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.