mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 05:47 
Cytuj  
Niestety większości ataków nie da się zestunować... Są za szybkie ale można próbować. Ja używałem /thf bo można naprawdę duży dmg zadać jak stoi na dwóch nogach (czasami się musi zatrzymać :) Ogółem /nin też ale wtedy gorszy dmg.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 10:13 
Cytuj  
Na czterech nogach SC i WSy sa bardzo biedne i nie zawsze mozna liczyc na MB, bo BLMi sa czesto zajeci gunpodami.

IMO TP lepiej zuzywac na dwoch nogach, tak jak Gal napisal mozna zrobic calkiem ladny DMG. Dwunozna Omega co jakis czas jakby przykleka, zeby cos odpalic i wtedy najlepiej odpalic WSy.

MNK raczej nie robi za duzego DMG. Chi blast sie nie sprawdza zbytnio przez zmiany form. SUBy:
albo /THF ale SATA na czteronoznej robi slaby dmg, a na dwunoznej ciezko zrobic z przyczyn oczywistych (kitowanie).
abo SAM - wiecej TP i trzecie oko ktore czasem ratuje dupe.
/WAR i /NIN raczej w tym wypadku zrobia gorszy DMG. /NIN ma jedynie ta zalete, ze MNK nie bedzie zuzywal cennego MP whmow.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 12:59 
Cytuj  
Ja bym dala 3 tankow w tank pty, brda do march i ballad dla whmow, whma (espeon) i jeszcze jednego whma ;p
brda do melee dla att czy czegos tam ale chyba sie nie da...
ale ogolnie to dalabym esp jako whma, bo nasi whmowie sa... no wlasnie ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 15:19 
Cytuj  
Hmm po pierwsze nie mamy 3 tankuw na weponach to bardziej NIN=TANK
dla PLDyna by trzeba przygotowac troche inna taktyke i ciagle kitowac. Po drugie to BLMi na tej walce odgrywaja kluczowa role w robieniu dmg co nie oznacza ze dd nie (sadze ze podczas gdy omega jest na 4 nogach moznaby sie usypiac i TP boostowac do czasu az zmieni forme na 2 nogi ale to znuw tylko sugestia...).

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 16:41 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Skoro alfa robi ultime w ten dzien to mysle ze ciezko byloby ich o ludzi w ten dzien prosic.


Nie będziemy raczej tego samego dnia robic, w razie czego pomożemy.
Zresztą do Ultimy pewnie będziemy potzrebowali Waszej pomocy :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 17:10 
Cytuj  
Problem sie sam roztrzygnal:

- nie bedzie mnie w poniedzialek, a ja mam chip na C2.

Zrobcie w poniedzialek limbus z ktorego item potrzebuje Sto. On ma duzo monet i ma priorytet.

W czwartek zrobimy C2.

W poniedzialek Ultime.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 18:57 
Cytuj  
Kyuu i Lesiowi bardziej przyda sie BRD, zamiast RDMa (skoro maja go kitowac to przyda im sie 2x mambo). Ale mysle ze do tank party trzeba bedzie upchnac i BRDa i RDMa (dla WHMow).

Jesli chodzi o Gunpody, to ja bym je zostawil melee do zabicia. Z kilku powodow:
- bijac Gunpody nie beda bic Omegi, ale nie beda tez jej dawac tp
- bijac Gunpody beda dawac tp Gunpodom, ale beda takze dawac tp sobie
- bicie Gunpodow bedzie dla nich prostsze niz latanie za kitowana Omega, ktora i tak sie nie da gravitowac).
- BLMow powinni byc caly czas skupieni na Omedze, ich dmg nie da Omedze tp, nawet jesli Omega przejdzie w forme 'magic resistant' to i tak mozna ja wciaz oslabiac DoTami, BLMi nie beda tez musieli jej nonstop gonic
- melee nawet bijac Gunpody, beda mogli spokojnie bic Omege, bo Omega Gunpodow nie spamuje (przynajmniej do 75% hp), poza tym uderzenie WSem da Omedze tyle samo co zwyklym hitem, ale melee zrobi bez porownania wiekszy dmg


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2006, 19:23 
Cytuj  
Raczej gunpoduw sie nie meeluje i szkoda na to czasu pozatym schodza po 2-3 nukach tier 4 wiec i sensu nie ma ich atakowac a one musza szybko ginac...
Dzis dostalem tak po krutce info od lidera mojego LSa wiec przeklejke tez zrobie bo duzo rzeczy tu sie wyjasnia tylko ze oni tankuja w miejscu caly czas z tego co wiem...

We have won every battle with this key:
Omega goes very smooth with two ninjas sharing hate with 2 bards doing both mambo and march (also haste cast on both ninjas). Do not have more than 4 melee. What kills most people is the TP attacks. The way to keep it down is to either sleep TP or meditate it. If you don't want to do that, then just have the melee back off if you see the tp moves or hate hurting the alliance. We always have a sub /thf to help with hate control. Our ninjas use earth staff and HP gear, so /thf is really needed for hate.
With the pods, we have one paladin or warrior watch for pod ejection only...when it happens, he vokes right away, the black mages are to Tier 4 nuke asap before the pod hurts the tank.

No w dosc duzej mierze sie pokrywa z tym co pisalem wczesniej... Pozatym ze strony BRDa jak kituje sie moba i taki NIN biega to ciezko mu mambo zapuscic...Ale spoko jakos damy rade z murzadem w tank PT i z Espeon utrzymac tankuw przy zyciu^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 12:55 
Cytuj  
problem z nukowaniem gunpodow jest taki ze jesli nie wszyscy nukerzy sa w poblizu poda, albo ktoremus zabraknie akurat mp, pierwszy nuker jest martwy....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 16:03 
Cytuj  
Gunpody - walczyć melee nie ma najmniejszego sensu, wystarczy jeden tank najlepiej PLD który może jako tako utrzymać hate. To co napisał twój leader nie ma się nijak do walk w których brałem udział. AoE moves używa stosunkowo rzadko a dd wcale dużo więcej TP nie dają, zresztą na 4 nogach Omega jest stosunkowo krótko. Za omegą można biegać jak jest na 2 nogach i z SA wychodzi naprawdę dobry dmg - ona ma stosunkowo mało HP. Poza tym musicie uważać na ostatni etap walki - zaczyna używać Laser Showera(działa jak breath - im bardziej po boku tym słabszy dmg), i wogóle spamować TP ataki(nie ma wpływu za bardzo czy się ją bije czy nie).


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 19:00 
Cytuj  
Coś się nie moge wbić do FFa ><
mam nadzieje ze do 21 to minie ><


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 19:45 
Cytuj  
laduj sie >< probuuuuj ><


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 19:51 
Cytuj  
Cały czas mam time-outy u różnych obszarach PoLa ><


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 19:52 
Cytuj  
wylacz wszystkie programy, zrestaruj kompa no nie wiem :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 19:54 
Cytuj  
to nie przez Kyuu. ja też miałem lagi niesamowite. R mi skakało od 700 do 0. i parę razy miałem Pol-errory aż w końcu sięzalogowałem. ale w grze lagi były takie, że grać sięnie dało.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 20:04 
Cytuj  
No wbiłem sie wreszcie ><


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 23:00 
Cytuj  
Ekhm... to ktos napisze ze sie udalo, wklei screeny, pochwali sie zdobycza czy cos? :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 23:10 
Cytuj  
Udalo sieee!!
nie mam serwera zeby wrzucic screena ;p
wypadly 2x hands i body !
Samadam i Bobby dostali po lapkach, Bobby dostal body dodatkowo ;p

edit: screenow porobil Murzade:
http://www.aupn76.dsl.pipex.com/protoli ... /8jun6.htm


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 23:18 
Cytuj  
heh widac wiedzielismy wszystko tylko nie to ktora czesc daje jaki item heh
latwa ta omega


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 23:26 
Cytuj  
^^ A tu raczki, ktorych nawet jeszcze nie moge nosic :) :

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.