mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 00:36 
Cytuj  
oczywiscie nie wypadl

Sprawdzajcie regularnie arkusz czy nie ma w nim bledow!

Do pierwszego postu dodalem zasady. Mam nadzieje, ze sa jasne i korzystne dla wszystkich (aktywnych :D ).


System podzialu monet:

Monety bedzie zbierac jedna osoba. Po kazdym limbusie bedziemy dzielic liczbe monet przez liczbe bioracych udzial (np. 20 monet : 6 osob = 2,5 na osobe) i wynik zapisywac w arkuszu.
Monety mozna pobrac (tylko jesli jest sie na plusie):
- na upgrade AF
- na itemy za monety (maxymalne zadluzenie to -50)
- na sprzedaz (maxymalne zadluzenie to -10)

Zadluzac mozna sie jesli po operacji w banku zostaje rezerwa 25 monet (na ewentualny upgrade AFa).

Jesli dwie osoby chca wyciagnac w danej chwili monety na jakis cel pierwszenstwo ma ta z wieksza iloscia monet.

Itemy z Omegi i Ultimy dostaje osoba mogaca je nosic i majaca najwieksza ilosc punktow (mozna oczywiscie zrzecz sie tego prawa na korzysc nastepnej w kolejnosci osoby).

Kazdy powinien sie okreslic na co zbiera monety: na upgrade'y AFow czy na itemy). Pierwszenstwo w lotowaniu rare/exow maja osoby zbierajace na AFy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 01:51 
Cytuj  
Jeszcze jedna sprawa:

postanowilismy zaprosic do Limbusa BRDa spoza CC. Mysle, ze jeszcze z 5 innych, zaprzyjaznionych osob mozemy przyjac, ale pod dwoma warunkami:

- nie bedzie im przeszkadzac to, ze na limusie gadamy po polsku

- zaakceptuja nasze zasady podzialu monet.

Co wy na to?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 08:18 
Cytuj  
znowu do tego wracamy ?
no thx...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 09:03 
Cytuj  
Idziemy tam w czwartek chyba że macie inne plany :D Sporo itemów wypada dla tych co potrzebują.

Ladnie monet wypadło, szkoda tylko że kilka razy był prawie wipe :(
Trzeba niestety bardziej przyłożyć się do tego aby tych zgonów było mniej i lepiej nam to wychodziło.

Saitou sprawa była wałkowana X - Razy, sądze że zaproszenie 1 czy 2 osob niczego złego nie spowoduje. A Bard by nam się przydał jak i BST zresztą ... :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 09:59 
Cytuj  
ja nie widzę problemu z zaproszeniem Valyany czy innych ludzi pod warunkiem, że:
- nie przeszkadza im, że mówimy po polsku
- zdają sobie sprawę, że jak dokoptuje do nas reszta CC to CC będzie miało pierwszeństwo w udziale
- nie będą wyciągać monet z banku :))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 10:16 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
- nie będą wyciągać monet z banku :))


To po co maja z nami chodzic? Wth? Jesli Val ma do nas dolaczyc to na takich samych zasadach jak inni.
Ja nie jestem za przyjmowaniem jak popadnie i kogo popadnie, zaprosilbym Val i na tym koniec. Za kilka tygodni bedziemy mieli kolejna grupe z dostepem do sea/limbusa i jesli przyjmiemy zbyt wiele osob z zewnatrz to nie bedzie miejsca dla naszych - 1 osoba jest ok bo nigdy nie jest tak zeby wszyscy przyszli.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 10:22 
Cytuj  
wychodze z tego samego założenia co Xavery, 1 osoba badz nawet 2 to będzie bezpieczny margines że w miare pełny aliance się pojawi na miejscu ... w koncu i tak nawet jak kolejny static wejdzie do sea to nie jest powiedziane ze wszyscy z nich beda w stanie płacić 100k tygodniowo za udział w limbus ze nie wspomne o buffoze expa.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 10:37 
Cytuj  
ten ostatni punkt to był żart.....boszzzz....


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 11:10 
Cytuj  
jesli dobrze licze, bardzo blisko sea jest 15 osob, co da nam lacznie 27 polakow z dostepem do limbusa, nawet jesli 1/3 nie bedzie przychodzic to i tak ciezko sie nam bedzie pomiescic (juz widze te dramaty...)
jestem zdecydowanie przeciw zapraszaniu kogokolwiek wiedzac ze za miesiac nie bedzie miejsca dla nich.... tymbardziej, ze do szczescia nie sa nam potrzebni, jezeli mamy problemy to przez to ze cos zwalilismy a nie dlatego ze za malo ludzi mamy... napewno bard by nam ulatwil zycie (jak wszedzie) ale nie jest niezbedny...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 11:49 
Cytuj  
Ja mowie zeby Val dolaczyc bo ja lubie i tyle, mam w dupie czy jest z CC czy z DH, SW, TT, DD, UU, KKK...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 11:53 
Cytuj  
Ktory juz miesiac piszemy zeby zaczekać na kolejne statiki? Czekamy i czekamy i czekamy i końca nie widać. Zresztą do tej pory nie widziałem żadnej deklaracji że ktoś będzie z nich chodził na Limbus. Sai bronisz widma.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 11:55 
Cytuj  
dla Waszego dobra => nie czekajcie na nas :-?
(bo prawda jest taka że gdyby rzeczywiście zależało nam na sea i limbusach daaaaaawno byśmy z wami chodzili :-? )


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 12:02 
Cytuj  
Saitou twozysz sztuczny problem, nie wiemy kiedy i nie wiemy czy osoby z CC które zyskaja dostęp do Swa bedą uczestniczyć w "naszym" limbusie, pozatym może się okazać że i tak nie ma miejsca dla wszystkich więc będa musieli się sami zorganizować jakoś.
Tak jak mówiłem 1 czy 2 osoby moga nam ułatwić znacznie a jakiegos niesamowitego tłoku nie uczynia. A i nie wiadomo czy będzie im pasował termin.

Przychlam się do zdania Simiego że gdyby im zależało bardzo zarówno na ringu jak i itemach z sea/limbus to by parli mocno do przodu ... a


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 13:15 
Cytuj  
sztuczny problem haha no dobrze zobaczycie sami
i ciekawe jak stok chcialbys podzielic kto bedzie chodzil z nami a kto ma sobie szukac innej grupy, bardzo jestem ciekaw

robia misje nie wolniej niz pozostali (nie liczac rha)

ktory to juz miesiac ? 2gi ?
a musza pisac ze na limbus chca chodzic ? zartujecie chyba ?

i pytam sie jeszcze raz po co wam obcy? w czym wam pomoze 1-2 osoby? wczoraj zrobiliscie najtrudniejszy temenos w 10 osob! i juz widze jak bedziecie po polsku przy nich nawijac...

wiem ze wy mozecie miec to w dupie bo powiecie: bylismy pierwsi wiec miejsce mamy zaklepane, a wy wypierdalac, radzcie sobie sami
no ale ja tak nie potrafie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 13:48 
Cytuj  
z jednej strony Sai ma rację, nawet jak nasza armia zjawi się pewnego dnia w sea to nie sądzę żeby była zdolna się zorganizować na tyle żeby chodzić sobie samemu na jakieś Limbusy, poza tym MNÓSTWO ludzi odpadnie jeśli chodzi o same chęci zdobywania itemków które moglibu użyć tylko i wyłącznie na samych Limbusach bo ... po prostu mają mało czasu na grę i jak dojdą kiedyś do 75 to nie wiem czy znajdą czas na HNMLSy, Dynamisy, ENMy, MERITOWANIE itd., a jak zaczną się bawić w jakieś niepotrzebne suby lub levelować joby które nigdy nie założą zdobytego na Limbusie itemka to już radze się dzisiaj zastanowić naszej armi co ich pcha do sea ... polowanie na sea gody ? LOL


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 13:57 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Ktory juz miesiac piszemy zeby zaczekać na kolejne statiki? Czekamy i czekamy i czekamy i końca nie widać. Zresztą do tej pory nie widziałem żadnej deklaracji że ktoś będzie z nich chodził na Limbus.


oprocz Zjawki gracie juz 2 lata, sry chlopaki
z waszym tempem powinnismy sie tam znalezdz za 8 miesiecy

sadze, ze dojdziemy za jakis miesiac - realnie patrzac na nasze czasowe mozliwosci i na ilosci mozliwych wipe przy misjach

to, ze ktos cos ma gdzies , heh, to nie nasza sprawa (edit xavery)

mnie takie podejscie nie rozbraja jak i nie urzadza... takie tam bla-bla

Rha, ja nie musze deklarowac, ze bede chodzic
to jest jasne, ze po to robie CoP

co do przyjecia 1 osoby nic nie mam przeciw, ale miejcie reke na pulsie
moze pozniej okazac sie, ze zajdzie podobna sytuacja jak w SW - chodza grupki i na tym konczy sie zabawa
( w SW cale zadania HNMLS-a skonczyly sie na zdobyciu dla jednostek nowych r/exow)
ale CC, to nie HNMLS, wiec moze to wygladac inaczej z czasem


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:11 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Ja nie jestem za przyjmowaniem jak popadnie i kogo popadnie, zaprosilbym Val i na tym koniec.


Ciekaw jestem co powiecie w takiej sytuacji Mystile, Lini czy Oraichu jak beda chcieli do nas dolaczac?

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:19 
Cytuj  
Thumbs up! :))))


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:42 
Cytuj  
1. pytam czysto teoretycznie - nasze zasady maja obowiazywac wszystkich? jak bedzie wygladac sprawa monet w przypadku osob ktore dobierzemy spoza CC? i sprawa ich wyciagania z banku na upgrade/itemki? my wiemy ze Gal, Rha czy reszta beda z nami chodzic dopoki nie splaca debetu, czy w przypadku reszty ktora dobierzemy spoza CC przyjmiemy zasade ze wyplacimy im tylko monety ktore rzeczywiscie beda ich bez mozliwosci zaciagania kredytu na upgrade/itemki

2. w 10-12 osob nie zrobimy apollyon NW, nie zrobimy pewnie centralnych czesci i nie pokonamy omegi/ultimy - warto teraz dobierac nowe osoby czy poczekamy na CC ktora w porownaniu z nami bardzo szybko zbliza sie do sea?

3. w 10-12 osob ktore mamy mozemy spokojnie farmowac monety i itemki w apollyonach/temenosach ktore robilismy do tej pory i w tym nie trzeba nam nikogo obcego - zawsze mniej osob do podzialu monet i konkurencji do lotowania na itemki :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:49 
Cytuj  
Zasady beda takie same dla wszystkich.

Osobiscie wolalbym poczekac na osoby z CC i w tym czasie robic prostrze limbusy, ale:

- czesc osob ma cisnienie na te trudniejsze

- czesci osob zalezy na dotarciu do Ultimy i Omegi.

Mozna tez przyjac osoby spoza CC na jakis czas, tylko trzeba to im jasno powiedziec. W takim wypadku mozna tez sie rozliczac na biezaco po kazdym limbusie, dajac tez prawo otrzymwywania rare/ex, ale jak np. przyjmiemy BRDa, BSTa itp to nie bedzie problemu bo te itemy i tak laduja w koszu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.