mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:51 
Cytuj  
Ja naprawde sie ciesze że myślicie o mnie z tą osmiorniczką, ale żeby nie było nie porozumień - DH przyjdzie mi pomoc jeśli popnie, wczoraj pomimo 3 h czekania i kilowania nie udało sie wywołać spawnu, ja sam jestem za słaby na nie narazie, spawnujace sie monsterki są DC lub EP, EP wciągam nosem, DC mnie zabił wczoraj. Róznica jest spora. Jeden błąd kosztuje mnie zgon.

A pomoc potrzebuje tylko w kilowaniu monsterków, czyli postaniu tam ze mną 2 h i morodwaniu tego co się pojawi.

Zresztą temat narazie odpuszczam, zdobęde lv 74 to tam wróce i sie pomęcze sam ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 14:48 
Cytuj  
Nie lubię cytować więc nie będę - a moja aluzja co do CoP statica nie wiąże się z jakąkolwiek nieobecnością kogoś w naszym. Chciałem tylko powiedzieć że wczoraj po zrobieniu CoP 2-5 ustaliliście odrazu termin na następną misję wiedząc że od tygodnia próbujemy się spotkać staticiem. Ja rozumiem że nic nie było planowane ale to tylko dlatego że nie wiedzieliśmy co i jak z Draciem. Teraz sprawa obecności - Drac jeżeli chodzi o party to pojawiasz się zawsze i chwała Ci za to ale sobie nawet nie wyobrażasz jak wielką pomoc stanowi BRD przy spawnowaniu takich NMów jak Chabrydis czy Ungur. Na Ungurze zwłaszcza nam Ciebie brakowało gdyż jest tam mnóstwo kości a niestety RDM albo BLM ich nie uśpią.
Następna sprawa - co do kolejności działań. Uważam że powinniśmy połączyć expowanie z innymi pierdołami gdyż samo w sobie expowanie jest nudne. Wiem że np Rha nie zależy na expie, ale mi np bardzo przydałby się wyższy lvl. Ty akurat masz to szczęście że masz fajne sety dla NIN wcześniej a mi dobre itemki zaczynają się od 74lvl'u :( Ponadto jako DD wyższy lvl przyda się żeby lepiej trafiać. Nie zgodzę się natomiast ze Stokiem że AA powinniśmy robić na 74/75 bo ty by była maxymalna porażka. To tak jakbyśmy rozwalili ZM8 na 70 lvlu :)
Mam nadzieję że macie dzisiaj czas przynajmniej na BCNM'y.
Do zobaczenia w Jeuno około 20 :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:30 
Cytuj  
Ja bede spoko ! :) Aczkolwiek nie mam BSow :( Ale sie z Wami przejde.

btw. wyzszego lvl, ja na HNMach to w wikszosci przypadkow musze walic czarem Thunder a niestety ale ten z 4 jest dopiero na 75lvl, wiec mi chyba tez zalezy na lvl. Ale moje potrzeby i tak sa zbyt wielkie - glownie o kase chodzi - ze po prostu i tak nie mam zbyt wielkich mozliwosci :/
Wezmy np lvl 73, na ktorym chcialbym miec rekawiczki z setu Zenith, kosztuja 600k na AH, materialy okolo 500k, wiec sie nie oplaca oszczedzac 100k na ewentualna mozliwosc failed z synthezy :) Najdrozszy skladnik Siren's Cloth dropuja HNMy w Sky wiec nie ma mozliwosci nawet tego zdobycia, gdyz w DH idzie to na poczet LS funds :( Pozostaje wiec tylko AH, itd.
Wiec moje potrzeby to BCNMy i $$$ :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:40 
Cytuj  
Czytam i czytam, doskonala obiadowa lektura. Pelna dramatycznych zwrotow akcji, jest tez suspense, milosc i nienawisc...

A teraz powaznie na tyle na ile jest to mozliwe:
Expo przeplatajmy z czym innym bo ostatnio odnioslem wrazenie ze expujemy niemal mechanicznie; po prostu zdobywamy punkty doswiadczenia - nic sie nie dzieje ciekawego. Nie o to chodzi.

Trzeba nasze dzialania urozmaicic bo umrzemy z nudow, mowie tu za siebie. Nie zalezy mi tylko na expowaniu czy dociagnieciu do 75 bo predzej czy pozniej i tak to osiagniemy. Zalezy mi bardziej na tym abysmy reprezentowali jakis poziom, byli z czegos znani, wyrozniali sie czyms. Pokonanie AA na 75 to kaszka z mleczkiem, to samo robienie skorpionow w KS30. Jestesmy na tyle dobrzy aby to zrobic szybciej- zdecydowanie szybciej.

Sto: piszesz, ze sa problemy z debuffami, ze nie wchodza inaczej jak z ES. Jak dla mnie to zaden problem, wystarczy ES+Blind i bedzie latwiej, przynajmniej dla mnie (a chyba chodzi tu o to aby mnie ulatwic tankowanie). Druga rzecz: nagle oznajmiasz ze nie idziesz na AA przed levelem 74. Czy ta sprawa byla poruszana teraz czy jakis miesiac- dwa temu? skad ta nagla zmiana zdania i dlaczego nie mowiles tego kiedy ostatnio proponowalem aby sie sprobowac z AA? Jest to przemilczenie, ktorego byc wogole nie powinno- chyba sobie mozemy mowic co chcemy robic i kiedy? Inna sprawa ze podejscie w stylu: "nawet jesli przeglosujecie to i tak nie pojde" jest nieco dziwne. Uzasadniles w miare sensownie sprawe ze skorpionami- ze strata KS30 to prawdopodobnie masa kasy wrzucona w bloto- z tym sie zgadzam i z pewnych wzgledow potrafie zrozumiec Twoj bezpieczny tok myslenia.
Nie wiem czemu jednak NIE uzasadniles AA. Tam NIC nie tracimy poza expem jesli zginiemy ale jesli nawet padniemy to bedziemy bogatsi o nowe doswiadczenia. Nie zalezy mi na bezpiecznym zwyciestwie z AA- to tak jakby isc postaciami na 99 levelu na bossa fabularnego jakiegos RPG ktory jest do zabicia dla postaci na lvl 80. Co za satysfakcja z takiej wygranej bez emocji? Jak sie czules kiedy w koncu wygralismy na ZM8? Duma, radosc a potem zadowolenie ze sie udalo, ktore trwa do dzisiaj? Tak ja sie przynajmniej czulem i chcialbym znow sie tak samo poczuc. Przyznaje, ze zazdroszcze CC CoP Static wczorajszego szalonego zwyciestwa- oni beda miec kolejne fantastyczne wspomnienia, ktorych ja w chwili obecnej jestem glodny plus najblizsze kilka dni beda chodzic jak na adrenalinie kiedy tylko pomysla o tej walce! Widac to po Bodziu- napala sie teraz na wszystko jak leci co jest bardzo, BARDZO pozytywne- w koncu trzeba sie sprawdzac w wielu sytuacjach czego sobie i Wam zycze.

Moja propozycja jest nastepujaca: stawiam orba na Skorpiony i po najblizszym expowaniu idziemy sie z nimi sprobowac (choc twierdze z pelnym przekonaniem ze wygramy ta walke bez wiekszych problemow). Dzisiaj BS60 orki, postaram sie byc jak najwczesniej.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 15:49 
Cytuj  
Rhae ja dostaje boost z itemów na lv 73. O ile zdobęde te itemy.
Jeden z ataków AA daje status petrify i jest to AoE co automatycznie wyklucza mnie z grupy która bierze udział w tych zmaganiach. Jest to pierwszy Aniołek BLM / DRK


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 16:00 
Cytuj  
Mamo kochana... zacisnijcie zeby, zrobcie 2-4 "mechaniczne" expowania i bedzie koniec, laba, zero expopwania na dlugi czas. Ja was nie kumam... jak dla mnie to od 2-3 miesiecy zrobiliscie 1 lvl i gadacie o przeplataniu czegos z czyms bo nuda... O_o


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 20:43 
Cytuj  
Jak dla mnie Xav jestes troche nie w temacie, bez urazy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 09:33 
Cytuj  
Panowie dzis mamy CoPa iwec prosze o przelozenie wszystkiego na jutro :) Prosze o wyrozumialosc, CoPa juz przekladalismy :/
Dajcie znac bo nie wiem co w tamtym watku mam odpisac :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 09:39 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Panowie dzis mamy CoPa iwec prosze o przelozenie wszystkiego na jutro :) Prosze o wyrozumialosc, CoPa juz przekladalismy :/
Dajcie znac bo nie wiem co w tamtym watku mam odpisac :(

CoP-a macie jutro z tego co widziałem. Pozatym my sie umawialismy wczoraj, a CoP-a jak przekładaliscie z powodu naszego statica ? ?

Edit - moj bład, macie go dzis, zasugerowalem sie data posta hucka -9 luty 0:5x


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 10:15 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 09:55 
Cytuj  
Jutro jadę na narty i wracam w piątek wieczorem. Dzisiaj będę od 20.30-21.00


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 09:55 
Cytuj  
Bodziu --> czemu jak wczoraj sie umawialismy nie mowiles ze macie CoP??

Przy okazji: kto spoza statica jest chetny pomoc w zabiciu Sabotender Bailarina (kaktusika spamujacego troche 1000 igiel). Nie ukrywam, ze szczegolnie licze na pomoc Zeta (potrzebny bedzie szybkie masowe leczenie), ale oczywiscie im wiecej osob tym prostrza i bezpieczniejsza walka.
Termin: najlepiej dzis 19-20, ewentualnie pozny wieczor.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 10:12 
Cytuj  
Dzisiaj wesoły CoP Static idzie skopać tyłki przerośniętym różom i za dużym pająkom.

:)

Od 21:00 zaczynamy.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 10:51 
Cytuj  
A czy przed CoP moge liczyc na wasza pomoc (o ile bedzie kaktus, a podobno jest prawie zawsze)? Z Zetem to zajmie pare minut. :) Czy lepiej odrazu szukac pomocy na zewnatrz?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:07 
Cytuj  
Opiekun ja nie rozumiem czemu, my sie wczoraj umawialismy na exp dzis, a przed expem na kaktusa.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:21 
Cytuj  
No i sprawa jasna dzis jest nasz zaplanowany exp i buty Opa, skoro Rha jedzie na narty od jutra :)

Stok - bardzo Cie prosze spusc troche z tonu, mi sie wiele Twoich rzeczy nie podoba a nie komentuje tego, chociazby twoj stosunek do AA.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:23 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No i sprawa jasna dzis jest nasz zaplanowany exp i buty Opa, skoro Rha jedzie na narty od jutra :)

Stok - bardzo Cie prosze spusc troche z tonu, mi sie wiele Twoich rzeczy nie podoba a nie komentuje tego, chociazby twoj stosunek do AA.


To zle, komentuj, a ja bede komentował komentarze. Moze sie gdzies dogadamy po drodze.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:27 
Cytuj  
Sto - chyba troche za poważnie do gry podchodzisz..;)

Bodziu co z CoPem dzisiaj? (jesteś rozrywany jak stary podkoszulek)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:34 
Cytuj  
Huck - juz odpisalem na naszym CoPowym watku, prosze o trche wyrozumialosci, ja jestem zawsze otwarty na wszelkiego typu propozycje a i tak na mnie wszycy narzekaja, ahhh :( Nic od nikogo nie chce a i tak jest zle. Wazne ze jestem sam z soba w porzadku i to mi wystarczy :)

Stok- z nami na AA nie chcesz ale w latwej grupie 15xBLM to sie az palisz aby pojsc, nie dziwie sie w sumie bo sam bym chcial miec Abyss Earring, ale nie mam niestety 73lvl i nie mam tym samym Thunderga3 :( A boli mnie ze nawet nie chcesz sprobowac tych AA z nami czy nawet KS BCNM
That's all !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:15 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Stok- z nami na AA nie chcesz ale w latwej grupie 15xBLM to sie az palisz aby pojsc, nie dziwie sie w sumie bo sam bym chcial miec Abyss Earring, ale nie mam niestety 73lvl i nie mam tym samym Thunderga3 :( A boli mnie ze nawet nie chcesz sprobowac tych AA z nami czy nawet KS BCNM
That's all !


To są 2 zupełnie rozne walki, walka aliancem jest powtarzalna, i robie to o ile uda sie załapać na nią, tylko i wyłacznie ze wzgledu na reward.

Gdybyś poczytał o tych walkach i postawił sie na moim miejscu w naszym static to byś może zrozumiał czemu mam obawy przed pojsciem na tą walke.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:49 
Cytuj  
Czyli rozumiem wszystko zgodnie z wczorajszymi ustaleniami: zaczynamy od butow, konczymy solidna porcja expa (wreszcie bedzie okazja wyprobowac nowe wsy i kapelusze w kacji :) ).

Ponawiam pytanie:

kto spoza statica moze pomoc w zabiciu kaktusa w okolicach godziny 20.30 dzis?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.