mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 10:59 
Cytuj  
Touching the "???" will trigger an NM orc, type monk. It uses its two-hour, so it is wise to have a paladin with Invincible available. Damage dealers should also be careful and not pull the hate off the paladin, or they might go down quickly. Other than that, this fight is rather easy and can comfortably be done with about 18 people level 60 and above.

Jeżeli byłem tylko ja i Rhaegal ( 2 osoby ) , to poziom trudości dla DUO jest też chyba wart punkta ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 11:30 
Cytuj  
Troche o tym myslalem:

NIE BEDZIE PUNKTOW ZA POMOC W TRUDNYCH MISJACH/QUESTACH (za wyjatkiem wczesniej zapowiedzianych na forum typu AA, avatary na 18 osob itp).

Punkty za pomoaganie prowadzilyby do zbyt duzych naduzyc. Trudno byloby stwierdzic czemu jedna pomoc jest warta punkta a inna nie.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 11:40 
Cytuj  
oke. nie bylem pewien. thx Opi.


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 23:31 
Cytuj  
moje zdanie niebardzo sie liczy bo niezbyt sie udzielam ostatnio, ale uwazam ze powinny byc punkty za pomoc w trudnych questach i misjach bo raz ze czesto trudniej do nich znalesc pomoc niz przy takich eventach za jakie teraz chcesz przyznawac punkty (co latwo zobaczyc porownujac topic o avatarach z dowolnym gdzie prosi si eo pomoc z COPem), a dwa ze czesto ludzie maja wieksza korzysc (ci oczekujacy pomocy oczywiscie) z tychze questow niz punktowanych eventow


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 00:29 
Cytuj  
A kto będzie tą trudność oceniał?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 01:03 
Cytuj  
my, wy, oni - raz a porzadnie stworzyc liste, nie ma AZ tyle rzeczy by byla ona niewiadomo jak dluga, wystarczy te najpopularniejsze i najuzyteczniejsze rzeczy spisac: ZM, cop, WSNM, NM od robe dla smn czy Vivian to dobre przyklady, ale mozna by obrac jakies kryterium np: wszystko co komukolwiek z CC pozwoli rozwinac swoja postac lub wyposażyc ja w topowy dla jego postaci sprzet i wymaga zaangazowania min 2 osob lv60+ ...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 01:39 
Cytuj  
zawsze o to beda klotnie Sai ...dlaczego , a za co .. itd.

Pomoglem Brokowi >> bo on czesto pomagal mi >> poza tym >> powiedzialem , ze moge pomoc ale PO dynamisie ... nie bylo zadnych problemow .... nie zalezalo mi wcazle na zadnych punktach >> na ch...olere mi one .... A ze Lesiu napisal post o punkty ? jego sprawa

Gdy mam czas >>> pomoge ... jak dzis Marasowi , czy wczoraj Brokowi

to tyle ....


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 07:55 
Cytuj  
Jesli punkty mają być w jakikolwiek sposób kontrolowane i przyznawane z rozsądkiem to powinny tyczyć tylko i wyłacznie eventów w stałych ustalonych dniach i godzinach. Bo byc może ktoś z chęcią by pomógł, ale go nie ma, jest za wczesnie, za późno itd. Dlatego już na początku sugerowałem środa i piątek 20-24 (aktualnie rozciągnęło się to nawet do 18).

Jak dla mnie campienie adamana już było wyłamaniem się z tego (dziwne poranne i przedpołudniowe godziny).


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 09:00 
Cytuj  
Jak mamy zamiar kiedys powaznie podejsc do groundHNMow (a mysle ze mamy - sporo osob potrzebuje stamtad itemow) to nie da sie ich campic w sztywno okreslonych godzinach, bo nawet jak okno bedzie w naszym czasie to i tak powoli bedzie sie przesuwac.

Bedziemy sie starac trzymac jednej zasady: zeby zapowiadac wczesniej wszystkie eventy. Wiadomo, ze ich pora nie zawsze bedzie wszystkim odpowiadac.

Sam staram sie pomagac w ZMach czy CoPie (tam gdzie monk sie przydaje),
raczej nie zauwazylem zeby byl z tym problem w CC. Punktow za to nie chce, bo boje sie przy tym zgubimy zwykla bezinteresownosc i ludzie we wszystkim beda widziec PUNKTY.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 09:01 
Cytuj  
OK a teraz z innej beczki :D jestem na ZM8 (walka w wiezy) dzieki pomocy rodakow :D Chcialem na poprzednia misje wyciagnac Sonomana ale sie nie udalo i zostalem sam.... wiem ze dla jednej osoby ciezko bedzie sie wybrac na ZM8, ale jakos nie wierze ze zrobimy w starej grupie dostep do SKY przed sroda, dlatego sie zmobilizowalem i postanowilem do srody ujzec prawdziwe "niebo" :D Pomozecie swojemu DRG zobaczyc to "niebo" ? :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 09:20 
Cytuj  
Maras --> dzis po 19.00 robimy mrowki, a potem idziemy do wiezy. I tak bedziemy walki robic po dwa razy wiec mozesz sie dolaczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 12:50 
Cytuj  
To ja ide do wiezy z Wami.... dajcie tylko znac o ktorej bedziecie sie tam wybierali


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 12:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sam staram sie pomagac w ZMach czy CoPie (tam gdzie monk sie przydaje),
raczej nie zauwazylem zeby byl z tym problem w CC. Punktow za to nie chce, bo boje sie przy tym zgubimy zwykla bezinteresownosc i ludzie we wszystkim beda widziec PUNKTY.


i chust z tym, najwazniejsze ze ludzie uzyskaja pomoc.

ps. co by nikt zaraz mi nie zarzucil robienia obory i walenia foch (zestresowanych ludzi wszak wsrod nas nie brakuje) od razu mowie ze to tylko zdrowa dyskusja


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 13:15 
Cytuj  
I tak uzyskaja pomoc, chyba ze graja w jakis kosmicznych godzinach, ale wtedy i punkty wiele nie zmienia.

Podstawa, zeby ludziom potrzebujacym pomocy chcialo sie robic to co maja do zrobienia. Czasem mam wrazenie, ze niektorzy najchetniej by dali swoj login i pass i zeby ktos za nich skoczyl i zaliczyl dana rzecz. :D

Ostatnio przy ZMach byla absurdalna sytuacja. W wyznaczonym na forum terminie pojawila sie cala banda chetnych do pomocy i jeden potrzebujacy. :D Na forum nikt nie napisal, ze mu termin nie pasuje itp
Niektorzy chyba poprostu rzadko na forum zagladaja...

Pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:20 
Cytuj  
rozumiem, że dzisiejszy event też od 18? teściowa mi się zwaliła na chatę. mam nadzieję, że nic mi nie przeszkodzi w udziale.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 10:31 
Cytuj  
Czy jakis PLD i BLM sie wybiera do sky dzis? bo brakuje nam Fausta i MG


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 10:42 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Czy jakis PLD... sie wybiera do sky dzis?...


ja mam w planach, ale po ostatnim razie jak widziałem co Faust robił z Xavem, to wątpię, żebym z moim sprzetem (mało VIT) przetrwał 1/3 tego co Xav.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 10:47 
Cytuj  
widzialem juz wielu pld jakto tankowali nie kazdy ma m body nie panikuj


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 10:48 
Cytuj  
duzo zalezy tez od supportu


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 10:50 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
egoist napisał(a):
Czy jakis PLD... sie wybiera do sky dzis?...


ja mam w planach, ale po ostatnim razie jak widziałem co Faust robił z Xavem, to wątpię, żebym z moim sprzetem (mało VIT) przetrwał 1/3 tego co Xav.

Um, Glizdus - ja kiedys tankowalem Fausta^^


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.