mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 00:49 
Cytuj  
Buehehee i jest 4ty już Joytoy - tym razem Szarlej :)
Piekny epic claim. Pierwsza wojna LSowa w wykonaniu OS :P
Alt na campie, shout w trakcie skyrunu, że charek popnął i nieclaimnięty jeszcze, ale się czają, 7 minut później kilka osób na miejscu aczkolwiek Charka już claimnięto.
Gwoli ścisłości Charek był claimnięty przez jakiegoś Relak BST z LS MI... Polecieliśmy za nimi (kitowali go, bo nie potrafili w 6 osób zabić lol) i jakimś cudem na 99% przejęliśmy claima. Potem już tylko formalność z zabiciem :)

Jakieś lolwrzuty z serii "stupid asses" z ich strony i zangowe "learn to play" :lol:
Do wojen pixowych jeszcze bardzo daleko, ale muszę przyznać, że mi się to podobało :P
Niektórzy czarnowidzą przyszłość OS inni zaś zupełnie przeciwnie :)
Ja tam dziennie mam takie huśtawki nastrojów, że w jednej godzinie mam ochotę quitnąć z ffxi, a w kolejnej cieszę się jak dziecko, bo ktoś coś nowego zdobył.
Podoba mi się to, że ludzie zaczynają już na OS siedzieć i można szybko zebrać ekipę na to by zdobyć jakiś sprzęt dla innych. W końcu zaczyna się dziać tak, że ludzie są naprawdę zadowoleni. Nowi mogą trochę narzekać, że są olewani, ale cóż - oni nie przetrwali 3 miesięcy z nami i dyktatorsko-dupkowatym lideren :D
Powoli schodzą się już do nas ludzie z innych LSów, którzy widzą w OS potencjał, a w swoich starych LSach ciepłe kluchy bez przyszłości (to co powtarzałem od jakiegoś czasu wewnątrz - skyLS nie ma prawa przetrwać - trzeba robić więcej eventów).
Liczę na to, że wkrótce do gry wrócą Opiekun, Stokrotka, Naif i Allbin.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 09:35 
Cytuj  
Huh? przeciez Naif gra, codziennie jest ingame

:lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:47 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Huh? przeciez Naif gra, codziennie jest ingame

:lol: :lol: :lol:



Naif jest w SW teraz.

btw nie ma sie czym chwalic Kamil, ze ukradliscie komus moba :har: , jak przez chwile byl unclimed..chwyt bardzo w stylu DHlolLS, czy CAE , ktore juz totalnie podupadlo z fair play.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 02:52 
Cytuj  
Jestem lekko nabity wiec traktujcie tego posta z przymrozeniem oka. SW?? Star Wars?? :P Homer czy HNMLSy postepuja fair play, czy pomagaja gdy drugi nie daje rady, czy czekaja na okazje do claima? Odpowiedz sobie na to pytanie a nastepnie przemysl swoj post.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 03:09 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Jestem lekko nabity wiec traktujcie tego posta z przymrozeniem oka. SW?? Star Wars?? :P Homer czy HNMLSy postepuja fair play, czy pomagaja gdy drugi nie daje rady, czy czekaja na okazje do claima? Odpowiedz sobie na to pytanie a nastepnie przemysl swoj post.


Niektore HNMLS postepuja fair...tylko takie smieci jak DH czy CAE ( ostatnio po wielkie przebudowie, bo czesc LS przeniosla sie na inny serwer )...sa wyjatkowo chamskie. A to ze inni nie graja fair..to nie znaczy od razu ze trzeba sie znizac do ich poziomu..prawda ?
I nie atakuje tutaj bron boze OS, uwazam ze to naprawde udany LS, ktory pokazuje w wielu przypadkach ze sie DA, mowie tylko ze bieganie za BST, ktory claimnal mobka, zeby mu go ukrasc..zazywczaj przy zmianie peta jest nie fair...i gosc/goscie mogli spokojnie wezwac GM'a zeby posadzil kilka osob na 24h.

SW = Silent Winds HNMLS


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 03:36 
Cytuj  
Wishnu :) . Oni tam siedzieli od kilku dni > Kampia dla swoich i nie masz sie co zastanawiac , czy to fair czy nie . Jedni tak robia drudzy nie . Udalo im sie i gratki 4tego ( jesli dobrze wyczytalem ) czy 3ciego .....

Dziwi mnie tylko ( to do Kamilusa ) po co ci Joy ? ani z ciebie rdm , ani pld .... nie mieliscie komu dac ? czy masz za duzy ( zbyt pusty ) mog house ?:)


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 08:17 
Cytuj  
Przeciez nigdzie nie napisalem ze to zle ze zdobyli 4 ...to dobrze ! :D

Cold, Jotyoy jest tez must have zabawka dla COR'a i dla DNC do offhand.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 09:36 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Dziwi mnie tylko ( to do Kamilusa ) po co ci Joy ? ani z ciebie rdm , ani pld .... nie mieliscie komu dac ? czy masz za duzy ( zbyt pusty ) mog house ?:)


RDM.
Wziąłem trochę z głupoty. Booo...... Myśmy z Pudzianem już kiedyś to ostro kampili tylko, że wtedy w 2 osoby to ubić było niemożliwe (w tym składzie :D). Z założenia rdm miałem już mieć wyżej i jakiś czas temu powstawały długotrwałe plany żeby kiedyś zdobyć kilka... Wtedy nie spodziewałem się, że:
1. Profil OS tak się zmieni i przesadzimy tam też sociala by robić właśnie wspólne wypady naNMy
2. Na >miesiąc odstawię expienie RDMa.

Wtedy utworzyliśmy kolejkę po joytoya :P Pudzian > Panpritula > Kamilus > Caspian. Z tej kolejki kampili Pudzian i ja (w zasadzie to my tam kampiliśmy cały czas, a resztę tylko wołaliśmy). Z głupoty... bo mógł ten mieczyk wtedy zgarnąć Szarlej, a ja dopiero na końcu. No ale w sumie Szarlej dostał go dzień później ;)
Chociaż i tak mi potem strasznie głupio było.

Myrta... Co do wyzywania HNMLSów zapomniałeś o Pixies. Seshama po nich też jedzie... Cheaters from shitty countries playing in shitty times. Yeah!
A to "lolDH" chyba jest w stanie znacznie więcej zdziałać niż SW? :)
Z CAE to już niewiele zostało skoro ich spora grupka membersów chciała do OS dołączyć...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 10:32 
Cytuj  
Dla scislosci. To nie jeden bst biegal z mobem tylko cale party ktore sie powoli wysypalo. Poza tym to my moglibysmy GMa zawolac poniewaz goscie nie ubijali NMa tylko go trzymali az koledzy przyjda (a do nas sypaly sie telle pomoz mi zabic). Jak oni maja tak zabijac wszystko to ja moge powiedziec tylko jedno do nich "pozdro&pocwicz" Skurwysynstwem byloby podjebanie np goda, pop NMa, ale tego typu sytuacja to czysta konkurencja.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 11:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Seshama po nich też jedzie... Cheaters from shitty countries playing in shitty times. Yeah!


Seshama z LoLsynergy :lol: :lol:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 11:57 
Cytuj  
Lepiej powiedzcie jak tam Dynek wczorajszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 13:37 
Cytuj  
SE nas wydymało. I to w konkretnym stylu. Klepaliśmy dynek w 15 osób z powodzeniem. Ubiliśmy time extension i nie dostaliśmy +20 min >.<
Więc bez clear. Ale bank nie stracił raczej na tym finansowo.
Mało AF dropnęło: SMN + DRK.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 14:51 
Cytuj  
nie można by się dogadać z ludźmi z Pixies lub liderami Pixies żeby np. w jedną niedzielę wieczorem Pixies pomogło zabić kilka Kirinów nam a w następną (albo odpowiadającą Pixies) OS pomógłby zabić im coś ciężkiego/długotrwałego w sea ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:34 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
nie można by się dogadać z ludźmi z Pixies lub liderami Pixies żeby np. w jedną niedzielę wieczorem Pixies pomogło zabić kilka Kirinów nam a w następną (albo odpowiadającą Pixies) OS pomógłby zabić im coś ciężkiego/długotrwałego w sea ?


Tylko ze Pixies to sie ludzie dopraszaja do main ally zeby wogole powalczyc, wiec raczej watpie ze by byla potrzebna pomoc z zewnatrz.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 20:10 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
nie można by się dogadać z ludźmi z Pixies lub liderami Pixies żeby np. w jedną niedzielę wieczorem Pixies pomogło zabić kilka Kirinów nam a w następną (albo odpowiadającą Pixies) OS pomógłby zabić im coś ciężkiego/długotrwałego w sea ?


heh Simi, przeciez macie chyba ludzi na FL nie? wystarczy zagadac i zapytac czy ktos sie nie nudzi i nie chcialby powalczyc z kirinem czy innym godem

co do pomocy nam to Ato juz napisal, na eventach mamy zwykle kilka-nascie osob poza alliance wiec na brak ludzi nie narzekamy ;)

albo nawet tutaj na forum zrobicie nowy temat - zaproszenie na OS event czy cos, podajcie co gdzie jak kiedy i jakie joby potrzebujecie

poproszenie o pomoc nie boli ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 21:03 
Cytuj  
...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 23:53 
Cytuj  
Kuźwa.
Pierwszy wipe OSów. Na głupim Kirinie.
Za afk kicka z LSa otrzymał Omegaaa.
W sprawie Polaków, którzy nadal są uprzywilejowani. Koniu. 3 tygodnie zakaz bidowania, wchodzisz na trial (2 tygodnie) i w trakcie triala nie otrzymujesz punktów - do czasu aż liderzy uznają, że porzuciłeś rutynę, nudę i zasługujesz na reaktywację. Eventy > all in game. Wybrałeś sobie farmienie lol alkiego dla jakiś groszy. My sobie na takie rzeczy pozwolić obecnie nie możemy.

Gdyby nie to, że jesteś Polakiem - już byś wyleciał. Czekaliśmy na ciebie jak takie ciecie, a ty sobie powiesz "bo jest full moon".

P.S. Obiboki co chodzą jako lootwhore będą od teraz z OS wykopywani.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 00:48 
Cytuj  
Haha ale cuda się u was muszą dziać. Niech mi jeszcze ktoś powie, że Enoikos jest dyktatorem to go wyśmieję :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 01:02 
Cytuj  
Rhae: Event jest planowany z tygodniowym wyprzedzeniem. Nie mamy 70 członków jak Pixies. Nie walą do nas drzwiami i oknami. Każdy tylko patrzy na efekty. Ostatnio spadły, bo ludzie chcą więcej i więcej dla siebie nie patrząc na innych. Przestali chodzić na eventy, z których nic dla nich nie ma, albo mają mniej punktów niż inni.
Ja już wolę połowę wykopać i zrobić LS od początku z silnym trzonem niż polegać na grupie, która "może będzie, a może nie". A już szczytem jest pójść afk na początku walki żeby leechować punkty. O ile na pierwszym kirinie nikt nie zwrócił uwagi o tyle na drugim był przez to wipe.

Nie ma sensu trzymać ludzi widma, którzy chcą się szybko nachapać i wtedy wyequipowani będą składać aply do Pix, SW, CAE, DH...

To nie jest tak, że obligatoryjnie na runie trzeba być - trzeba gdy lider zawoła... Trzeba na Kirinie i Dynamisie. Nie wiem. Może nie będzie jakiś super kar tylko zakaz wstępu na Salvage...

To jest tak, że przez nieobecność jednej osoby będzie porażka, a przez porażkę n osób odejdzie... Przez nieobecność Konia musiałem wystawić do kiteparty nieznającego jeszcze sky Ozmana.

A co do omegii - cały ls zgodnie krzyczał "kick him" :D
No i widocznie nie akceptuję porażek. Nie z takiego gówna wychodziliśmy. Robiliśmy Kirina w 18 osób. A tu wipe w 24.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2008, 01:58 
Cytuj  
przepraszam ale na Kirina i Dynamis w OS nie mogę już chodzić, nie pójdę do lekarza po tabletki uspokajające bo się wstydzę :roll:
jeśli chodzi o mnie to ja bym ludzi nie wywalał bo albo bym wdrożył formułę hardcorowego LSa (i bym wywalił z 99% graczy) albo lajtowe podejście a nie raz tak a innym razem inaczej w zależności od pogody czy osób czy eventów czy itd. :roll:, generalnie jeśli OS jest skyLSem* to powinniśmy wprowadzić i trzymać się lajtowej formuły bo nigdy nie będziemy zagrożeniem ani konkurencją jako grupa dla innych i nikt z nas indywidualnie nie zagrozi swoimi "umiejętnościami" ludziom z innych LSów jeśli się tam dostaną kiedyś, więc po co się denerwować ? :roll:
moim marzeniem jest żeby OS jak najszybciej zakończył zabawę w SKY i zaczął bawić się w inne rzeczy, innym marzeniem jest żeby WSZYSCY w OS skończyli WSZYSTKIE Treasures of Aht Urhgan and Assault Missions + COP, prawdopodobnie 95+% ludzi w OS zielonego pojęcia nie ma jak to jest skończyć coś co się daje skończyć, w tym przewaga ludzi z Pixies że przeszli finalowe piekło dawno temu, nie wiem dlaczego tego nie mogą zrobić ludzie z OS ?
* - chyba najwięcej punktów ludzie wydają na itemy ze sky dlatego tak napisałem, OS = SKY LS
a poza tym strasznie mnie już męczy uczestnictwo w 'wyścigu' z ludźmi którzy nadal nie mają prawa jazdy ... :roll:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.