mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 12:02 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
ps. ja wiem, że się zbytnio nie udzielam na LSie. znacie moją sytuację RL. nie zamierzam się tłumaczyć. ale skoro już się pojawiam na HNM LSie, kiedy w /lsmes jest ToD moba to oczekuję, że LS na niego pójdzie, bo po cóż by się go tam umieszczało...

To jest big LOL, Gliz, BIG LOL...

Skoro TAL odwoluje Dynamisy to dlaczego ich wczoraj nie bylo na KB? Oo

Ja w ogole proponuje odwolac Dynamisy, Limbusy, nawet sea i sky (bo tam przeciez tez mozna pojsc kiedykolwiek) i skupic sie tylko na Aspim/KB/Fafhoggu. Bo tylko to jest real hardcore HNM LS!

A tak powaznie. End game w FFXI jest tak rozlegly ze nie da sie zrobic wszystkiego. Moze nie pamietasz Glizdus, ale przez pierwsze 3 miesiace nie robilismy nic innego, tylko Faf/KB/Aspi. Jakos ludzie nie przejawiali zbyt wielkiego entuzjazmu, zwlaszcza po 10. z rzedu stracie claima. Sorry, ale ja wole isc na lolSalvage z loldropami, bo te loldropy dla LSa sa 10x lepsze niz loldropy z KB.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 12:08 
Cytuj  
Jakoś nie uważam aby Salvage miał lolitemki - bo z KB jedynym użytecznym itemem jest defending (praktycznie nikt nie używa już itemów które się uncursuje przy pomocy abj z KB bo są dużo lepsze zamienniki). A na Salvage masz wszystkie sety z których każdy item jest naprawdę dobry. Jak widać ludzie wolą robić Salvage bo ich to bardziej bawi. To że akurat pojawiłeś się na pop KB to był chyba przypadek bo o tej godzinie z reguły nie grasz. Więc wyluzuj. Jak widać nie jest to priority dla LSa jako ogółu.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 12:31 
Cytuj  
Gal wspomniałem o KB, bo się na niego udałem. na LSie napisałem /sea "Dragon's Aery. było tam 23 osoby. nikt nie zareagował. teraz powiedz mi jaki z Salvage masz zamiennik dla Ridilla. poza tym gdyby d.ring był taki sobie to ludzie przestaliby po niego przychodzić. a jednak przychodzą. teraz nie mów mi, że można przeżyć bez Ridilla. skoro Veji był praktycznie na każdyn Fafku. poza tym idąc twoim tokiem rozumowania. po co w oóle chodzić na HNMy? Tiamat ma swoje Gaitersy, Cerber Algol. a jednak chodzimy. jak więc jest straszna róznica, że na te HNMy chodzimy a na inne nie? zresztą. wy tu rządzicie...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 12:42 
Cytuj  
Przeczytaj co napisałem na temat defending ringa dokładniej...
Chodzimy na to na co ludzie chcą chodzić. Ja z Cerbera czy Tiamata nie potrzebuję nic ale tych mobów nie zabiłem tyle. W Aery byłem tyle razy że wystarczy za parę osób i chodzę kiedy mam ochotę. Trzeba było iść z nami na Salvage.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 15:00 
Cytuj  
Glizdus - KB i inne żabki można zabić na luzie w kameralnym składzie, mając 50-80 osób w LSie zawsze można campić je kilka razy w tyg., salvage to endendgame, sam bym chciał chodzić na to gdybym miał z kim (RB się rozpadło bo liderzy i inni w RB zainteresowali się loljobami z dodatku, gdyby dodatek z nowymi jobami wyszedł dzisiaj po Pixies zostałyby tylko wspomnienia i perełki)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 15:51 
Cytuj  
nikogo nie mozna zmusic zeby szedl na jakies event, kazdy wybiera to co go interesuje - wczoraj bylo to wyraznie widac - na salvage chcialo isc 25+ osob, na KB - 1


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 18:11 
Cytuj  
Tez cos napisze:

dla Pixies wazne sa zarowno limbusy, dynamisy, salvage jak tiamaty, fafniry, sky i sea. Mamy to szczescie, ze nie brakuje nam ludzi i mozemy robic w tym samym czasie salvage i KB, tylko to wymaga troche wysilku, trzeba potellowac do ludzi itp

Ja ostatnio jak loguje sie do gry wieczorem po przyjsciu z pracy to jestem 3/4 czasu afk, ale jakbys mi wyslal tell to napewno bym przyszedl na KB i pewnie bym troche ludzi sciagnal.

Ty natomiast wpadles juz po otwarciu okna do dominion i zaczales walic jakies emo teksty, ze nikogo tam nie ma. Srednio konstruktywne zachowanie.

Mi tez zalezy na KB bo pixies nigdy go jeszcze nie claimnelo, ale IMO to ty i inni PLD powinniscie pilowac kzdego okna KB, bo wypadaja tam dla was 2 super itemy. I nie mow mi, ze to robota dla liderow, bo nie trzeba byc liderem, zeby zorganizowac campienie KB czy tez Fafa.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 19:55 
Cytuj  
Nie moja brocha niby... kiedyś odwołano Dynamis bo popnął jakiś HNM. Teraz olano HNMa bo był Salvage? Nie pojmuję ale w sumie to nawet nie muszę. Ale widać brak konsekwencji w Pixies.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 20:44 
Cytuj  
dynamis odwolano bo mielismy tiamata na 50% to proste. natomiast na kampienie nikt nie bedzie odwolywal. co innego jak juz cos popnelo i walczymy


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 03:10 
Cytuj  
egoist napisał(a):
proste. natomiast na kampienie nikt nie bedzie odwolywal.
Tym bardziej jak jest to KB którego nigdy nie claimnelismy ....


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 07:36 
Cytuj  
Co to jest +50%?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 09:54 
Cytuj  
jak masz 100pkt total Zet i masz triority na item a ktos ma 150 i nie mam priority to moze bidowac razem z toba.


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 09:33 
Cytuj  
Nie chce zaczynac kolejnej bezsensownej dramy wiec prosze szczegolnie ludzi nie bedacych w pixies o powstrzymanie sie z komentowaniem tego co napisze:

Dzial personalny Pixies planuje przeprowadzic przewietrzenie kadr, zeby moc przyjac nowe osoby realnie zainteresowane aktywnoscia HNMLSowa (w tym nowych Polakow), wiec osoby, ktore sa w Pixies, ale nie uzywaja ostatnio perly pixies (kazdy chyba wie czy to o niego chodzi, nie bede wymienial nickow) prosze o przemyslenie czy zalezy wam na byciu czlonkiem HNMLSa i jesli tak to prosze o uzywanie zoltej perly.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 13:25 
Cytuj  
CrazyChocobos ponownie urośnie w siłę! :))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 14:36 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
CrazyChocobos ponownie urośnie w siłę! :))

Tak zdecydowanie nieaktywnych osób ;D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 17:16 
Cytuj  
Wywala mnie? :o


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 17:23 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
Wywala mnie? :o


Ciebie nie. :D

Chodzi o osoby, ktore sa w grze, ale nie nosza perelki pixies, albo szybko ja zdejmuja jak tylko zaczyna sie cos dziac HNMLSowego.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 18:23 
Cytuj  
a jaka jest różnica pseudoaktywności perełkowej od offlineowej ?
albo ktoś się udziela w HNMLSie albo nie
po co dzielić graczy na milion kategorii a na końcu na mniej lub bardziej przydatnych w danym momencie jak coś się dzieje w LSie ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 18:38 
Cytuj  
Sim --> jedni sie nie udzielaja z powodu RL jak Xav czy Zet, a inni dlatego, ze nie chca, nie lubia itp Roznica jest zasadnicza.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 18:54 
Cytuj  
wiem że jest różnica (ale nie wtedy kiedy bije się mobka i wie się że marne są szanse na zabicie bo znowu Xhjgasd, Xjhsdg, Xjsydgf, Zksf, Zksjdfh, Zjksdh, Aysdgf, Djhsdg i Gkljsdh zmienili perełkę lub nie są online), ale jak już Xav zaczyna czuć się lekko zagubiony i nie wie co się z nim może stać to lepiej niech ktoś od razu napisze o kogo chodzi z CC


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.