mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 00:54 
Cytuj  
Stary... ja sie czuje zagubiony od 30 lat... komu niby mialbym o tym pisac? Czuje sie rownie zagubiony jak przyslowiowa mala dziewczxynka zostawiaona z odbezpieczonym granatem w srodku ciemnego lasu...
Jestem pseldolsowcem... czas zrzucic maske, pokazac swiatu kim naprawde jestem... kim jest Ksawery... to juz koniec... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...................


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2007, 01:04 
Cytuj  
...w następnym 4699 odcinku Ksawery poczuję chęć zwycięstwa ze swoimi słabościami, o których było w ostatnim sezonie (100 odcinkach)...


... czy zła czarownica zabije swoje LSowe dzieci???...
...może Ksawery odnajdzie się w epizodzie około 5000 odcinka???...


...czytaj następne odcinki paciorkowego drama tematu!!!

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 12:52 
Cytuj  
Mnie już nie ma w Pixies (na GP).

To chyba tyle jeżeli chodzi o "każdy Polak zawsze tam znajdzie miejsce". Ileś tam punktów miałem za aktywności, ale rozumiem, że teraz są nowe rządy i nowe zasady?

Anyway - powodzenia :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 12:54 
Cytuj  
jak sie czlowiek nie pokazuje w ogole to czego rzada


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 12:57 
Cytuj  
Xav kutfa gdzie jestes? :lol: Miales sie zalogowac ! 5 dni juz czekam :P

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 13:50 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
jak sie czlowiek nie pokazuje w ogole to czego rzada


A w którym miejscu ja czegoś żądałem? :) Po prostu stwierdzam fakt.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 14:10 
Cytuj  
Huck - sama przynależność do wyścigu szczurów oznacza konkurencję do potencjalnych przyszłych dropów, zresztą jak zawsze i jak zwykle są równi i równiejsi polacy ...
fun i zabawa się już nie liczy, liczy się czy się było wtedy kiedy jakiś boss dropnął jakiemuś bossowi jakiś superitem, wtedy jest się kumplem i ma się + do końca życia


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 14:33 
Cytuj  
Moim zdaniem wyrzucanie ludzi z LSa nie ma zbytniego sensu. Rozne sa przyczyny malej aktywnosci. Mamy aktualnie na tyle duzo ludzi ze nie musimy wprowadzac jakiejs wybitnej dyscypliny. Ludzi malo aktywnych mozna wrzucic na jakas liste, ale zostawic im dostep do GP i do LSa, a zamiast zabierac im takowy mozna im zabronic bidowac itemki przez dany okres.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 14:47 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Moim zdaniem wyrzucanie ludzi z LSa nie ma zbytniego sensu. Rozne sa przyczyny malej aktywnosci. Mamy aktualnie na tyle duzo ludzi ze nie musimy wprowadzac jakiejs wybitnej dyscypliny. Ludzi malo aktywnych mozna wrzucic na jakas liste, ale zostawic im dostep do GP i do LSa, a zamiast zabierac im takowy mozna im zabronic bidowac itemki przez dany okres.


Tez nie jestem zwolennikiem wywalania, ale reszta liderow ma inne zdanie na ten temat. Staram sie bronic kazdego Polaka, o ile oczywiscie mam jakies argumenty.
W wypadku Hucka, ktory jest moim kumplem w grze, sprawa jest o tyle prosta, ze Huckowi nie zalezy na byciu w pixies, 95% czasu nosi perelke CC i pewnie sie ucieszy jak kiedys sie pixies rozpadnie. :D

Wyrzucanie ma jeden duzy plus, ludzie czesciej siedza na LSie, bo sie boja, ze na nich tez przyjdzie kolej, :wink: dzieki czemu z kolei latwiej cos zorganizowac spontanicznie. Bardzo zle jest odbierane "uciekanie" z LS przez zmiane perelki, gdy cos zaczyna sie dziac. Nasz LSowy kapo zawsze zauwaza takie rzeczy. :D

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 15:09 
Cytuj  
To jak np. człowiek chodzi na wszystko ale głownie nosi inna perełke, żeby mu milion spamu (jak duży LS to tylko zaśmieca) leci to też do wywalenia bo nieaktywny?:) a taki co ma 100% perle ale prawie nie chodzi to aktywny bo siedzi?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 15:14 
Cytuj  
Trudno brac w czyms udzial bez zalozonej perly

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 15:29 
Cytuj  
Dostępu do GP nie muszę mieć - ale perłę muszę mieć bo dzięki temu mogę sprawdzić kto ze znajomych z CC jest online + rzucić jakieś "exp anyone" czy coś.

Bo na CC posucha straszna już...;( niestety.

Zresztą - zawsze jak jestem online i jest jakieś pospolite ruszenie (hydra pop, cerb pop, jakaś drama czy coś) - to lecę! Na punktach mi tak sobie zależy - bo i tak nie mam szans w bidowaniu - więc lecę dla funu / pomocy.

Teraz jak gram to przełączam między CC a Pixies - zależnie gdzie więcej gadają.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 15:31 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Trudno brac w czyms udzial bez zalozonej perly

Są rzeczy umawiane, +tell od kumpla że coś się dzieje.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 16:08 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Trudno brac w czyms udzial bez zalozonej perly

Są rzeczy umawiane, +tell od kumpla że coś się dzieje.


HNMLS to nie CC, ze sobie zdejmujesz kiedy Ci sie podoba i zadowolony jesteś. Widać, ze tego nie rozumiesz. Jesteś na etapie "coś wypali lub nie, trudno".... /przestaje się wtrącać/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 16:28 
Cytuj  
HNM LS przede wszystkim nie jest dla kazdego. Jesli ktos sie loguje do gry dwa razy w tygodniu to bez sensu zeby tracil czas na siedzenie 3h na capm spocie, albo na dlugie bicie tiamata. Naprawde w tej grze mozna sie lepiej bawic. HNM LS jest glownie dla hardcoreowcow. Spytajcie Xava albo Rha na ilu fafnirach byli i ile nocy nie przespali. :D

Poza tym HNM LS to pewna wspolnota, jak ktos tego nie czuje to powinien to olac. Szkoda czasu.
BTW zobaczcie jak czesto mozna spotkac znanego czlonka CAE, DH czy SW noszacego inna perle? Bardzo rzadko (moze z wyjatkiem starego SW).

W pixies tez juz mamy armie ludzi dla ktorych to jest JEDYNY LS i ci ludzie prawdopodobnie nie chca byc przebidowani przez kogos kto tylko wpadl po jakis item, a tak naprawde ma ich w dupie jako wspolnote graczy.

Z tym spamem to nie trafiony argument, bo ls chat rzadko jest spamowany przez rozne prywatne rozmowy tak jak to sie czesto dzialo na CC.

EDIT:

W wiekszosci mmorpg mozna miec jedna gildie, a od pogaduszek sa rozne kanaly /pl itp
SE stworzylo chory system przynaleznosci do roznych gildii i dlatego wogole powstaje takie dyskusje jak ta. Zreszta ogolny brak wsparcia dla gildii uwazam za jedna z wiekszych wad tej gry. Poza chatem SE nie dalo nam nic.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 16:50 
Cytuj  
gdyby była 1 gildia to na 100% liderzy by wyrzucali graczy nieaktywnych, w każdym mmorpg'u w każdej endgameowej gildii tak robili, robią i będą robić, każdy kto grał w inne gry niż ffxi o tym doskonale wie
SE jest 'genialne', stworzyło możliwość łączenia graczy wyścigiem za itemami, cała sztuka polega na tym żeby to olać i się bawić wg własnego uznania i planu a nie mieć za wzór jakieś LSy których gracze nie mają pojęcia o codziennej pracy, rodzinie, szkole, uczciwości itd.
dajcie Huckowi i innym szybko perłę bo od dawna się modlę żeby każdy polak przeżywał japoński hardcore jak najczęściej, nikt na tym nic nie straci
dzizas jeszcze 150 postów :o :o :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 17:47 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
dajcie Huckowi i innym szybko perłę


Jak narazie nikt Huckowi perly nie zabral.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 17:53 
Cytuj  
Prawda jest taka, że cholernie brakuje systemu kanałów na czacie... I nie byłoby kłopotu - gdybyśmy wszyscy mogli mieć jednocześnie założone 5 pereł i przełączać się pomiędzy okienkami. Lub też gdyby mogły powstawać kanały tematyczne czatów, a LS'y mogłyby zostać nawet w dotychczasowej formie. Powstałby kanał Polska i po ptokach.... Ale to tylko sfera marzeń T _ T


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 18:05 
Cytuj  
'dajcie Huckowi i innym szybko perłę' to metafora
prościej jest zrobić w ffxi jakikolwiek job do 75 czy zabić w małym gronie dużego gada niż pogadać na sensowny temat w grze, japończycy wiedzą to doskonale bo nie mają szans się sensownie wypowiedzieć swoimi krzakami miedzy sobą bo każdy z nich przeważnie jest na innym etapie poznawania kanji a na 100% nie chce im się pisać długaśnych wywodów w hiraganie więc olali funkcje czatowe LSa


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 18:32 
Cytuj  
Ja miałem PT z takimi co rozmawiali :)
Ale masz racje, oni walą tylko suchymi danymi potrzebnymi w walce.
W przeciwieństwie do super fochmasterów z US i A

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.