mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 02:31 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
szczyt hipokryzji rha... jebany everest


Co ma jedno do drugiego. Suppaonimi chce miec teraz a zawalczyc dla wyzwania moge z normalna ekipa. Szkoda ze tak wiele osob uwaza ze jedno wyklucza drugie, Tobie Sto tez dziekuje /bow


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 14:12 
Cytuj  
Kazdy chcialby sie zalapac na doczepke do tego BLM alliance i dlatego wszyscy zazdroszcza.

Ja tam sie ciesze, Rha przynajmniej nie bedzie cisnal zeby tam chodzic i umierac w kolko, :D a jakis kluczowy moment w grze to nie jest. Pykniemy AA na 75 lvlu.

Rozumiem, ze dzis czas wolny. Jutro 20.00 wszystkim pasuje?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 15:13 
Cytuj  
widze opi tez ma krotka pamiec
nic bym nie powiedzial gdyby nei wczesniejsze biadolenie rha
w stylu

"Zalosc, tylko tyle moge powiedziec"

"Co za przyjemność z takiego zwycięstwa? Nie dziękuję."

"Nie martw sie, BLM tez jest ciezko rozumiany przez innych graczy- to sa zazwyczaj tak zwane "ciezkie przypadki""

"Hehe a od kiedy to BLM Party czy tez BLM cokolwiek robilo cos poza wlasnym gronem? Skad pewnosc ze 15-16 blm bedzie sie chcialo robic to dla innych? Przypuszczam a nawet jestem pewien, ze z grona ktore Nimloth zgromadzil jest kilku samolubow, ktorzy jak to raz zrobia to nastepnym odpalonym zakleciem bedzie warp i tyle ich widzieli. Zapewne chetnych na kolczyki bedzie duzo- moge sie domyslac ze z 20 osob conajmniej. Liczac ze do jednej walki wpusci sie maks 3 non-BLM to 6-7 prob wydaje mi sie czysta fikcja."

"Jasne ale po co skoro "my" już mamy? Tak to jest jak się jest od Dunes rozpieszczanym jobem, potem jest dupa wyżej niz głowa (nie dotyczy to na szczęście wszystkich, są chlubne wyjątki).
"

ale widac jak juz ciebie wezmie czlowiek na ktorego zawsze mozesz liczyc to juz blmi sa cacy w zdobyciu upragnionego itemka ?
nazwalem to dokladnie tak jak to wyglada w jego wykonaniu jedni sie zgodza inni nie
mam to gdzies co sobei inni pomysla, nie podoba mi sie takie cos to mowie i tyle


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 17:07 
Cytuj  
Saitou zanim sie zapoznasz z ponizszym idz na spacer na swieze powietrze- wtedy latwiej sie wchlania i kojarzy.

Fajnie ze odrobiles "zadanie domowe" Saitou ale szkoda, ze nie na temat. Snujesz domysly i bawisz sie w psychologa co ci wogole nie wychodzi.

Aby nie byc goloslownym zapytam co ma wspolnego to, ze ide z Nimem na moje spojrzenie na BLM jako ogolnie samolubna profesje?
Teoria jakoby to ze Nim mnie bierze wszyscy BLM byli cacy jest zupelnie nietrafiona, ba- nigdzie nie widze w moich postach sprzecznosci ktora mogla by na to wskazywac. NIE MUSZE byc w towarzystwie wzajemnej adoracji aby cos osiagnac i nie gloryfikuje tej profesji czy tez tej ekipy z ktora sie wybieram co mi wyraznie sugerujesz.

Wyjasnijmy sobie nastepna rzecz: Nimloth mnie nigdzie nie zabiera, po prostu byla umowa- ja zdobywam item i ide. Przysluga za przysluge- tak to chyba mozna najtrafniej okreslic.

Najwazniejsze, moze za trzecim razem w koncu bedziesz w stanie to zrozumiec: walka dla satysfakcji ze zwyciestwa a walka dla przedmiotu to dwie zupelnie rozne rzeczy. Tak sie sklada ze Suppaonimi chce miec teraz aby na te nieliczne levele, ktore mi zostaly do zdobycia, plus Merity robic ze sprzetem ktory coraz bardziej bedzie dazyl do idealnego. Inaczej rzecz ujmujac- nie zalezy mi na zdobyciu Optical Hata w poznych 73 jak to mialo mniejsce w twoim przypadku. Nic sie samo nigdy nie zrobi, na Rikktorowy run czekamy od blisko dwoch miesiecy- nie ma ludzi, nie ma terminu, nie ma CHECI aby to ciagnac dalej bo nie wierze ze tak trudno jest znalezc tanka i RDM spoza SW.

Zanim napiszesz cos w stylu: to dlaczego ty nie zajales sie organizacja/szukaniem ludzi/kombinowaniem terminu skoro tak ci na tym TERAZ zalezy? Z tego samego powodu dla ktorego nie organizujesz Dynamis dla wszystkich tylko wkreciles sie na ciepla posadke u Flame`a. Z wygody. A takze, co ciebie nie dotyczy- z braku czasu na zajmowanie sie kolejna rzecza w tej ogromnej grze. Wystarczy mi Statik, CoP, ostatnio SW, farmowanie, craftowanie, questy, pomoc innym. Nie mam czasu aby trzymac reke na pulsie KOLEJNEJ rzeczy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 17:12 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja tam sie ciesze, Rha przynajmniej nie bedzie cisnal zeby tam chodzic i umierac w kolko, :D a jakis kluczowy moment w grze to nie jest. Pykniemy AA na 75 lvlu.
Rozumiem, ze dzis czas wolny. Jutro 20.00 wszystkim pasuje?


Nie liczylbym na to Op- trzeba na 74 sprobowac :D
To ze bede mial ZM14 zaliczone (jesli wygramy) ni znaczy ze nie zalezy mi na walce z kazdym AA z osobna- to zupelnie inne doswiadczenie.
Co do dzisiaj badzcie prosze online- skoro sama walka ma trwac minute, dojazd na miejsce trwa pol godziny dodajmy do tego godzine na wydarzenia opozniajace i zbieranie sie czarnuchow to okolo 21-22 pozinienem byc wolny i mozna sie wybrac na expo (dzisiaj weekend- moge posiedziec dluzej).

Sorry za doubleposta ale nie chcialem dwoch spraw ze soba mieszac.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:25 
Cytuj  
haha
bawie sie w psychologa :lol:
napisalem ze jestes hipokryta bo z jednej strony gardzisz z takimi zagrywkami a z drugiej szybko sie do nich przylaczyles jesli jest w tym dla ciebie korzysc, sam potwierdzasz ze tak zrobiles, a ja tak rozumeim to slowo, wiec nie rozumiem czemu sie obrazasz
no chyba ze inne slowo by tu bardziej pasowalo

porownanie tego z przylaczeniem sie do isntniejacego dynamis runu jest smieszne, ale nie mam zamiaru dyskutowac, rozpisuj sie dalej jesli lubisz


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:22 
Cytuj  
Nie wszystko jest na tym świecie czarne i białe... Ale ok, jestem hipokryta jesli ci to w czym ulzy. Nadal czytasz nieuważnie albo nie chcesz czytać uważnie- nie porównałem tej sytuacji do twojego przylaczenia sie do Dynamis LS tylko teoretyczną organizację takiego runu do teoretycznej organizacji dynamis runu, ale jak się chce widzieć tylko to co wygodne to sorry. Jak dla mnie sprawa zamknięta- Sai sie cieszy bo jestem hipokrytą, ja się cieszę bo sobie mogłem popisać, wszyscy się cieszą bo sobie poczytali.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 01:41 
Cytuj  
No to po dzisiejszym wipie (nie bede komentowal) mam -4k expa :( Ide spac !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 01:58 
Cytuj  
Ej no, macie zdobywac expa a nie tracic! Ja powoli doganiam Gala, farmowanie w Al`Taieu systematycznie zapełnia paseczek ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 09:43 
Cytuj  
I party z 3 Mithra tez :D

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 10:34 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
I party z 3 Mithra tez :D


I to jak. The best party ever.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 18:20 
Cytuj  
Potwierdzcie swoja obecnosc o 20 dzisiaj. Ja bede w Jeuno.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 19:10 
Cytuj  
Ja właśnie probuję odpalić pewien test jeżeli mi się uda to zrobić wreszcie to spóźnię się jakieś 20-30 minut. Mam problemy z siecią nie wiem czym spowodowane :(


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 00:50 
Cytuj  
Proponuje w tym tygodniu zrobic przerwe od expa. Musze podlevelowac WARa, zajac sie promami i ogolnie mam ochote powloczyc sie po Vanadiel bez celu i bez umawiania sie na konkretne godziny. :)
Jak sie uda to chcialbym tez znalezc party dla Monka, zeby was podgonic z expem.

Jesli jednak macie wszyscy cisnienie na exp to sie poddam woli wiekszosci. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 10:33 
Cytuj  
Opiekun Bodziu za dwa tygodnie idzie na wygnanie na czas nieokreślony wiec ...

Informacyjnie dla każdego ze statica :

- Po moim poscie praktycznie nikt poza opiekunem nie wypowiedział sie na temat expowania, jedyna wzmianka expu to pytanie Rhae żeby potwierdzić godzine 20 w Jeuno w niedziele. Powiem uczciwie że dosłownie mnie złapaliście w ostaniej chwili, nawet kiedy rozmawiałem około 18 z opiekunem to mu mówiłem że nie było nic planowane, jestem lekko zagubiony. :wtf:

Następna sprawa, na mój post z prosba o podanie kiedy się umawiamy w najblizszym czasie odpowiedział tylko Opiekun.

Moja propozycja :
W piątek o 20 exp party, w sobote o 20 exp party, w niedziele o 20 exp party w poniedziałek o 20 exp party i we wtorek o 20 exp party. Lv 75 - ThE EnD. Zero zobowiązań, zero umawiania sie i czekanai na innych ze statica - wszyscy wolni jak dzikie swinie.

Inna sprawa :
Gok jest na tym samym lvl-u co ja, może czas zmienić RDM w static.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 11:16 
Cytuj  
gok ma 74 :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 11:20 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
gok ma 74 :)

a ja mam 13 000 @ 74.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 11:41 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Opiekun Bodziu za dwa tygodnie idzie na wygnanie na czas nieokreślony wiec ...

...Moja propozycja :
W piątek o 20 exp party, w sobote o 20 exp party, w niedziele o 20 exp party w poniedziałek o 20 exp party i we wtorek o 20 exp party. Lv 75 - ThE EnD. Zero zobowiązań, zero umawiania sie i czekanai na innych ze statica - wszyscy wolni jak dzikie swinie.


Ja także głosuję za- miejmy to juz z głowy.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 11:57 
Cytuj  
No moje stanowisko juz znacie, za 2 lub 3 tygodnie mam przeprowadzke na nowe mieszkanie, wiec nie wiem jak szybko i-net mi sie uda zalatwic postaram sie jak najszybciej, wiec zmobilizujmy sie i dociagnijmy do tego 75lvl jak sie uda. :)

ps. widze ze co niektorym juz sie nie chce grac wspolnie, wiec prosze przemeczmy sie jeszcze do tego 75lvl a potem jak juz sami bedziecie chcieli, ja tam jestem za wspolnym graniem, ale sam nie mam na to wplywu :( Echhh...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 14:30 
Cytuj  
Do 75 brakuje mi z 5-6 srednio intensywnych expowan, wam pewnie o jedno-dwa mniej. Spokojnie damy rade w ciagu najblizszych dwoch tygodni.
Z reszta mam nadzieje, ze pozniej tez bedziemy razem zbierac merity. :)

W piatek sie spotykamy, niech wszyscy potwierdza prosze.

Tradycyjna inwentaryzacja seali:

Opiekun 250 BS, 40 KS


Chyba rzeczywiscie trzeba przyjac zasade, ze idziemy jak wszyscy beda mieli orba. Ewentualnie osobe bez orba zastapic kims spoza statica.
Zachecam do farmowania BSow, z KSami moze byc troche trudniej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.