mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 03:16 
Cytuj  
Heh szkoda. Powoli bo powoli ale coraz więcej osób dochodzi do endgamu i gra dalej. Niektórzy liczyli na coś więcej z CC niż tylko 75 level. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli ze 40 osób na 75Lv i "wyskoczymy na Kirina" w polskim gronie.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 08:17 
Cytuj  
edit
Pala :
"... Besides that i got a /tell last night i would have broke CC up in doing sky events with recruiting Members from CC. But anyways. This is another section."
jak dla mnie Genbu wystarczy i jego NMki trigowalne
jak ludzie będą chcieli odchodzić to nauczymy się zabijać Genbu w 9 osób, wystarczy przecież nie dopuścić do śmierci tanków i mieć nadzieję że znajdzie się ktoś kto będzie zadawać dmg
ja też kiedyś znajdę sobie hnmlsa, ale najpierw chciałbym zrobić cop'a i wymeritować to co potrzebne dla mnie

"I am sorry but at the moment we are not able to accept NINs anymore. We have lots and not many would get the chance to play then if we will have mroe and more."
z jednej strony ściema - nie wszyscy NIN (3-4 w RB ?) będą chodzić na eventy
z drugiej strony - marne szanse są dla NIN w jakimkolwiek HNMLSie, dla kluczowych jobów mają kluczowych ludzi
z trzeciej strony - i tak życzę żeby wszyscy kiedyś się dostali do HNMLSów wymienionych przez Saia


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 08:48 
Cytuj  
Wiecie co - coś Wam powiem. Jak przeglądam te wszystkie posty to utwierdzam się w przekonaniu, że Polacy to naród kompleksów.

Jako jedyni (no...w każdym razie nieliczni) mamy LS jednonarodowy z ludźmi, którzy NAPRAWDĘ potrafią robić cuda w FFXI, z super sprzętem itd itp.

Wszystko jest kwestią wiary we własne możliwości - a tego niestety Polakom brakuje. Dlaczego tylu od nas odchodzi do innych, nowych HNMLSów, które dopiero co powstały? Bo nie wierzycie, że w ramach CC da się to zrobić, bo jesteśmy "gorsi" niż inni, bo inni to lepiej zrobią.

Wielokrotnie już pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie robić rzeczy, których inni nie potrafią (np. tak jak Saitou prowadzić Dynamis Linkshell, który się nie rozpadł po kilku wypadach) - dlatego tak samo uważam, że jesteśmy w stanie zrobić COKOLWIEK co robią inne HNM LSy. Jednak jeżeli będzie nam ubywało ludzi - to w zasadzie gówno zrobimy. Wszystko opiera się na wzajemnym zaufaniu i przekonaniu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:02 
Cytuj  
Huck <- True Strike!

Pamiętajmy o tym że CC zawsze był uważany przez innych na Ramuhu za bardzo dobry linkshell. Jak ktoś patrzył na naszą perełkę, albo się pytał z jakiego LS jesteśmy a w odpowiedzi padało CC, to robili karpika: OOO!! :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:08 
Cytuj  
Huck-> kompleksy nie mają nic do tego, trzeba wytrenować support i liczyć na obecność ludzi, tego nam brakuje do tego żeby ludzie mieli lepszy humor w sky
[EDIT]
sry zapomniałem o najważniejszej rzeczy
bez obecności naszych prawdziwych zawodowców na zabawach w sky możemy tam tylko zdobyć co najwyżej trigerka jakiegoś lub czasem zabić ptaszka :roll: , może kiedyś się uda coś zrobić bez nich za rok-2 lata, jakby ktoś chciał PLD levelować a potem pomeritować z pół roku nim ...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 lis 2005, 09:17 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:10 
Cytuj  
To sobie mialem haidate :wink: no nic gadam w poiedzialek z Shadowerem po ile u nich spodnie stoja.


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:15 
Cytuj  
super... widze ze wszyscy (a przynajmniej czesc) ma o mnie ladna opinie :))

dziwicie sie?
chce miec seiryu's kote i byakko haidate a kiedys kirin's osode, pewnie jak wiekszosc osob stad poza czlonkami SW ktorzy w przeciowienstwie do nas maja lub moga miec te itemki

anyway - RB mnie nie chce i teraz juz nie ma znaczenia czy rzeczywiscie maja za duzo NIN czy chodzilo o srodowe wypady z CC

wyglada na to ze środy mam wolne...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:16 
Cytuj  
Simi w RB jest już wystarczająca ilość NIN , i to bardzo solidnych, nie potrzbny jest nikomu gracz , który będzie miał fochy, pierw stawiał warunki, potem zmieniał zdania ( chociaż wcześniej mówił że nigdy tego nie zrobi ) ....itd..itd


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:20 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Simi w RB jest już wystarczająca ilość NIN , i to bardzo solidnych, nie potrzbny jest nikomu gracz , który będzie miał fochy, pierw stawiał warunki, potem zmieniał zdania ( chociaż wcześniej mówił że nigdy tego nie zrobi ) ....itd..itd

to nie ma najmniejszego znaczenia
wybobraź sobie że Ciebie wywalą z RB, będziesz wtedy chodzić z nami do sky, zaczniesz szukać innego HNMLSa czy cancelniesz konto ?
ludzie przychodzą i odchodzą i to jest normalka wszędzie
zobaczymy czy jest wystarczająca ilość NIN, wszystko macie na forum, wystarczy obserwować ...
z jednej strony ja się Zjawce nie dziwię, mam takie samo zdanie jak w pierwszej jej aplikcaji ale jego nie zmienię, poza tym to był dobry test dla RB i dla Paly, zobaczymy teraz czy on się wywiąże ze swojego zobowiązania powiadomienia Zjawci jak znajdzie się miejsce dla NIN, jest pierwsza w kolejce i nic tego nie zmieni


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:23 
Cytuj  
Dobra dupa tam. Sie przejmujecie. Bedziemy tluc genbu az rzuci kazdemu co ma rzucic. Reszte itemow jak kotes haidae wytargam od chinczykow. Liczylem na nie w gronie z CC bo jezeli nawet bym sie dostal do DH to DH juz nie chodzi do sky :wink: tylko mnie na stosie nie spalcie :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:25 
Cytuj  
Simi, a dlaczego mają mnie wywalić z RB ? hahahahaahahaha bredzisz totalnie... martw sie swoja dupą a nie o przyszłość RB..... btw co z tego,że Zjawcia jest "następna w koljeności" , jakie ma znaczenie ? nie liczy sie kolejność zgłoszeń tylko UMIEJĘTNOSCI.... jakbyź nie wiedział.


btw. tego co napisał Sai..jest wiele innych LS'ow niz te 3 które wymienił, do których warto złożyć apilkacje.

A co do DH..to naprawde tylko 2-3 osoby z CC mają szanse się tam dostać bo spełniają 2 podstawowe warunki : 10 lat i IQ nie wieksze niż 50.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Ostatnio edytowano 18 lis 2005, 09:29 przez Balrog, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:28 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Simi, a dlaczego mają mnie wywalić z RB ? hahahaha
...

wystarczy że nie dostosujesz się do ich rulesów i lecisz, przecież tak jest napisane

jak bym z chęcią zwiększył naszą aktywność kiedyś w sky jeśli chodzi o zdobywanie trigerów dla Genbu jakby sie dało
(dla tego smoka też, taki bardzo straszny on nie jest)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:31 
Cytuj  
Simi jak w każdym LS, jak sie nie doststojesz do zasad to ci podziękują.... jak ci zasady nie pasują to sie nie przyłączasz. Nie wiem po co znowu robisz z tego jakąś absurdalna dyskusje.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:38 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Simi jak w każdym LS, jak sie nie doststojesz do zasad to ci podziękują.... jak ci zasady nie pasują to sie nie przyłączasz. Nie wiem po co znowu robisz z tego jakąś absurdalna dyskusje.

głupoty piszesz, expowałem z ludźmi od was którzy robili mpki przy mnie i był incydent z GM'em itd, z tego co wiem tego zabraniają wasze rulesy, no chyba że ktoś zakłada na czas wipowania konkurencyjnego party inny kolor perełki, a chodziło tylko o głupiego weapona
poza tym wasz whm nie chciał dać R3 wipniętemu party i się głupio pytał waszego THF 75 czy dać czy nie, szczyt szczytów prowincjonalności jak dla mnie ...
(ja tylko odpisuję)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:41 
Cytuj  
o jejku, starszne Simi..koniecznie napisz do Pala zeby ich wywalil z RB.....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:42 
Cytuj  
Czyli rozumiem, że w środę znów idziemy? Może uda się zdobyć 2gi trigger na ptaka. A może i oba na wyrma :] Ta walka z wyrmem była rewelacyjna i wiem, że następny raz wygramy.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:43 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
o jejku, starszne Simi..koniecznie napisz do Pala zeby ich wywalil z RB.....

po co mam pisać, wolę żeby amatorzy takich zabaw zebrali się w jednym LSie niż rozprzestrzeniali się po innych


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:46 
Cytuj  
hahahahahaahahaha Simi naprawde mnie bawisz.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:54 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
A co do DH..to naprawde tylko 2-3 osoby z CC mają szanse się tam dostać bo spełniają 2 podstawowe warunki : 10 lat i IQ nie wieksze niż 50.


LOL !!!
Wybacz Cir ale nie masz pojecia o tych ludziach, a na podstawie kilku, ktorych moze tam znasz, nie masz prawa osadzac wszystkich. Sam bylem w DH kiedys i nietylko ja, sa tam fajni ludzie i kumaci, wiec takie smieszne uogolnienie wydaje mi sie nie na miejscu, poza tym w kazdym LSie sa takie wypaczenia.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:57 
Cytuj  
Takie jest moje zdanie Bodziu na temat DH i nie mam zamiaru go zmieniać i tyle.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.