mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:59 
Cytuj  
eee - NW (HNM) czy NE (normalne moby, dużo coinów)?

Ja bym zrobił NE - ten opisany powyżej.

Mam jeszcze prośbę - mam swoich 8 monet i 14,9 w banku. Daje to 22.9 monet. Zgodnie z zasadami, żeby wybrać kasę z banku na Brutal Earring potrzebuję mieć 25 monet (czyli brakuje mi 2.1) - sądzę, że >2.1 będę miał dzisiaj po Limbusie.

Pytanie do Was - czy mogę wybrać 52 monety PRZED Limbusem? (wtedy moc Brutal Earringa już mógłbym wykorzystać na dzisiejszym runie). Zdaję sobie sprawę też, że właściwie wszyscy mają pierwszeństwo przede mną bo mają więcej monet. Jeżeli się zgodzicie to super, jeżeli nie - to mogę poczekać.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:06 
Cytuj  
chcesz wziasc huck drugi item zanim polowa osob nie dostala pierwszego ? nie zartuj sobie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:15 
Cytuj  
Nie ma szans Huck. Teraz 75 monet idzie do Saitou. Nastepna jest prawdopodobnie Zjawcia (nia mam dostepu do tabelki w tej chwili).

EDIT:

Sprawdzilem. Kolejnosc w otrzymaniu itemu za 75 monet (na dzien dzisiejszy):

1. Saitou

2. Zjawcia

3. Zetoriush

4. Bodziu

5. Opiekun

6. Gokulo

7. Valyana

8. Huckster

Oczywiscie ktos pewnie w miedzyczasie wezmie monet na AF wiec Huck sie przesuniesz troche do przodu w tej kolejce.
Wyprzedzajac pytanie: :D monety ktrore sie kupuje na rynku nie maja znaczenia w tym wypadku, pozwalaja tylko miec mniejszy minus po withdraw. Liczasie monety z runow, to jakby premia za aktywnosc.


Ostatnio edytowano 19 sty 2006, 13:42 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:36 
Cytuj  
spox - wszystko jasne - zatem czekam aż się konkurenci WYKRUSZĄ :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:04 
Cytuj  
W poniedzialek robimy Apollyon NW!!!

(uzgodnilem to z Tanorem, Sekunda i Jubilerem) :D


Walki nie beda latwe. Poczytajcie o specjalach Nmow, wezcie troche chemii.

Apollyon North West

Enter from crag:
Dem

First Floor:
Bardha (Ghost), Pluto (Doomed)
Random one of the ghosts opens the teleport to next floor when you kill it.
Kill Pluto for treasure box.

Second Floor:
Mountain Buffalo (Buffalo), Zlatorog (Ram)
Random one of the buffalos opens the teleport to next floor when you kill it.
Kill Zlatorg for treasure box.

Third Floor:
Apollyon Scavenger (Bugard), Millenary Mossback (Turtle)
Random one of the bugards opens the teleport to next floor when you kill it.
Kill Millenary Mossback for treasure box.

Fourth Floor:
Gorynich (Wyvern), Cynoprosopi (Wyrm)
Random one of the Wyverns opens the teleport to next floor when you kill it.
Kill Cynoprosopi for treasure box.

Fifth Floor (Last):
Kronprinz Behemoth (Behemoth), Kaiser Behemoth (Behemoth)
Kill Kaiser Behemoth for the final treasure box + chip. If you gonna kite him (which you should) kill the Kronprinz Behemoths first.

Materials dropped here:
Ancient Brass (Monk)
Argyro Rivet (Warrior)
Astral Leather (Summoner)
Benedict Yarn (White Mage)
Black Rivet (Dark Knight)
Blue Rivet (Dragoon)
Brown Doeskin (Bard)
Cardinal Cloth (Red Mage)
Charcoal Cotton (Ranger)
Diabolic Yarn (Black Mage)
Ebony Lacquer (Ninja)
Kurogane (Samurai)
Lanolin Cube (Beastmaster)
Light Filament (Thief)
White Rivet (Paladin)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:15 
Cytuj  
Powstał problem, mianowicie Zjawcia chce wziąść coiny na item z banku a Saitou ma jakies opory w tym temacie. Mam prośbę o wypowiedz wszystkich w tym temacie - uważacie ze Zjawka ma prawo wziąść monetki na item i zrobic debet czy takie prawo maja ci ktorzy nic nie brali z Banku dotą d tylko i wylacznie.

Ja osobiscie uważam że mamy tu prawie równa ilośc u Zjawy i Zeta wiec po następnym limbusie trzeba by okreslić ktore z nich ma prawo wziąść monetki z banku na upgrd. Według naszej wewnetrznej umowy takie prawo ma Zjawa, chyba ze ktos wezmie monety na upgrd af-a i nie bedzie w banku.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:22 
Cytuj  
Zgodnie z uzgodnieniami kolejka do itemu za 75 monet wyglada nastepujaco:

1. Zjawcia

2. Zetoriush

3. Bodziu

To prawda, ze Zjawcia ma juz jeden item, ale tez jest jedna z niewielu osob ktora byla na wszystkich dynamisach.

Zreszta wypada nam ostatnio naprawde duzo monet i chyba nie ma az tak duzego znaczenia czy ktos dostanie item w tym czy w nastepnym tygodniu.

W tej chwili mamy az 54 monety!


Ostatnio edytowano 20 sty 2006, 00:23 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:23 
Cytuj  
ja nie widzę przeciwskazań - jak ktoś ma odpowiednią ilość coinów i itemy na upgrade - więc niech go robi - co innych obchodzi czy ktoś ma 2 upgrade'y za 45 coinów, czy jeden item za 75 coinów..?

To samo dotyczy prawa do kolejnych "wybrań" kasy - jeżeli ktoś spełnia warunki (ma najwięcej coinów) - to ma prawo wyciągnąc kasę.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:46 
Cytuj  
w kolejce sa 3 osoby - 2 z nich - ja i Bod - mamy juz po 1 itemku, wiec jezeli o mnie chodzi Zet moze byc nastepny, ja poczekam :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 03:24 
Cytuj  
Ja popieram Zjawcie, niech Zet wezmie bo my mamy juz po itemku, potem Zjawcia a ja moge byc na koncu chyba, ze jest ktos kto chce przede mna wziac to prosze bardzo nie stawiam oporow. :)

btw. nie chce nic mowic ale w sumie to 225coinow na te trzy osoby a jeszcze wezcie pod uwage ze ktos moze zechciec upgradnac AFa, nie zapominajcie o nich rowniez :D Mnie jeden czy dwa tygodnie w ta czy w ta nie zbawia :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 10:24 
Cytuj  
Chciałbym abyśmy się w poniedziałek faktycznie zebrali na 20 i najpóźniej 20.15 ruszyli aby później zrobić kilka razy to nieszczęsne UFO po Limbusie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 10:48 
Cytuj  
A bedzie mozna juz key item wziasc?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 11:05 
Cytuj  
Tak naprawde zaczynam rozumieć Saitou.
Zakupy itemów powinny być finansowane przez osoby chcace zakupic item, czyli składowa wszystkich monet zebranych przez osoby deklarujace chec zakupu itemu oraz tych ktorzy juz kupili item. I tak na dzień dzisiejszy jesli zet, zjawa i bod deklaruja chec zakupu itemu to monety przez nich zebrane finansuja zakupy dokonane przezmnie Galena i rhaegala ...
Generalnie chodzi o to że jeśli będziemy mieli sytułacje kiedy Val bądz Pit bądz Opiekun będa chcieli zrobic upgrd AF lub poprostu wziasc monety z banku powinni to moc zrobic.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 11:30 
Cytuj  
Ten Appolyon bedzie {fun} XD

Mala rada btw. Plis nie bierzcie Limbusa az tak powaznie bo sie zbyt szybko wypalimy :) Nie jestesmy graczami doskonalymi i porazki BEDA nam sie przytrafiac - na bledach trzeba sie uczyc, a uczy sie lepiej w spokoju a nie walczac miedzy soba ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:29 
Cytuj  
Sto - sądzę że nie będzie u nas problemu z monetami - jest nas przynajmniej narazie dostatecznie mało żebyśmy mogli się między sobą dogadać.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:43 
Cytuj  
Opiekun - jako kierownik wycieczki zbierz info od ludzi jakie kto ma plany odnośnie upgrade'ów - bo np część ludzi w ogóle nie chce robić upgrade'ów AFów, ale chce części z bossów (np Gok) - jeżeli każdy określi 3 (w kolejności od najważniejszego) rzeczy, które chce zdobyć - o wiele będzie łatwiej planować wypady.

Aby zacząć - ja z Limbusa chcę jeszcze:
- Homam Corazza (nr 1 na liście)
- Brutal Earring (nr 2 na liście)
- Rogue's Culotte+1 (nr 3 na liście) - ITEMY JUŻ MAM


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:46 
Cytuj  
Mniej wiecej wiem co kto potrzebuje. Zrobie liste jak bede mial troche wiecej czasu (siedze w firmie).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:57 
Cytuj  
Stok - toc o tym napisalem, aby nie oproznic z monet Banku i zeby zawsze bylo na przynajmniej te 2-3 AFy na upgrade. Poza tym tak jak Gal pisze, mozna sie dogadac, ja np moge poczekac z coinsami jesli wczesniej bedzie potrzeba upgradow AFow, tydzien dwa nikogo nie zbawi :) Grunt to wyrozumialosc i elastycznosc w pewnych kwestiach :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 13:10 
Cytuj  
Tak tylko że itemy z omegi/ultimy są free loot jak to ustalilismy dla ludzi ktorzy NAPRAWDE mogą uzyć tego co w tym itemir siedzi a nie na bazie zwykłego _GREEDY_. Można też przynać np punkty za aktywnośc i na tej podstawie przynac prawo do lotowania na czesci omegi/ultimy. Tylko że wtedy Gok bedzie stratny.

Imo powinny byc dwie listy. Do upgrd AF i do Itemów, a prawo lotu na itemach z omegi za aktywnosc.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 13:19 
Cytuj  
Wywazacie otwarte drzwi...

Itemy z Ultimy/Omegi dostanie ten kto bedzie go nosil i mial najwiecej monet na plusie o ile nie ustapi osobie nastepnej w kolejce (jesli np bedzie to ewidentnie lepszy/przydatniejszy item dla PLD, choc im mnie subiektywnych ocen tym lepiej).

Goku jest w dobrej sytuacji wyjsciowej, bo wprawdzie rzadko chodzil, ale tez jest jedna z nielicznych osob ktore nic maja z limbusa i ma dosc duzy plus.

Pytanie z innej beczki:

kto poza Val i mna jest na plusie i w pierwszej kolejnosci chcialby zrobic upgrade AFa?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.