mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 21:16 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Maxii sorry ale musze to napisac masz maxymalnie pojeban* LS ...
wedlog mnie przynaleznosc do nich to sorry ale nie umiem tego inaczej sformulowac "sprzedawanie sie" niby masz wszystko co najlepsze ale za jaka cene? ... Sorry Maxii ale z mojej strony tak to wyglada...


Moze i pojebany ale serio nie ma czasu na nude, zawsze cos sie dzieje a jak cos chcesz to latwo sie organizuje i ludzieumia grac... Za jaka cene raczej rzadna bo poprostu zamias czasu co siedzialem na CC w miescie lub biegalem zeby komus z czyms pomuc teraz siedze na jakims HNMie jak jest w EU time zone... Do sprzetu niema za duzych kolejek wiec latwo cos dostac. Pozatym bart masz dziwne podejscie do HNM LS zwykle sa liderzy co ustalaja zasady i podejmuja decyzej co prawda moze nie mam za czesto na nie wplywu ale czesciej niz myslisz pytaja sie wszystkich o zdanie... Nawet sie pytaja jak ktos spoza LSa chce cos lotnac i zwykle znajduja sie osoby co sa przeciwne i dlatego nie rozdajemy sprzetu. W kazdym razie nie zmienilbym LSa raczej w tym jest fajnie rzadko sie mozna nudzic...


Zartowalem Max po prostu Ci zazdroszcze ot co... :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 10:25 
Cytuj  
jakie plany na dziś?? KS99??

ps. mam 99KS wiec się piszę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 13:45 
Cytuj  
Tak. Dzis KS 99.

O 20.00 powinnismy wystartowac. Fajnie jakbysmy o 19 juz zaczeli sie zbierac.

Potam szczegoly wczesniej. Teraz niestety nie mam czasu. (Wogole mam malo czasu na FFXI ostatnio). :har:

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 15:05 
Cytuj  
Ja bede tuz przed 20:00 dopiero


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 15:05 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Ja bede tuz przed 20:00 dopiero bo mam spotkanie na miescie o 18:30


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 15:39 
Cytuj  
jak wyglada sprawa podzalu lupow? bylo kilka propozycji ale zadna nie zostala przyjeta i opisana z tego co pamietam

jezeli traktujecie to jako CC event za CC punkty - to ja dziekuje - nie potrzebuje punktow


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 15:57 
Cytuj  
Co do "podzialu lupow" to dzielimy to miedzy tymi co daja KSy lub kazdy bierze co jego imo... Ci ktorzy nie maja KSow, to sorry... mieliscie kupe czasu na to... We teraz pomagacie tym ktorzy maja KSy, a potem my pomagamy wam jak sie zbierze kolejna partia KS99... nie po to farmuje KSy zeby potem kase z nich oddawac, bo to wyglada tak jakbym dorwal jakiegos NMa i mial sie dzielic z kasa z tego co dropnie z calym LSem... obstawiam ze gdyby nawet mial byc podzial kasy pomiedzy wszystkich, to Ci ktorzy nie dawali KSow nie podziela sie pozniejszym dropem z KS 30 czy z innych wypadow na ktore sie wybiora... bo z tego co slysze sytacja wyglada tak... KSowcy 99, to takie "kobiety lekkich obyczajow", a pozostali to ich "opiekunowie" (Opi bez urazy :D )... KSowcy pracuja/farmuja KSy a potem maja sie dzielic z "opiekunami" tym co "zarobili"... w sumie razem pracowali... powiedzmy... ale to "kobiety lekkich obyczajow" odwalaja wieksza czesc pracy....w ostatecznosci moge oddac 10-20% wartosci dropu do podzailu pomiedzy tych ktorzy pomagaja... w tek o to sposob stane sie "kobieta lekkich obyczajow", ale mowi sie trudno... to by bylo na tyle :D no chyba ze taki uklad wam nie pasuje to wole zamiast tego KS99 zrobic sobie z moja iloscia KSow 4 x KS 30... ale poczekam na reszte wypowiedzi KSowcow i najwyzej sie dostosuje


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone


Ostatnio edytowano 27 wrz 2006, 16:14 przez Marass, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:05 
Cytuj  
Marass napisał(a):
Co do "podzialu lupow" to dzielimy to miedzy tymi co daja KSy lub kazdy bierze co jego imo... Ci ktorzy nie maja KSow, to sorry... mieliscie kupe czasu na to... We teraz pomagacie tym ktorzy maja KSy, a potem my pomagamy wam jak sie zbierze kolejna partia KS99... nie po to farmuje KSy zeby potem kase z nich oddawac, bo to wyglada tak jakbym dorwal jakiegos NMa i mial sie dzielic z kasa z tego co dropnie z calym LSem... obstawiam ze gdyby nawet mial byc podzial kasy pomiedzy wszystkich, to Ci ktorzy nie dawali KSow nie podziela sie pozniejszym dropem z KS 30 czy z innych wypadow na ktore sie wybiora... bo z tego co slysze sytacja wyglada tak... KSowcy 99, to takie "kobiety lekkich obyczajow", a pozostali to ich "opiekunowie" (Opi bez urazy :D )... KSowcy pracuja/farmuja KSy a potem maja sie dzielic z "opiekunami" tym co "zarobili"... w sumie razem pracowali... powiedzmy... ale to "kobiety lekkich obyczajow" odwalaja wieksza czesc pracy....w ostatecznosci moge oddac 10-20% wartosci dropu do podzailu pomiedzy tych ktorzy pomagaja... w tek o to sposob stane sie "kobieta lekkich obyczajow", ale mowi sie trudno... to by bylo na tyle :D



hmmmmmmm


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:08 
Cytuj  
bez obrazy ale pierwszy raz widze take lolzasady na KS99 w KAZDYM innym lsie pomagajacy dostaja czesc dropow. ja np nie mam zamiaru nigdy zbierac ks 99 i oczekiwac pomocy w zamian "your orb your drop" to zasada jak jest 18 orbow. ty no sry ale jak za free mam stracic 10k expa i 4h to no thx :wink: more drama ech

btw to nie jest run po rare/ex itemy tylko na kase


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:11 
Cytuj  
IMO powinno byc tak ze np 80% dla tego co daje a 20% dla reszty
No chyba ze wypadnie drop za 500k no to bez sensu dzielic


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:13 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
IMO powinno byc tak ze np 80% dla tego co daje a 20% dla reszty
No chyba ze wypadnie drop za 500k no to bez sensu dzielic



Albo wlasciwie to jeszcze inaczej pownien byc split ze wszystkich orbow 80% dla tych co dali orby a 20% dla tych co nie dali zeby uniknac sytuacji ze ktos da orba i zarobi 500k a ktos inny da i zarobi kilka milionow. Doszlo by do sytuacji ze Ci co pomagali mogliby miec lup wiekszy od tego co dal orba

I sorry za double posta


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:24 
Cytuj  
to nie sa jakies zasady tylko moja opinia i nie robie dramy... nie wiem czemu zawsze jak ktos dba o swoje interesy to wiekszosc uwaza to za drame... i jak Wy to widzicie? wszystkie dropy na split dla 18 osob? ile to bedzie kasy na glowe? 500k? 1 mil? a 99KSow sie troche frmuje... wiec powiedzcie jak Wy to widzicie a nie tylko krytykujecie innych.... bo jak na razie to tylko sie pytacie co z podzialami kasy


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:25 
Cytuj  
Pozatym ktoś kto farmuje seale powinin mieć wiekszy zysk z tego niż ci co nie dają orbów.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:27 
Cytuj  
Maras - nie każdy ma ochotę/czas(niepotrzebne skreślić) farmować 99KSów. Ponadto nie każdy ma ochotę wydawać. Ale to akurat mało ważne. Nie chodzi o to żebym miał udział taki samy jak osoba która przynosi orba. Nie liczę na dużą kasę. Ja mogę pomóc jeżeli mnie potrzebujecie - pomóc na moich warunkach gdzie tracę swój exp swoją kasę na żarcie i medsy. Pierwszy raz słyszę o problemie z taką sytuacją. Zawsze jak robiłem KS30 to osoba która nie miała orba dostawała 10% wartości dropów bo pomagała. Czym to się różni ?:) Zresztą padały propozycje które są jak najbardziej ok zarówno dla osób bez i jak i z orbem.
Ponadto kolejna sprawa - nie zwróciłem na to uwagi a powinienem. Z jakiej paki punkty LSowe mają być przyznane ze event który nawet w najmniejszym stopniu nie jest LSowy ?:D Czy LS fund dostaje loot z tej imprezy ? Bo jak nie to z czego Opi wypłaci dajmy na to 10 punktów mojej osobie ? ze Sky runów ??? Nie można przyznawać punktów za coś co nie generuje wpływu dla funda. Ja puntków nie potrzebuję - po co mi one ? W SW zostawiłem 200+ w TMNQ 60+ i w CC też mają sobie być żeby były ?:)
NO WAY :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:27 
Cytuj  
dobra ja bede jutro nie chce mi sie nawet o zadnej dramie slyszec. w telewizji jest dosc od wczoraj


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:58 
Cytuj  
Lesiu nie rób fochy, do 19.00 ustalimy sensowne zasady bez, mam nadzieje dramy.

Maras:

-osoby dające 99 Ksów na orba wykonały pewna pracę aby zebrac te seale na orby- poswięciły na to czas, foody i z pewnoscia trochę pieniędzy za co z pewnością należy im się nagroda.

-osoby, które pójdą na run pomagając tym co zebrali seale na orba także poświącają swój czas, food, experience w wypadku zgonu (co sie wiąże z dalszymi wydatkami na food w przyszłości podczas expa- no chyba że ktoś expi bez fooda, gratulacje) a co za tym idzie także wykonują pewną pracę za jaką też nalezy im się nagroda.

Wychodzisz z założenia że Ci, co zbierali sobie na mniejsze orby (Ks30) mieli pecha i teraz ich obowiązkiem jest Ci pomóc a kiedyś tam (jak im się zachce zebrac 99Kseali?) Ty pomożesz im? Ja jestem optymistą ale nawet dla mnie to się nie trzyma kupy.

Nie można generowac LS punktów z niczego tak jak Gal napisał. Nie róbmy też funda na jeden event bo to było omawiane juz wcześniej i ustaliliśmy, że money dropy się dzieli tak a nie inaczej (jak ktoś jest zainteresowany jak niech sobie przeczyta na wcześniejszych stronach)

Proponowałem rozwiązac to sprawdzona metodą z LSów które robiły to wiele razy i zasady najuczciwsze ustalono metodą prób i błędów:

1. Ustalic "stawkę gwarantowaną" którą bierze właściciel orba- na przykład do 5m.

2. Jeśli wypadnie z orba więcej niż ustalona stawka gwarantowana- właściciel bierze najdroższą rzecz a reszta jest dzielona między pomagajacych. JAKO POMAGAJĄCEGO ROZUMIE SIĘ KAŻDEGO KTO W DANEJ CHWILI NIE HOSTUJE ORBA.

3. Jeżeli wypadnie przedmiot przekraczający wartosc "stawki gwarantowanej" bierze go właściciel orba a reszta do podziału pomiędzy pomagających.

4. Jeśli wypadną dropy poniżej "stawki gwarantowanej" to właściciel orba bierze wszystko a reszta się modli aby z innego orba wypadło coś fajnego. Równie dobrze z twojego orba mogła wypaśc "kasza"- na pewno wtedy na ks30 nie dzieliłeś dropów między całośc. Taka nagroda pocieszenia za trud w farmowaniu orba dla właściciela.

Czy coś jest nie fair dla którejś ze stron? Jeśli komus żal dupę ściska, że musi się podzielić dropem, którego solo nie ma szans nigdy zdobyć to może czas wrócić do gier offline? ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:03 
Cytuj  
mnie niestety dzisiaj nie będzie. niestety mogę jedynie być na 2 eventach w tygodniu a chcę iść na Dynamis do Sandorii. wpadnę tylko podlac kwiatki i nakarmić kurę. mam nadziję, że to nie ostatni taki wypad. powodzenia...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:17 
Cytuj  
Zasady juz mamy:

"1. Ustalic "stawkę gwarantowaną" którą bierze właściciel orba- na przykład do 5m.

2. Jeśli wypadnie z orba więcej niż ustalona stawka gwarantowana- właściciel bierze najdroższą rzecz a reszta jest dzielona między pomagajacych. JAKO POMAGAJĄCEGO ROZUMIE SIĘ KAŻDEGO KTO W DANEJ CHWILI NIE HOSTUJE ORBA.

3. Jeżeli wypadnie przedmiot przekraczający wartosc "stawki gwarantowanej" bierze go właściciel orba a reszta do podziału pomiędzy pomagających.

4. Jeśli wypadną dropy poniżej "stawki gwarantowanej" to właściciel orba bierze wszystko a reszta się modli aby z innego orba wypadło coś fajnego. Równie dobrze z twojego orba mogła wypaśc "kasza"- na pewno wtedy na ks30 nie dzieliłeś dropów między całośc. Taka nagroda pocieszenia za trud w farmowaniu orba dla właściciela. "


Dzieki Rha!

Poza kasa kazdy dostanie tez 2 pkty za samo pojawienie sie na KSNMie. Moze sie zdarzyc tak, ze nie dla wszyskich bedzie miejsce i trzeba bedzie wybierac bardziej uzyteczne joby.
Niektorym nie zalezy na punktach w CC (nie musi ich wykorzystywac w zaden sposob), ale sa tez tacy ktorym zalezy. Nie komentujcie tego pls.

BTW O jakim wy fundzie mowicie?? W CC nie ma zadnego funda. Punkty pokazuja tylko aktywnosc poszczegolnych osob, premia za aktywnosc sa itemy na naszych runach.

Spotykamy sie w Jeuno kolo 19.00 i wspolnie ustalimy ktora walke wybieramy. Osobiscie jestem za najprostrza.

Przed KAZDA walka osoby z orbami /randomuja. Osoba z NAJMNIEJSZYM wynikiem daje orba.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:27 
Cytuj  
Punkt drugi i trzeci to mniej więcej to samo, równie dobrze nie musi byc "3" bo to samo jest napisane w ""2" (chyba za bardzo się chciałem skupic na tej zasadzie :wink: ).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:48 
Cytuj  
Ja będę! Dojeżdzam do hotelu (wawa). Mam nadzieję że business everywhere będzie działał! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.