mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 19:46 
Cytuj  
a tak wygladal nasz wczorajszy wypad :
Obrazek

(troche zgonow bylo :P)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 22:41 
Cytuj  
Ta? Tylko, że ja nic o wypadzie nie wiedziałem. Na LSie jak byłem to cisza była. Gadałem jedynie ze Zjawcią i Galem o CoPie przez tella. I tyle. Skończyłem wstęp do CoPa i niemiałem nic do roboty to się zawinąłem. Wysłał mi ktoś tella? NIE. A w gąszczu informacji jakie się wtedy przewijały przez kanał nie wyłowiłem nic o żadnym wypadzie. Sami narzekaliście, że ciężko czasami jest coś wyłowić. Tak więc zastanów się co piszesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:07 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze sie nie obrazicie, ale mam swoj linkshell . . .
Prit's linkshell ;]
Jakby ktos chcial, to tu jest moja strona: http://ff11.prits.jp ;]
tylko nie kazcie mi wywalac perelki CC pliis :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:31 
Cytuj  
Pan_Pritula napisał(a):
Mam nadzieje, ze sie nie obrazicie, ale mam swoj linkshell . . .
Prit's linkshell ;]
Jakby ktos chcial, to tu jest moja strona: http://ff11.prits.jp ;]
tylko nie kazcie mi wywalac perelki CC pliis :)


:wtf: Prits LinkshellはMMORPG「FinalFantasy XI」の Bahamut :wtf:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:54 
Cytuj  
ha no to już nie można stawiać polskiego community z FFXI za przykład. I tam nastaly czasy pszenno-buraczane 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:56 
Cytuj  
wlasnie nie wiem o co chodzi, przed chwila znalazlem strone "mojego" LSa ;] az sie sam zdziwilem ze go mam :P

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 14:37 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Ta? Tylko, że ja nic o wypadzie nie wiedziałem. Na LSie jak byłem to cisza była. Gadałem jedynie ze Zjawcią i Galem o CoPie przez tella. I tyle. Skończyłem wstęp do CoPa i niemiałem nic do roboty to się zawinąłem. Wysłał mi ktoś tella? NIE. A w gąszczu informacji jakie się wtedy przewijały przez kanał nie wyłowiłem nic o żadnym wypadzie. Sami narzekaliście, że ciężko czasami jest coś wyłowić. Tak więc zastanów się co piszesz.


Ja wiem co pisze, tylko nie wiem czemu jestes zly. Chyba ciebie jakos nie obrazilem lub rozloscilem? Ja nigdy nie narzekalem, ze ciezko jest cos wylowic. Zawsze mam jeszcze loga by odczytac starsze wiadomosci, wiec to nie problem dla mnie. Pozatym akurat wtedy byla praktycznie cisza (jak sam piszesz), a ze pisalem trzy razy to chyba jednak dalo sie to zobaczyc. Tella nie bede wysylal do kazdego z osobna, napisalem na ogolym i jak ktos chcial mogl pojsc. Rozumiem, ze mozna wiadomosci przeoczyc i wtedy nie ma roznicy czy to tell czy LS. Dlatego powtorzylem to 3 razy i sadze, ze dalo sie to zobaczyc, wiec nie mam pojecia dlaczego sie nie zglosiles.

Jak kogos to interesuje powstal nowy LS, ktorego jedynym celem jest wyniesienie Bastok na pierwsze miejsce w rankingu:

http://www.brokenls.cjb.net


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 14:44 
Cytuj  
Mark - mozna nadal, ludzie powazni, stateczni a przede wszystkim doswiadczeni, wiedza ze wiele LSow to pomylka a juz ich tworzenie jest totalnym nieporozumieniem, ale mlodzi musza sie wyszumiec, wiec trzeba im dac czasu na to aby zrozumieli pewne rzeczy, sam przyznaj ze jak byles jeszcze mlody (chodzi mi o nastolatkow time zone ;D) to tez miales burzliwe upodobania :) Tolerancja i wyrozumialosc to powinno nas doswiadczonych cechowac ^^;

btw. Im wiecej widze nowych LS ludzi nalezacych do naszego, tym bardziej moja tolerancja sie kruszy /cry :( Echhh...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 19:00 
Cytuj  
Balacha napisał(a):
...Dlatego powtorzylem to 3 razy i sadze, ze dalo sie to zobaczyc, wiec nie mam pojecia dlaczego sie nie zglosiles.


Nie zgłosiłem się bo niedoczytałem żadnego info o tym. Na uwadze miałem tylko to co Zjawcia pisze do mnie o CoPie. Zielone napisy zazwyczaj omijałem. Poza tym wstęp do CoP to filmiki (wypaśne zreszta) więc jeżeli nadałeś info podczas filmiku to zapomnij, ze bym przeczytał. Powiedziałem, że jak jestem ingame to idę na każdą taką imprezę. Jeżeli byłem ingame i się nie odzywałem tzn. że niewiedziałem o wypadzie. Nie będę siedział godzinę i logi czytał a akurat wtedy sporo się działo na LSie ale większość info mnie nie dotyczyło więc je omijałem. Następnym razem proszę o tella.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 21:16 
Cytuj  
Oczywiscie wyslac tella to nie problem, ale juz tella do kazdego bedzie gorzej. Dlatego pisalem na ogolnym. Ogolnie bylo cicho na LSie (co stwierdziles za pierwszym razem, a potem dopiero zmieniles zdanie) i sadzilem, ze nie bedzie problemu z zobaczeniem tego...

Na stronce, ktora podalem sa terminy naszych wypadow. Wystarczy byc in game, nie miec nic do roboty i juz zaczyna sie jazda. Oczywiscie jak bedzie wolne miejsce, bo powoli coraz wiece ludzi sie zapisuje na wypady :)


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 22:29 
Cytuj  
lol Daras jaka strona ?:)
o nvm ślepy jestem >.>


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 23:14 
Cytuj  
Hehe napisałem, że cisza była czyli nic nie słyszałem o wypadzie na EF. W rzeczywistości to jakieś dyskusje były.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 08:35 
Cytuj  
wlasnie sie zapisalam :D
moze być ciekawie ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 11:36 
Cytuj  
Jak robicie jakieś EF, Garrison, Ballista to jak zobaczycie mnie ingame to od razu telle piszcie póki nie odpowiem. Skończę choćby najlepszy exp dla tej wyprawy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.