mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kupo?
Kweeh! 33%  33%  [ 9 ]
Tarutaru 7%  7%  [ 2 ]
Naga Kobieta 59%  59%  [ 16 ]
Liczba głosów : 27
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 23:01 
Cytuj  
Ja gram od Grudnia'04 z drobną przerwą i maina mam dopiero na 38, gdzie np. taka Zjawcia (zaczynała razem ze mną) ma prawie na 70. Fakt faktem gram co najmniej o połowę mniej od niej ale to nie zmienia faktu, że często siedzę i niewiem co mam robić. Po "powrocie" do gry spędziłem ponad 8h w ciągu tygodnia na czekaniu na party i co w tym czasie zrobiłem? Raz byłem na BCNMach i delikatnie pokraftowałem. Czas niby zmarnowany ale jednak cieszę się, że byłem ingame na LSie a nie gdzieś indziej.

CC ROX

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 23:19 
Cytuj  
No ja też się wypowiem ;)
W CC siedzę od początku i to właśnei ludzie mnie tam trzymają zwłaszcza Ci z którymi mam okazję grać dłużej(n00bzorki też lubię;) Ponad półtora roku doświadczenia daje nam sporą dawkę wiedzy na temat gry :) Ludzie są leniwi ale pomagają :D Zapraszam serdecznie - skoro wytrzymaliśmy ze sobą tyle czasu to musi chyba być tutaj całkiem przyjemnie. Nie znam innej gry z takim community - a chodzi tu przede wszystkim o community złożonego z naszych rodaków :D
Co do Xava zaś - to dałem się już tak parę razy zrobić :D Zaczynał od tekstu "chodź pomożemy znajomemu (tutaj wymieniał job) zrobić (tutaj wymieniał zadanie)", po czym jak byliśmy już w drodze i pytałem co to za osoba i skąd ją zna dostawałem odpowiedź - "a skąd mam wiedzieć", albo "shoutował w Jeuno" :D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 23:25 
Cytuj  
BTW. Co do calej pomocy... Jak zterroryzowalem Gala kiedys to GK1 mi i Kalci bodajze wtedy zrobil w 1,5h, jeszcze po dynamisie :P Ah ta sila perswazji :DDDD

P.S
Gal w koncu nie poszedlem na Fafka =\ Kobita przszla mnie odwiedzic :P Nowy ToD?:P


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 23:31 
Cytuj  
Nikt mnie nie terroryzował :D Ale to było chyba najszybsze GK1 jakie widziałem :) Zaś co do Fafka - to jeżeli cierpisz na bezsenność to możesz pokampić bo pewnie przez najbliższe 2 tygodnie będzie w najpierw w JP a potem w NA time :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 23:33 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Nikt mnie nie terroryzował :D Ale to było chyba najszybsze GK1 jakie widziałem :) Zaś co do Fafka - to jeżeli cierpisz na bezsenność to możesz pokampić bo pewnie przez najbliższe 2 tygodnie będzie w najpierw w JP a potem w NA time :)


ToD, ToD, ToD!!! :D Gimme!! :DDD Zreszta.... jak wszyscy wiedza ;P Ja taki nocny jestem bardziej ;P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 00:02 
Cytuj  
Własnie Canto kiedy idziemy na Fafika?
Bo pamiętam ten zakład z Galem o 5mil g. (podzielimy sie)

"Lesiu calls for help" :wink:


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 00:03 
Cytuj  
czytaliscie ostatni update chlopaki ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 00:07 
Cytuj  
hmmm nie a co takiego strasznego robia? :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 00:08 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
czytaliscie ostatni update chlopaki ?


Tak wiemy o tej "czarnej dziurze"
Najlepsze jest to, ze ten czas jest losowy.
Bywalo, ze mobek popowal mi fioletowy, z tym, ze wtedy mialem laga dosc duzego.
Ogolnie max czas jaki dalo sie zauwazyc do 0,5-2 sek.
Srednio po sekundzie, poltorej mozna juz vokowac.
Jak zrobimy "Call for help" to trza bedzie emigrowac na inny serwer :DDDDD


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 08:32 
Cytuj  
Loth im dalej w las tym gorzej...
Nie ma fun w solo play - trudne misje, questy a ty nic innego robic nie bedziesz tylko skamlec o pomoc w Jeuno i liczyc az ktos sie zlituje...
Tutaj na Ramuhu masz pomoc na wyciegniecie reki - nadal sie zastanawiasz czy warto??
Pozdrawiam, Caspian ^^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 09:54 
Cytuj  
Caspian, chyba masz kilak stron do czytania w różnych tematach O.o Już dawno (w nocy) zapadła decyzja. 8)


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 10:13 
Cytuj  
Nie pozostało mi nic innego jak przywitać nową osobę na ls'ie :>
Witaj w naszych skromnych progach :)
Co do nowej postaci, kwestia chęci, level to chwilka, fame też, a nowe przygody i powtarzane stare tylko umilają czas spędzony przy tym narkotyku :)
Pozdrawiam


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 10:15 
Cytuj  
No ja popadlem w nowa milosc czyli NIN, ale niestety stare bolaczki wracaja jak bumerang >> $_$, ale choc to jest motywacja na BSTa :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 10:44 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Loth im dalej w las tym gorzej...
Nie ma fun w solo play - trudne misje, questy a ty nic innego robic nie bedziesz tylko skamlec o pomoc w Jeuno i liczyc az ktos sie zlituje...
Tutaj na Ramuhu masz pomoc na wyciegniecie reki - nadal sie zastanawiasz czy warto??
Pozdrawiam, Caspian ^^


Jezu i kto to pisze .... koleś który sie zapierał rok ponad że nie chce iść na ramuh bo woli swojego Carbouncle :>


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 15:30 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No ja popadlem w nowa milosc czyli NIN, ale niestety stare bolaczki wracaja jak bumerang >> $_$, ale choc to jest motywacja na BSTa :)


Go go Ls Fund! Do tego emperor hairpin i lizzy boots to rare ex (niewazne jak sie nazywaja, wiadomo o co chodzi) i ninja nie bedzie taki drogi- poza tym zrob sobie woodworking aby robic hq shihei i bedzie fajnie!

Taru ninja jest bardzo fajny, szczegolnie ze na rse ma mase bonusow do str czy innych potrzebnych do tankowania rzeczy- np. hp!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 08:37 
Cytuj  
Gdyby nie FAKT ze jako Caspian NIE MOGLEM zaliczyc PROMY a tym samym odblokowac Tavnazie - nikt nigdy na Ramuhu by mnie nie spotkal... Koniec tematu.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 12:04 
Cytuj  
Rha - juz zaczalem robic WW i na niego sie zamierzam, czekam az wrocisz co bys mi zrobil pare HQ proszkow, ale jak mi Gal wspomnial poprosze Aerie o zrobienie, w koncu ma wysoki WW. Nie ukrywam rowniez ze NIN mi sie cholernie podoba, i bede mial na pewno mnostwo pytan w tym temacie do Ciebie :) Tak tez wracaj szybko :D

ps. LSFunds ? Co masz na mysli, bo fakt butki i ta spinka chetnie bym ja chcial :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 21:37 
Cytuj  
Mozesz skorzystac z LS funda aby kupic potrzebny sprzet jak masz jakies punkty- zaoszczedzisz w ten sposob troche kasy.

WW okolo 60 ma tez Zjawka, mozesz poprosic z reszta Gala albo Xava aby weszli na moje konto i Ci zrobili troche shihei- wprawdzie mam o kilka poziomow skilla mniejszego niz Aerie ale i tak na pewno bedziesz mial troche HQ.

A co do pytan to spokojnie mozesz mnie meczyc przy pomocy Private Message, tego nigdy za wiele :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Posty: 2
Dołączył(a): 19.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 23:20 
Cytuj  
Na początku chciałbym podziękować Comodo za założenie tematu oraz za chęć do współpracy z organizatorami. Konwent Final Fantasy jest tworzony z myślą o fanach tej nie do zdarcia serii – od fanów dla fanów. Nie robimy go dla sławy czy dla zapełnienia własnej kieszeni. Tworzymy go dla was, fanów, maniaków j-rpg i nie tylko.

Chcielibyśmy, aby wreszcie scena Final Fantasy się ruszyła ze stanu letargu. Abyś my mogli my fani połączyć się i stworzyć coś w Polsce naprawdę wartościowego.

Konwent jest głównie nastawiony na zabawę oraz nawiązywanie nowych kontaktów pomiędzy fanami. Uwierzcie mi w zeszłym roku tak, było. I chyba nic się na to nie zapowiada, aby to się zmieniło. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, każdy coś znajdzie dla siebie od multum ciekawostek ze świata ostatecznej fantazji itd. Po granie do białego rana w Sali konsolowej w różne konkursy i trudno dostępne gry na rynku. No i uczestniczenie w wielu panelach tematycznych z konkursami. Koncerty audiowizualne oraz na żywo, co tu więcej chcieć. A wszystko dzieje się w śród fanów, takiej imprezy jeszcze nie, było w naszym, trochę nudnawym kraju.





Fani Final Fantasy łączmy się ^^


_________________
Konwnet Final Fantasy 3-4 września Łódź


http://www.finalfantasy.pl

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 08:14 
Cytuj  
Ja niestety mam pewien bankiet, więc nie będę mógł się zjawić. Ale kilka osób się zgłosiło - na 1 stronie wypisałem. Może dacie radę wpaść i pokazać ludziom o co w FF chodzi ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.