mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:16 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Fajnie ........


Hehehe :wink: :wink: :wink:. I tak ma być.!!!

coldee1 napisał(a):
... resztę robimy razem --- plany itd. ....


I tak będzie !!!

coldee1 napisał(a):
.... a next day zapierdalacie sami ,żeby skończyć ...... ...


Napisałem niedawno w innym wątku:
"Jeśli szansę zrobienia całego CoP'a mają tylko ludzie z lvl 75 to niech każdy sobie sam odpowie jak długo będzie robić te wszystkie misje . Dla wielu ludzi w tym roku nie ma na to najmniejszych szans. "

Także błagam wszystkich żeby zadali w końcu sobie to pytanie : czy możliwe, że będę robić CoP co najmniej do końca roku ??!!??
(btw odpowiedż brzmi TAK)

Ja chcę po prostu żeby było fajnie i żeby ludzie którzy nie dojdą (bo sami doskonale o tym wiedzą być może już !!!!!!!!!!!) tam gdzie by chcieli bo zrezygnują z gry z miliona powodów mieli FUN.
Jeśli to (CoP) jest dla nich cierpieniem to sorry. :cry: Ja uwielbiam robić po 20x wszystko, niektórzy będą mieli niestety "pecha" i doświadczą niektórych rzeczy tylko RAZ. Mam nadzieję, że przynajmniej RAZ ..................

(btw za pierwszym razem jakąś "drobnostkę" robi się 5 godzin, za drugim możliwe że 3 godz., za trzecim razem już godzinę itd ...., także najważniejsze żeby nie zabierać wszystkim "miliona" godzin "cierpień i oczekiwań" na coś/kogoś .... )


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 wrz 2005, 11:23 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:21 
Cytuj  
Simi ....prędzej czy później dojdę i tam .... pracuję ..... a jak ja coś robie z innymi , to czekam , bo w Rlu jest różnie i nieraz jest tak ,że coś komuś wypadnie ... a teraz zaczynasz narzucać zejebiste tempo ...nie patrząc na innych >>> tylko na siebie . Smutne to jest

Zaraz 10 osób powie ,że znów marudzę ,więc kończę pisać cokolwiek, to i tak nic nie zmieni


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 11:30 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Simi ....prędzej czy później dojdę i tam .... pracuję ..... a jak ja coś robie z innymi , to czekam , bo w Rlu jest różnie i nieraz jest tak ,że coś komuś wypadnie ... a teraz zaczynasz narzucać zejebiste tempo ...nie patrząc na innych >>> tylko na siebie . Smutne to jest

Zaraz 10 osób powie ,że znów marudzę, więc kończę pisać cokolwiek, to i tak nic nie zmieni


Nie marudzisz tylko ładnie piszesz :wink: .

Nie narzucam tempa (kto inny to robi hehe ) tylko czasem warto zebrać ekipę żeby zrobiła potem kompletnie coś innego niż w pierwotnych planach było, a czekało też kupę czasu z realizacją.

Na wiele rzeczy mógłbym mieć wpływ jakbym chciał, na wasze expowanie nie, bo jest uzależnione od rzeczy na które wpływu nie mam przecież.

Prawda jest taka, że to ja czekam na was i mam nadzieję że nie zrobicie mnie w balona i nie odejdziecie z gry na finishu CoP'a :-?
Na razie to nawet nie jesteśmy na początku.

btw. to co my teraz robimy inny static robił w lutym/marcu mając ludzi z levelami 75 w większości.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 21:35 
Cytuj  
Hehehe... Gorka w Attohwa Chasm to byl niezly fun :D I kto to mowil ze nie wejde za pierwszym razem? :>

Heh... Teraz czeka nas farmowanie itemkow w Pso'xja i walka z Diabolosem :] Kiedy? :]

Rownoczesnie proponuje zrobic maruderom to co my juz zrobilismy. Coldee wiem ze chcial.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 21:59 
Cytuj  
Podoba mi sie rozpiska spadajacej podlogi na allakhazamie. Znajac miejsce dla magow i meele nie powinno byc tak zle (jesli magowie nie zbiora hate...) bard nie pobiega... Moge isc jako PLD zawsze.

EDIT:
Ktoś głodny? Kiedy idziemy na Chipsy? Farmujemy i fru na diabolo. Jeśli tylko się stunuje Nightmare, to jest on easy prey. Czyli Chat Filters na wszystko możliwe i przygotowywać Shoulder Tackle i Flat Blade. W sumie można Poison Potion lyknac by sleepga nie zadziałała.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 06:16 
Cytuj  
poison potion nie dziala na Nightmare Diabolosa :)

[edited]
racja Comodo - ale posta pisalam po 2 godzinach snu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 13 wrz 2005, 09:05 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 09:03 
Cytuj  
Rozumiem, że chodzi Ci o Poison Potion? No to trudno, zostaniemy przy Stun ^^


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.