mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 10:58 
Cytuj  
Ten koleś niżej to raczej ja 8) . (przynajmniej większosć ludzi z LSa tak sądzić powinna LOL)
Poważnie traktuję tylko wszelkiego rodzaju umowy w grze i poza. Problem polega na tym że nikt u nas nie miał i nie będzie mieć zamiaru rezygnować ze Sky nawet dla zabawy z Ungurem dla Lesia (co na pewno przyniosłoby też fun i korzyść w przyszłości dla całego LSa) . :cry:

[Edit]
Po przerwie przemyślałem co nieco i umowy w realu nie są tak ważne dla mnie jak w grze LOL, nigdy się tak nie namęczyłem z ustalaniem terminów w realu jak w ffxi :D Niestety mam takie głupie podejście że jeden precedens powoduje u mnie radykalne obniżenie poczucia obowiązków/ustaleń/umów :-?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:25 
Cytuj  
Opi - to pewnie ja :D
bo od mojego posta wszystko sie zaczelo :P

szkoda ze ten upiór nie jest mniejszy - wrzucilabym go sobie do profilu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 14:57 
Cytuj  
wzruszajaco Zjawcia :lol:
poprzednim razem tez sobie "szczypala sie", jak na Kaszubach mawiaja

ogolnie, Sky jest potrzebne tym ktorzy lubia fun w naszym gronie, strawia glupie gadki, zarty i dowcipy o dziwnym czasem poczuciu humoru
a co wazne nie chce isc i szukac HNMLS-a z jakichkolwiek przyczyn: moze to byc czyjas swiadoma niechec na patrzenie jak uberzy majace po 3-4 joby na 75 i zadnego main jobu, zabieraja mu itemy, bo juz odchorowali na takim HNMLS-e sporo czasu i points/punkty przerastaja jakiekolwiek marzenia nowego czlonka o cos dla niego moze tylko wyjatkowego...chyba ze gosc ma zdrowie i czas i zrobi w miesiac 150+ pkt. ale i tak bedzie musial czasem uruchomic swiadoma socjometrie ludzi waznych ich ukladow i hierarchii wewnatrz panujacej, jak to sie mowi "dac - by miec"; albo zwyczajnie nie lubi, gdy mu kaza i ma sie tam stawic.
a zreszta takich przyczyn nie przemawiajacych za HNMLS-em moze byc wiecej i kazdy moze je miec wlasne.

nasze runy pozostana, a to ze bedziemy musieli liczyc na siebie, a nie na Rha, Opiego, Gala, Bodzia to jest normalne. z gory bylo wiadomo, ze SW przewazy w wyborze, gdyz sporo czasu juz w niego zainwestowali.

fajnie, ze mamy Xava :D Saja :D Naifa :D i troche sympatycznych ludzi, co lubia sie bawic :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 paź 2005, 15:08 przez Elfka, łącznie edytowano 3 razy
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 17:30 
Cytuj  
Nie... ten na dole to ja (przynajmniej wg Comodo lol).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.