mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 11:29 
Cytuj  
Umiejętność absolutna loooool
Kiedyś śmieszna terminologia obowiązywała :D
Co do RSE opisanego przez Stoka, to nigdy nie zapomnę jak razem z Pandorką (30WHM/15BRD), Saiem (33?THF/16WAR) poszliśmy do Ordelle's po RSE dla Saia. Miałem wtedy (30MNK/15DRG). Chyba ktoś jeszcze później doszedł, w każdym razie po naszym dzielnym poświęceniu się i zagrowaniu wszystkich żelek stojących przy skrzynce, Sai dorwał swój wymarzony wzór na spodnie od pidżamy. Z pomocą uberów na pewno bym tego nie zapapmiętał. A do uberów zaliczał się wtedy chyba tylko Suczka, któremu dziękuję chociażby za rank 4 i rank 5 :> i za wiele innych rzeczy. Co do ranku 4 to niech nikt nie mówi, że pomocy się nie otrzymuje. Drogę znam na górę na pamięć, a nie jest to przecież powodem rekreacyjnych wypadów na sam szczyt skoro posiadam klucz. To samo pewnie mogą powiedzieć inni.
Reszta została chyba powiedziana :> W każdym razie, niektórych ludzi generalizowanie może naprawdę zniechęcić do dalszej pomocy . . .
Wiadomo są ludzie, którzy pomagają chętnie, tacy którzy to pomagają ze śniadaniem unoszącym się do góry, a są tacy, którzy wogóle nie pomagają. To jest naturalny podział :> Niestety często bywa tak, że wybieramy człowieka tego 3. rodzaju i to powoduje ogólne zniechęcenie ><
Dawno nie pisałem na forum i w połowie pisania, albo już na początku straciłem wątek :p i za to przepraszam :p


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:27 
Cytuj  
Kiedyś jak byłem w Yhoator (32Lv) ktoś się mnie zapytał "jaki mam main job"? Odpowiedziałem, że THF (expowałem wtedy THFem). I wtedy zobaczyłem wielkie LOL. Gościu niemógł uwierzyć, że na 32 levelu mam Rank5. "I have big help from my LS" dorzuciłem. Dlatego napisałem: ...Tą misję można wykonać bez niczyjej pomocy ale zajmie to wieki i bedzie kosztowało majątek... Ale nie napisałem, że zaraz do Ding30 (przykład - Myrty ziąąą).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:56 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Tak. Najgorsze w party na pustyni jest to, że nie można się wysikać. Ja do tego lubię sobie czasmi popić piwko przy graniu. Już się nawet w despeacji zastanawiałem nad zainstalowaniem nocnika pod biurkiem albo chociaż plastikowej butelki :smile: Z jednej strony ciśnie a z drugiej żal expa :smile:



Topik : Jak zarabiać Gile :

mrynar napisał(a):
Pogadajcie z Wypasem. Całą noc łowił i złapał jakąś sardynkę :smile:


Nathaniel napisał(a):
tak, lowilem pol nocy rybki i moge powiedziec tylko tyle ze na poczatku to nie jest wcale dochodowy biznes (polecam traktowanie tego jako hobby przy 0 skillu).
Wydalem cos kolo 1000gilow na przynete i zlowilem z 8 rybek za ktore dostalem nawet troche ponad 100gilow :wink:
gaina mialem jednego czyli skill = 0,1

taki maly tip jak by sie ktos zdecydowal na to hobby:
-small warm uzywac lawiac w rzekach i bajorkach
-sand worm uzywac w morzu

wtedy prawie za kazdym razem jest branie

Pozdrawiam


Scorpio napisał(a):
Aaa wczoraj lapalem troche rybki i zlapalem ostry stan wqrwienia !!
Przyneta kosztuje majatek !
Kijek jak to kijek :razz:
A nie zlapalem nawet jednej zafajdanej zasuszonej sardynki !!!!


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:10 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Aaa wczoraj lapalem troche rybki i zlapalem ostry stan wqrwienia !!
Przyneta kosztuje majatek !
Kijek jak to kijek :razz:
A nie zlapalem nawet jednej zafajdanej zasuszonej sardynki !!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.