mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 11:54 
Cytuj  
red handed ! ;p


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
... Pixies jest zdecydowanie lepszym i poważniejszym LSem niż OS, natomiast nie jest już LSem stricte polskawym z silnym przedstawicielstwem mogącym nadawać nurt "by Polacy mieli możliwość bezproblemowego dołączenia".



Duszek napisał(a):
...na co w odpowiedzi uslyszala ze mam napisac re-aply do Pix po powrocie?

WTF!?

czy JegoWysokosc Enoikos jest juz jedynym wladca tej piaskownicy?


no ja się tego nie boję napisać : Pixies został sprzedany i tyle
to że kilku polaków tam robi jaś dmg, coś tankuje, kogoś leczy czy hastuje ma się nijak do zapewnień i późniejszych upewnień że miejsce tam jest i zawsze bedzie dla każdego polaka bez gadania
to że ktoś napisze że każdy może zmienić zdanie jest oczywiście dozwolone, nie ma się co wtedy obrażać że ja napiszę dzisiaj że ktoś jest fajny a za miesiąc napisze że skończony chuj z niego :) (należy zauważyć że zmiana zdania i opinii nastapiła bez szkody dla LSa)
to że ktoś co chwilę pisze/mówi że polacy spodziewali się wiecej ze strony pixies i nie mogą liczyć na jakieś ulgi ma się nijak do dowodów jakie każdy z nas może poznac, przecież każde dziecko w każdym lsie wie że drop rate nie da sięprzeskoczyć i gadanie każdego membera jakiegokolwiek LSa o czymkolwiek NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA, więc jeśli polak jęczy to debil a jak jęczy Emoikos to jest ok, bo to norma ? każdy ma prawo do swojego zdania, liczą się punkty a nie fochy i zachcianki nawet jeśli są co godzinę fundowane niewinnym graczom czytającym posty czt czat


Erelen napisał(a):
Drak, jak ja wieki temu (no coś koło dwóch lat) napisałem coś złego na CC, to wszyscy się na mnie rzucili i jechali jak tylko się dali (tylko Zjawka, Huck, Veji oraz Kalcia byli spoko).


ja od X lat piszę coś złego na CC i nie pamiętam żeby ktoś się na mnie rzucił , musiało być więc coś innego
żeby się przekonać czy ktoś jest w stanie rzucić kamieniem w małego taru to mogę ponownie napisać że CC był beznadziejny pod każdym możliwym względem, tyle chciwości, lenistwa, zaniechania, wrogości itd. nie było i nigdy nie będzie w żadnym innym LSie w ffxi, to że kilka razy ktoś kilku osobom w czym pomógł jest tylko marnym epizodem , nawet Myrtę kiedyś udało mi się namówić żeby pomógł w farmowaniu papirusa, był jeszcze Voli, (ale niestety nie pamiętam komu pomagaliśmy)

btw. rulesy dotyczące zaciągania nowych ludzi są wymysłem wybitnie głęboko zakompleksionych graczy
co za różnica kogo się przyjmie ? robił ktoś badania i wyciągnął wnioski z experymentów ? przecież wystarczy że kluczowy zestaw tank-support da ciała i leży cała walka/event i mało kto z nowych ma negatywny wpływ na to co się dzieje w tym momencie


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 lis 2007, 12:21 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:20 
Cytuj  
Misiekk napisał(a):
Zadko postuje ale tak z wlasnych oberwacji tego forum jak i lschata na provoke to Loth przestan PIERDOLIC. Jak musisz sie jakos dowartosciowac to idz poznaj jakiegos fajnego chlopaka"" i moze kino albo CHUJ wie CO.


haha :D

Z moich subiektywnych obserwacji (nie zyje juz tak forum jak kiedys) to mamy dwie osoby strasznie lubiace angazowac sie w dramy bez zadnego celu: Loth i Tczewiaka. O ile Kamilus poza tym wnosi jakies konstruktywne tresci na forum (vide opis LSow) o tyle posty Loth sa w 90% zwiazane z mniejszymi lub wiekszymi dramami na forum.

Niestety moi mili stajecie sie twarzami tej czesci forum mmorpg.pl, a fajne osoby grajace w FFXI (jak np Drak czy Drac) :D wypowiadaja sie bardzo rzadko i mozna odniesc wrazenie, ze w ta gre graja sami cudacy i oszolomy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:37 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Niestety moi mili stajecie sie twarzami tej czesci forum mmorpg.pl, a fajne osoby grajace w FFXI (jak np Drak czy Drac) :D wypowiadaja sie bardzo rzadko i mozna odniesc wrazenie, ze w ta gre graja sami cudacy i oszolomy.

Jestem cudakiem i oszołemem! Cudaki i oszołomy wszystkich krajów łączcie się! :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:38 
Cytuj  
Może właśnie dlatego, ze inni prawie nie raczą się wypowiadać, jest tak jak jest. Jeżeli waszym zdaniem normalna wymiana zdań na temat tego, co by sie jeszcze przydało w temacie, to robienie dram, to ja już nie wiem co dla was dramą nie jest. Od początku tego tematu staram się ów temat ciut rozwinąć. Szkoda, że inni zamiast pisać o swoich uwagach, czego brakuje, jak rozwinąć trochę pierwszy post Kamilusa, doszukują się dram i szukają sobie kozła ofiarnego. Mogę takowym być, luz, ale nie wiem czy to cokolwiek wniesie do tematu tu poruszanego. Mam gdzieś co myślą o mnie jacyś więksi czy mniejsi uberzy. Zamiast się mnie czepiać na każdym kroku, obwiniać o dramy, napisalibyście coś konkretniejszego. Mówicie: Loth i Kamilus robią dramy, ale sami nie pozostajecie daleko z tyłu.
Kłóćcie się dalej czemu coś powstało, a czemu nie. Dlaczego Kamilusa nie wzięto do Pixies, a czemu nie. Czy CC czy inny ls suxuje bardziej od pozostałych. Na pewno możecie o tym gadać godzinami. Ja wiem jaka jestem i jakoś z tym żyje, wy robicie z siebie nie wiadomo kogo. Chcieliście dramy? Sorry, ale beze mnie.


Erelen: Załozymy ls'a cudaków i oszołomów?! :lol:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:48 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
mrynar napisał(a):
Niestety moi mili stajecie sie twarzami tej czesci forum mmorpg.pl, a fajne osoby grajace w FFXI (jak np Drak czy Drac) :D wypowiadaja sie bardzo rzadko i mozna odniesc wrazenie, ze w ta gre graja sami cudacy i oszolomy.

Jestem cudakiem i oszołemem! Cudaki i oszołomy wszystkich krajów łączcie się! :P

Podpisuję się pod tym!

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:49 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Erelen: Załozymy ls'a cudaków i oszołomów?! :lol:


Dostane perle? :P

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:52 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Lothlorien napisał(a):
Erelen: Załozymy ls'a cudaków i oszołomów?! :lol:


Dostane perle? :P


Jasne! Będzie maksymalnie różowa *____*


_________________
Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 12:56 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Jeżeli waszym zdaniem normalna wymiana zdań na temat tego, co by sie jeszcze przydało w temacie, to robienie dram, to ja już nie wiem co dla was dramą nie jest. Od początku tego tematu staram się ów temat ciut rozwinąć. Szkoda, że inni zamiast pisać o swoich uwagach, czego brakuje, jak rozwinąć trochę pierwszy post Kamilusa, doszukują się dram i szukają sobie kozła ofiarnego. Mogę takowym być, luz, ale nie wiem czy to cokolwiek wniesie do tematu tu poruszanego.


Co tu więcej wnosić Narashi?

Jest chyba oczywistym że początkujący gracz chętny dołączyć do polskojęzycznego LSa ma dwa wyjścia atm, CC bądź Provoke. Może walnąć by jeszcze liczbę członków żeby mógł wybrać miedzy większym a bardziej kameralnym i tyle.
Zanim dobrnie do momentu w którym drzwi do end-game będą stały otworem, imo, będzie też już doskonale wiedział jakie są jego oczekiwania i który z kolejnych dwóch LSów w większym stopniu je spełnia.

IMO, wywalić wszystkie posty, zostawić pierwszy, przylepić i zamknąć temat. Jak coś się pozmienia to chyba i tak będzie możliwośc edycji przez mod'a, nie?


_________________
B.B.B.T.D. King

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:02 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
ja od X lat piszę coś złego na CC i nie pamiętam żeby ktoś się na mnie rzucił , musiało być więc coś innego


bo ty simi tylko piszesz, nikt nie bierze cie serio, bo gadasz od rzeczy w wiekszosci przypadkow :P albo nikt nie dociera do konca twojego posta :P
ewentualnie, ci wytrwalsi, ktorzy dotarli do konca posta, uznali ze nie kumaja twojego zakreconego toku myslenia i zlali sprawe, w koncu nie stanowisz zagrozenia ;D

Lothlorien napisał(a):
Od początku tego tematu staram się ów temat ciut rozwinąć.


jest bardzo prosty sposob na sprowadzenie tematu na wlasciwa droge :P
wyciac dramy i przeniesc w inny temat, niech tam dalej sie rozwija, a ten temat podwiesic, poprosic kamilusa o obiektywizm i wsio (ale podwiesic tylko wtedy gdy bedzie obiektywny, ew w postach po pierwszym, pisac "wlasna opinie o danym lsie" i poprosic innych by pisali, ale nie w pierwszym poscie, gdzie powinny byc czyste informacje :P)
ale to mody tylko by potrafily, ale chyba im sie nie chce :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas


Ostatnio edytowano 14 lis 2007, 13:08 przez kalcia, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:03 
Cytuj  
Ej... Simi jest moim mentorem :D Prawie zawsze czytam Jego posty w całości.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:05 
Cytuj  
Ja czytam zawsze, choć rozumiem z nich 20% :oops:

:lol:


Podpisuje się pod uwagą o zostawieniu 1wszego posta tylko.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:07 
Cytuj  
Niech zostaną wszystkie. Przynajmniej nowi będą wiedzieć, że in game lepiej ze mną i Loth nie rozmawiać, bo tylko zniechęcamy :P

P.S. Co Wy na to bym w tym temacie zrobił też listę aktualnie grających Polaków? Ta obecna liste jest nieco nieaktualna.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 14 lis 2007, 13:10 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:09 
Cytuj  
Napisze moze czym sie rozni Pixies od innych duzych HNM LSow (bo widze, ze nie wszyscy lapia ta roznice):

W Pixies na 68 osob 21 to Polacy (czesc jest chwilowo nie aktywna) co oznacza, ze co trzecia osoba jest z Polski (inne kraje maja po kilku reprezentantow). Do tego dochodzi sporo osob ktorym sie z roznych wzgledow w Pixies nie spodobalo (Sim, Naif, Maras, Tomala i inni).

W DH, SW, CAE i TAL jest w sumie JEDEN Polak.

Do Pixies na poczatku mogl sie dostac kazdy Polak, od jakiegos czasu trzeba jeszcze spelnic minimalne wymagania (SKY, SEA i merity) co naprawde nie jest czyms nadzwyczajnym po 4 lata istnienia gry (w wersji angielskojezycznej).

Jak latwo sie dostac do np. DH wiedza ci ktorzy skladali tam aplikacje.

Pixies jako nolife LS to jakis mit. W innym wypadku dawno juz nie powinno w nim byc mnie i jeszcze sporej liczby osob.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:10 
Cytuj  
jesli masz na mysli colda, to cold jest w pixies :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:11 
Cytuj  
Maxii jest w DH Kalciu ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:11 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
jesli masz na mysli colda, to cold jest w pixies :P


Mam na mysli Maxiego.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:14 
Cytuj  
aa, maxii to juz od dawna nie przyznawal sie do polakow ^^;
zupelnie o nim zapomnialam :]


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:15 
Cytuj  
A ja bym nic nie wycinal, zostawcie wszystkie dramy, nowi niech wiedza kto jaki jest a nie pozniej sie beda niemilo rozczarowywac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 13:18 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Napisze moze czym sie rozni Pixies od innych duzych HNM LSow (bo widze, ze nie wszyscy lapia ta roznice):
Pixies jako nolife LS to jakis mit. W innym wypadku dawno juz nie powinno w nim byc mnie i jeszcze sporej liczby osob.


Tja, a mnie przyjemiecie ? :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.