mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 18:59 
Cytuj  
Można wygrać każdy salvage w 6 osób tylko trzeba mieć sensownych ludzi którym zależy a nie bandę leechy co bez rr i medsów przychodzą.

Idealny setup na dowolną zonę to 2xmnk, brd, thf, rdm, dd


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 19:16 
Cytuj  
Ja mam filmik z SE - boss w 8 osób ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 19:23 
Cytuj  
Puść go w końcu w obieg.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 21:06 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Idealny setup na dowolną zonę to 2xmnk, brd, thf, rdm, dd


2xMNK: ja,Naif
BRD: Vishnu
RDM: Gizmos
DD: Samotnik
Thf: ??? ( jesli THFVishnu to nie mamy BRDa a to bardzo zle chyba)

Rha przeszloby? :

MNK,RDM,BRD,THF,WAR,NIN?

ja,giz,naif,Vish,samo,ozman?


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2008, 21:24 
Cytuj  
No, ja na farm bez THF to sie nawet nie ruszam...szkoda czasu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 10:26 
Cytuj  
Thf na farm to jednak mus , a że mamy(bedziemy mieli) tylko jednego poki co ,Vish nie bedzie musiał sie zastanawiac jakim jobem ma isc:]. Moze idealnego skladu miec nie bedziemy ale sądze , że MNK,THF,WAR,NIN,BRD,RDM tez będzie niezgorszy.

Jedna rzecz odnosnie Salvage
Pierwszy wypad można potraktowac jako powiedzmy treningowy , zobaczenia co to jest z czym sie je itd , natomiast jesli faktycznie chcemy jakoś sensownie wykorzystywac te 1500AP to każdy musi jednak zapoznac sie z opisem , np tym na wiki . Dodatkowo RR , food , medsy , hipothy powinien posiadac kazdy. Mozna wchodzic na pale bez wyzej wymienionych, nie wiedzac nic o evencie i co sie dzieje wkolo ale to chyba nie tak powinno wygladac?.

Co do dropow to spojkojnie ustalimy cos , nie ma co dzielic skory na niedzwiedzu jeszcze.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 10:41 
Cytuj  
Jak chcecie - mogę iść z Wami THF (Th4). A Vishnu BRD.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 18:25 
Cytuj  
W poniedziałek Maintance, wiec nam Assault wypadna, chyba ze zrobimy w Sobote albo Niedziele...nie musza byc wszyscy 3 osoby na farm punktow wystarcza, a na czwartek beda 4 tagi.

ps. w Sobote/Niedziele moge byc online dopiero od 20:30.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 01:59 
Cytuj  
Homer napisał(a):
W poniedziałek Maintance, wiec nam Assault wypadna, chyba ze zrobimy w Sobote albo Niedziele...nie musza byc wszyscy 3 osoby na farm punktow wystarcza, a na czwartek beda 4 tagi.

ps. w Sobote/Niedziele moge byc online dopiero od 20:30.


ja sobota/niedziela odpadam. Mam egzaminy dwa w poniedzialek a i tak pracuje do 17 wiec zostaje mi te kilka godzin wieczorem na nauke.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 12:51 
Cytuj  
Ja tez moge byc w Sobote/Niedziele - - - 20:30 +++


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 16:28 
Cytuj  
chetnie dolacze do was na salvage jezeli 1 osoba wiecej nie bedzie wam przeszkadzac ;) > nin75 / smn75 do wyboru


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2008, 17:48 
Cytuj  
No ja mysle ze taki sklad na Salvage bylby optymalny....te 8 osob, zawsze jest ten komfort ze jakby komus cos wypadlo to i tak run w 6 moglby sie odbyc. Huck THF i Ato juz moglby spokojnie spac, ze mamy BRD lol :wink: a Zjawcia ze swoim doswiadczeniem jako NIN, napewno sie przyda, to wtedy Ozman moglby spokojnie chodzic jako WAR. Taki setup rozwiazalby kilka naszych problemow. Teraz musimy tylko ustalic jakies terminu, ktore beda pasowaly wszystkim :o


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2008, 22:22 
Cytuj  
Jakas propozycja terminu Salvage ? mi najbardziej pasuje wtorek/środa od 18:00


_________________
Obrazek

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 00:30 
Cytuj  
Dla mnie wtorek/sroda od 18:00 jaknajbardziej OK!


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 01:12 
Cytuj  
Mi tez pasuje ale wtorek/sroda to jeden dzien w tygodniu a my chcemy chyba 2 razy chodzic? a 2 dni pod rzad chyba nie mozna? jakis daley musi byc chyba miedzy wejsciami.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 01:15 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Mi tez pasuje ale wtorek/sroda to jeden dzien w tygodniu a my chcemy chyba 2 razy chodzic? a 2 dni pod rzad chyba nie mozna? jakis daley musi byc chyba miedzy wejsciami.



2x assault + 2x salvage... ja nie dam rady


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 01:20 
Cytuj  
Homer napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Mi tez pasuje ale wtorek/sroda to jeden dzien w tygodniu a my chcemy chyba 2 razy chodzic? a 2 dni pod rzad chyba nie mozna? jakis daley musi byc chyba miedzy wejsciami.



2x assault + 2x salvage... ja nie dam rady
a jednak nie jednak mozna nawet salvage robic 1 po drugim tylko trzeba kupic wejsciowke odczekac 24h i wtedy zrobic salvage i mozna od rauz kupic nowa wejsciwoke czyli jesli mamy robic we wtorki to kupic wejsciowke trzeba w poniedzialek i wszystko bedzie ok. Nie wiem czy robienie salvage raz w tygodniu sie oplaci SE chodzi chyba 2 razy w tygodniu a dopiero teraz chyba zbieraja profity z tego ale moze niech sie wypowie np. Vejitta czy chodzac raz w tygodniu cos zdzialamy?

PS. ja wciaz potrzebuje Black coffin zaliczyc bo inaczej nie pojde na zaden salvage :) Moze moglibysmy skoczyc statickiem i zrobic ten bcnm? bylbym wdzieczny:)


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 12.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 01:51 
Cytuj  
Ja pass z jakiegokoliwek / komulkolwiek pomagana przy misjach ToAu, masz Ato swojego HNMLS i pewnie mogles sie zalapac nie raz na robienie misji...lub z /shout.
Jak inni Ci pomogo to OK, ale ja pass.


Ato zapominasz ze ten static powstal, zeby robic Assaulty i to jest priorytet, Salvage na dzien dzisiejszy ma byc dzialalnoscia uboczna. Jezli bedziemy miec 50/50 Assaultow, to nie widze problemu zeby calkowiecie sie skupic na Nyzule/salvage.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 11:14 
Cytuj  
Homer napisał(a):
Ja pass z jakiegokoliwek / komulkolwiek pomagana przy misjach ToAu, masz Ato swojego HNMLS i pewnie mogles sie zalapac nie raz na robienie misji...lub z /shout.
Jak inni Ci pomogo to OK, ale ja pass.

Masz racje ze moglem ale nie w hnmlsie tylko jak Polacy robili niestety wtedy nie mialem czasu grac, ale faktycznie moglem i jesli nie otrzymam pomocy od statica to sprobuje z shout, albo poprosic innych polakow.

Homer napisał(a):
Ato zapominasz ze ten static powstal, zeby robic Assaulty i to jest priorytet, Salvage na dzien dzisiejszy ma byc dzialalnoscia uboczna. Jezli bedziemy miec 50/50 Assaultow, to nie widze problemu zeby calkowiecie sie skupic na Nyzule/salvage.


Spoko, ja nie widze problemu zeby chodzic 1 dzien na salvage i ewentualnie zwiekszyc do 2 dni jak skonczymy assaulty zwykle.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2008, 13:44 
Cytuj  
Jestem za wtorkiem o 18 ,a środę chciałbym dalej mieć wolną od wszelakich eventow. Im mniej stałych eventów tym lepiej :].

Tak jak Myrta napisał ten static nastawiony jest głownie na robienie Nyuzul i zdobycie Kapitana . Salvage raz w tygodniu narazie wystarczy , a co pozniej bedzie to sie obaczy. Zreszta my robimy tylko farm , jak najdzie nas ochota mozemy wyskoczyc na jakis spontan np po assaultach. Nic na sile , spokoj grabarza i w ogóle GIT ma być ;).

Assualty powinniśmy robic teraz na zmiane , raz zwykle assaulty raz Nyuzul . Co do podzialu dropów myślę , ze ustanowienie priorytetów będzie najlepszym rozwiązaniem zarówno przy Nyuzul jak i Salvage. Kto jeszcze nie określił sie co go interesuje niech skrobnie , zbierzemy to w kupę potem żeby wszystko było jasne i klarowne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.