mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 18:43 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Moje propozycje do systemu punktowego:
spóźnienie: -0.5 pkt za każde 15 min.
zapomniany permit: -1pkt
brak jakiegokolwiek medsa ważnego w danym remancie: -1pkt
bezmyślne aggro: -1pkt.
d/c w trakcie runu uznane przez większość za zrobione celowo: -6pkt.
wyjście z runu bez ustalenia tego wcześniej z prowadzącym: -5pkt.
drobny błąd wynikający z olewania poleceń prowadzącego: -0.5pkt / każdy

Osoba ze stanem ujemnym to natychmiastowy kick.


drobny blad i bezmyslne aggro odpada bo to jest subiektywne z abardzo i beda z tego tylko dramy.
Spoznienie tez odpada bo jak ktos bedzie spozniony to bedzie pewnie wolal woogole nie przyjsc niz dostawac ujemne punkty.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 18:46 
Cytuj  
Zapomniany permit też trochę głupie. Ja nie zapominam permita. Ja po prostu robię jeden run.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2009, 18:59 
Cytuj  
Ujemne punkty jeżeli wchodzi się na run i przez to reszta grupy musiała czekać...
Za błędy kary być powinny - "drobny" błąd potrafi skutecznie cały run rozłożyć na łopatki i zmarnować AP 10 innych osób.

Nie skumaliście z tymi spóźnieniami i zapomnianymi permitami. Jeżeli ktoś nie idzie to nie idzie, co innego jeżeli opóźnia o x minut resztę grupy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 00:55 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ujemne punkty jeżeli wchodzi się na run i przez to reszta grupy musiała czekać...
Za błędy kary być powinny - "drobny" błąd potrafi skutecznie cały run rozłożyć na łopatki i zmarnować AP 10 innych osób.

Nie skumaliście z tymi spóźnieniami i zapomnianymi permitami. Jeżeli ktoś nie idzie to nie idzie, co innego jeżeli opóźnia o x minut resztę grupy.


ty nie skumales, jak dasz minusy za spoznienie i ktos sie bedzie spoznial ale bedzie chcial isc to moze jednak zdecydowac ze nie pojdzie bo nie chce dostac ujemnych, wiec przez to zrezygnuje.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 03:35 
Cytuj  
Błedy się zdarzają nawet najlepszym więc niema co dawać za to ujemnych punktów wiem że bardziej by wtedy ludzie pamiętali za co stracili punkty ale jak w życiu uczymy się na błędach. Kosztuja Ap i nie ruinuja runu bo zawsze i tak coś zrobisz nie wszystko ale zwykle i tak ubijesz kilka NMów więc nigdy nikt nic nie traci.

Jakie czekanie na kogoś bo zapomniał pemita? jeszcze czegos takiego nie było jak się zdarzy to po prostu zaczniemy z tym co mamy w danym momencie i niema czekania.

Z medsami też różniebywa czasem czegoś nie dokupisz masz mało i cie się skończy podczas runu. Ale kilka prismów oilów zawsze potrzebne na AR stak dla pewności.

Ujemne punkty to tak drobna wtopa już lepiej rozłożyć te punkt co sa na run na:
1pkt to za przyjście na czas pod remnant (bo jak ostatnio napisałem punkt 19 i jaki run to ludzie aktualnie byli na czas w wiekszości) ale i tak zakladam 5-10min obsuwa od założonego czasu
1pkt za bycie na całym runie
1pkt za posiadanie medsów (hi-poty, rr, sneak, invi, food, holy water, antidote, remendy itd. lol)
Co by się składało na te 3 punkty co teraz każdy i tak dostaje w całości ale jak narazie trzymamy się jak jest będzie źle to sie pomyśli nad wdrożeniem takiego systemu ale puki co zostajemy przy tym co jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 08:03 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Moje propozycje do systemu punktowego:
spóźnienie: -0.5 pkt za każde 15 min.
zapomniany permit: -1pkt
brak jakiegokolwiek medsa ważnego w danym remancie: -1pkt
bezmyślne aggro: -1pkt.
d/c w trakcie runu uznane przez większość za zrobione celowo: -6pkt.
wyjście z runu bez ustalenia tego wcześniej z prowadzącym: -5pkt.
drobny błąd wynikający z olewania poleceń prowadzącego: -0.5pkt / każdy

Osoba ze stanem ujemnym to natychmiastowy kick.


Adolf Hitler mode. :D

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 13:21 
Cytuj  
Max' napisał(a):
1pkt za posiadanie medsów (hi-poty, rr, sneak, invi, food, holy water, antidote, remendy itd. lol)


Nie ma tyle miesjca w equip zeby nosic hi-poty ktore i ttak sa niepotrzebne, rr ok sneak invi ok food norma holy water niech bedzie bo cursna to aoe to jeszcze rozumiem, antidote tez remendy to juz przesada, dobrze ze nie wymieniles echo drops bo imo echo drops powinno sie miec ale urzywac jak Magowie padna bo w przeciwnym wypadku to tylko przyzywczaja magow do braku focusa na silena.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 14:39 
Cytuj  
Od kiedy mam 80 miejsca to noszę z medsów: echo drops, eye drops, remedy, antidote, poison pots, icarus wing, silent oil, prism powder, holy water i rr lub hi-rr (nie licząc ninja toolsów i torebek z toolsami)

Zawsze coś pojdzie źle i któryś z tych medsów się przyda, czasem jest takie zamieszanie, że magowie maja pełne ręce roboty usypianiem linka i nie mają czasu aby rzucić odpowiedniego -lyna. Jeśli widzę, że jest wokoło sajgon to używam własnych medsów ale jeśli jest prosta sytuacja gdzie magowie mają mnie utrzymać przy życiu kiedy tylko 1 mobek jest problemem to nie waham się marudzić o blindna, silena etc :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 15:55 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Zawsze coś pojdzie źle i któryś z tych medsów się przyda, czasem jest takie zamieszanie, że magowie maja pełne ręce roboty usypianiem linka i nie mają czasu aby rzucić odpowiedniego -lyna.

SSR!

Cytuj:
Jeśli widzę, że jest wokoło sajgon to używam własnych medsów ale jeśli jest prosta sytuacja gdzie magowie mają mnie utrzymać przy życiu kiedy tylko 1 mobek jest problemem to nie waham się marudzić o blindna, silena etc :)

Hehe coś o tym wiem ;)

Atoreis: skończ brać te prochy, bo ci na głowę szkodzą. 3 pkt - 0.5 pkt = 2.5 pkt.
Ja potrafię na runy brać hi-ethery. Hipoty się bardzo przydają melee na starcie w słabszych grupach... Przy SSR bossie również, bo nie można was leczyć po charmie (hate) jeśli od razu agrujecie bossa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 20:34 
Cytuj  
Poniedziałek 18-23 maintenance, czyli niema salvage.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 22:00 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
belkot


Zdaje sie ze masz jakies kompleksy duze bo w kazdym poscie wspominasz ze biore jakies prchy, za Ty> ja i zebys jeszcze mowil o grze ale Ty wyraznie piszesz o RL i nawiazujesz do mojego wygladu wiec serio stary ja nie wiem co z Toba? albo kompleksy albo cos Ci sie nieuklada w zyciu prywantym? Nawet mi sie nie chce schodzic do poziomu Twojej polemiki szczegolnie po tekscie ze jak jestes wyzszy 6-7 cm to Ty > ja,


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 22:05 
Cytuj  
Jadę po twoich kompleksach ;)
A prochy to to co kupiłeś po sprzedaniu gili z equipu pixies :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 22:36 
Cytuj  
może zróbmy 1 RUN we wtorek o 20 , skoro poniedziałek MAIN ?

a potem CZWARTEK jak zawsze 1?


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 22:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jadę po twoich kompleksach ;)
A prochy to to co kupiłeś po sprzedaniu gili z equipu pixies :P


Jakich moich kompleksach? XD
Ok poswiece to chwile i rozwine ten temat XD
Jesli uwarzasz ze jeden facet moze wprowadzic w zaklopotanie drugiego w sprawie jego wygladu to masz chyba problemy z seksualnoscia. Jesli nawet cos takiego jest mozliwe to musza byc spelnione pewne warunki
1. Dziewczyna ktora sie temu przyglada
2. Koles ktory probuje drugiego kolesia zawstydzic przy niej musi wyraznie dominowac cecha ktora jest kompleksem tego drugiego

Pierwszy warunek jest niespelniony i wogole wlasciwie nie dziala nigdy na forum tylko wRL.
Drugi hmmm Jesli uwazasz ze 182 czy ile tam masz to wyraznie wiecej niz 175 to chyba sam masz kopleksy z tego powodu bo przywiazujesz do tego jakies na serio dziwne znaczenie. Moze informacja, ze jedna moja ex byla nizsza o 1-2 cm i wyzsza w szpilkach a druga wyzsza o 1cm i duzo wyzsza w szpilkach i jakos nie mialem z tym najmniejszego problemu, moze to rozwiaze Twoje watpliwosci w tym temacie a jesli nie no to trudno XD

Co do drugiej czesci Twojej wypowiedzi to zdaje mi sie ze probujesz sobie wytlumaczyc to ze wygladam jak wygladam bo bralem jakies sterydy ( wcinalem sobie bialko przez jakies 3 miechy, co to jest bialko i jak daleko temu do sterydow nie chce mi sie tlumaczyc ) i robisz sobie z tego wymowke ze bez starydow sie nie da utrzymac sie w formie a co za tym idzie jest to dla Ciebie wymowka zeby nie probowac, co skutkuje tym ze jestes badzmy dyplomatyczni "puszysty" a jak mniemam formy sportowej tez nie masz. Na dodatek oszukujesz sie jeszcze bardziej o czym swiadczy Twoj polzartem powiedziany wniosek ze nie liczy sie nic poza tym zeby nie miec problemow z przewczesnym dochodzeniem. Uwierz mi ze liczy sie znacznie wiecej i dziewczyna lubi jak facet jest zadbany, wiec jesli Freyah mowi Ci cos innego to dlatego ze jest mila i niechce Cie urazic :)

Wiem ze jestes nieprzyzwyczajony do takiego rodzaju dyskusji i wolisz obrzucac sie miesem jak politycy z PIS, ale ja nie mam na to ochoty, chociaz czesc mojej wypowiedzi mozna wziasc za atak naa Ciebie no ale tego sie nie dalo uniknac z koro tak bardzo naciskales :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 22:56 
Cytuj  
Wcale nie masz kompleksów :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 23:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Wcale nie masz kompleksów :lol:



No wedlog Ciebie to jesli bym nic nie napisal to znaczy ze mam i jesli cos napisze na Ciebie to mam i jesli napisze cos na swoja obrone to tez mam wiec generalnie z Toba i tak nie da sie gadac, ale sprobowalem widze jednak ze szkoda czasu i juz wiecej nie sprobuje :roll:


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 23:27 
Cytuj  
Kuźwa Kamilus, jak to jest że ktoś kto pilnuje porządku na innym forum i potrafi zblokować IP jak trzeba tutaj zachowuje się jak 10 latek i offtopuje jak tylko się da?

Sam nie jesteś idealny a zasady wprowadzasz jakby nie wiem co, ile razy Cie prosiłem o zrobienie slow 2 albo naprawienie filtrów abyś nie rzucał slow po tym jak moje hojo wejdzie a co run mamy to samo.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 23:38 
Cytuj  
Rha , Piwo :) masz u mnie :p ... tylko przyjedź na nie.

Powoli robi się ( i w tym topiku) typowo . Osoba która jak dotąd była na "1!" runie - wprowadza ADOLF HITLER MODE ( chyba tak było Opi , nie ?:)

A tak serio - może i Kamil nie masz czasu w tej chwili na chodzenie na salvage - w pełni rozumiem - RL>FF , ale zostaw liderowanie Maxiiemu może już - a pozostań przy luźnych propozycjach ( nawet na PMke) .

Wracając do runu czwartkowego - jak już było pisane - wszyscy uczymy się na błędach - może następnym razem będzie lepiej - ( bez żadnych "minusów" w punktach )

Dlatego jeszcze raz proponuje - Wtorek 20-czy-21 1 Run .


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 01:42 
Cytuj  
Pffft, wy sie wyzywacie o kompleksów i problemow z seksualnoscia, a ja mam kolokwium z budowy macicy i penisa, no jak tak można! ._.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 02:09 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
..... a ja mam kolokwium z budowy macicy i penisa, no jak tak można! ...... ._.



czyżbyś miał z "TYM" problem Desh ?:) ... studiujesz i masz problemy z penisem .... albo z macicą .... wstyd mi za Ciebie , normalnie . :oops:


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.