mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 16:13 
Cytuj  
Dlatego jednak caly static mogl zaczekac jednak.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 16:24 
Cytuj  
No wlasnie... A ty gdzie Goku???


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 17:12 
Cytuj  
No jak widać wymagania się zawiększają a sądzę że nim dojedziemy do 74 będzie wymagany 75 :/
Jak widać nawet Drac nie ma szans chwilowo :)
Mam nadzieję że exp tutaj nie ucierpi :>


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 18:06 
Cytuj  
przed 74 i tak hnmow za wiele nie pobija bo zastapia ich starsi bracia i siostry :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 18:17 
Cytuj  
Jeśli obniżyliście lvl dla WHM, SMN i NIN to znaczy że ich wam brakuje. Melee dla odmiany macie za dużo, bo podnieśliście wymagania. Tak jak mówi Gal, jak będziemy mieli 74 to limit będzie pewnie 75.

Zresztą narazie i tak za cienki jestem. Niepotrzebne dywagacje. Jak będę miał 70 to mam nadzieję, że ktoś mnie przygarnie. :) Wielkich wymagań nie mam, potrzebuję: Adamantoise Egg, Behemoth Tongue i Wyrm Beard. :)


Ostatnio edytowano 24 lis 2004, 18:19 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 18:18 
Cytuj  
Hehe !
A jednak Rha pojdzie w swiat, no to po szybkim lvlowaniu - mozna napisac RIP na static, a szkoda ze nie posluchal sie jednak Xava, no coz indywidualnosci gora :( Ale nie winie go za to w koncu ma jakis cel, a to jest wazne :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 18:27 
Cytuj  
To sluszna decyzja, bez sensu żeby Rha czy Drac czekał, aż nas zechcą przyjać za kilka miesięcy i to jako dodatek do potrzebnych jobów. Taksamo można by powiedzieć, że Xav, Sai i Nim też mogliby poczekać. :)

W jakąś solidarność statica nie wierzę, za stary jestem na takie idealizmy. Każdy dba o swoją dupę. Łączy nas wspólne expowanie, dobrze nam to wychodzi i dlatego jesteśmy razem.

Mi się ciągle marzy duży EU LS, którego wzmożona aktywność nie będzie przypadać na 2-3 rano...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 18:32 
Cytuj  
No to mialem na mysli :)
Taka jest kolei rzeczy i nie ma co popadac w sentymenty. Ja powoli trace motywacje, jakos nie chce mi sie szukac pt, rozleniwil mnie ten static hehe :) wiec jak tak dalej bedzie to coz, pozostane przy BST tylko :( albo rzuce w cholere :/ Szkoda mi tylko tego kolektywu bo drugi taki sie nie znajdzie :( Ehhh...


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 19:55 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Hehe !
A jednak Rha pojdzie w swiat, no to po szybkim lvlowaniu - mozna napisac RIP na static, a szkoda ze nie posluchal sie jednak Xava, no coz indywidualnosci gora :( Ale nie winie go za to w koncu ma jakis cel, a to jest wazne :)


Bez urazy ale chyba Cie powalilo. :wink: Nie zamierzam rozwalac statica tylko dlatego ze dostane sie (moze) do jakiegos innego LS. Wczesniej ta sprawa byla poruszana i chyba nic sie w tej materii nie zmienilo.
STATIC MA PRIORYTET NAD WSZYSTKIM. Bawic w HNM jak mnie wezma bede sie bawil w czasie kiedy static sie nie bawi, czy teraz to jasne?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 23:33 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Rha kiedy ty sie nauczysz dobierac slownictwo ???

Moze z gowniarzami masz doczynienia ale ja sobie wypraszam takie cos !!!
Ciebie chyba powalilo skoro nadal nie mozesz w spokojny sposob pisac, tylko wciaz pod wplywem emocji !!!
Jesli Cie owe moje spekulacje zabolaly to przepraszam ale prosze Cie o wyrazanie swoich mysli innym tonem !

:(


Tak. Obraź się bo nie potrafisz rozpoznawac emotek.

Owszem nie potrafię w spokojny sposób pisac kiedy ktoś zarzuca mi że wypnę cztery litery na Statik. Statik o którego trzymanie się razem starałem sie przy conajmniej dwóch kryzysowych sytuacjach mimo, że mogłem zadbać o własną dupę i powiedzieć: "faktycznie fajnie było ale jako tank to ja sobie znajdę grupę a Wy się męczcie".

Nie zamierzam cofac swoich słów choć były powiedziane pół serio ( :wink: <--- to właśnie oznacza ta emotka) szczególnie jak reagujesz w sposób niegodny dorosłego tylko wyciągasz wnioski z góry i zarzucający mi samolubstwo (jeszcze nie wszedłem do SW i NIC nie możesz wiedzieć jak się będę zachowywał kiedy dostane perełkę). Za to z góry zakładasz koniec statika z MOJEGO powodu. Nie po to pomagam, zuzywam swój czas i pieniądze (ninja tools = duża kasa jesli jeszcze nie zauważyłeś to Cię właśnie uświadamiam) aby ktoś zarzucał mi cos takiego. To było poniżej wszelkiego poziomu, naprawdę dziwię się że miałeś czelnośc coś takiego napisać. Jeśli ktoś ma tu uważać co pisze to raczej Ty.

Kolejna sprawa, zobacz o której godzinie napisałem posta a potem sobie przypomnij o której rozmawialiśmy w grze. Kolejny przykład kto pisze pod wpływem emocji...

Nic mnie nie obchodzi co sobie o mnie myślisz choć właśnie mi dałeś wyraźnie do zrozumienia w jakiej niszy mnie zakwalifikowałeś- samolubnych gówniarzy.

Niemniej jednak, jak zawsze do tej pory jeśli tylko czas pozwala możesz liczyć na pomoc tego samolubnego gówniarza.

A różnica wieku mnie akurat nie przeszkadza w mówieniu prawdy czy to się komus podoba czy nie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 08:30 
Cytuj  
No comments !

Widze ze manipulacje slowne masz opanowane perfekcyjnie, jak polityk, ale coz masz takie prawo ! Emotki emotkami a slowa pozostaja ! A co doroslosci to nie ma nic z tym wspolnego !

Chcialem mimo wszystko dac sobie spokoj, bo tak jak Op zauwazyl to i tak kazdy ma w dupie solidarnosc. Moglismy wszyscy przejsc do tego LSa (zreszta co sam Xav sygnalizowal), ale Tobie sie nie chcialo poczekac, no coz miales ku temu takie prawo, nikt Cie nie zmusza do tego aby czekac (bynajmniej ja nie jestem dzieckiem i z tego powodu plakac nie bede). Ale fakt pozostaje faktem, natomiast co do owych moich spekulacji to czasem warto popatrzec z perspektywy innych a nie samolubnego podejscia do sprawy ! Skoro nie kumasz o co mi w tym wszystkim chodzilo (zanim napisales co i jak z Toba i relacjami do statica) to ja ci wytlumacze jak dziecku, a mianowicie aby w takim LSie cokolwiek osiagnac nie mozesz tam sie pojawiac raz na tydzien(widac to po Xavie i innych jak czesto zmieniaja perelke - hehe), jak beda chcieli Cie czesciej, to staniesz przed alternatywa, jak nie trudno zauwazyc - to odbije sie na staticu i tylko o to mi chodzilo. Raz jeszcze powtarzam to byly tylko spekulacje ! Zauwaz nie nabralem zadnego sarkastyczniego wyrazu w moich postach, gdzie w Twoim przypadku widac to praktycznie na kazdym kroku ! Moze lubisz tak sobie pisac, ale ja nie musze w takim tonie uczestniczyc !

Jako iz tak dywagowac sobie mozemy bez konca to ja wiecej nic nie bede pisal, skoro nie umiesz sie powstrzymac aby zawsze Twoje bylo na wierzchu ! Mi na tym nie zalezy ! Pisz sobie co chcesz, ale zauwaz ze ja nie bede gwozdziem do trumny statica, czy bede w jakimkolwiek HNM LSie czy nie !

ps. specjalnie usunalem tego posta aby zakonczyc te dyskusje. bo wiedzialem ze i tak nie odpuscisz, no i jak widac sie nie myliem :(
A co do klasyfikacji, nigdy do takich Cie nie zaliczylem raczej to bylo z Twojej strony i nie obracaj kota ogonem ! Nie wmawiaj mi czegos czego nie robie, ehh znow ta Twoja gra slowna :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 25 lis 2004, 08:54 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 08:47 
Cytuj  
Love at first sight...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 10:16 
Cytuj  
OK po tym calym zamieszaniu Rha, chcialbym mimo wszystko zakonczyc ta nasza polemike, gdyz ja juz odczuwam zmiany zachodzace w Staticu, mniej juz rozmawiamy, tylko w chwilach potrzeby, a nie chcialbym abysmy sie stali grupa zombie, ktora pisze, rozmawia tylko w razie potrzeby :( Do niczego to nie prowadzi :/ Niszczy sie tylko ta mila atmosfera, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. :roll:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 10:46 
Cytuj  
"No comments!"- tak jest zawsze najlatwiej.

Manipulacji slownych nie przeprowadzam zadnych- jakbym zacytowal tylko czesc Twojej wypowiedzi i odniosl sie tylko do czesci- TO by byla manipulacja slowami (tak jak powyzej, specjalnie na te okazje).

Owszem moje odpowiedzi bywaja ironiczne ale chyba tylko Tobie to przeszkadza i po kazdej stajesz sie osobiscie dotkniety tym co pisze. Takie Twoje prawo niemniej jednak nastepnym razem jak wytoczysz dziala przeciwko mnie nie spodziewaj sie niczego innego.

"Spekulacje" jak to ladnie nazwales (zupelnie jak polityk do ktorego ponoc zaglerka slowna jestem podobny) a jednak stawiaja mnie w takim a nie innym swietle. Zaczynam sie zastanawiac czy przypadkiem nie sadzi tak wiecej osob, ze wezme dupe w troki jak tylko dostane perelke i pozegnam sie po to aby bawic sie na "wyzszym poziomie". Otoz wyjasniam ze nic takiego nie nastapi poniewaz czuje sie zwiazany z CC, ze statikiem i chetnie kiedy tylko czas i mozliwosci pozwalaja pomagam.

Tempo jakie ktos przyjmuje grajac to jego prywatna sprawa. Jakbym chcial pedzic do przodu to pewnie bym to zrobil, zamiast tego wole zaprezentowac swoje zdanie podczas statikowych rozmow i od razu widziec kto sie z tym albo z tamtym zgadza/nie zgadza. To, jak gra Nimloth, Saitou czy Xavery po wejsiu do SW jest ich prywatna sprawa, ja ich nie neguje, szanuje ich punkt widzenia i co najwyzej moge wyciagnac wnioski jakiego zdania o swojej osobie moge sie spodziewac jesli dostane perelke SW i nie bedzie mnie na LS czacie.

Bodziu nie wiesz jak bede gral wiec z laski swojej nie wypowiadaj sie na ten temat. Co jak co ale potrafie pogodzic statikowanie z kilkoma innymi rzeczami, na przyklad z farmowaniem dzieki czemu nie bylo ani jednego obsuwu z mojej strony jesli chodzi o expa (obsuw o jakim mowie wygladalby tak: "sorry ale dzisiaj nie moge Wam tankowac bo musze zarobic troche kasy na proszki")

Co do czekania to znudzilo mnie ono w pewnym momencie. Moment ten nazwijmy umownie "Promyvionami". Chyba minal miesiac odkad "zbieramy" sie aby zrobic Promyviony i nic z tego nie wynika. Z calym szacunkiem ale przedmioty do ktorych daze nie zaczynaja sie na LVL 74-75 gdzie static w calosci mialby szanse wejscia i czekanie jest bezcelowe bo pewnie zanim bedziemy miec lvl 74 to minie duzo czasu. Poza tym wyjdzie WoW i nie wierze zeby Statik na tym nie ucierpial (choc z pewnoscia nie z mojej strony bo ja nie bede gral w WoW). Widac to bylo w WoW Beta kiedy umawialismy sie na cos i nie obywalo sie bez spoznien.

Przedostatni akapit potwierdzil jakie masz o mnie zdanie. "Gwozdz do trumny statica"- to brzmi jak duza odpowiedzialnosc. Co probujesz mi powiedziec? Zastanowiles sie ze takim gadaniem sam przyspieszasz jego rozpad? Nie zauwazylem aby ktokolwiek oprocz Ciebie narzekal na rozne rzeczy: "zmienmy miejsce do expowania", "pofarmujmy dla mnie", "nie sprzedawajmy tego czaru, przyda mi sie na lvl 70+...", "nie stac mnie na to, na tamto na owo ale farmowanie sucks". Jesli ktos ma byc gwozdziem do trumny statika jak to nieopatrznie nazwales to z pewnoscia nie bede to ja (no chyba ze po tym poscie sie obrazisz i nie bedziesz chcial ze mna expowac ale wierze ze jestesmy doroslymi ludzmi i jak ktos nam zwraca uwage to nie unosimy sie duma tylko w sposob rozsadny staramy sie porozmawiac przedstawiajac swoje argumenty).

A propos mojego podejscia do Statika czyli Statik ma pierwszenstwo nad wszystkim to z tego co pamietam ustalilismy to jak Zetoriush gral z nami i bylo to na poczatku naszej dzialalnosci. Kazdy sie z tym wtedy zgodzil i przyjmowalem, ze skoro nikt na ten temat nic nie wspominal to jest tak dalej i sprawa jest jasna. Nie bylo by calej tej dyskusji jakbys o tym Bodziu nie zapomnial. Moze to nastapilo jak wyrwales sie z Rank Missions do przodu, moze kiedy indziej...

Owszem nie potrafie przejsc do porzadku dziennego jak ktos mi wciska kit o samolubstwie a potem odgrywa obrazonego na caly swiat ksiecia, ktorego oczywiscie wszystko co najgorsze doswiadcza a inni maja tak super (TO jest sarkazm).

p.s. A mialem nadzieje ze usunales posta bo Ci sie wstyd zrobilo ze mnie o cos oskarzasz o co nie masz prawa. No coz, przykre to ale jakos bede z tym zyl dalej.

A co do klasyfikacji to zastanow sie na drugi raz co piszesz i w jakim kontekscie poniewaz ludzie odbieraja tekst w rozny sposob.

Zadna gra slowna, po prostu bronie swojego punktu widzenia.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 10:49 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
OK po tym calym zamieszaniu Rha, chcialbym mimo wszystko zakonczyc ta nasza polemike, gdyz ja juz odczuwam zmiany zachodzace w Staticu, mniej juz rozmawiamy, tylko w chwilach potrzeby, a nie chcialbym abysmy sie stali grupa zombie, ktora pisze, rozmawia tylko w razie potrzeby :( Do niczego to nie prowadzi :/ Niszczy sie tylko ta mila atmosfera, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. :roll:


Ok, mozemy ja zakonczyc. Powyzszego posta zaczalem pisac zanim napisales tego co wlasnie cytuje. Zeby nie bylo niedomowien. Atmosfera jest taka jaka jest a jestesmy sobie sami winni. Nie zmienia to faktu ze robimy bardzo dobrego expa na godzine i po to glownie statik istnieje (jak zauwazyl Opiekun).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:04 
Cytuj  
Wiesz co Rha po tych kilku postach jestes latwy do rozgryzienia, standard wypowiedzi jest z gory do przewidzenia, szkoda ze zawsze podchodzisz do tego z gory, no coz "Your choice" natomiast nadal nie widzisz ze pisalem o swoich przypuszczeniach, nadal nadinterpretujesz pewne stwierdzenia, nadal jestes krotkowzroczny jak i stronniczy :(

Zobacz nadal nie potrafisz skonczyc, nadal jestes gora ! Zadowolony jestes ??

Dalej nie bede w tym uczestniczyl, widac ze za kazdym razem masz cos do powiedzenia ! Zawsze musisz postawic kropke nad i coz skoro chcesz byc zwyciezca Let it be !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:10 
Cytuj  
Skończcie już ten temat pls. To nie jest miejsce, chcecie sie klucic pogadajcie na priv.

Bodziu : Wyciągasz wnioski troche na przyszłość, ale fakt pomyslałem sobie że jak Rhae dostanei sie do WS to może to spowodować że będzie miał mniej czasu dla grupy np na exp, bo będzie miał inne wyzwania, a w najgorszym wypadku grupa sie rozpadnie na lv 70-72, ale tak tylko pomyślalem po czym doszłem do wniosku że czas pokaże co sie stanie.

Rhae : Niepotrzebnie sie chyba wdajesz w dyskusje, nie musisz nic udowadniać na forum, poprostu albo będziesz albo nie ... to że złożyłes aplikacje od WS to bardzo dobrze, jesli już tam będzieszm rozeznasz sie co i jak i może się okazać że pomożesz innym sie tam dostać a jak nie będzie takiej opcji dla nas otwartej, to trudno ^.^, zostaje jeszcze "planowany" HNM S Szwedów, choć oni bardzo egoistycznie podchodzą do nas że tak powiem.

Ogólnie : Expowanie jest trudne, ale idzie to całkiem sprawnie w takim wykonaniu jak to robicie, sądze ze jesli grupa przebije sie przez GK 5, to zostaniecie razem do końca lv 75, z expem na merit points itd. Wydaje mi się że duze obiciążenia jakie ostanio sobie nazuciliscie powoduje te wszystkie stresy i napiecia, ciagle albo misje robilismy, albo exp ... raptem było pare wieczorów wolnych kiedy grupa nie zbierała sie w jakimś celu przez ostani miesiąc, dalej praktycznie zrobione mamy najtrudniejsze zadania w tej grze poza paroma które wymagaja od nas wiekszego lvlu, typu AA i ostania walka zilart, Rank 10, GK 5 ...

Tak jak pisałem wczesniej w innym topiku, dobijmy do lv 70, i dajmy sobie czas na GK 5, ja np potrzebuje praktycznie zrobic lv 71 żebym czuł sie gotowy na tą walke ... której i tak sie boje :P


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:45 
Cytuj  
z tego co wiem szwedzi nie beda robic hnma lsa bo jacys japsi ich przygarneli do swojego ......

SW sie zastanawia czy wogole nie wstrzymac rekrutacji dla wszystkich poza nin smn whm blm... pewnie przyjma jeszcze jakiegos pld z EU time i jakichs rngrow.... ale czas pokaze :(

szkoda ze nie macie 3 lv wiecej :( ale nie ma co plakac... moze cos sie wykluje w miedzy czasie... ludzie odchodza od gry albo przestaja byc aktywni lub zmieniaja ls.... wiec zachowajcie wiare ^^; w tym czasie postarajcie sie nastukac ten 74lv.... dopiero potem mozecie sobie odpoczac od expa ^^


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 11:55 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
SW sie zastanawia czy wogole nie wstrzymac rekrutacji dla wszystkich poza nin smn whm blm... pewnie przyjma jeszcze jakiegos pld z EU time i jakichs rngrow.... ale czas pokaze :(


W sumie ... wisi mi to, nie to nie ... :evil:

swordsman napisał(a):
w tym czasie postarajcie sie nastukac ten 74lv....


Czyli cisnienie znikło ... możemy sobie robić spokojnie wakcje, jak Rhae dostanie lv 70 8)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 16:09 
Cytuj  
Xav :/
Juz mowilem ze mnie do konca tego miesiaca nie zobaczycie bo nie mam dobrego credit card zeby placic. W grudniu juz wszystko powinno byc ok, a jak nie bedzie to sie sam postaram zeby juz bylo bo to najdluzszy okres czasu bez FF dla mnie jak narazie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.