mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 15:35 
Cytuj  
Trzeba wbijać numer aktywnej CC.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 10:58 
Cytuj  
Byłem głupi i zmieniłem płatność z dolarów na euro i okazało się, że w euro płace dwa razy więcej, próbowałem zmienić z powrotem na dolary ale nie moge. Prosze powiedzcie jak moge spowrotem ustawic na dolary, bo jak tego nie zmienie to oznacza koniec grania dala mnie :(


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:04 
Cytuj  
nie mozna zmienic z powrotem na dolary

pisalo wyraznie ze w przypadku zmiany na euro nie ma juz mozliwosci zmiany ponownie na dolary


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:40 
Cytuj  
Ale to dziwne, przecież powinieneś płacić tyle samo :o
Duszek napisał(a):
pisalo wyraznie

"było napisane" ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:47 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
"było napisane"

Od jakiegoś czasu obie formy są poprawne. Niestety...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 11:53 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, jak to mowi pani profesor, ze szanujacy sie Polak jezyka nie bedzie tak kaleczyl ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 12:10 
Cytuj  
QFT.
Najlepiej kogoś, kto uważa, że nie ma różnicy między mówieniem "pisze" i "jest napisane" zapytać, czy np. często używa zwrotów "tu maluje", "tu rysuje" etc.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 12:18 
Cytuj  
vacek700 napisał(a):
Byłem głupi i zmieniłem płatność z dolarów na euro i okazało się, że w euro płace dwa razy więcej, próbowałem zmienić z powrotem na dolary ale nie moge. Prosze powiedzcie jak moge spowrotem ustawic na dolary, bo jak tego nie zmienie to oznacza koniec grania dala mnie :(
No straszną głupotę zrobiłeś... w sumie zastanawiam się co Ci wpadło do głowy... przeważnie ludzie się zabijają aby móc zapłacić w $ (jest w wiele taniej), czasem w mmogach wchodzi w grę jedynie łączenie się przez amerykańskie proxy przy rejestracji konta i inne cuda wianki. SE jako jeden z nielicznych developerów umożliwia Ci wybranie pomiędzy dolcami i euro (przy czym jest nformacja, że po zmianie na euro nie możesz wrócić na dolary <- czyli tu jest odpowiedź na Twoje pytanie). Naprawdę nie potrafię tego pojąc, bo to to samo jak zajść do sklepu, kupić piwo za 3,5zł a przy kasie powiedzieć "a zapłacę jednak 6,5zł".... dla mnie niepojęte...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 16:24 
Cytuj  
Bo myślałem, że będzie przeliczać według aktualnego kursu, a teraz płace tyle samo tylko, że zamiast 13$ 13 euro :( pisałem już do SE za pierwszym razem komputer mi odpisał a za drugim napisali mi, że narazie nie mogą mi zmienić z powrotem na dolary i mam do niech w najbliższym czasie zadzwonić. Może jednak da się coś z tym zrobić.


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:03 
Cytuj  
jeżeli nie chce dalej płacić jak to "zastopować" ,żeby mi kase z konta nie ściągało ?


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:41 
Cytuj  
czy to nie z tobą przypadkiem rozmawiałem na GG?? tłumaczyłem, że należy wejść w POL >> Content ID >> Cancelling ID i wybrać który ID chcesz anulować ?? do zakończenia okresu rozliczeniowego ID można jeszcze reaktywować. 1 września zostanie skasowany...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:58 
Cytuj  
Glizduś nie kasują, a zawieszają. Kasują po kilku miesiącach (choć nie zawsze).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 10:12 
Cytuj  
Kolejne moje głupie pytanie:
Dodatek Treasures of jest już w grze jakiś czas. Co powiecie o klasie Corsair?
Fun? Przydaje się w party? Jakieś ciekawe info? :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:33 
Cytuj  
to jak kaczynski ma erekcje traci przytomnosc


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:11 
Cytuj  
Odnośnie dzisiejszych rozmów na ls-ie, dwa pytania (jedno to może początek dyskusji).
1. Które insturmenty dla brd są ważne, a które nie? Jeśli Mary Horn nie jest ważny (mówimy oczywiście tylko o exp pt), to jak oceniać co jest ważne, a co nie?
2. Thf/whm, Sai stwierdził że przydaje się stoneskin, ale ja poza tym nie widzę żadnych innych korzyści w end gamingu. Preferowałbym raczej thf/sam jako maszyna do sc bądź thf/war z dobrym att+ i acc+ equipem do zadawania sporych obrażeń. Jak już stwierdziłem wcześniej, z endgame mobów walczyłem tylko z 4 godami + Kirin oraz Serket, więc zbyt dużej wprawy nie mam.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:20 
Cytuj  
Dla Barda dobre sa instrumenty ktore maja + dla danego typu songow.
Mary Horn to sie naprawde na poczatku tylko do bc nadaje raczej, znaczy sie do bc tylko naprawde potrzebnego. Bez niego da sie zyc. Tak jak mowilem, Brd to taki job, ze nawet bez suba by Cie invitowali. No ale moze niech Drac sie jak juz wiecej wypowie ;)

Co do Thf End Game:
W 90% przypadkow Thf robi tyko za TH whore, /whm zwieksza twoja przezywalnosc. Malo kto Ci pozwoli byc te wieksze mobki. Jak juz to tp sie nabija gdzies obok, i wtedy to juz raczej typowy /nin sub dla cieni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:26 
Cytuj  
Zgadzam się, że gdyby podchodzić do bycia thf tylko jako TH whore, to /whm jest bardzo dobrym rozwiązaniem (nawet głupi cure może czasami pomóc), ale znam kilku thf-ów, którzy normalnie walczą z hnm/godami i zadają nawet niezły dmg (kiedyś na thf forum był nawet temat o tym jak duży dmg można zrobić będąc thf), a w takim wypadku preferowałbym już /war (ostatecznie /sam jeśli /war-a ma się niedolevelowanego). Z tego co zauważyłem /nin jest dobry tylko przy pullowaniu mobów oraz solowaniu.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:28 
Cytuj  
Że się tak wtrące, a propos mojego wcześniejszego pytania o kartę.
Przy reaktywacji ID nie trzeba podawać numeru ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:32 
Cytuj  
Hmm - ode mnie chciało. I to nawet jak mi zablokowało na kilka godzin tylko...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 23:40 
Cytuj  
Tobie cale konto blokowalo, nie tylko ID.

Moze i tak Erelen, ale i tak wiekszosc DD zrobi lepszy dmg, a nawet jesli nie, to chociazby na Ramuhu taka jest poprostu mentalnosc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.