mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:35 
Cytuj  
Ja sobie aktywowalem narazie Maw'y i niby mam czekac zeby mi sie stony uzbieraly 2 dni :P

Brakuje mi tylko 2 sealow i 3 meritow zeby chociaz pierwszy genkai zrobic narazie ^^; A na pewno nie bede tlukl exp w campaing :p

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:41 
Cytuj  
Tylko u nas często Ato idzie 5 DD + WHM i BRD

Dużo trudniej mi się tankuje jak idzie nas tylu niż jak szliśmy ja + Tom + Deva. Wtedy zabicie szło wolniej ale walka była raczej bezpieczna i łatwiej było kontrolować hate. TP moves przy tylu DD jest tak dużo że nie starcza cieni.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 13:50 
Cytuj  
Ato - jaki masz zestaw spelli na BLU na Abyssea?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:06 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Ato - jaki masz zestaw spelli na BLU na Abyssea?


Quad. Continuum
Benthic Typhoon
Disseverment
Vanity Dive
Plasma Charge
Antinic Burst
Magic Hammer
Heat Breath
Magic Fruit
Final Sting
Fantod
Regurgitation
Animaiting Wail
Battery Charge
Cocoon
Whirl of Rage
Goblin's Rush (ten spell zazwyczaj wypada jak potrzebuje czegos sytuacyjnego)

do DD.

Z Ragnim zazwyczaj wywalam Battery bo dostaje refresh II.
Jak wiem ze nie bede robil Sanguine blade to wywalam Magic hammer.
Jak wiem ze bede bral na klate -ga to biore Saline Coat.


EDIT: Przypominam o mojej propozycji. Jakos nikt sie nei wypowiedzial.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:18 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Tylko u nas często Ato idzie 5 DD + WHM i BRD

Dużo trudniej mi się tankuje jak idzie nas tylu niż jak szliśmy ja + Tom + Deva. Wtedy zabicie szło wolniej ale walka była raczej bezpieczna i łatwiej było kontrolować hate. TP moves przy tylu DD jest tak dużo że nie starcza cieni.


March x2 + haste + head butt i 90% tych nmow bedzie atakowac raz na 5 sekund, czasem 10. Dodaj do tego flash z antinic jak robisz recast :ichi i elegy i Moze byc nawet 5 DD i gowno mob zrobi BLU. Caly pic polega na tym ze BLU startuje walke z BT + CA/Efllux QC + Goblin + Disseverment. To daje BLU duzy hate an starcie co pozwala WHM skupic sie na jednej osobie nie 5. Pozniej na zmiane idzie Fantod z Headbutt i QC, Diseverment,BT jak tylko sa up. Kup sobie ethery za cruory + atma of the ambition i znanim stracisz mp walka z tyloma dd powinna byc skonczona. Oczywiscie jak pojdziecie bic w 5 melee moba co co drugi tp move wali AoE za 1000 to Wam nic nie pomoze poza zastanowieniem sie czy robicie dobrze ( najdelikatniej to ujalem jak moglem, staram sie :D )


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:31 
Cytuj  
Ato, no przecież byliśmy wczoraj, myślę że każdy kto poszedł uważa że wypad był mega udany i chętnie znów pójdzie. Ja jeśli będę online to na pewno się przejdę. Deva ma problem z kamieniami (wczoraj znów wyzerował stan) bo swego czasu spamował Bastion. Zang niedawno wrócił i też co chwila zeruje stan kamieni. Tomasza i Allbina nie było wczoraj (Tom popnął dosłownie na chwilę akurat w momencie kiedy wypadły 2 PLD seale, zlotował je i poszedł), Saku poszedł o 11.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:31 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
..... EDIT: Przypominam o mojej propozycji. Jakos nikt sie nei wypowiedzial.


nic nie piszę ,bo wczoraj dało się zauważyć ,że wielu osobom obiecałeś "free" itemy +2 z ciren - PD :) więc tak do końca nie wiem czy będzie miejsce w kolejce . Aczkolwiek widząc masę ludzi w Pixies ,która chce takie coiny ,card'sy - to jest to łakomy kąsek .

Co do Atm - zawsze pójdę nawet jak już mam , to pomogę - o ile znów nie będzie trzeba czekać XXX minut na Wacka ,który się "spóźni" . Będzie określona godzina - punktualnie zaczniemy - zawsze pójdę :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:37 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
nic nie piszę ,bo wczoraj dało się zauważyć ,że wielu osobom obiecałeś "free" itemy +2 z ciren


Lol co?
10 razy powtarzalismy wszystkim w pt i na tellach i na ls i wszedzie wczoraj, ze itemy ida dla nas, a Ci co chca podpinaja sie tylko pod nas zeby zaliczyc quest i miec drugi Lunar Abyssite, wiec please nie rob znowu jakis chorych akcji. Sami farmowalismy kei itemy i zabilismy juz 5 Ciren duo, wiec nie wiem po co mielibysmy kogos brac na zabicie Ciren do podzialu itemow. Ludzie chcieli dla questu i dla atmy, więc nie widzieliśmy problemu czmeu mieliby się nie podłączyć, ale 10 razy powtarzaliśmy, ze itemy ida dla nas.

Edt: Aktualnie potrzebujemy jeszcze 6 jeweli i 17 stone. ryba dropi 100% jeden Jewel, a jak sie zrobi yellow !! to dropi w sumie 4 itemy (3 jewel +1 stone albo 4 jewel albo 2/3 albo 1/3), więc przy odrobinie szczęścia jeszcze 2-6 ryby i będziemy mieć cap na jewele i możecie freelotować (więcej osób to też większa szansa na yellow !!, więc z Wami prawie zawsze będzie do podzialu kilka itemow na +2). Stony oczywiście będziemy dłużej zbierać, ale potrzebujemy też 50 itemów z Sobka. Prędzej czy później właściwie wszyscy byście mieli itemy na +2 przy minimalnym nakladzie pracy (kill moba to 10 minut, farmienie setu to 1-3h). Po prostu nie chcemy marnowac tych itemów jak już nie ebdziemy potrzebowac, a bicie moby i tak bic musimy na itemy na empyreal weapony. Oczywiscie jesli Wy smai zfarmujecie pop sety (Sobka albo Ciren) to z koleji ja z Ragnim chetnie pojdziemy pomoc za itemy an Emp a itemy na +2 passujemy.


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 15 paź 2010, 14:51 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:45 
Cytuj  
no ale pisałeś jak wam wypadły,że jak skończycie to możecie oddać tam któremuś .... teraz już nie pamiętam komu - była mowa o tym ,że będą free JAK WY skończycie .

W/e jak dla mnie - napisałem - będzie szansa na skończenie +2 to czemu nie ? Jednak przy tak chujowym rozwiązaniu SE to nikła szansa na zrobienie całych AF+2 . Skoro itemy do +1 były dla każdego jobu - czemu +2 nie mogły być tak samo zrobionie - ze zwiększonym poolem w HIGH NMach po prostu ? ( 10 róznych stoneów i kart ) < o to mi chodzi .

W HNMlsach , gdzie np. 1 stone idzie dla 5 róznych jobów .... ciężko jest zdobyć 6 kamieni :) na 1 !!! AF+2.
A jak wyjdzie nowy dodatek - to znów się zacznie spam nowych zon :) a stare odejdą w zapomnienie .... to wkurza

--------

EDIT - ring się sprzedał - 480k - LISTA NIŻEJ :)

Huck
Saku
Deva - ZAPŁACONE
Havelock
Zang - ZAPŁACONE


_________________
COLD is BACK !


Ostatnio edytowano 16 paź 2010, 18:40 przez coldee1, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:52 
Cytuj  
Haha pay day bedzie dzisiaj ^^, Cold i Huck, jak cos to wyslijcie mi gile do moga.

Odnosnie tankowania to co pisze Ator mozna wyprobowac, wtedy wogole byloby super bo wzroslaby nasza elastycznosc budowy party.

Edit: z ostatniego limbusa nie dostalem monet, ale jezeli komus sa potrzebne to moge odsprzedawac na nastepujacych zasadach: ile dropnie tyle twoje chce odzyskac jedynie kase za soap czyli 15k.


Ostatnio edytowano 15 paź 2010, 14:54 przez Zangetsukun, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:53 
Cytuj  
Ta ryba to wyglądała jakby dało radę ją zabić w naszym radosnym statiku jakbyśmy pomyśleli na jobami (a dropnęła chyba 3 jakieś części więc pół spodni +2).

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:59 
Cytuj  
Przeczytaj co napisalem w poprzednim poście.

Potrzebujemy zabić w sumie z 70 t2 mobow dla emp weaponow wiec itemow na af+2 dropnie minimum 70 maksimum 280, srednio kolo 140. jeden af+2 to 6 itemow. 140/6= 23.3. My z Ragnim bierzemy z tego 5. Zostaje 18 af2. Was jest 8? wychodzi po 2 skonczone af2+2 na glowe. My farmujemy srednio po 10 setow na tydzien. 7 tygodni i wszyscy maja af+2 legs x2(x3 jesli bedziemy sie dobrze starac trigernac yellow !!)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 14:59 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
EDIT - ring się sprzedał - 480k - tylko kto tam był z nami :)

Huck , Saku, Deva , Havelock , Zang , Ja ? ( ktoś jeszcze ? )


Tyle nas było, ten BLM co farmił seale był siódmy ale on chyba później dołączył.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:01 
Cytuj  
Ator - spokojnie ,bo ci żyłka pęknie . Na pewno wszyscy będą chcieli dołączyć i chętnie pomogę przy samym zabijaniu - zawsze to z kilka minut szybciej - jeżeli mielibyście TYLKO duować . Napisałem - jestem chętny


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:05 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Ta ryba to wyglądała jakby dało radę ją zabić w naszym radosnym statiku jakbyśmy pomyśleli na jobami (a dropnęła chyba 3 jakieś części więc pół spodni +2).


Ryba to zart (chociaz bijac ja normalnie nie kitujac i bez RDM to Was zmasakruje). Sobek jest troche gorszy, ale też do zabicia. Problemem nie są te NMy tylko pop sety. Przy ograniczonym czasie w abyssea musisz zdobyc kei item z orobona, którego bije się 5 minut, ale trigger ma z 5% drop rate. Natomiast żaba to time spawn i doo tego jest często kampiona. Daltego zcas zdobycia Key itemów może sie strasznie wydłużyć tym bardziej, że nie są 100%. My sie nie lubimy opierdalać więc robimy to jak najczęściej z Ragnim = nie mamy tyle kamieni = musimy farmować czas w pt = przeciętny czas zdobycia popu na rybe wzrasta do 3-4h i to jest właśnie najwiekszy problem. Sama ryba to 15 minut kite i nukow.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:07 
Cytuj  
Cold - Ato od początku mówił, że dropy są dla nich.

To było fair - ich pop itemy - ich dropy. Proste.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:12 
Cytuj  
Huck - JA O TYM WIEM !:)

Byłem z nimi już dzień wcześniej :) i to mówili - chodzi mi o coś innego - Ator załapał o co - w sumie :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:14 
Cytuj  
Ja pop item na rybę mam z jakiegoś PT, myślę że wkrótce naprawdę dobrze by było zrobić EXP PT bo parę osób ma niedolewelowane joby (+ kamienie się na tym oszczędza).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 15:15 
Cytuj  
ja bym tam wolał bliżej weekendu - mam do zrobienia SMN 85 + chciałbym połazić NINem 10 lvli - box / leecher - do cookingu by mi się przydał :p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 23:16 
Cytuj  
Jutro chcialbym Was prosic o pomoc z ubiciem Sobka.
Card of Balance freelot.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.