mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 20:47 
Cytuj  
Gok nie chodzi o to czy ktoś jest nowy czy nie :) Ja po prostu sobie nie wyobrażam żeby zrobić coś takiego jak zrobił Mekeni bo mi by to do głowy nie przyszło... Są ludzie którzy mają zupełnie inne podejście do tego tematu, nie myślą tak jak większość z nas... Natomiast co do kasy Veji - jak kogoś nie stać to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa. Nie ma czasu żeby mieć i kasę i grać w HNMLSie to niech nie gra. Nikt mu nie każe.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 21:25 
Cytuj  
Kang napisał(a):
... jak kogoś nie stać to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa. Nie ma czasu żeby mieć i kasę i grać w HNMLSie to niech nie gra. Nikt mu nie każe.


wielu wyrzekło się kasy dla siebie i spędzonych setek godzin na nudnym farmowaniu żebyś miał Ty i inni sprzęt o którym marzyliście od lat, świetna okazja do odwdzięczenia się im i zorganizowania biednym kasowych zabaw a nie ..., zresztą każdy pojmuje fun inaczej, jeszcze nikt punktami nie zapracował dla siebie na sprzęt, ponoć ktoś się przejechał i dał mnóstwo punktów za item który nie należał do niego (?), fun i zabawa na całego


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 08:38 
Cytuj  
Tya, Gal mial zawsze dziwny sposob pojmowania pewnych spraw... Bez wyobrazni :roll: :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Ostatnio edytowano 13 cze 2007, 10:08 przez Vejitta, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 10:03 
Cytuj  
drama <3

a tak powaznie - sama zarobilam kase na equip jaki mam, nigdy nikogo nie prosilam o pozyczke czy pomoc w farmowaniu/zdobywaniu kasy - imo w finalu latwo jest zdobyc kase - trzeba tylko poswiecic na to troche czasu, wybaczcie ale znam ludzi ktorzy siedza prawie non stop ingame i narzekaja ze nie maja kasy... bo amiast cokoliek robic to siedza, pieprza glupoty na LSie a potem narzkaja ze nie maja kasy... zawsze zostaje farmowanie BSow / KSow na runy, to wciaz dobra kasa, tak samo jak ENMy na ktore poza paroma osobami NIKT nie chodzi... a jak juz sie kogos wezmie to ise okazuje ze nie zna drogi, nie ma silentow/prismow, nie zabral key-itema etc... zenada

jak potrzeboala kase na eqip nie bylo mi ciezko farmowac po kilka godzin dziennie na bagnach czy gdzie indziej... zwlaszcza jak CoP byl kasozerny koszmarnie, a ja na dodatek potrzebowalm jeszcze kase na equip dla nina...

wiec nie wciskajcie mi kitu ze nie da sie zarobic normalnie kasy w finalu

trzeba tylko poswiecic na to troche czasu kosztem nic nie robienia i glupiego gadania na LSie, forum etc


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 10:14 
Cytuj  
Nie mam pojecia co te twoje traumatyczne przezycia maja do rzeczy Zja. Nikt tutaj nie mowi ze nie da sie zarobic kasy w FF. Ja jakos tez nigdy nie mialem problemow z kasa, mam wiekszosc z tego co chcialem z endgame stuffa a nazapierdalac sie po kampanch musialem ze 4 razy wiecej niz ty - to w kwestii moich traumatycznych przezyc ;]

Chodzi tylko o to ze kasa ktora jest w banku LSa zdobywana jest przez czlonkow LSa i odbieranie im mozliwosci korzystania z niej w jakimkolwiek stopniu doprowadza do takich sytuacji jaka mamy aktualnie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 10:21 
Cytuj  
Veji - chodzi mi o to ze w LSie sa ludzie ktorzy sami sobie za cursedy placili, jakos zdobyli kase - a teraz LS ma placic innym? dlaczego? w czym oni sa lepsi? w tym ze nie potrafia/nie chca sobie kasy nafarmowac?

nie masz kasy na curseda - nie lotuj abj - to najlepsze wyjscie zeby ludzie zaczeli normalnie zarabiac a nie jeczec ze nie maja kasy na cursedy...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 10:58 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Nie mam pojecia co te twoje traumatyczne przezycia maja do rzeczy Zja. Nikt tutaj nie mowi ze nie da sie zarobic kasy w FF. Ja jakos tez nigdy nie mialem problemow z kasa, mam wiekszosc z tego co chcialem z endgame stuffa a nazapierdalac sie po kampanch musialem ze 4 razy wiecej niz ty - to w kwestii moich traumatycznych przezyc ;]

Chodzi tylko o to ze kasa ktora jest w banku LSa zdobywana jest przez czlonkow LSa i odbieranie im mozliwosci korzystania z niej w jakimkolwiek stopniu doprowadza do takich sytuacji jaka mamy aktualnie.


Do tej pory istniala mozliwosc wymiany punktow na kase (czasem to bylo wiecej kasy, czasem mniej - szczegolnie jak kupowalismy autumny). Uwazam, ze to jest sprawiedliwe, szczegolnie dla ludzi super aktywnych ktorzy maja po kilkaset punktow.
Teraz fund przejmuje Rha i bede go namawial do pozostawienia takiej mozliwosci. Inni liderzy z tego co pamietam nie mieli nic przeciw takiemu rozwiazaniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 20:20 
Cytuj  
Pixies jako jeden z niewielu LSow zabil Kinga V:

Obrazek

Grats Gal!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 22:08 
Cytuj  
Po pierwszej probie to mowie sobie "nie ma szans" >.> Ale jak popatrzylem na % KV przy drugim podejsciu, to az mnie zatkalo... Szkoda tylko, ze Shell nie dropnal - najlepszy bullet ingame, w polaczeniu z Culverin robi spustoszenie. Milo tez wiedziec, ze Pixies jako pierwszy EU LS zabil KV i co najwazniejsze drop w postaci nocnika dla Gala :D Ponoc DH zabilo 16 i im jeszcze nie dropnal lol.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 23:32 
Cytuj  
nie wazne ile razy :) wazne ze zabili ...



CONGRATULATIONS Pixies :)

CAE moze sie ze wstydu schowac , po ostatniej akcji z KV

ciesze sie ze Gal ma Ace's Helm :) BraVO :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2007, 07:05 
Cytuj  
lol Cold. przeczytałem twój sig jako "AJ LOF BIG... :wink: " głodnemu chleb na myśli lol.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 10:02 
Cytuj  
looool grats :)
ile razy - jak dlugo go biliscie?

Gal - narezcie :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 10:42 
Cytuj  
Kitowalismy z godzine, zeby sie 2hry odnowily po Einherjarze :D Wczoraj bylismy gotowi na walke #2, ale randomoi JPs przetrzymywali go przez 2h. 66 GM call'ow nie pomoglo -.- W koncu wipneli, my zabilismy i.................... dropnal crystal !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 11:00 
Cytuj  
chyba nie liczyliscie ze dropnie 2 helm :P

bah, wszystko ciekawe mnie omija ostatnio :cry:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 12:05 
Cytuj  
Pixies biją może Amikiri? Przydałaby się mi katanka z niego (r/e jest)...

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 13:52 
Cytuj  
Nie bije. Przejdz się go popnąc, zwołaj ludzi i zabij- wystarczy ci w sumie rdm, brd, jeden dobry ninja no i jakis dd. Nie trzeba do tego hnmlsa


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 13:56 
Cytuj  
NINa to mam siebie. Chodziło mi o to, że jeżeli go bijecie to znaczy, że go kampicie. Tam wypada też Venomus Claw dlatego pytam. Jeżeli go ktoś kampi dla VC to chciałem się podłączyć dla katanki, która ma 100% drop.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 14:03 
Cytuj  
Nope, nikt go u nas nie kampi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 14:15 
Cytuj  
Money HNMy ludzie kampia na wlasna reke. Co do nocnika to..... Zjawcia nie liczylismy na dwa helmy, ale na helm + bullet juz tak :P Jak zdobede bullet to wywale te 5 mil na Culverin +1 >.>


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 14:20 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Money HNMy ludzie kampia na wlasna reke. Co do nocnika to..... Zjawcia nie liczylismy na dwa helmy, ale na helm + bullet juz tak :P Jak zdobede bullet to wywale te 5 mil na Culverin +1 >.>

5 milionow dla jednego wystrzalu? :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.