mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 22:54 
Cytuj  
po co do starych gdzie sa mega kolejki skoro mozna do nowego ;p

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 00:09 
Cytuj  
hehe sry ze mnie nie bylo dzis ale wyskoczyl ten mecz btw wykopany w kosmos :wink: co do HNM cc hmm mnie to wsio jedno ale faktycznie bicie czegos duzego to najwieksza frajda

edit: prawda jest ze cc ma suport tragiczny i np 1 czy 2 rdm aktywnych to lekka lipa to samo z bardami czy whmami hmm (nie mowie o jakosci lecz i ilosci) czasem np pogralbym ninem chetnie ale coz niniw przyjdzie 3 a rdm 0 :D


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 01:04 
Cytuj  
hehe.... moglbym chodzic na CC eventy " kuzynem " ...ale to wciaz 68 lvl ...... punkty by sie jemu liczyly ....a ja odpoczalbym czasem od siedzenia na CAE ...... co wy na to ?:p


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 07:55 
Cytuj  
Sorki , ze mnie nie bylo ale mialem podobna sytuacje jak Lesiu , kibicowalem naszym .

Co do CC Hnm ls to uwazam , ze to nieglupi pomysl . Mozna zachowac nasz socjal a zalozyc nowy ls . Pewnie i tak wiekszosc by siedziala na tym nowym , ale jakby co to bedziemy mieli chillout na starym CC ;) . Co do DH wcale nie chce mi sie isc tam , ogolnie srednio mnie interesuja HNm lsy a szczegolnie DH gdzie trzeba siedziec caly czas i chodzic na KAZDY event Oo brrrr . Z CC to by bylo fajne natomiast z NA w wiekszosci No thanks . Zlozylem podanie tylko w jednym celu - Haidate , skubance maja podobno od zawalenia trigerow , ale jesli na powaznie powstalby CC hnm ls to zaraz cofam podanie .

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 08:09 
Cytuj  
Ja byłem w SW, SW2, TNMQ, FURY i nie mam z tego absolutnie nic! Oprócz garści doświadczenia i wątpliwego funu.

Z CC jest zawsze niezapomniany FUN, EPICKIE walki, super gadki, czasami oczywiście MEGA FOCHA, robimy to sami, gadamy po polsku, znamy się jak łyse konie, nawet jak nie mam nic z runu to świadomość ze kumpel z CC dostal jakiś fajny item mnie cieszy.

Ja zostaje w CC i nie szukam zadnego HNMLSa!!!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 08:37 
Cytuj  
zet napisał(a):
Ja zostaje w CC i nie szukam zadnego HNMLSa!!!


ja również. tym bardziej, że eventy w NA LSach są o poronionych godzinach, które dla mojego trybu życia są nie do przyjęcia. muszę się wam przyznać, że pani Nomi zablokowała mi dostęp do forum dlatego, że zamiast z OB chodzę na eventy z CC (niestety nie mam czasu, żeby chodzić na OB i CC, więc wolę to robić z rodakami), ale wiecie co? " I DON'T CARE!! dopóki CC chodzi na takie eventy zostaję w CC. pomimo tego, że TAL rekrutuje właśnie PLDnów.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 08:52 
Cytuj  
Ja z HNM LSow dostalem nawet sporo, ale w tej chwili wolalbym skasowac gre niz wchodzic do nastepnego.

Nam w CC brakuje teraz glownie dedykowanych RDMow. Jesli z DH jest tak jak mowi Naif to mamy teraz dwoch: Lesia i Naifa, ale obaj maja tez inne przydatne joby wiec robienie z nich rdmonly byloby bez sensu.

Cold --> po pierwsze Gizmos ma narazie tylko 68 lvl chyba (a my mamy dla RDMow bardziej ambitne zadania niz refresh i cure), po drugie Cold w CAE bedzie dla ciebie zawsze wazniejszy niz Gizmos w CC.

Samadam --> nowe LSy powstaja co chwile, zwykle sa to dramaLSy nastawione na nabicie kasy liderom i szybki, gwaltowny rozpad po paru miesiacach. Zawsze tez jest miejsce dla nastepnych.

Jesli chodzi o pomysl NASZEGO LSa to ja to widze tak: dajemy perelke wszystkim Polakom lvl 60+, ktorzy nie sa w zadnych innym LSie i przyjmujemy ludzi z zewnatrz 70+. Cala reszta siedzi na CC, ktore staloby sie taka noobzona i miejscem gdzie co jakis czas wpadalby jakis uber, zeby sie czyms pochwalic. ;) :)
Jedyne co potrzebujemy z 3-4 polskich liderow z wyraznym podzialem zadan, ja tam moge np zajac sie tabelka czy kalendarzem, ale calosci napewno nie pociagne sam. Wbrew pozorom bycie liderem to ciezka praca, szczegolnie jak sie nim zostaje nie z zalozeniem wydymania calej reszty.

Ogolnie to nie jestem zwolennikiem takiego rozwiazania, mam sentyment do starego CC, ale byc moze nie bedzie innego wyjscia...

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 09:25 
Cytuj  
Może mi jeszcze sporo do was brakuje ale się wypowiem:

Cytuj:
Ogolnie to nie jestem zwolennikiem takiego rozwiazania, mam sentyment do starego CC, ale byc moze nie bedzie innego wyjscia...


To wciąż będzie CC. Tyle, że czat nie będzie co jakiś czas zawalany noob gadkami. Zawuważyłem u Colda perełkę Limbusa. Niewiem czy jej teraz używacie ale tak samo można zrobić z HNM CC. Ci sami ludzie, ten sam styl, ta sama muzyka... i nic się nie zmienia. Na zewnątrz nowa skóra ale w środku ta sama dusza...

Także pomysł Naifa jest dla mnie ok mimo iż jeszcze długo z niego nie skożystam.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 09:34 
Cytuj  
ja nie mam nic przeciwko nowemu LSowi, ale to NA PEWNO nie będzie juz to samo CC. jeśli lider/zy planują rekrutowanie osób innej narodowości to jak Op wspomniał nie będzie już można swobodnie rozmawiać po polsku. poczekam na rozwój sytuacji. ja najbardziej jestem za zachowaniem obecnej formuły eventów, ale w sytuacji gdy brakuje nam supportu a nie można uzależniać byt eventu od obecności tego a tego jobu, to jednak coś jest z tym nie tak.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 09:42 
Cytuj  
Drobny szczegół: jak Polak gra z obcokrajowcami to się do nich dostosowywuje. Ale jak obcokrajowcy grają z Polakami to Polak też się dostosowywuje. To już jakaś taka nasza mentalność. Tak jak pracowałem w Rewalu i byłem w Nieczech: jak byłem u nich to starałem się gadać po niemiecku. Ale oni już nie starają się gadać u nas po polsku. Także ja bym gadał swobodnie po polsku.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 09:50 
Cytuj  
to nie takie proste Krzysztof. jak byś się czuł widząc na LS czacie same krzaczki i nikt by się do ciebie nie odzywał? ja bym pomyslał, że mnie ignorują, a w najgorszym przypadku, że obgadują. jeśli robimy międzynarodowy LS to należy na nim gadać miedzynarodowo. taka niepisana zasada.


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 10:03 
Cytuj  
To jest ogolna zasada po prostu, angielski to uniwersalny jezyk i nic tu nie ma to, ze Polacy to Polacy tamto. Inne narodowosci tez graja i jak sa w jakims powaznym LSie to gadaja tak zeby sie zrozumiec i z szacunku (pomijamy sprawe JP ;p ). W CC ostatnio zmienilo sie duzo, jezeli jednak mamy robic cos wiecej i regularnie (nie tak, ze albo bedzie sklad albo nie bedzie skladu) to potrzeba kogos 'z zewnatrz'. Z tym nowym LSem mi chodzilo ze jest nastawiony na EU time (a u nas wlasnie wiekszosc gra wieczorami) nu ale liderzy nie sa PL :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 10:16 
Cytuj  
realnie podchodząc do sprawy nowej perełki i siedzenia na niej to trzeba pamiętać żeby poinformować nowych niepolskich memeberów o tym że:

- duża część ludzi z CC pracuje więc bawią sie od 18,19 czy 20
- duża część ludzi z CC pracuje więc bawią sie do 23,24 czy 1 w nocy max
- dla dużej cześci osób z CC nie ma żadnej możliwości żeby bawić się w HNMLS w poniedziałki wieczorek
- dla dużej cześci osób z CC nie ma żadnej możliwości żeby bawić się w HNMLS we wtorki wieczorem
- dla dużej cześci osób z CC nie ma żadnej możliwości żeby bawić się w HNMLS w czwartki wieczorem
- w weekendy każdy gra jak chce więc nie ma żadnej gwarancji że nie wystawi się do wiatru czekających memebrów np. na popa HNMa bo będzie brakowac kluczowych jobów

być może dojdzie do tego że więcej będzie memberów nie z polski którzy będą się bawić od rana a potem o 17 czy 20 zaloguje się 15 polskich-uber-statystów żeby dowiedzieć się że wszystkie okienka już były i wtedy trzeba będzie pobawić się w SKYLS czyli w to samo co może robić CC same, znając życie od razu połowa polaków zmieni perłę albo się wyloguje i nie pójdzie do SKY bo niby dlaczego i po co ? znowu 5-10 polaków bedzie ubierać 20 niepolskich memberów ? niestety ale po poście Naifa i innych polaków można śmiało stwierdzić że jeśli obcy polaka nie ubierze to nikt inny tego nie zrobi , dlatego można mieć nadzieję że nowi memebrzy nowego LSa którzy nie są z polski będą się starać żeby wyposażyc naszych rodaków chodzacych w kratkę na eventy jak to wskazuje ostatni rok


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 10:48 
Cytuj  
Akurat tego posta oczekiwałem. Wieczny optymista.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 10:58 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
- dla dużej cześci osób z CC nie ma żadnej możliwości żeby bawić się w HNMLS w poniedziałki wieczorek
- dla dużej cześci osób z CC nie ma żadnej możliwości żeby bawić się w HNMLS we wtorki wieczorem
- dla dużej cześci osób z CC nie ma żadnej możliwości żeby bawić się w HNMLS w czwartki wieczorem


Nowy osoby zapewne z klucza bylyby wciagane do DP i do naszych Limbus staticow, wiec poniedzialki, wtorki, czwartki i soboty byly dniami limbusow i dynamisow (inne HNM LSy tez robia limbusy i dynamisy).

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 11:29 
Cytuj  
Opiekun napisał(a):
Nowy osoby zapewne z klucza bylyby wciagane do DP i do naszych Limbus staticow, wiec poniedzialki, wtorki, czwartki i soboty byly dniami limbusow i dynamisow (inne HNM LSy tez robia limbusy i dynamisy).


no jak tak to ok, tylko problem polega na tym że poważne HNMLSy w dniu w którym robią limbus czy dynamis robią milion innych rzeczy w ffxi
poza tym jak przekonać niepolaków do polskiej logiki typu: chodźmy na dynamis bo jest wtorek, nieistotne jest to że jesteśmy HNMLSem a od 20 zaczynają się okna 3 HNMów ? lub : chodźmy na limbus bo jest poniedziałek, nieistotne jest to że jesteśmy HNMLSem a od 20 zaczynają się okna 3 HNMów ? lub : chodźmy na limbus bo jest czwartek, nieistotne jest to że jesteśmy HNMLSem a od 20 zaczynają się okna 3 HNMów ?

mi odpowiada formuła takiego niepoważnego pseudoHNMLsa który spowoduje tylko opóźnienie w zdobyciu świecidełek o których marzy mnóstwo ludzi z CC którzy by je zdobyli prędzej gdyby dostali się do jakiegokolwiek poważnego HNMLSa, ale dla 'funu' można grać nawet 20 lat przecież ...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 paź 2006, 12:08 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 11:31 
Cytuj  
lol dynamis to dynamis a limbus to limbus we wszystkich HNM lsach w jakich bylem Event>HNM, hnmy sa codziennie po 3 czy tam wiecej wiec luz

ja i tak osobiscie uwazam ze nie ma sensu nic zaczynac dopuki nie zalatwimy jakiegos pozadnego bota do claimow


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 11:33 
Cytuj  
egoist napisał(a):

ja i tak osobiscie uwazam ze nie ma sensu nic zaczynac dopuki nie zalatwimy jakiegos pozadnego bota do claimow



:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 11:35 
Cytuj  
no a co :D sprawa oczywista jest ze 90/120 osob w Aery jedzie na botach kampic KA czy takie inne gowna mozan sobie chodzic ot tak ale jak sie robi cos powaznego to trzeba uwzglednic wszystkie opcje


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 11:47 
Cytuj  
Moje zdanie na temat botow i cheatowania wszyscy znaja, ale

uwazam, ze na rynku HNMow niezbedny jest dobry bot do claimowania, bez tego tylko bedziemy sie frustrowac. Niestety.

Na pewno nie bede w jednym LSie z ludzmi uzywajacych botow do innych celow niz claim.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.