mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 20:17 
Cytuj  
Elektryk to ta z Kaczynskim, którego razi prąd...chyba...
Visa Electron TYLKO z Inteligo bedzie Ci działać.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 07:35 
Cytuj  
fajnie było ?
pisze tutaj bo nie chcę tworzyć nowego topica z moim pożegnaniem na jakiś czas, dzięki wszystkim za wspólną grę a szczególnie tym którzy mają małe lub niemałe dzieci lub sami są dziećmi i/lub inne problemy w realu a przez to mają/mieli większy hardcore w ffxi, przepraszam wszystkich za moją nieobecność na eventach (co pewnie i tak nie ma żadnego znaczenia)
jak ktoś mnie będzie widział w grze to znaczy że karmię swoją kurę za pasty od Coldiego za które zwrócę mu jak tylko ige obniży cenę gili do sensownego poziomu, nie mam zamiaru latać za osami czy żółtymi gąsienicami bo zapierda*ałem przez X czasu żeby moja postać mogła spojrzeć prosto w oczy (z daleka) mobkom ITG++++ a nie bawić się tygodniami z W-----
bye

Superbart napisał(a):
Jednak zanim zacznę mam małe pytanko, czy wszyscy zaczynaliście w Bastok i czy są jakieś "bonusy" gdy zacznie się np. Tarutaru w ich Windurst?

moja rada: zacznij w Bastok, zrób szybko NIN, dołącz do naszych spryciarzy z CC i przyczyń się do tego żeby nasz LS zapisali do księgi G. w kategorii: ENM run with 4NIN

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 08:00 
Cytuj  
Odpocznij od nas troche i wracaj szybko.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 08:14 
Cytuj  
Simi - nie podchodź do tego w taki sposób bo zawsze się będziesz frustrował. I jakie znaczenie ma to kto chodzi na ENM'y ? Ehh...
Odpocznij i wróć :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 08:20 
Cytuj  
Sim mysli, ze ENM to jest kopalnia kasy.

Ja przez ostatni rok byl na wielu ENMach i nie wiem czy 1mln na tym zarobilem. Bardziej to traktuje jako dodatkowa porcje expa. W zwiazku z tym, ze ostatnio expujac staram sie skillowac guard to na ENmach juz mniej zalezy.

Zeby zarobic kase trzeba miec spore szczescie.

BTW chyba obnizyli tam drop rate niektorych itemow, bo wydaje mi sie ze jak wprowadzili ENMy to duzo czesciej tam cos wypadalo cennego.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 08:32 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
...dzięki wszystkim za wspólną grę a szczególnie tym którzy mają małe lub niemałe dzieci ...


huh?!

dzięki Simi za wszystko co dla mnie zrobiłeś. odpocznij od gry, zdystansuj się i wracaj do nas z nowymi ankietami :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:24 
Cytuj  
Simi bedziesz teraz gral w Simy? :wink: :D

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:25 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Simi - nie podchodź do tego w taki sposób bo zawsze się będziesz frustrował. I jakie znaczenie ma to kto chodzi na ENM'y ? Ehh...
Odpocznij i wróć :)


gracze mają prawo grać jak tylko chcą szczególnie w socjalu ale myślałem że CC z czasem zacznie ewoluować w bardziej zgrany LS ale widocznie ktoś to skutecznie blokuje świadomie lub nieświadomie, nieistotne
zawsze się będę frustrować jak 3 tanków będzie chodzić razem na zabawy 6cio osobowe na które równie dobrze mogłoby iść 18 osób a jak mają/miały się odbyć zabawy 18 osobowe to ...
najzabawniejsze jest to że najbogatsi w CC chodzą/chodzili w miarę regularnie na ENMy i na dodatek próbują/próbowali skutecznie wmówić reszcie że ENMy są nieopłacalne
(mam nadzieję że Huck tego nie wytnie bo robienie Chin i pokazywanie na zewnątrz naszego forum w glorii i chwale ukrywając prawdę w partii jest poniżej pasa dla graczy z CC którzy mają prawo widzieć i wiedzieć co się dzieje w LSie)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:27 
Cytuj  
Simi może powinieneś poprostu znaleźć hnm/sky/sea ls :D Jeśli trafisz do dobrego to nawet enm-y będziesz z nimi robił.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:34 
Cytuj  
Simi zrób sobie nina to w 5 pochodzmy jak tak bardzo cie to boli.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:34 
Cytuj  
CC to jeden z lepszych, wiekszych, starszych HNM/sky/sea LSow na Ramuhu.

Sim --> wystarczylo slowko i skoczyl bym z toba na ENMy. Pozostale 4 osoby tez bysmy znalezli.

To ze akurat najbogatsi chodza na ENMy to czysty przypadek, albo moze nie przypadek, raczej trzymanie sie zasady, ze w FF XI trzeba miec kilka roznych sposob na zarabianie kasy.
Gdybym np. trzyamal sie tylko kopania na kurze to bym teraz siedzial z Galkami w Bat's Lair Inn i pil wodke, z zalu ze mi SE zabralo prace.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 09:39 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Simi może powinieneś poprostu znaleźć hnm/sky/sea ls :D Jeśli trafisz do dobrego to nawet enm-y będziesz z nimi robił.


myślałem o tym i nie wykluczam tego, ale na razie wolę nie grać niż jawnie lub za plecami ludzi z CC narażać mojego małego taru na 'niesprawiedliwe oceny', im lepszy HNMLS by mi się przytrafił tym gorzej byłoby dla mnie jeśli chodzi o klimat w CC, uwierz mi

moje LSowe myślenie : chodzenie w 5 NIN i olanie reszty LSa nie jest dobrym pomysłem (ci bardziej bystrzy zrozumieją to może kiedyś)
moje taruBLMowe myślenie : zróbcie BLMów to pochodzimy we 2ch

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 10:15 
Cytuj  
Sim, a ja sie tym nie przejmuje :D
mnie to smieszy :lol:
zawsze jest pewna domniemana, a moze i wiecej:
albo sie zabiezpieczaja przed przegrana, albo lubia patrzec jak inny robi bledy i jego poprawiac, albo i poprostu ludzie sie kumpluja, bo czlowiek nie istnieje bez wiezi.

w istocie rzeczy, jako WHM unikam opcji - jest nas dwoch i dublujemy sie
moze u meeli, to normalka? nie wiem

na NM w 18 osob nie chodzimy, bo mamy braki kadrowe, np. RDM
ostatnio, a w sumie i zawsze, jedynymi RDMami bez "uproszenia" sa Lesiu i Naif, ale to tzreba kochac ta gre, a oni to potrafa.
reszta, pewnie albo nie gra jako main job, albo ceni swoje umiejetnosci w wadze rzeczy malo odzwierciadlajacych zabawe w FF, albo jest bardziej w RLu niz FF - i to tez jest normalne.


pozalatwiaj RL i wracaj

na 100% potzrebny nam jest twoj TaruBLM


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 10:30 
Cytuj  
Wiekszosc NMow jest na tyle prosta, ze nie ma znaczenia czy idzie 5 x NIN czy 0 x NIN. Nie wiem jak zly slad trzebaby miec zeby np przegrac z Antilonami. Kiedys sie zdarzaly przegrane z braku przeciwnikow, ale to chyba byl jakis bug lekki i wydaje mi sie ze to naprawili.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 11:18 
Cytuj  
Simiemu nie chodzi o to ze potrzeba 4 nin do wygrania 6cio osobowego ENMa tylko o to ze potrzeba 4 nin do wygrania 18to osobowego


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 11:23 
Cytuj  
Z tymi 18-to osobowymi jest taki problem, ze nie da sie krzyknac na LSie: idziemy!, bo nawet jak bedzie tyle odpowiednich osob on-line to czesc na 100% bedzie mial jakies swoje plany w grze.
Pisanie o tym na forum, bez konkretow tez nic nie da.

Trzeba wyznaczyc konkretny termin, pogadac z ludzmi itp Mnie sie tym nie chce zajmowac poza eventami CC, a na eventach robimy teraz wazniejsze z punktu widzenia wiekszosci rzeczy. Mam nadzieje, ze i na ENMy przyjdzie czas.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 11:48 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Gdybym np. trzyamal sie tylko kopania na kurze to bym teraz siedzial z Galkami w Bat's Lair Inn i pil wodke, z zalu ze mi SE zabralo prace.


lol


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 12:27 
Cytuj  
można kupić Boxer's Mantle nie mając dostępu do Sea??


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 12:35 
Cytuj  
nie


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 12:36 
Cytuj  
egoist napisał(a):
nie


lipa... ale w sumie pomyślałem zaraz po tym, że lepiej te pare baniek, które wydałbym na coiny wydać na medsy dla pomagających... :har:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.