mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:30 
Cytuj  
Sai - zawsze bedzie mozna zrobic 2 sklady - w 12 osob mozna spokojnie farmowac czy wygrac limbus wiec? moim zdnaiem nie bedzie problemow


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:09 
Cytuj  
nom jest pewien problem bo nasz statil to 6 osob. a Lugo SMN 75 ma taki sam udzial w naszym dojsciu do sea jak cala 5 ze ja nie widze go teraz zostawic na lodzie.


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:13 
Cytuj  
He? Co ma kontynuowanie CoP do Limbusa?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:13 
Cytuj  
a co ma limbus ze statikiem copowym wspolnego?
na kolejne osoby spoza CC nie pojde...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:15 
Cytuj  
No w sumie Lesiu ma racje bez Lugo bysmy tylko liczyli na pomoc ze strony Opiekuna (ktury tez ma swoje eventy i zobowiazania w grze) w zaliczeniu misji. Teraz moze bysmy dopiero wepony prubowali zabic. Pozatym niedlugo dolaczy nastepny statik do sea i wtedy bedzie wiecej niz 18 osub na limbusa i bedzie trzeba podzielic na 2 grupy. Sami zescie tez tam kogos spoza CC przylaczyli.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:18 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
He? Co ma kontynuowanie CoP do Limbusa?


jak dla mnie ma wiele.


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:21 
Cytuj  
najlepiej podzielmy sie na 4 grupy to o bossach mozemy zapomniec


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:22 
Cytuj  
Proto-Omega

Czas: 30 minut
Brak extensions, brak HP/MP

Omega ma ~26000 HP. Nie można na niej używać pomp (CCB Polymer Pump). Gravity ani Bind pratycznie nie działają. Stun wchodzi dobrze.

Używa następujących WSów (na czerwono - nowe WSy (inne niż podczas CoP6-4):
Hyper Pulse - kierunkowy AoE, 200-300 dmgu, bind, 1-2 cienie

Rear Laser - kierunkowe AoE petrify, przechodzi przez cienie. Tylko jak ktoś stojący z tyłu weźmie aggro.

Ion Efflux - kierunkowy AoE paralyze, przechodzi przez cienie

Stun Cannon - kierunkowy AoE, 200-400 dmgu, paralyze

Target Analysis - ściąga statsy, podobne do Absorb spelli, da się blokować cieniami

Collosal Blow - pojedynczy target, potężny dmg, hate reset, można to stunować!

Laser Shower - 600-700 dmg, kierunkowy, przechodzi przez cienie

Floodlight - AoE flash + silence, 200-300 dmg, przechodzi przez cienie, dmg zależy od bliskości do moba

Guided Missile - AoE, 200-300 dmgu, bind, 1-2 cienie

Guided Missile II - AoEkierunkowy AoE, 200-300 dmgu, bind

Podczas walki Omega będzie zmieniać stany:
Siedzi (4 nogi) -> Stoi (2 nogi) -> Siedzi (4 nogi) -> Stoi FINAL (2 nogi). Zmiana stanu następuje po zbiciu odpowiedniej ilości HP.

Siedzi (4 nogi)
Melee: X
Magia: O
Tankuje NIN, kitując, BLMi i ci co mogą - njukują. (ale bez przesady)

Stoi (2 nogi)
Melee: O
Magia: X
Tankuje PLD, magowie restują, albo healują

Stoi FINAL (2 nogi)
Melee: O
Magia: 50% dmg
Tankuje PLD, magowie restują, albo healują


Podczas każdej zmiany na pozycję stojącą popuje Gun Pod (~2000 HP). Musi być Blink tankowany (mocny dmg), 2x Spirits Within 300% go wykańczają. Jak popnie jeden blink tank powinien go tankować, a magowie znjukować.

Może wyrzucić Ancient Beastcoin i losowego chipa. Jeżeli będzie dużo czasu to przy HP Omegi ~5% można "farmować" gunpody (czekać na zmiany i wykańczać gunpody).

18 osób rozwala "na luzie", 12 osób da radę wg japońców, 1x Chuck Norris zabija Omegę w 2.7 sekundy.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 13:36 przez Huckster, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:26 
Cytuj  
Btw przegladnijcie opis temenos C2. Poniewaz mamy tylko 1 brd bedziecie musieli sie przygotowac porzadnie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:27 
Cytuj  
COP statik to tylko sposób dotarcia do SEA. Limbus to osobny Event.
W chwili obecnej jest miejsce dla 6 osob dopuki mam problem z dostępem do NET, jesli mnie nie wyzucicie z grupy będe dlaej chodził więc miejsce jest dla 5 osob. Sami musicie rozwiązać problem kto ma chodzić na Limbus Lesiu. A to w jaki sposób to zrobicie to już wasza sprawa.

Jesli utwozycie osobna grupę na potrzeby limbus to wasza sprawa, szkoda mi tylko Saitou i jego nadzieji jakie wiązał z tym waszym dojsciem do SEA.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:27 
Cytuj  
fajnie musi wygladac "siedzaca" omega ktora kituje nin.... sobie tytanowe posladki niezle musi porysowac bienda...

edit: WOOOOT stok sie nademna uzala :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:33 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
COP statik to tylko sposób dotarcia do SEA. Limbus to osobny Event.
W chwili obecnej jest miejsce dla 6 osob dopuki mam problem z dostępem do NET, jesli mnie nie wyzucicie z grupy będe dlaej chodził więc miejsce jest dla 5 osob. Sami musicie rozwiązać problem kto ma chodzić na Limbus Lesiu. A to w jaki sposób to zrobicie to już wasza sprawa.

Jesli utwozycie osobna grupę na potrzeby limbus to wasza sprawa, szkoda mi tylko Saitou i jego nadzieji jakie wiązał z tym waszym dojsciem do SEA.


Spoko przeciez niedlugo dojdzie 10 kolejnych osob. My cos wymyslimy.


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:35 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Scorpio napisał(a):
COP statik to tylko sposób dotarcia do SEA. Limbus to osobny Event.
W chwili obecnej jest miejsce dla 6 osob dopuki mam problem z dostępem do NET, jesli mnie nie wyzucicie z grupy będe dlaej chodził więc miejsce jest dla 5 osob. Sami musicie rozwiązać problem kto ma chodzić na Limbus Lesiu. A to w jaki sposób to zrobicie to już wasza sprawa.

Jesli utwozycie osobna grupę na potrzeby limbus to wasza sprawa, szkoda mi tylko Saitou i jego nadzieji jakie wiązał z tym waszym dojsciem do SEA.


Spoko przeciez niedlugo dojdzie 10 kolejnych osob. My cos wymyslimy.
niby osobny event ale wiem ze lugo chcialby chodzic a nie znajdzie sobie grupy na 100% poza ludzmi ze statika. Zreszta mnie to tam rybka. monety mozna i w 6 osob farmowac.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:36 
Cytuj  
Dobra ale skoro jest taki sposub rozumowania to jakim cude chodzi jedna osoba spoza CC na limbus?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:37 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Spoko przeciez niedlugo dojdzie 10 kolejnych osob. My cos wymyslimy.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:50 
Cytuj  
egoist napisał(a):
egoist napisał(a):
Scorpio napisał(a):
COP statik to tylko sposób dotarcia do SEA. Limbus to osobny Event.
W chwili obecnej jest miejsce dla 6 osob dopuki mam problem z dostępem do NET, jesli mnie nie wyzucicie z grupy będe dlaej chodził więc miejsce jest dla 5 osob. Sami musicie rozwiązać problem kto ma chodzić na Limbus Lesiu. A to w jaki sposób to zrobicie to już wasza sprawa.

Jesli utwozycie osobna grupę na potrzeby limbus to wasza sprawa, szkoda mi tylko Saitou i jego nadzieji jakie wiązał z tym waszym dojsciem do SEA.


Spoko przeciez niedlugo dojdzie 10 kolejnych osob. My cos wymyslimy.
niby osobny event ale wiem ze lugo chcialby chodzic a nie znajdzie sobie grupy na 100% poza ludzmi ze statika. Zreszta mnie to tam rybka. monety mozna i w 6 osob farmowac.


widze ambicja i chec pomocy przy bossach konczy sie gdzies w okolicach 75-100 monet...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:57 
Cytuj  
Cytuj:
Dobra ale skoro jest taki sposub rozumowania to jakim cude chodzi jedna osoba spoza CC na limbus?


Nie zdecydowalismy ot tak, ze wezmiemy kogos kogos spoza CC. Wiekszosc z nas mimo, ze nie miala nic przeciwko osobom sposza na poczatku teraz juz raczej wie, ze to bym bylo wieksze dla nas utrudnienie niz pomoc. Nie bylo mnie wtedy jak sie Val dostal, ale ja bym stawial na to, ze:
- nasz bardzo dobry i zaufany przyjaciel
- swietny brd
- i wogole brd czyli job, ktorego nam tak naprawde tylko brakowalo, wczesniej Drac i Pit chodzili jakos na zmiane i to nie bardzo sie sprawdzalo, teraz Drac chyba z SW chodzi a Pit z nami i brd byl nam bardzo potrzebny jesli chcielismy cos wice zrobic
Z tego co wiem zdsecydowalismy, ze Val bedzie jedyna osoba spoza CC na limbusie ale moge sie mylic.
No, ale sprawa wyglada tak - mamy 5 wolnych miejsc, 6 teraz kiedy nie ma Stoka, wiec jak inna sie zgodza to Lugo moze moglby chodzic, ale jak wroci Stok to jedna osoba bedzie musiala odpasc. I to wy bedziecie musieli zdecydowac co z tym zrobic - czy kogos calkiem wywalicie, czy bedziecie na zmiane chodzic czy jak jeszcze. Zadna ze starych osob nie odejdzie(Rha nawet nie wypuscimy ;P)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:16 
Cytuj  
ja proponuję żebyście dopełnili do 17 miejsc swoją kadrę (zostawiając miejsce dla Stoka) z tych ludzi którzy już doszli, a reszta będzie chodzić z tymi którzy kiedyś/niedługo dojdą i będa 2 grupy które będą sobie chodzić, bez żadnych roszad i zamian i podmian ludzi
+
trzeba będzie podzielić jakoś tanków bo druga grupa może w ogóle nie powstać :roll: :roll: :roll:

na Omegę/Ultimę to wybierze się z wszystkich ludzi taki skład który dawałby nadzieję na zwycięstwo tzw. bezproblemowe bo będą to walki tak rzadkie i ezgotyczne że na pewno w ciągu najbliższego ROKU każdy załapać się powinien chociaż raz

ja nie widze żadnego problemu żeby drugą grupę zasilić ludźmi do 18-tki spoza CC, bo zanim dojdą kolejni to pewnie zrobi się albo 3 grupę albo jedną grupę bo być może za pół roku z 10-15 osób "da sobie spokój" z ffxi :roll:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 14:33 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:32 
Cytuj  
Trochę chyba robicie z igły widły - nie ma sensu chodzić w 18 osób na limbusy, które rozwalamy w 12-13 czyszcząc całe levele. Poza tym ilość zdobytych coinów będzie taka sama, a ilość gardeł do wyżywienia zwiększy się o 6. Pamiętając, że nie będzie możliwości częstszego chodzenia ze względu na limit.

Jeżeli zaraz będzie kolejna ekipa w Sea - zróbcie z nimi drugi statik i trzaskajcie Limbusy np w środy i piątki.

Jak my albo wy napotkamy Limbusa, który będzie trudny - to ustalimy wymieszanie składów albo dorzucenie ludzi i tyle.

Wy nam pomożecie z naszymi bossami, my Wam z waszymi i już - zero dramy i frustry. Tym bardziej, że naprawdę nie chciałbym mieć takich sytuacji, że 24 osoby z CC mające dostęp do Sea będą się kłócić między sobą kto ma iść na Limbus.

Podsumowując:
- 2 statiki po 12-13 osób
- pomagamy wzajemnie przy trudniejszych Limbusach
- pomagamy wzajemnie przy bossach


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:34 
Cytuj  
Val przyjelismy, bo brakowalo nam barda. Drac juz nie chcial (nie mogl) z nami chodzic. To ze jest naprawde dobry gracz to tylko czynnik dodatkowy.

W tej chwili mam 13 osob w skladzie. Mozemy przyjac jeszcze 5. Jesli przyjmiemy wiecej bedzie to owocowalo w przyszlosci wieloma glupimi sytuacjami, bo nie wyobrazam sobie ze powiemy komus: dzis ty nie idziesz!

Nie mam nic przeciw Lugomblowi, moze chodzic z nami, SMN by sie nawet przydal, ale wtedy musilibyscie zadecydowac, ze ktos inny nie dostanie sie do skladu...

Chyba nie musze dodawac, ze nie wyobrazam sobie, ze Ancover nie bedzie chdzic z nami. :D

Monety oczywiscie mozna farmowac w 6 osob, w 12 osob, ale juz Omegi/Ultimy (czy Bossa z nowego limbusa) napewno sie nie da pokonac bez full skladu dlatego full sklad jest nam potrzebny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.