mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:37 
Cytuj  
Omege sie da, Ultimy sie nie da raczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:40 
Cytuj  
Huckster napisał(a):

Wy nam pomożecie z naszymi bossami, my Wam z waszymi i już - zero dramy i frustry. Tym bardziej, że naprawdę nie chciałbym mieć takich sytuacji, że 24 osoby z CC mające dostęp do Sea będą się kłócić między sobą kto ma iść na Limbus.

Podsumowując:
- 2 statiki po 12-13 osób
- pomagamy wzajemnie przy trudniejszych Limbusach
- pomagamy wzajemnie przy bossach


Juz widze te banalnie proste ustalenia kto kiedy komu pomaga i w czym.

IMO potrzebujemy sklad 18-osobowy. Oczywiscie nie zawsze wszyscy musza byc obecni. Monet starczy dla wszystkich.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:40 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
...
Podsumowując:
- 2 statiki po 12-13 osób
- pomagamy wzajemnie przy trudniejszych Limbusach
- pomagamy wzajemnie przy bossach


to jest możliwe tylko wtedy gdy wszystkie osoby będą chodzić co jest nieprawdopodobne
co z tego że w pon pójdzie 12-13 osób a we wtorek będzie musiało iść 6-8 osób bo reszty nie będzie
może podzielimy/podzieliscie się tak żeby w jednej i drugiej grupie były osoby które na limbusy będą chodzić zawsze :D :D :D
bo inaczej będzie tak że w pierwszej grupie będzie 5 tanków którzy ZAWSZE będą chodzić 2x w tygodniu a u nas Phalian i powiedzmy, powiedzmy, powiedzmy Chiungxbej również na lvlu 70 tylko tym razem NIN :D :D :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:50 
Cytuj  
Mozna ewentualnie przyjac Lugombla jako rezerwowego (o ile wyrazi zgode). Bedzie chodzil jak bedzie wolne miejsce. Do tej pory na 20 limbusow tylko na 3 byli wszyscy. Przy 18 osobach full sklad bedzie pewnie jeszcze rzadszy.

Nastepny static bedzie mogl uzupelnic braki kadrowe np. ludzmi z RB, a czasem moze ze statica ktory jest nastepny w drodze.

Mieszanie skladow, wspolne llimbusy to jest moim zdaniem czysta fikcja. Podzial monet, itemow bylby na maxa skomplikowany.


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 14:52 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:51 
Cytuj  
jesli obie grupy limbus robilyby w te same dni o tej samej porze...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:52 
Cytuj  
trzeba sie cieszyc obecnej sytuacji:
doszlo 5 osob do Limbusa

mowic o dojsciu kolejnych osob i rozwazac jak to bedzie - najpierw musza dojsc - wtedy sie zacznie myslec i ukladac braki i nadwyzki, prowadzic negocjacje
sie okaze ile z nich bedzie chcilao kontynuowac eventy w CC
nie zapominajmy, ze czesc z nich nalezy do RB i nie wiemy jakie maja plany
podejrzewam, ze sami o tym nie wiele sa w stanie powiedziec

nie widze powodu do rozklocania sie i stwarzania pustych delematow

wejscie Lugombla do skladu CC moze byc rozwazone, ale na dzis jest wolnych 5 miejsc i nie warto tego lekcewazyc
jak rowniez - zachowywac sie jak Hucki


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 14:54 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:53 
Cytuj  
Dobra z tego co widze niemam sensu sie wypowiadac dalej gok to samo co ty napisales o val muglbym spokojnie napisac o Lugo i jakos nie widze zeby to bylo podstawa przyjecia kogos SMN tez nie macie w alliancie.Pozatym nigdzie nie pisalem ze musimy przyjac w i napewno by sie zgodzil na chodzenie jako rezerwowy do czasu az reszta dotrze do sea. Jezeli tak ma to wszystko wygladac to ja podziekuje w takim wypadku zaczniemy 2 ekipe limbusowa bo widze ze tu sie nie dogadamy.


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 15:08 przez Max', łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:59 
Cytuj  
nom Anc bedzie pewnie z wami chodzic doskonale to rozumiem. A mu reszta cos zmontujemy. :wink:


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:20 
Cytuj  
Maxii ja to napisalem z pozycji naszej grupy. To my razem robilismy limbusy i to my szukalismy dodatkowych osob. My w tym momencie Lugo nie znamy(ja napewno, nie jestem pewien co do innych) i mozemy tylko waszemu slowu ufac - to nie jest to samo. Tym bardziej wy tez przychodzicie bez jakichs doswiadczen jesli chodzi o Limbus, a my o was wiemy tyle ile wiem :D, ale my nic przeciwko temu nie mamy. Nawet jak rano w grze powiedzialem nie odrzucami RNGerow ktorzy maja lv70 i w Limbusie zdzialaja prawie tyle co nic.

I jeszcze tak dodam, ale prosze wiekszej uwagi do tego nie przywiazywac - brak jakiegos joba w alliance nie oznacza wcale, ze jest on nam potrzebny. BRD byl, SMN wcale nie jest. Nie mamy RNG i zyjemy, nie mamy drg i zyjemy, nie mamy wara i zyjemy :D Tylko itemy przepadaja :D

Maxii ja nie wiem co z wami jest, ze wy kazde wypowiedzi jakos nadainterpretujecie. Napisalem tylko dlaczego sie znalazla Val bo takie zadales pytanie. Nigdzie nie powiedzialem, ze Lugo nie moze dojsc, a wrecz przeciwnie zgodzilem sie jesli innym to pasuje.

Limbus i tak jest niezlym katalizatorem dla nas do klotni wiec przychodzac tutaj plis wszysca wylaczcie swoje Traits'y Enhances Drama ;D

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:34 
Cytuj  
Wiem gok spoko ale widze z zalozenia ze nie wiec juz nie pisze poprostu zaczniemy druga grupe braki kadrowe sie pouzupelnia jak drugi statik dotrze do sea. Poprotu podziekowalem wam szczegulnie Opiemu za pomoc Stokowi i Rha w dostepie do sea a nasza ruznice zdan czas skonczyc bo chocbysmy chcieli sie nie dogadamy jak tak dalej bedzie szlo. Spoko Sai bedziesz mial Kalcie zamiast mnie na Limbusie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:43 
Cytuj  
Niektorym z was przydaly by sie szkolenia z rozwiazywania problemow.

Max --> ja juz was do skladu wpisalem do tabelki... ale ok, szanuje wasza decyzje. Pewnie sobie jakos poradzicie. Na niektore limbusy ludzie chodza w 3 osoby i robia ladne wyniki coin/osobe. Ancover zabieram do nas oczywiscie. Sorry. :D

Rozumiem, ze mimo wszystko wasza decyzja nie jest jeszcze ostateczna. Kupe ludzi zainteresowanych wogole sie nie wypowiedzialo na ten temat.

Gok --> twoje argumenty w porownianiu Val i Lugo sa rzeczywiscie malo przekonywujace. Wiadomo ze BRD jest sweet, ale bez BRDa tez sie da limbusy robic, SMN bylby nie duzo mniej uzyteczny, a w trudnych walkach podejrzewam, ze moglby sie przydac na rowni.
RNG 70 za dwa dni moze byc RNG 75 wiec to tez nie problem. IMO nam brakuje dobrych DD: RNG i SAM.

Pytanie zasadnicze: robimy Omege w poniedzialek jak nie bedzie full skladu? Ja jestem oczywiscie za sprobowaniem niezaleznie od liczby osob.

Ja w przeciwienstwie do Hucka nie boja sie wiekszej ilosci "geb do wyzywnienia" i uwazam ze powinnismy uzupelnic sklad w ten czy inny sposob. Chyba, ze sprowadzamy limbusy do farmowania monet liczac na to tak dobra frekwencje jak dotychczas.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:54 
Cytuj  
Opi one nie mialy byc jakos przekonywujace. :) Jak wczesniej napisalem, nie bylo mnie jak Val sie dostal i nie wiem czy dobrze zrozumialem czym sie kierowaliscie, napisalem jak ja to widzialem. Ale zamiast ktos kto zna sytuacje odpowiedziec na pytanie to tylko ja sie pokusilem i co z tego ;P

Jedyny argument jaki moge przytoczyc jako fakt, a nie moje wlasne gdybania to to, ze sytuacja z Val wygladala inaczej. Wtedy mielismy 11 osob, bez wizji nastepnej grupy z CC w sea za szybko, w tym momencie stajemy juz przed problemem, ze brakuje nam miejsca dla naszych ludzi, a co dopiero kogos z zewnatrz.
Ale to juz tak poza konkursem, nie istotne imo gdyz problem przyjecia Lugo jak juz do tego doszlismy nie istnieje. Ignorujcie jesli jakies glupoty pisze - pracowanie potrafi tak znudzic czlowieka ;p

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
...RNG 70 za dwa dni moze byc RNG 75 wiec to tez nie problem. IMO nam brakuje dobrych DD: RNG i SAM.
...

OT
to jest kosmiczny problem właśnie, pomimo tego że 70 RNG może być za 2 dni RNG 75 to nie będzie, pamiętam jak we we wrześniu Canto pisał że w październiku chciałby mieć 70 level a gra BARDZO DUŻO I BARDZO CZĘSTO i nie ma do tej pory 75 i TYLKO on wie dlaczego
OT

btw gdyby jakimś cudem udało mi się uzyskac dostęp do Sea to kto mnie przyjmie na limbusy ? bo moje monety prawdopodobnie chciałbym sprzedawać na początku żeby wyrosnąć z njuuuubowskiego sprzętu i w końcu kupić sprzęt który powinien mieć każdy dobry BLM :D :D :D :D :D a nie przeznaczyć monety z ewentualnych np. 10 runów na +1 do inta przy rozrzucie w zależności od założonego sprzetu +/- 15 int :D :D :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:03 
Cytuj  
Nasz sklad:

3 x WHM - Pitia, Zetoriush, Ancover

2 x RDM - Stokrotka, Gokulo

2 x BLM - Bodziu, Saitou

2 x NIN - Rhaegal, Zjawcia

1 x PLD - Xavery

1 x BRD - Valyana

1 x THF - Huckster

2 x meleeDD - Opiekun, Galenros

Mamy 4 wolne miejsca.
IMO przydaliby sie: BRD/RDM, BLM i dwoch melee DD (MNK, SAM, RNG, moze jeszcze jeden NIN).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:08 
Cytuj  
Obawiam sie ze w poniedziałek moge nie miec szansy pojsc z wami na limbus.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:12 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
RNG 70 za dwa dni moze byc RNG 75


No to rozczaruje Palisa grajac 2 dni da sie maxymalnie zrobic 3 lvl past 70. Zeby dalo sie wiecej trzeba naprawde trafic na 3x uber PT co robia ok 10k expa na godzine. No chyba ze spac niema zamiaru to wtedy zrobi^^

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:14 
Cytuj  
Opi - ja prostu uważam, że efektywniej jest (mając 24 osoby) zrobić 2 grupy, które tygodniowo zdobywają więcej monet i itemów i sobie pomagają z bossami, niż jedną grupę Arka Hools, która przechodzi przez wszystko jak przez masło z wielkim ziewem.

Teraz średnio mamy 80-90 monet tygodniowo, przy 18 osobach będziemy mieli....80-90 monet tygodniowo (no - może trochę więcej - na Temenosach możemy nie brać czasowych skrzynek, bo na Apollyonach nie jest albo/albo tylko można brać wszystko - no niech to będzie 100-110 monet).

Przy 2 składach po 12 osób - możemy mieć w sumie 160-180 monet tygodniowo. Z czysto ekonomicznego punktu widzenia to jest bardziej opłacalne.

No bo nie oszukujmy się - każdy z nas chce dostać wszystko co chce jak najszybciej, jedni są bardziej skłonni do czekania, inni mniej. Jedni są altruistami, inni egoistami (Lesiu! lol) :) - ale jeżeli ktoś powie, że na Limbus chodzi tylko dla funu, bo go nie obchodzą ani itemy, ani monety, ani bossy - to mu nie uwierzę.

Teraz to jest mały jeszcze problem - bo mamy 13 stałych uczestników + 6 nowych, z których jeden nie jest z CC i któremu (no sorry, ale nie będę owijał w bawełnę) prawdopodobnie jako pierwszemu podziękujemy - co daje 18 osób, pełne alliance, którym będziemy mogli trzaskać Limbusy bez wielu skrzynek czasowych.

Ale co jak dojdzie pozostałe 6 osób? W 6 osób to raczej nie widzę sensownego wypadu na Limbusa.... Myśleliście o tym?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:24 
Cytuj  
Bardzo mi przykro czytać że Lesiu, Maxii, Canto i reszta mimo pomocy z CoPem i pokładanych nadziei w ich dołączenie do naszego limbusowego składu maja to w dupie. Naprawede liczyłem na wspólne granie i wiem, że to nie tylko moje zdanie. Szkoda. :evil:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:31 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Bardzo mi przykro czytać że Lesiu, Maxii, Canto i reszta mimo pomocy z CoPem i pokładanych nadziei w ich dołączenie do naszego limbusowego składu maja to w dupie. Naprawede liczyłem na wspólne granie i wiem, że to nie tylko moje zdanie. Szkoda. :evil:


Cuż mogę powiedzieć .. a nie mówiłem ?? Tak się kończy zwykle czekanie ze zrobieniam czegoś na kogos ... hmmm ale z omega mozeciep oczekac na mnie pls :D

Tak jak wspomniałem żal mi tylko Saitou który czekał i walczył o miejsce dla innych ... szkoda troche naszej pracy i naszych zgonów skoro mogliśmy od poczatku zbudowac wieksza grupe w oparciu o obcych ludzi ... itd .. itp ... no cuż Lesio i inni wykazli ceche godna nasladowania o ktora dosc trudno obecnie .. lojalnosc.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:43 
Cytuj  
Nie no rha ale wez przesta albo jest CC onry i pujdziemy z wami ale bez val albo nie. Co to ma byc ze val jest tylko uprzywilejowana zresta i tak sytuacja zrobila sie niezle napieta i wiem ze ten post naniesie nastepne besensowne flamy z waszej strony. Wiec rozsadniej bedzie z naszej strony jak zaczniemy zbierac 2 ekipe bo tu sa zasady niejasne jedna osoba moze dolaczyc bo potrzeba BRD czemu ? znalazlem odpowiedz w postach bo 5 osub supportujacych nieumie na czas sciagac statusuw z rha pozatym znalazlem tylko 3 posty o przylaczeniu val do was zreszta co ja bede gadal. Jak zasady sa malo jasne i dotycza znajomosci (bo tak to widze ze val sie dostala). Wiem ze to wasza grupa i skoro nie ma dlanas miejsca to nie zostaje nic tylko zaczac nowa gupe ja tak to widze moze sie myle ale tak niestety wychodzi. Nigdy niko w statiku CoPowym nie zostawilem na lodzie czemu nagle mialbym to zrobic byloby to niezgodne z moimy zasadami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.