mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:48 
Cytuj  
hahahah sai jak zwykle niepotrzebnie panike sial hahahaha
HAHAHAHAHAHAHA!!!!!!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:49 
Cytuj  
Nie wiem czy to takie jasne ma dla nas być co proponujecie skoro NIKT nie napisał tydzień czy 2 tygodnie temu ani słowa o Val ani NIKT nie napisał ani słowa o Lugo. Nagle wychodzi temat i każdy pokazuje dupę w stosunku do innych zamiast się dogadać. Z tego co mi wiadomo Val miała być tylko czasowo- do momentu jak reszta CC nie dołączy do Sea.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:50 
Cytuj  
Zasadniczo do Limbusa mi dosc daleko, ale naprawde dziwi mnie problem, ktory tutaj wyrosl.

Nie ma co liczyc na RB, ze zorganizuje limbusa, bo o ile wiem to sa tam... 2-3 osoby ktore maja dostep do sea (!), i kolejne 3-4 ktore sa wyzej niz chapter 5. Szkoda mi tez pisac jaki tam panuje zapal do robienia CoPa :roll:

Cala nasza grupa doskonale zdaje sobie sprawe ze w tym momencie pozostaje nam jedynie skonczenie CoPa, poniewaz na Limbusie nie ma zwyczajnie miejsca, dla 25+ osob. Rozumiem ze niektorzy liczyli czy to na nas czy na grupe Anc, ze wejda i z marszu, z entuzjazmem i bez zadnych 'ale' beda pomagac, uczestniczyc.
Huck przedstawil pomysl na to jak robic limbusa w gronie CC, CALEGO CC, ktore bedzie mialo mozliwosc jego robienia. Doskonale sobie tez zdajecie sprawe ze z tych 25+ osob spokojnie da sie zorganizowac grupe, ktora bedzie w stanie podejsc i do Proto-Ultimy i do Proto-Omegi.

Opi>>> Rozumiem z i ja i Naif, mozemy zapomniec o limbusie, skoro DD to tylko RNG, SAM i MNK :>


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:50 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Nie no rha ale wez przesta albo jest CC onry i pujdziemy z wami ale bez val albo nie. Co to ma byc ze val jest tylko uprzywilejowana zresta i tak sytuacja zrobila sie niezle napieta i wiem ze ten post naniesie nastepne besensowne flamy z waszej strony. Wiec rozsadniej bedzie z naszej strony jak zaczniemy zbierac 2 ekipe bo tu sa zasady niejasne jedna osoba moze dolaczyc bo potrzeba BRD czemu ? znalazlem odpowiedz w postach bo 5 osub supportujacych nieumie na czas sciagac statusuw z rha pozatym znalazlem tylko 3 posty o przylaczeniu val do was zreszta co ja bede gadal. Jak zasady sa malo jasne i dotycza znajomosci (bo tak to widze ze val sie dostala). Wiem ze to wasza grupa i skoro nie ma dlanas miejsca to nie zostaje nic tylko zaczac nowa gupe ja tak to widze moze sie myle ale tak niestety wychodzi.


Hmmm ... nie wiem jak inni ale wyraziłem się jasno - jest 5 miejsc - wybierajcie ... zakladam że Ancover juz wybrała więc jest tych miejsc 4 ...
wasz wybór .. albo ty Maxii albo Lugombl czy ktoś inny.

Valyana została zaproszona za obopólna zgodą wszystkich chodzacych na limbusy CC bo jest potrzebna _I_ nie tylko do zdejmowania statusów.
Nie sądze aby ktokolwiek powiedział mu teraz poszedł won.
Ci co chcą chodzić wspolnie z nami muszą to zaakceptować albo budować swoja grupę. Zaczynacie budować swoją grupę .. nie ma sprawy.
Albo znajdą się ludzie ktorzy beda chciali dołączyć do istniejacej grupy CC albo istniejaca grupa CC bedzie musiała poszukac ludzi z zewnatrz.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:51 
Cytuj  
Maxii - jaki ma związek to czy Val z nami chodzi czy nie ??
Nawet słowa nie powiedzieliście że chcecie aby Lugombl z nami chodził to po pierwsze. Po drugie jest was 5cioro z CC miejsca są. Po trzecie wzięliśmy Val bo to nasz znajomy a biorąc pod uwagę Waszą piątkę nie powoduje to żadnego problemu. Robicie z igły widły. Mi to szczerze mówiąc wisi czy będziecie z nami chodzić czy nie - zwłaszcza przy takim podejściu z Waszej strony. Szkoda mi tylko Saia bo to głównie on był za tym żeby trzymać dla was miejsca.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:57 
Cytuj  
mi chodzilo o to by nasz limbus zostal polski i nie przyjmowac nikogo z zewnatrz bo i tak nie starczy dla wszsytkich miejsc jesli beda chcieli chodzic wszyscy na raz, i nie liczylem na konkretne osoby tylko ogolnei na CC
teraz po przyjeciu val i przetestowaniu ze wszsystkie limbusy da sie zrobic w 12 osob (co bylo nie do pomyslenia przez wiekszosc na poczatku) mozna rownie dobrze wykorzystac pomysl hucka...
podejscie stoka tez mnei zalamuje...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:05 
Cytuj  
No cuż Sai bardzo mi przykro u mnie coś jest albo białe albo czarne. Albo ktoś chce albo nie chce. Dorabianie ideologi do niecheci swiadczy tylko o tym że Lesio i sk-a sa przekonani ze moga to zrobic lepiej, szybciej i nie klucic sie tyle co my dlatego znajduja jakis smieszny powod typu uczestnictwo Val w naszych limbusach jako przyczyne niecheci do chodzenia z nami na limbusy .. pisze z nami ... bo w sumie od poczatku byla to nasza wspolna praca.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:09 
Cytuj  
OMG !!!!

Dawno nie czytalem O_O

Lesiu - sam napisales CoP static to CoP a limbus to calkiem inny event, wiec nie rozumiem czemu staracie sie za wszelka cene Lugomba przeforsowac. czyzbyscie mu cos obiecali a teraz macie z tym problem ??? Ja oczywiscie nie mam nic przeciwko nikomu mi to rybka czy on bedzie czy nie :)

Maxii - z calym szacunkiem ale widze troche takie negatywne ustawienie Twoje, wyluzuj, kup sobie browarka i przespij sie z problemem. Val byla nam potrzebna, bynajmniej nie do refreshowania (choc mojego pkt widzenia ja tu widzialem ;-) ) Dlugo dyskutowalismy za tym czy Val ma byc z nami czy nie. huck bardzo sie upieral aby byla to grupa CC ONRY, zrobilismy dla niej wyjatek, przyjela nasze warunki ze nadal bedziemy mowic po polsku na pt chacie, i tak zostalo. Piszemy ze mamy 5 miejsc nijak sie nie da upchnac tej jednej osoby, sprobuj zrozumiec. Nagle stawiacie sie w sytuacji zarzadcy i wypowiadacie ultimatum albo z Lugombem albo wcale (ja tak to widze) wiec pogubilem sie doszczetnie.
moze czas napisac jasno wyraznie, aby kazdy zrozumial i nie bylo zadnych niedomowien, o co Wam chodzi ?

Reasumujac, popieram Rha, tez mialem wielkie nadzieje ze razem bedziemy pogrywac w naprawde super fajny event jaki jest Limbus, gdyz jest on krotki, ciekawy (nie to co nudne Dynamisy ;-) ) a przy tym jest wspaniala atmosfera, czasem sie poklocimy czasem robimy jaja, w ogole robimy rzeczy, ktorych wielu w pelnych ally nie robia, mozemy byc naprawde dumni z tego. Niestety czas pokazuje ze te nadzieje potrafia prysnac jak banki mydlane, gdyz niektorym nie zalezy na wspolnej zabawie, szkoda :(
Bardzo Was prosze przemyslcie to jeszcze raz na sppokojnie, bez emocji, logicznie i rozsadnie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:13 
Cytuj  
mi to sie w ogole grac odniechciewa powoli wszedzie klotnie i problemy.


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:15 
Cytuj  
Pozatym jest sprzeczcnosc jest 5 miejsc wolnych cobybylo jakby nasz statik to bylo 6 osub z CC reste sobie sami juz popiszecie bo tak jak wczesniej pisalem zlozymy 2ga grupe i tyle.
Bod - ja nikomu nic nie obiecuje nawet nie wiem czy lugo chcialby chodzic :P ale poprostu jaki inny cel maja ludzie w robieniu sea chyba tylko taki zeby na Limbus chodzic juz widze jaka bylaby rozmwa z wami jakby 6 osub z CC skonczylo z nami pewno niewiele by sie ruznila 5 idzie jeden zostaje... To na starcie sie dziekuje.


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 18:17 przez Max', łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:16 
Cytuj  
nic nie rozumiem o czym piszecie
jest was za dużo i jednocześnie za mało?
czy
jest was za dużo?
czy
jest was za mało?
czy
jest nas za dużo i jednocześnie za mało?
czy
jest nas za dużo?
czy
jest nas za mało?
czy
kogoś wam brakuje?
czy
komuś was brakuje?

nie chcecie robić w 18 bo to jest za duża liczba?
nie chcecie robić w 10-12 bo jest za mały przedział?
czy wtedy 15 może być?

dlaczego nagle teraz się przejmujecie ludźmi z CC lub z nie CC?
a jak kiedyś pisałem że CoP można równie dobrze zrobić w 1-2 tyg. (od pewnego momentu oczywiście) to każdy w duchu mnie wyśmiewał, ale woleliście poczekać X-XX tygodni na 5-6 osób które teraz się zastanawiają nad czymś być może i znowu psuje to wam plany itd....

nic już nie rozumiem oprócz tego że chodzi o monety/głowę
i sensowny skład na Ulime/Omege dla was

btw jeśli kiedyś pójdę na Limbusa to oczywiście nie będę pisać na nim "SAVE TANK" tylko "łaskawie wykiurujcie tanka bo moje marne 211 nic nie znaczy na jego 1500 HP" :roll:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 18:18 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:17 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Pozatym jest sprzeczcnosc jest 5 miejsc wolnych cobybylo jakby nasz statik to bylo 6 osub z CC reste sobie sami juz popiszecie bo tak jak wczesniej pisalem zlozymy 2ga grupe i tyle.


Ale nie jest was 6 z CC.

Powodzenia w limbusowaniu.


Moja zwykla propozycja w tym ukladzie :
Dobierzmy do pełnego składu ludzi ktorych dobrze znamy, lubimy z nimi grac bez wzgledu na przynaleznosc jezykowa


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:28 
Cytuj  
My naprawde do niczego nie zmuszamy, chcielismy tylko dobrze...
Mnie samego juz z 4 osoby o miejsce do Limbusa pytalo i nic im nie mowilem.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:38 
Cytuj  
Ok wymyslilem rozwiazanie ktore mysle zadowoli wszystkich. zaraz napisze tylko zapale


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 18:39 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:39 
Cytuj  
heh po co ja sie przejmowalem CC skoro im wcale na tym nie zalezy heh, po raz kolejny z reszta... prawdziwy motywator do organizowania czegokolwiek....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:41 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
heh po co ja sie przejmowalem CC skoro im wcale na tym nie zalezy heh, po raz kolejny z reszta... prawdziwy motywator do organizowania czegokolwiek....


O czym starałem ci się powiedziec kilka razy ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:41 
Cytuj  
IMO - sprobujmy najpierw zrobic ultime i omege w naszym skladzie - uda sie - super, nie - to potem pomyslimy co dalej, nie przyjmujmy nikogo nowego z zewnatrz tylko dlatego ze nie damy sobie rady z bossami


Maxii, Lesiu Palis, Canto - przemyslcie to jeszcze raz - dzieki Wam i dzieki pomocy Opiego Lugo dostal dostep do sea - CoP static nie jest rownoznaczny z chodzeniem razem na limbus i dobrze wiedzieliscie ze czekaja na WAS miejsca na limbusie

jezeli wasza decyzja jest ostateczna - to przykro mi, bo limbus to chyba jedyna rzecz w calym finalu ktora od poczatku do konca mozemy zrobic we wlasnym gronie

co do Val - BRD byl nam potrzebny a poniewaz Pitia i Drac nie moga chodzic razem podjelismy decyzje o przyjeciu Val - Val zaakceptowala nasze zasady - limbus wciaz jest nasz, rozmawiamy po polsku, klocimy sie i czasem naprawde wspolczuje Val jak musiala czekac kilkadziesiat minut az sie dogadamy gdzie idziemy :P na pewno nie wyrzucimy teraz Val ze skladu - BRD jest wciaz niezbedny :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:47 
Cytuj  
1. Zja nie pisz ze jestesmy w Sea dzieki Opiemu. Prosze cie bardzo. (co nie znaczy ze nie jestem mu wdzieczyny ale CoP to nie 1 misja)

2. Proponuje cos podobnego co napisal Huck a mianowicie:

- dopuki Kalcia i reszta nie dotra do Sea to chodzimy z wami nasz 5 bez Luga
- jak dotra do sea to robimy 2 grupy (bo i tak trzeba bedzie zrobic) i Lugo dolacza do nas.

Mam nadzieje ze wiekszosci to pasuje bo juz nie wiem co wymyslic.

koniec


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 19:14 
Cytuj  
Ciesze sie ze doszlismy do kompromisu :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 19:15 
Cytuj  
Zja pozatym nie widze zeby gdzies sie Palis czy Canto wypowiadali ja pisze tylko i wylacznie w swoim wlasnym imieniu Lesiu chyba tez.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.